Apie mus

Populiariausios lankytinos vietos Kaune

Lietuvoje yra daugybė vietų, kurias galima ir verta aplankyti – viena iš jų yra Kaunas. Šiame mieste pilna kultūrinio palikimo ir kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų. Jei planuojate žmonių grupės, nesvarbu, tai būtų gyvenvietės bendruomenė ar moksleiviai, išvyką, jums gali praversti autobusai į Kauną, važiuojantys iš daugelio miestų ir miestelių. Tuo pasinaudoti išties verta – juk laikinojoje šalies sostinėje gausu lankytinų vietų.

 

Vytauto Didžiojo karo muziejus

Besidomintiems istorija rekomenduojama aplankyti miesto centre esantį karo muziejų. Jį paprasta pasiekti atvykus į stotį, o juo labiau – pasinaudojus autobusų nuoma. Nuvykę į muziejų galite susipažinti tiek su Lietuvos, tiek su pasaulio karyba, menančia seniausius laikus. Ekspozicijos ir parodos, kuriose atvaizduojami svarbiausi istorijos įvykiai, yra nuolat atnaujinamos, taigi, jei trokštate su jais susipažinti, verta aplankyti šią vietą.

 

Nacionalinis Kauno dramos teatras

Jei nusprendėte, kad geriausiais kelionės būdas yra autobusai į Kauną ir planuojate miesto centre pabūti ilgiau, rekomenduojama nuvykti ir į dramos teatrą. Pastarasis Lietuvoje veikia jau nuo 1920-ųjų. Verta paminėti, kad teatras įsikūręs išskirtinio art deco stiliaus pastate, o atnaujintas interjeras išsiskiria elegancija ir prabanga. Repertuarą sudaro spektakliai, skirti vaikams, jaunimui ir suaugusiems, todėl išsirinkti gali visi.

 

Pažaislio vienuolyno ansamblis

Tiems, kurie svarsto galimybę pasinaudoti autobusų nuoma, patariama būtinai aplankyti Pažaislio vienuolyną. Šis toliau nuo miesto centro esantis objektas yra vienas iš gražiausių baroko architektūros paminklų. Dar 17 a. jį pastatė LDK kancleris Kristupas Žygimantas Pacas. Vienuolyne galima pasigrožėti daugybe išskirtinio grožio freskų ir paveikslų. Be to, šalia veikia ir prabangus restoranas, kuriame gaminami ypatingo skonio patiekalai.

 

Lietuvos zoologijos sodas

Autobusai į Kauną vyksta pakankamai dažnai, todėl kelionę susiplanuoti galite paprastai ir greitai. Tiek vaikų, tiek suaugusiųjų grupėms verta aplankyti dar vieną populiarią miesto vietą – zoologijos sodą, įkurtą 1938 m. Čia galima pamatyti daugiau nei 200 rūšių gyvūnų iš viso pasaulio, taip pat ir nykstančių rūšių.

 

Mykolo Žilinsko dailės galerija

Meno mėgėjams rekomenduojama aplankyti pačiame Kauno centre esančią dailės galeriją, kurioje eksponuojama daugybė dailės rinkinių, menančių Senovės Egiptą ir antikos laikus. Nepraleiskite progos pasigrožėti romėnų stiklo dirbiniais, 16–20 a. Europos vaizduojamosios ir 17–20 a. pasaulio taikomosios dailės kūriniais – visa tai galite rasti vienoje vietoje.

 

Jei rengiate grupės išvyką į laikinąją šalies sostinę, nepraleiskite progos aplankyti šių vietų. Norintiems pasirūpinti ne tik turininga, bet ir patogia kelione gali praversti autobusai į Kauną arba jų nuoma. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę čia.


← Atgal