Atsiliepimai - Toks.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 1. Laima
  2018.10.14

  Tiesiog norėjau pasidžiaugti, kad turite tokių vairuotojų, kaip vairuotoja, kuri vežė keleivius 2018-10-13 iš Vilniaus į Kauną (Iš Vilniaus pajudėjom apie 14:00). Buvo labai malonu važiuoti su šia paslaugia vairuotoja, kuri vos pajudėjus mikriukui suteikė informaciją, pagelbėjo didesnį bagažą turėjusiam keleiviui, be problemų susikalbėjo su anglakalbiu keleiviu. Žodžiu, auksčiausio lygio aptarnavimas!

  • TOKS 2018.10.25

   Laima, ačiū už gerus žodžius, būtinai perduosime jūsų padėką vairuotojui.

 2. LINA
  2018.10.23

  Maršrutas ŠILALĖ-Tauragė -Kryžkalnis- Raseiniai – Kaunas-VILNIUS labai dažnai išvažiuoja iš stotelės ELEKTRĖNAI 10 min. anksčiau nei nurodyta maršrutų grafike. (19 val. 23 min). Žmonės sekančio autobuso į Vilniaus kryptį turi laukti 30 min. vasaros laikotarpiu sutinku, galima pasivaikščioti, tačiau kai šalta lyja pučia smarkus vėjas, tas 30 min išlaukti nepasigavus peršalimo yra iššūkis. Todėl būtų visai neblogai, kad autobusas palauktų savo išvykimo laiko ir tik tada išvažiuotų, juk autobuso vairuotojui laukti autobuse kelias minutes yra šilčiau ir patogiau, nei keleiviui lauke per bjaurų orą.

  • TOKS 2018.10.25

   Lina, atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame už laišką. Dėl tikslios informacijos trūkumo šiuo metu negalime nustatyti konkrečios situacijos pažeidėjo. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą. Jei turėsite pastebėjimų rašykite, tik dėka tokių keleivių kaip jus galime tobulėti.

 3. Gintarė
  2018.10.28

  Norėčiau pranešti apie neatsargų jauną vairuotoją. Maršrutas Alytus(išvykimas 18:30, 2018m spalio 28d.)-Vilnius. Vairuotojas daugybę kartų pažeidė kelių eismo taisykles. Nesustojo prie STOP ženklo, keletą kartų kirto ištisinę juostą ir netgi dvigubą ištisinę juostą, taip pat viršija greitį. Kelionė nėra maloni, kadangi tenka jaudintis dėl savo ir kitų keleivių saugumo. Būtų labai malonu jei vairuotojas būtų perspėtas, kadangi tokio chuliganiško vairavimo pasekoje gali įvykti skaudus eismo įvykis.

  • TOKS 2018.10.30

   Labai atsiprašome Jūsų ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Gavę skundą iš karto pasikalbėjome su vairuotoju. Vairuotojas buvo supažindintas su pretenzija, jam paaiškinta, kad jis privalo savo darbe laikytis kelių eismo taisyklių. Pirmam kartui buvo apsiribota tik žodiniu įspėjimu. Panašiam pažeidimui pasikartojus bus sprendžiamas klausimas dėl griežtesnės nuobaudos skirimo minėtam darbuotojui.

 4. Vitalija
  2018.11.21

  Lapkričio 20 dieną, Kryžkalnyje įsedau į autobusą Klaipėda -Vilnius, turėjusį vykti 17:50, autobusas vėlavo, keleivių buvo nedaug. Susėdus keleiviams, vairuotojui uždarant duris, kažkas pasakė, kad vienas keleivis dar liko kavinėje. Vairuotojas nuėjo jo pakviesti ir grįžo abu besivaidydami, o keleivis nešėsi kavos puodelį ir atsisėdo priekinėje sėdynėje. Pastebėjau, kad keleivis buvo aiškiai neblaivus. Vairuotojas piktai jam liepė eiti sėstis į savo vietą , o šitas piktai atrėžė kad jį ten supa, na jiedu pradėjo stumdytis. Vairuotojas sėdo važiuoti ,o tas neblaivus keleivis trukdė vairuotojui vairuoti autobusą, nes tai skambino kažkam, pasakodamas, kaip į čia muša, tai filmavo vairuotoją, o vairuotojas blaškėsi ir stumdė ta keleivį nuo savęs. Galite suprasti, kaip buvo vairuojamas autobusas ir kaip jautėmės sėdėdami tame autobuse, kuris negali važiuoti tiesiai greitkelyje.
  Prašymas būtų paruošti vairuotojus tokioms situacijoms, kad jie suprastų, jog jie yra atsakingi už visų keleivių saugumą, kad į autobusą nebūtų įleidžiami neblaivūs ar kitaip apsvaigę keleiviai.

  • TOKS 2018.11.22

   Laba diena, Vitalija,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 5. Daiva
  2018.11.29

  Sveiki. 2018 11 27 d. autobusas Vilnius – Šakiai, iš Vilniaus išvažiuojantis 10:45, nestojo Gariūnų stotelėje. Nors norinti įlipti keleivė aiškiai kėlė ranką stabdydama, ir autobusas važiavo beveik tuščias. Jis net nepersirikiavo į artimesnę eismo juostą, nes ir neketino stoti. Klausimas: ar Gariūnuose stoti jau neprivaloma? Bet stotelė ten yra ir kiti autobusai stoja, nereikia nei stabdyti. Beje, ir stabdyti ten sudėtinga, nes mašinos važiuoja viena po kitos ir per anksti pakeldamas ranką rizikuoji susistabdyti dar kelias važiavusias priešais, arba, jei pakeli per vėlai, geriausiu atveju sustos toliau nuo stotelės arba iš viso skėstels rankom ir nuvažiuos. Pastaruoju metu tokių atveju padažnėjo. Kodėl autobusai negali ten sustoti nestabdomi? Negi šalia Gariūnų gyvenantys žmonės turi trenktis į stotį, kad būtų užtikrinti, jog išvažiuos tada, kad jiems reikia?

  • TOKS 2018.12.04

   Laba diena Daiva,
   ačiū už paliktą atsiliepimą. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojai turi sustoti maršruto numatytose stotelėse. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą.

 6. ,,Gimtasis Rokiškis”
  2018.12.05

  Keleivės laiškas :

  Šių metų lapkričio 24 d. 13.25 autobusas iš Rokiškio pajudėjo Vilniaus link, keleivių buvo nedaug. Autobusas nors ir senas, bet pakankamai tvarkingas. Su apsauginiais diržais sėdynėms pirmoje eilėje.
  Likus porai stotelių iki Utenos, įlipo aukšta simpatiška moteris su 4 metų mergaite (kaip ji pati sakė). Dokumento, įrodyti mergaitės amžiui, neturėjo, tačiau vairuotojas leido vežti mergaitę. Moteris su mažamete atsisėdo pirmoje eilėje,- žinoma, apsaugos diržų neužsisegė, dėl to nė žodžio neištarė ir vairuotojas, bet, atsisukdamas į ponią, pradėjo auklėjamąją kalbą, jog kitą kartą būtina turėti dokumentą, nurodantį mergaitės amžių. Toliau buvo „paskaita“ apie baisius kontrolierius, kontroliuojančius ne keleivius, o juos, vairuotojus. Iškoneveikė vieną, pagal jį labai bjaurią senmergę juodais plaukais, neturinčią vaikų, todėl nieko nenutuokiančią apie tai, kiek metų galėtų turėti tokia mergaitė. Papasakojo netgi visą istoriją kaip viena keleivė, turėjusi bilietą iki Utenos, užmigo ir atvažiavo net į Rokiškį. Taigi, bjauri kontrolierė apkaltinusi jį, vairuotoją, kam nepažadino keleivės.
  Pradžioje klausiausi tylėdama, buvo nesmagu, lauke snyguriavo, kelio danga šlapia, iš pat ryto radijas perspėjo vairuotojus būti atidiems, nelenkti kitų automobilių nesant būtinybės.
  Taip besiklausant pamokslo privažiavome Uteną, nebeiškentusi pasakiau vairuotojui, jog jis netinkamai elgiasi, kad jo pareiga žiūrėti į kelią, perspėti keleivius užsisegti saugos diržus, o ne šnekėti su keleive visą kelią, nors ji tylėjo ir neatsakinėjo.
  To užteko. Atėjo mano eilė. „Kada tu paskutinį sykį buvai Europoje,- šaukė jis,- nežinai kaip Europoje yra“. Atsakiau, jog dar šiais metais buvau Norvegijoje. „Norvegija, ne Europa“,-atkirto. Tada pasakiau, kad buvau ir Vokietijoje. „Ką tu žinai apie Vokietiją,- šaukė vairuotojas.- Nei anglų, nei vokiečių kalbos nemoki“. Paskiau kelis sakinius vokiškai, tikėjausi aprims, deja, nusiramino tik tada, kai pasiekė Utenos autobusų stotį. Ponia su mergaite išlipo, pasipildė dar keliais keleiviais, šie susėdo į autobuso galą. Arčiau sėdėti likau tik aš, todėl darėsi visai nemalonu, kuomet artėjant prie Vilniaus, vos radęs nedidelį tarpą, vairuotojas pradėjo lenkti automobilius, apsiramino tik tada, kuomet privažiavome nuo kelio nulėkusius ir įstrigusius tarp medžių du automobilius.
  Ar gali tokios nestabilios psichikos vairuotojas dirbti tokį atsakingą darbą?

  • TOKS 2018.12.07

   Apgailestaujame dėl nemalonumų ir nepatogumų patirtų jūsų kelionės metu. Toks vairuotojų elgesys mūsų įmonėje yra nepriimtinas ir netoleruojamas. Su minėtu vairuotoju jau yra perkalbėta ir jis yra įspėtas pagarbiau elgtis su keleiviais ir rūpintis vairavimo saugumu.
   Keleivei norime padėkoti, kad neliko abejinga ir informavo apie šį faktą.

 7. Remigijus
  2018.12.06

  Data 2018.12.06
  Maršrutas: Šakiai – Kaunas – Vievis – Vilnius
  Maršruto laikas: 16:30 – 19:35
  Labai nemandagus aprėkiantis autobuso vairuotojas, ne pagal taisykles išleidžia/paima keleivius (Lekėčių miestelyje sustojo ne stotelėje, o šalia jos) dėl to kyla keleivių saugumas. Kiti automobiliai priversti apvažiuoti autobusą per ištisinę kelio juostą.
  Prašau įspėti šio reiso vairuotoją.
  Ačiū

  • TOKS 2018.12.07

   Remigijau, apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys mūsų įmonėje nėra toleruojamas ir privalo rūpintis vairavimo saugumu. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos

 8. Goda
  2018.12.07

  Esu labai nusivylusi apgarnaujančiu (bilietus parduodančiu) autobuso darbuotojo aptarnavimu. Gruodžio 7d., 8.15h, Fabijoniškėse įlipau į autobusą, važiuojančiu maršrutu Vilnius – Panevėžys – Šiauliai, darbuotojui paklausus, kur važiuosiu, atsakiau ir padaviau banknotą, tačiau darbuotojas, užuot paaiškinęs, kad šiuo metu grąžos iš 50€ neturi ir paprašęs palaukti kito sustojimo, kada galės man grąžą atiduoti, pradėjo mane ,,auklėti”, neva aš privalau žinoti autobuso bilieto kainą, pakeltu tonu nurodė ,,ieškoti smulkiau”. Atsakius, kad smulkiau neturiu, darbutojas pradėjo svaidytis frazėmis ,,ar jūs pirmą kartą ajtobusu važiuojate?” ir pan. Manau, kad žmogus, aptarnaujantis klientus, neturėtų leistis į asmeniškumus ir sugebėtų rasti išeitį bet kokioje panašioje situacijoje. Tikiuosi, kad ateityje tokie įvykiai nepasikartos ir bus užtikrintas kokybiškas klientų aptarnavimas.

  • TOKS 2018.12.07

   Goda,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 9. Eimantė
  2018.12.10

  Sveiki,

  Rašau atsiliepimą apie 2018-12-10 (12:10) kelionę Klaipėda – Vilnius. Autobuso gale sedėjo trys rusakalbiai vyrai, akivaizdžiai išgėrę. Nuo jų sklido nemalonus kvapas visą kelionę. Taip pat, dar sugalvojo išsitraukti valgyti mėsos su marinuotais agurkais, ir vėl visas autobusas pilnas nemalonių kvapų.. Girdėjosi ir skardinių traškėjimas, turbūt alaus.. Pavalgius ir pralinskmėjus, garsiai juokėsi ir keikėsi, susikėlę kojas ant sėdynių linksmai sau važiavo. Nepaisė kitų ramių keleivių įspėjamų žvilgsnių.
  Man labai patinka jūsų kompanijos autobusai, greitos ir patogios kelionės jais, dažnai naudojuosi jūsų paslaugomis. Tačiau ši kelionė buvo labai nemaloni ir nekomfortabili. Galbūt reikėtų pabrėžti apie alkoholinių gėrimų vartojimo draudimą kelionės metu. Taip pat, apie etiketo normų laikymąsi autobuse (kojų susikėlimas ant sėdynių, valgymas autobuse). Bei žinoma pagarba kitiems keleiviams, jų komfortas ir ramybė kelionės metu. Siūlau sugriežtinti bilietų patikrinimą prieš įleidžiant į autobusą atsižvelgiant ir į keleivio būseną (blaivus ar ne).

  • TOKS 2018.12.12

   Laba diena, Eimante,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 10. Regina
  2018.12.11

  Noriu padėkoti Jūsų įmonės vairuotojams, vežantiems keleivius maršrutu Alytus-Daugai-Vilnius (išvykimas 18:30). Jau 10-us metus darbo dienomis vykstu į Daugus (namo), ir džaugiuosi, kad mus pasitinka mandagūs ir rūpestingi Jūsų darbuotojai. Žinoma, per tiek metų buvo visko. Labai maloniai nustebino vairuotojas 2018 12 11d. , išleisdamas stotelėje, pasiteiravo ar turiu atšvaitus, nes išleidžia į ‘tamsą’.’ Tokiu klausimu mane ‘išleidžia’ ne vienas Jūsų įmonės vairuotojas (tamsiuoju laikotarpiu). Ačiū už Jų rūpestį ir atsakingumą! Tikuosi, kad laimingai pasieksiu namus ir sekančiais metais.

  • TOKS 2018.12.13

   Regina,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame. Gražių artėjančių švenčių ir malonių kelionių Naujaisiais 2019 metais ! 🙂

 11. Nadezda
  2018.12.19

  Благодарим ,водителя автобуса рейс Вильнюс-Клайпеда 16 декабря 2018 г. выезжали в 6,00
  утра
  Прекрасная поездка ,приятный уважительный тактичный водитель.Мы доехали быстро и легко,не заметили вемени в пути.
  Благодарим водителя!!!!!Побольше таких людей профессионалов !

  2018,12,19

  • TOKS 2018.12.20

   Nadezda,
   Спасибо Вам, за отзыв. Мы очень ценим их всех. Прекрасных праздников и приятных путешествий в Новом 2019 году! 🙂

 12. Ada
  2019.01.08

  Pastebėjimas Gimtajam Rokiskiui ir Godai :
  Teko vaziuoti ir matyti pan. vaizdų, ir nieko ypatingo , pirma autobuso vairuotojas turi saugiai važiuoti, o ne buti keleivio bankomati, kai vaziuoja vos keli žmonės , o traukia išsikeist šimtinę, tai kaip rast grąžą ?
  Teko matyt tuos aprašomus kontrolierius. Ir sveiku protu neaišku buvo kam iš tiesų tokia kontrolė reikalinga. Keleiviui nieko o prie vairuotojo panašiau ne į kontrolę o kažkoki priekabiavimą ? Beje ta kontrolė ne valst.institicija, o kaži kokiia saugos firma. Kas tai ir kodėl ? Ir kas turi paaiškinti ?

  • TOKS 2019.01.09

   Laba diena, Ada,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 13. Ramunas
  2019.01.11

  Laba diena raso ramunas labai noriu padekoti jums us grazius autobusus toks neo jie minksti grazus silti nuozirdus vairuotojai

  • TOKS 2019.01.15

   Laba diena, Ramunai,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame.

 14. Iveta
  2019.02.04

  Kiekvieną kartą, kai važiuoju į Kauną iš Elektrėnų, ateinu keliomis minutėmis anksčiau, bet autobusas vis tiek sugeba daug anksčiau išvažiuoti. Man paskaitos, o turiu laukti kito autobuso. Šiandien (2019-02-04, 09:47), kuomet autobusas turėjo mano jau minėtu laiku išvykti, jis išvyko 9:44, todėl į jį ir nespėjau. Yra vairuotojų, kurie laiku išvažiuoja, minutę į minutę, todėl norėčiau, kad kiekvienam vairuotojui tai būtų akcentuojama lygiai taip pat kaip keleivių saugumas. Žiemos metu nėra malonu laukti kito autobuso ir šalti. Tai nutiko ne vieną kartą, bet šįkart jau trūko kantrybė. Dėkoju už supratingumą.

  • TOKS 2019.02.05

   Laba diena, Iveta,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 15. Justas
  2019.02.04

  Sveiki, džiaugiuosi Jūsų suteikiamomis transporto paslaugomis, komfortiškais autobusais ir tiesioginiais maršrutais. Tokioje inovatyvioje įmonėje turi dirbti motyvuoti ir malonūs vairuotojai, tačiau autobuso, kuris važiuoja Klaipėda-Kryžkalnis-Vilnius 2019-02-04 išvažiavusio 16:45 iš Kryžkalnio vairuotojas pasirodė šiurkštus ir nemalonus, įsėdus merginai su išnešamu kavos puodeliu vairuotojas jai buitiškai priekaištavo, bambėjo: „čia ne restoranas ir ne šiukšlių konteineris!”, akivaizdžiai rodė savo emocijas ir nepasitenkinimą. Nesu tikras ar keleivių taisyklėse yra parašyta ar galima į autobusą neštis kavos puodelį, tačiau jeigu mergina negalėjo įsinešti kavos, vairuotojas galėjo ramiai ir taktiškai paaiškinti, jog to negalima daryti. Visa ši situacija buvo labai nemaloni, tad manau, kad vairuotojas turėtų būti supažindintas kaip reikia bendrauti su keleiviais ir suteikti geriausią patirtį vykstant jūsų autobusais.

  • TOKS 2019.02.05

   Laba diena Justai,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 16. Justina
  2019.02.04

  Labas vakaras norėčiau padėkoti už labai gerus šiltus ir minkštu toks neo autobusus labai gražus ir visi vairuotojai malonus ir kultūringi labai esu patenkinta.

  • TOKS 2019.02.05

   Laba diena Justina,
   esame dėkingi už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas geras atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 17. Alina
  2019.02.11

  Norėčiau pasidžiaugti 2019-02-11 15:30 iš Vilniaus į Alytų vežusiu vairuotoju. Jau nepirmą kartą tenka keliauti su šiuo jaunuoliu ir visada pastebiu malonų aptarnavimą, pagalbą keleiviams pasidedant ir pasiimant bagažą ir t.t. Kelionė visada būna maloni. Džiaugiuosi jog turite tokių jaunų ir puikių vairuotojų!

  • TOKS 2019.02.12

   Laba diena, Alina,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 18. Germantas
  2019.02.15

  Laba diena,

  Šiandien autobusas jūsų atvažiavo anksčiau nei pagal grafiką ir nelauké keleivių. Autobuso maršrutas Vilnius-Kryžkalnis-Klaipėda. Reiso pradžia 14:00. Įlipimo stotelė devintas fortas.
  Prašau gražinti sumokėtus pinigus už bilietą.

  • TOKS 2019.02.18

   Laba diena, Germantai,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 19. Aleksandras
  2019.02.19

  Stovedomas Soteleje Raistelei 20190218 dena 15-56 h sio marsrutu Vilnius-Rudnikai 230 autobuso vairotojas nesiteike sustoti ir paimti keleivio netgi jam stabdant,labai prasau isiaskinti del sio ivikio

  • TOKS 2019.02.19

   Laba diena, Aleksandrai,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 20. Matas
  2019.02.24

  Nusiperki bilietą iš anksto , tačiau įlipęs į autobusą nerandi vietos kur atsisėst ir visą kelionę iš Kryžkalnio į Vilnių sėdi ant laiptu. Bravo už tvarką!!!

  • TOKS 2019.02.25

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 21. Gabrielius
  2019.02.24

  Buvau nusipirkęs bilietą internetu į autobusą Kryžkalnis – Vilnius 2019.02.24 16.45h atvykus į stotį, autobuse vietų nebebuvo ir man bei draugui teko važiuot atsisėdus ant laiptų prie tualeto. Vairuotojas „paaiškino” ,kad per vėlai atvažiavom nors atvykome 16.40 ar net keletą minučių anksčiau.

  • TOKS 2019.02.25

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 22. Aurelija
  2019.02.25

  Viskas labai puiku, tik vienintelis minusas yra tai, kad autobusuose, pažymėtuose, jog galima už bilietą atsiskaityti mokėjimo kortele ir yra aparatas kortrlės nuskaitymo, vairuotojas atsisako priimti mokestį kortele. Jau ne pirmą kartą susidūriau su tuo. Vis galvoju gal neveikia aparatai arba gal nesujungti. Tačiau paskutinio bandymo įsigyti bilietą kortele metu, pro ausis neprasprūdo vairuotojo žodžiai „nemoku”. As suprantu, kad kai kurie vairuotojai pagyvene, nauja įranga sunku priprasti. Bet manyčiau jog įmonė privalo surengti mokymus ir įsitikinti, jog darbuotojas sugeba dirbti. Važiuoju iš Vilniaus į Kauną ir atgal bent du kartus per savaitę jūsų autobusais po darbo. Ne visada spėju į autobusą dėl kamščių ir ne visada būna bankomatai stotyje laisvi, kad spėčiau įsigyti bilietą.

  Apart šio menko, bet kartais daug laiko ir nervų kainuojančio trūkumo, visi autobusai labai tvarkingi, vairuotojai kompetetingi ir malonūs.

  Konkretus maršrutas Vilnius-Kaunas 17:15 2018.02.25

  • TOKS 2019.02.27

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 23. Kotryna
  2019.02.25

  Turiu vieną pastabą. (Bent jau) kelionės 02.25 metu Kaunas-Vilnius, vakare, buvo tikrai per smarkiai šildomas autobusas. Sėdint prie lango šildytuvas – visiškai šalia. Pūtė labai karštą orą iš apačios į kojas, į veidą, į šoną. Buvo sunku išsėdėti prie lango. Žmonės žiemos metu ir taip yra šiltai apsirengę, nebūtina jų kepinti. Suprantu, kad reikia prišildyti visą autobusą, bet jame ir taip jau galėjai sėdėti trumpomis rankovėmis. Būčiau dėkinga, jei taip nepersistengtumėt 🙂

  • TOKS 2019.02.27

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 24. Денис
  2019.03.03

  Сегодня 03.03.2019 еду автобусом вашей компании из Вильнюса в Минск 15-00. Вай вай фай на белорусской стороне не работает, и это напрягает. Вообще ваше качество услуг упало. Ранее выбирал Вас только из за сервиса, теперь подумаю.

  • TOKS 2019.03.05

   Добрый день, Денис,
   Спасибо за информацию. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

 25. Jūratė
  2019.03.07

  Keliavau iš Talino į Vilnių TOKS autobusu. Labai geras autobusas, malonus aptarnavimas, greitai atvažiavo. Tik pirkau VIP vietas ir pagal bilieto aprašymą turėjo būti mineralinio vandens buteliukas ir pagalvė – nebuvo.

  • it@toks.lt 2019.03.08

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 26. Dovilė 2019.03.08

  2019-02-22, 11:30 iš Panevėžio į Vilnių važiavo pensinio amžiaus žmogus (su pažymėjimu) ir vežė du 4 ir 6 metų vaikučius, kuriems tėvai buvo įdėję kopijuotą gimino liudijimą. (Taip keliavome ne vieną kartą ir jūsų ir ne jūsų kompanijos autobusais, kartą Ukmergėje net buvome tikrinti įlipusios kontrolės. Niekada niekam tai neužkiuvo, tad, mūsų klaida, nesuabejojome tinkamumu kopijuoto vaikų dokumento.) Šį kartą vairuotojas ne tik nesuteikė teisės į nemokamą bilietą bent akivaizdžiai mažiausiam vaikui, o apmokęstino abu pilna kaina, nors Vilniuje laukiantys tėvai žadėjo atnešti į stotį ir originalus. Beje, autobuso vairuotojas moterį perspėjo, kad dokumentų kopijos netinka, ir teks mokėti. Kad pilną kainą – neinformavo, ir tai pasakė tik išmušęs kainą. Moteris su vaikais prašė galimybės atsisakyti važiuoti – vairuotojas nesutiko. Nuotaika slogi liko visiems- labai gaila kad čia neliko vietos žmogiškumui.

  • TOKS 2019.03.12

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 27. Vaidas 2019.03.11

  2019 03 11, 13:40 val, Maršrutas: Panevėžys – Vilnius.
  Sveiki,
  Noriu palikti atsiliepimą apie visiškai nemandagų ir neprofesionalų vairotojo elgesį.
  Pirkau bilietą internetu, kuriame buvo nurodyta ir sėdėjimo vieta. Paklausus vairuotojo, kur yra priskirta 5 vieta jis atrėžė: “nežinau, sėsk kur nori”. Po kiek laiko atsisukęs nemandagiai rėžė: “užsisek diržą”, nors diržą jau buvau užsisegęs. Tokiu atveju, bent jau galėtų mandagiau paklaust, t.y. ar esate užsisegęs diržą? Kitai moteriai neturint smulkesnių pinigų, labai aiškiai rodė savo nepasitenkinimą, jog žmogus net gali pasijaust kaltas, mat jam, autobuso valdovui, reiks dabar šiek tiek daugiau paskaičiuot. Tokia patirtis daro labai blogą įspūdį apie jūsų kompaniją bei klientų aptarnavimo kokybės standartus. Važinėju ir su kitomis vežėjų įmonėmis ir kol kas tokios patirties neturėjau. Tikiuosi tai nėra Jūsų įmonės praktika, o tik pavienio darbuotojo nesupratimas, kaip reikia dirbti ir bendrauti su klientais.
  Beje, vairuotojas taip pat neturėtų kalbėti telefonu važiuodamas ir veždamas keleivius, jeigu nėra laisvų rankų įrangos, bei sustoti jeigu yra “stop” ženklas, o nepravažiuoti jį nesustojus, kaip kad padarė jūsų įmonės vairuotojas.

  • TOKS 2019.03.12

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 28. inga
  2019.03.13

  Vaziavau marsrutu vilnius-naujoji akmenė 2019 03 13 ryte,tai galiu pasakyti,kad vairuotojas,kuris vairavo iki siauliu,matosi,kad labai kankinasi savo darbe,nepaslaugus,grubus su keleiviais,priesingai nei vairuotojas,kuris vairavo tuo paciu marsrutu 2019 03 12,taip pat iki siauliu,nors dirba si darba apie 50metu,bet matosi,jog darbas jam patinka,turintis gera jumoro jausma.

  • TOKS 2019.03.14

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 29. Egis
  2019.03.13

  Sveiki,

  2019.03.13 Vilnius autobusų stotis-orouostas.
  10:00 turėjo išvažiuoti,bet dar nuėjo parukyti ir pasimti kažkokių popierių.Kai važiuoju į orouosta svarbi kiekviena minutė.Ir dar vienas pastebėjimas sėdėjau priekį tai mačiau:jei keleivis nepasiima talonelio tai nereiškia kad nereikia kito talonelio mušti ir atiduoti kitam keleiviui ir pasimti užmokestį sau už vieną keleivį.Geros dienos

  • TOKS 2019.03.14

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 30. Lora
  2019.03.16

  Maršrutas Klaipeda Vinius 17’10 Wifi nera,tai už kà brangesni bilietai,vairuotojai irgi ne maloniausi.

  • TOKS 2019.03.18

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 31. Laura
  2019.03.18

  Aciu brangiam vairuotojui kad iskoliojo kai i tualeta bandziau nueit. Kovo 18ta 23:37. Pasirodo is vilniaus tik i kede sysiot galima.

  • TOKS 2019.03.21

   Laba diena,
   Apgailestaujame dėl minėto įvykio, kurio liudininke Jūs tapote ir tuo pačiu norime Jums padėkoti, kad buvote neabejinga tokiam negarbingam mūsų vairuotojo elgesiui. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos.

 32. Mykolas
  2019.03.27

  Laba diena. Jau antrą kartą teko keliauti Jūsų autobusu, kurį vairavo vairuotoja. Deja, nežinau jos vardo, bet buvo labai mandagi, maloniai bendraujanti ir paslaugi. Džiugu, kad Jūsų kolektyve būna tokių puikių žmonių. Manau, kad jos porininkas irgi ja džiaugiasi. 🙂 Reisas buvo rytinis iš Vilniaus į Šilutę, JSE579 autobusu.

  • TOKS 2019.04.01

   Laba diena,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 33. Laura
  2019.03.27

  Vaziuoju Kaunas – Plungė. Nei wifi nei rozečių nėra, kaip teigta jūsų svetainėje … 🙁

  • TOKS 2019.04.01

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 34. Inga
  2019.04.01

  Balandžio 1d. Vilnius-Joniškis. 8:25-12:55;

  Vairuotojo elgesys nepateisinamas!!!!

  Į šį autobusa buvo perduoda siunta iš siuntos skyriaus (siunta palikau vakar siuntu skyriuje).
  Kai šiandien tėtis nuėjo atsiimti siuntos iš vairuotojo, tai vairuotojas pareiškė:” Greičiau judink savo kumpius, nes per tave aš gaištu savo pietu pertrauka”. Buvo piktas, susierzinęs ir labai nemalonus.
  Suprantu, kad nutinka visko, bet labai liūdna, kad vairuotojas savo tokiu elgesiu parodo, tikrai ne geriausias kompetencijas.

  • TOKS 2019.04.03

   Laba diena, Inga,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 35. Jurgita
  2019.04.02

  Autobuse maršrutas Vilnius-Biržai išvykstant 6.10 laiku dažnai tenka visą kelionę garsiai klausyti radijo. Vairuotojo buvo paprašyta pritildyti, bet jis nepaisė prašymo. Nelengva nuo ankstaus ryto garsiai klausyti nemėgstamos radijo stoties ir muzikos.

  • TOKS 2019.04.03

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 36. Paulius
  2019.04.06

  2019-04-06 reisas 10:45 į Šakius, vairuotojas vėlavo, stotyje buvo po 10:55, išvažiavus už miesto paskambino dispečerė, kad vairuotojas turi grįžti į stotį paimti dar keleivių. Apsisukam, važiuojam paimti keleivių į stotį, iš stoties pajudam po 11:30. What? Absurdas. Paskutinį kartą naudojuosi šia „paslauga”.

 37. Ieva
  2019.04.08

  Sveiki , esu visiškai pasipiktinusi TOKS autobusu , reisu Skuodas – Plungė ! 2019-04-08 autobusas turėjo pajudėti 13:40 , tačiau pajudėjome tik 13:55 , lauke šalta labai , stovėjome lauke , tiek senyvo amžiaus žmonės tiek ir aš , o vairuotojai (buvo dviese) šnekučiavosi , valgė kebabus ir dar sumastė parukyti ! Geraoi , susėdome visi į autobusą , pavažiavome gal mažiau negu čkm ir pasirodo degaai baigiasi , sustojome i VIADA degaline , kol prisipylėme degalu ir autobusas nebeužzivedė …. pajudėjome iš skuodo tik 14:20 … negana to visą kelia „vairuotojai” prasikalbėjo vienas su kitu ir aišku autobusą vairaves vaikinukas viršijo leistina greti , labai esu nusivylusi TOKS autobusų vairuotojais

 38. Greta
  2019.05.16

  2019.05.16 Vilnius-Kaunas. Autobusas turėjo išvykti lygiai 14:00, bet kažkodėl vis tiek įleidinėjo vėluojančius žmones ir išvažiavom 14:11.

  • TOKS 2019.05.20

   Laba diena, Greta,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 39. Kristina
  2019.05.16

  Autobusai Vilnius – Kaunas primena avarinės būklės transporto priemones. Važiuoti nepatogu, labai krato, be to ir šalta.

  • TOKS 2019.05.20

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 40. Diana
  2019.05.17

  Noriu pasidžiaugti, labai supratingu, atsakingu vairuotoju. Maršrutas Vilnius – Ukmergė – Panevėžys-Biržai 2019-05-17. Visada malonu važiuoti kai vairuotojas šypsosis! Ačiū už saugią kėlionę į gimtąjį miestą! 🙂

  • TOKS 2019.05.20

   Laba diena,Diana,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 41. Marius
  2019.05.19

  2019.05.19. Vilnius. Mes su žmona ir dukra sukome iš Ozoį Ukmergės gatvę, bėgėjomės greitėjimo juostoje,o TOKS autobusas atlėkė 80-90greičiu ir piktybiškai nepraleido. Mes jį praleidom, rykiavomės jau iš A juostos į pirmą(nes greitėjimo juosta pasibaigė) ir autobusas taip pat staigiai persirykiavo į 1 juostą. Užstabdė. Jau tada norėjau autobuso vairuotoją „apraminti”, bet su žmona ir vaiku tiesiog nekreipai dėmesio. Kadangi jis pristabdė,mes jį tiesiog aplenkėm, gyžom į pirmą juostą ir po raudobos vėl pradėjom važiuot. Autobusas buvo už nugaros, metėsi iš 1 į A juostą, pamatė, jog ten ji baigiasi,metėsi atgal,tada į 2 juistą ir pradėji mus lenkti. Mūsų greitis buvo 60-65, tai jis tikrai važiavo 90+, jam priekį pamaišė mašina ir vietoj to, kad prisabdytų, jis metėsi į 1 juostą ir mus tiesiog nustūmį nuo kelio. Vaikas rėkia,žmona panikoj, aš ant stabžių. Ir sustijo jis stotelėj Ukmergės gatvėj. Aš užėjau paskui įlipančius žnonės į vidų ir tiesiog paklausiau-kodėl tu taip važiuoji? Tu katik 2 kartus vos mūsų nesudaužei. Jis pradėjo rėkt. Aš parašiau jo pavardės-nepasakė. Tai išlipau , nufotkinau autobusą ir jį besivejantį mane, kad niekam nieko nesakyčiau. Čia jau antras atvejis su TOKS autovusai, kuriame per vairuotojų EGO mūsų nesudaužė tik dėl ti, kad mes suregavom. Apie praeitą kartą niekam nieko nepranešiau. Šį kartą pranešu čia. Sekantį kviesim policiją ir bus aiškinamasi pagal įstatymus.

  • TOKS 2019.05.21

   Sveiki, Mariau,
   Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Tokie vairuotojo veiksmai yra netoleruojami.

 42. Tadas
  2019.05.23

  2019.05.23 0:35 važiavau jūsų kompanijos autobusu iš Klaipėdos tai išmokinkit vairuotojus kultūringo ir etiškai šnekėti su keliaiviais klientais. Bagažą aš turiu sudėti ar tai vairuotojo pareiga gal man ir pačiam vairuot tuoj reiks jūsų kompanijoj už bilietą nesuprantu jūsų logikos galvojat kad aš dar kada važiuosiu jūsų kompanija yra blogas pavyzdys.

  • TOKS 2019.06.04

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 43. Jurga
  2019.05.25

  Norėjau labai pagirti Jūsų kompanijos vairuotoją, kuris vežė keleivius vakar (gegužės 24 d. Iš Vilniaus iki Kauno (kryptis Vilnius-Skuodas, iš Vilniaus pajudėjome 15:10). Vairutojas buvo be galo draugiškas, visiems keleiviams palinkėjo geros kelionės, prieš išvykstant dar kartą su visais pasisveikino, priminė maršrutą ir kad visiems reikia užsisegti saugos diržus. Kaune vėl draugiškai su visais atsisveikino, palinkėjo gražaus savaitgalio. Atrodo tai maži gestai, tačiau ne vienam keleiviui pakėlė nuotaiką visam vakarui ir sukūrė jaukią atmosferą visos kelionės metu 🙂
  Labai džiugu matyti tokį klientų aptarnavimą, autobusais keliauju dažnai ir Lietuvoje, ir visoje Europoje, tad dar džiugiau, kad Lietuvoje turime tokių šaunių vairuotojų!

  • TOKS 2019.06.04

   Laba diena,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti. 🙂

 44. Visiškai nesvarbu
  2019.05.26

  Laba diena,
  TOKS buvo mano mėgstamiausia firma, nes puikiai jaučiausi keliaudama su tokiais privalumais kaip patogumas, WIFI, elektra. BET
  Pastebėjau, kad nepirmąkart sugenda/neužsiveda jūsų autobusai. Vairuotojai stengiasi išspręsti gedimus. Juos ištaiso arba išvis neišvažiuojam. Todėl tai švaisto ir mūsų, keleivių, laiką ir vairuotojai negali dirbti. Todėl iškyla klausimas, ar kažkas apžiūri šiuos autobusus, bent kartelį, kad neįvyktų tokie incidentai kaip dabar? Pirmenybę nuo šiol teikiu KAUTROS, paprastiems miestų autobusams, nes kelia didesnį pasitikėjimą, nei jūsų gendantys autobusai, o dėl įrengtų patogumų buvot pirmoje vietoje. Gaila tiek keleivių, tiek vairuotojų.

  • TOKS 2019.06.04

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 45. Simona
  2019.05.29

  Sveiki,

  noriu pagirti vairuotoją 05.28 važiavusį 20.40 Vilnius – Kaunas už profesionalų darbą ir malonų bendravimą 🙂

  • TOKS 2019.06.04

   Laba diena,
   dėkojame už vairuotojo įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 46. Šarūnas
  2019.05.30

  Sveiki, bilietų kainos brangta, o kelionių kokybė negerėja. 2019-05-30 17 val. Vilnius – Biržai autobusas vos važiuoja, trukčioja ir automagistralėja važiuoja lėtai, tikriausiai, kad visiškai nesubirėtų.

  • TOKS 2019.06.04

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 47. Gediminas
  2019.06.05

  Vaziuoju Toks autobusu iš Kauno į Vilniu, kvepuot nera kuo, karšta, kondicionieriaus nera ar vairuotojas nejungia… pats prie praviro lango sedi, skuduriukas pakabintas virš galvos plevesuoja kaip veliava. Net foto padariau. Baisu. (Reisas 2019-06-05 d 16:10 val.)

  • TOKS 2019.06.07

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 48. Kristina
  2019.06.10

  Sveiki, birželio 10 d. nusipirkau bilietą Vilnius – Kaunas, kurio vežėjas turėjo būti Kautra Plius. Autobusas turėjo išvažiuoti iš 36 aikštelės 17:30. Aš kasdien važiuoju šiuo autobusu, todėl puikiai žinau kaip jis atrodo!!! Prie aikštelės atvykau 20 min iki autobuso išvykimo. Bet vietoj aukščiau minėto vežėjo atvažiavo Eurolines business autobusas. Kadangi autobusai važiuoja labai dažnai – laukiau savo vežėjo ir į šį autobusą nelipau.
  Kautra Plius taip ir neatvažiavo. Aš praradau pinigus , bilieto niekas nepakeitė. Dar ir durna išvadino, nes pagal kasininkes negaliu atpažinti Kautros autobusų ( nors aš esu jauna ir toli gražu su regėjimu ar protu neturiu problemų). Minėta situacija yra labai nemaloni. Sugaišau laiką, patyriau nemažai streso( nes automatiškai pavėlavau į Kaune esantį transportą) ir vėl gi paminėsiu, praradau pinigus.
  Bilietą aš išsisaugojau.

  • TOKS 2019.06.12

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją.Perdavėme jūsų atsiliepmą KAUTRAI. Atsakingas asmuo susisieks su jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 49. Domantas
  2019.06.10

  Kaip TOKS autobusas, taip problemos, 06.10, Kaunas – Vilnius 21:30h maršrutas. Praeitą kartą kai važiavau neveikė kondicionieriai. Šį kartą autobusas važiuoja tikriausiai 70 km/h greičiu, matomai vietoje laiku nebūsime. Autobusas trūkčioja, gęsta, neįmanoma važiuoti. Prašau atsižvelgti į tai.

  • TOKS 2019.06.12

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 50. Algimante
  2019.06.11

  Noriu pasidžiaugti kad turit tokių profesionalių vairuotojų 2019-06-11
  11:30h Vilnius -panevežys
  Labai mandagus ,jaunas atsakingas ,paslaugus vairuotojas pakėlė nuotaiką visai dienai ,džiaugiuosi ,kad dar išliko tokių profesionalų kurie myli savo darba! 🙂

  • TOKS 2019.06.12

   Laba diena, Algimante,
   dėkojame už vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti. 🙂 Gražios dienos.

 51. Gabriele
  2019.06.13

  Sveiki,
  Siuo metu 20 asmenu grupe vaziuojame is Vilniaus i Kauna. Autobusas turejo atvaziuoti i stoti Vilniuje 9:30, deja velavo pusvalandziu. Galiausiai isedus i autobusa neveikia oro kondicionierius, todel dabar vaziuojame ikaitusiame autobuse. Prasau sutvarkykite kelioniu kokybe, ypac vasara kai yra karsta.

  • TOKS 2019.06.18

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 52. Laurynas
  2019.06.14

  Atėjau laiku, autobuse buvo vietų, bet kažkodėl manęs nevėžė, nes vairuotojai sugalvojo, kad daugiau žmonių neims, nors daiktai buvo įdėti į vidų ir galiausiai vos susišnekėjau, kad atiduotų mano daiktus. Labai prasta patirtis. Autobusas Vilnius- Nida 06-14 7.00

  • TOKS 2019.06.18

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 53. M
  2019.06.18

  autobusiuku vilnius-birzai 13:55 (06 18) buvo be proto karsta, bilietas beveik 15eu, bet kokybes nulis. P.s. vairuotojas buvo paslaugus, bet tiesiog vesinimo-vedinimo sistema tragiska. dziugu, kad niekas nealpo

  • TOKS 2019.06.20

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 54. Deivydas
  2019.06.20

  Sveiki, noriu pranešti apie itin nekorektiškà vairuotojà, kuris vairavo autobusà Palanga-Vilnius (2019-06-20). Vairuotojas buvo nemandagus ir įžūlus. Tik už tai, kad pasiteiravau ar yra galimybė pasidėti asmeninį bagažà į bagažo skyriú, buvau nemaloniai išplūstas. Beje, vairuotojo tonas ir su kitais keleiviais buvo tikrai neadekvatus. Suprantu, kad visi pavargstame, tačiau žmonės dirbantya aptarnaujančiame sektoriuje, turėtú bendrauti su klientais kaip su žmonėmis.

  • TOKS 2019.06.26

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 55. Arnoldas
  2019.06.24

  Netenko naudotis jūsų paslaugomis, bet pirmą kartą nusprendėme vaiką (13 m.) savarankiškai išsiųsti pas senelius į Palangą. Rinkomės, kad būtų geresnis autobusas, kondicionierius ir WiFi, kad vaikui kelionė neprailgtų. Reisas birželio 24 d. 8:50 Vilnius – Šventoji. Bilieto kaina 23,40 eurų. Užsakymo informacijoje ir biliete parašytą, kad bus Toks Neo. Dėja atvykus į stotį laukė didžiausias nusivylimas. Autobusas buvo sena SETRA, kuri vandenį mačiusi geriausiu atveju per lietų, visas gerokai palopytas. Vidus taip pat ne ką geresnis. Langai ant tiek užtrinti, kad žmonių iš išorės beveik nesimato. Vietos numeracijų daugumoje nerasta. Kelios vietos su vienodais numeriais, kai kur jie visai užtrinti. Paklausus pas vairuotojus, kur mūsų vietos, nes 41 numerio, pasakė kad sėskit bet kur, koks skirtumas… Apie WiFi vairuotojai net negirdėję. Paklausus, kodėl autobuso klasė neatitinka deklaruotos perkant bilietą ir nurodyto biliete, atsakė, kad kokį davė, tokiu ir vežą. Įspūdis apgailėtinas. Visiškas sovietinis požiūris į klientą ir aptarnavimą!!!

  • TOKS 2019.06.26

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 56. Sigita
  2019.06.25

  Neseniai važiavau Jūsų autobusu į Palangą. Jei atvirai – nesitikėjau, kad TOKIE autobusai dar naudojami. Negana, kad NEBUVO mano ir dar kelių keleivių vietų (tiesiog nėra sėdynės Nr.5, ar kt, išplėštos ar nuimtos) ir turėjome žiūrėti, kur liko vietos atsisėsti. Gerai, kad autobusas buvo nepilnas, o jei pilnas, tai būtų reikėję stovėti 5 val? Triukšmas važiuojant salone baisus, kvapas iš tualeto dar baisesnis. Apie wi-fi ir filmų žiūrėjimą net nekalbu (nors buvo nurodyta perkant bilietus). Autobusai į kitus miestus buvo tokie, kaip jūsų reklaminėse nuotraukose. Tai kodėl šitokie griuvėsiai dar važinėja iš Vilniaus? Gėda.

  • TOKS 2019.06.26

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 57. Keleivė
  2019.06.28

  Ganėtinai daug tenka važinėti maršrutu Rokiškis – Utena-Molėtai-Vilnius. Ypač vasaros metu. Labai pasikartojanti situacija-greičio apribojimų nepaisymas. Utena-Vilnius kelias yra labai prastas. Todėl važiuoti autobusu 105 km/h yra tikrai nesaugu ir nemalonu, nes viskas beproto daužosi, kratosi. O ką kalbėti apie apylanką, kurioje leistinas greitis 70 arba 50. Bet jis yra stipriai viršijamas. Autobusų vairuotojai dažniausiai to nepaiso. Darosi baisu važiuoti šiais autobusais. Pagal KET taisykles, autobusas betoniniu keliu gali važiuoti 80km/h.
  Taisykite situaciją! Sėkmės!

  • TOKS 2019.07.01

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 58. Lina
  2019.06.28

  Važiavom šiandiena Vilnius – Mažeikiai ( 11:10) pirmas dalykas nepatiko, jog vairuotojas sake, sėskit kur norit, aš su trimis vaikais, patyriau nemalonumų ir žinoma, pasakiau, kad nesėsiu taip,šį nesusipratimą sutvarkė. O antras dalykas, jog leido įlipti į autobusą romų tautybės moteriai, kuri prašė išmaldos, čia jau tikras absurdas.

  • TOKS 2019.07.01

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 59. Urtė
  2019.06.30

  Iki šiandien naudodamasi Jūsų paslaugomis nebuvau susidūrusi su nemaloniu aptarnavimu. Rokiškis – Vilnius 14:23 – 16:30 važiavęs autobusas nepriimė su šuneliu. Viskas suprantama, tikriausiai tokios taisyklės, tačiau, aiškiai nebuvome su jomis susipažinę ir, vietoje tiesiog mandagaus paaiškinimo, kad šunų bet kokiu atveju nepriimama, vyko nemandagus ar pašaipus „purkštavimas” ir piktas išvarymas. Tikriausiai vairuotojui bloga diena, tačiau dirbant aptarnavimo srityje tai nėra priimtina. Nusivylėme etiketu.

  • TOKS 2019.07.01

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 60. Justas
  2019.06.30

  Sveiki,as daznai keliauju jusu kompanijos transportu,tai yra tarpmiestiniu jusu transportu. Marsrutu VILNIUS-PANEVEZYS-VILNIUS-PANEVEZYS Prasau man atsakyti,kodel jusu kompanija kategoriskai,savavaliskai pabranginote bilietus ? Ir ne viena karta,o per pusmeti 3 kartus,ar jus sazines turit ? Tikrai ne,jus neturit nei sazines,nei supratimo,nei padorumo ribu. Kodel kitos susisiekimo bendroves pabrangino bilietu kainas tik 1 vieninteli karta per pusmeti,o jus pabranginote 3 kartus,mano atzvilgiu manau kad tai nesazininga keleiviu atzvilgiu. Jeigu jus jusu kompanija TOKS toliau branginsite keliones bilietus,bus kreiptasi i Vartotoju teisiu kontrolieriu tarnyba,blogiausiu atveju i Teisma,as pries jus turiu visa reikalinga informacija,argumentus keleivio atzvilgiu. Aciu pagarb. Justas

  • TOKS 2019.07.01

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 61. Brigita
  2019.07.01

  Pasirinkau važiuoti Šiauliai-Vilnius su TOKS Neo ekspresu ir atvyko kažkoks pagyvenęs autobusas, su nulūžusiais sėdynių ranktūriais ir labai nešvariomis sėdynėmis bei langais (liepos 1, 2019). Jūs juokaujate pavadinę šį maršrutą Toks Neo ekspresu?? Žmonės internetu susiplanuoja kuo ergonomiškesnę >3 valandų kelionę įskaitant ir didesnę kainą, bet gauna rajono keliams tinkamą servisą. Labai blogai. Nerekomenduoju.

  • TOKS 2019.07.02

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 62. dhshha
  2019.07.02

  2019 07 02 turėjome išvažiuoti iš Kauno autobusu stoties 20:05 tačiau vairuotojas visai to nepaisė, užsiminėjo savo reikalais , todėl teko išvykti 20:20. Negana to vairuotojas tiesiog sustojo automagistralėje Kaunas-Vilnius ir pradėjo rūkyti. Visi keleviai tiesiog sėdėjome ir laukėme kol vairuotojas parūkys ir galėsime toliau važiuoti

  • TOKS 2019.07.03

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 63. Keleive
  2019.07.07

  Norėčiau paklausti ar privaloma, važiuojant toks autobusu, turėti su savimi vaiko tapatybės dokumentą, jei jam dar nėra 2 metų amžiaus.

  • TOKS 2019.07.08

   Sveiki, susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 64. Violeta
  2019.07.08

  Blogi pas Jus autobusai nes šiandien Mažeikiai Vilnius genda autobusas Vairuotojai prašo pagalbos iš jūsų puses bet… Ar Jus nefalvojate gal keleivių laukia tolimesnė kelione su lėktuvų
  Langai rasuoja nors valytuvai valo Ar Jus ką nors darote dėl žmonių saugumo????

  • TOKS 2019.07.10

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 65. Lina
  2019.07.09

  Teko važiuoti į Šiaulius liepos 6d.autobusu Vilnius-Mažeikiai.Autobusas atvyko pavėlavęs,nors turėjo iš Ukmergės išvykti 12,10val.Konduktorius padavė bilietą,jį įsidėjau į piniginę,o paskui ilgai laukiau grąžos,nes lygiai,kiek reikia,neturėjau.Kadangi esu pensininkė,belaukdama užmiršau apie tą bilietą ir turbūt velnias mane patempė už liežuvio perklausti,kur jis.Va tada tai prasidėjo…Konduktorius pradėjo rėkt,kodėl aš jį žeminu,griebė tą nelaimingą bilietą ir vos man jo nesugrūdo į veidą.Vos spėjau atsilošti.Pasijutau,kaip didžiausia nusikaltėlė,pradėjau atsiprašinėti,keleiviai nuščiuvo irgi.Kelionės metu išklausiau,kaip jis su viena keleive aptarė mano galvos galimybes ir sužinojau,kad jei esu tokia begalvė,tai nėra ko ir važinėt.Aišku,aš kalta,užmiršau,bet apgailestavau ir atsiprašiau.O,dirbant su žmonėmis,visokių situacijų būna ir reikėtų mokytis jas išspręsti taikesniu būdu.Kelionė buvo sugadinta ilgam,o reikėjo tik pasakyti-bilietas piniginėj ir eik!

  • TOKS 2019.07.10

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 66. Alma
  2019.07.10

  laba diena,šiandien važiavau jūsų įmonės autobusu Vilnius-Klaipėda iš Raseinių ir paprašiau vairuotojo sustoti Blinstrubiškių stotelėje(pagal grafiką jam nepriklauso ten sustoti) bet bilietą pirkau iki Vduklės (1,30 eur.) ir padaviau vairuotojui konduktoriui 2eur. kuriuos jis paėmė ir gražos nedavė sakydamas,kad tai bus kavai už tai ,kad sustos man reikiamoje stotelėje.Bet tai juk apiplėšimas vidurį dienos,kaip gali dirbti tokie žmonės jūsų įmonėje su pinigais ir žmonėmis.Jei negali sustoti tai taip ir pasakyk žmogui,bet neapiplėšinėk,per dieną manau pasitaiko tikrai ne vienas keleivis kuris paprašo pavežti ir už tai susimoka numatytą kainą.Jei būčiau padavus 5 ar 10eur. gal irgi būtų pasilikęs gražą ,,kavai’.Todėl norėčiau,kad būtų išnagrinėtas šis atvėjas ir vairuotojas atitinkamai nubaustas.Mes visi savo darbus dirbam už tam numatytą atlyginimą ir nėra ko čia bandyti pasipelnyti iš šalies

  • TOKS 2019.07.11

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 67. Greta
  2019.07.16

  Norėčiau labai pasidžiaugti ir dar kartą padėkoti 2019-07-15 kelione iš Klaipėdos į Vilnių. Vairuotojų greitas reagavimas ir empatija padėjo kritinėje situacijoje, o medikams suteikus pagalbą, vairutojai toliau pasirūpino visos likusios kelionės metu. Ačiū.

  • TOKS 2019.07.17

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojų darbo kokybės įvertinimą, vairuotojams Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 68. Neringa
  2019.07.17

  Noriu atkreipti jūsų dėmesį. Maršrutu Šilutė – Pagėgiai – Jurbarkas – Kaunas – Vilnius važinėju nuo š.m. sausio mėnesio iki dabar, bei turiu neigiamos patirties ir pastebėjimų. Pradžioje jūsų autobusas buvo geros kokybės didelis, erdvus, veikiantys kondicionieriai (nesulaužyta, galima sukioti), patogios ir tvarkingos sėdynės. Dabar yra priešingai. Įlipu iš Jurbarko ir dabar moku 14 eurų už didelį, bet „pavargusi” autobusą, kuris pasirodė nuo vasaros pradžios (pavasario). Kainos pakilo ŽYMEI iš ~11 eurų į 14 eurų už tai, kad atvažiuotų netvarkingas, prastų sėdimų (sulūžusių arba nebefunkcionuojančių) vietų autobusas. Vienoje šio maršruto kelionėje (tai buvo birželio 25-28 dienos) sėdėjome su draugu autobuso gale ir kilimas kelionės metu skraidžiojo nuo nesandarumo aš likau visa šiukšlėmis apmėtyta nuo „skraidančio kilimo”. Nepateikiant to fakto, kad vairuotojai nepaiso keleivių su bilietais ir be bilietų įlaipinimo taisyklių (nei karto važiuojant šiuo maršrutu neteko matyti, kad į tai būtų atsižvelgta). Esu dažna keleivė ir naudojuosi jūsų paslaugomis kiekviena savaitę, todėl prašau atkreipkite dėmesį ir pakeiskite situaciją, vis dėl to kainos kilimo atžvilgiu turėtų būti balansas ir su kokybe…

  • TOKS 2019.07.18

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 69. Laima Penek
  2019.07.20

  Laba diena, vykstu autobusu Vilnius-Kaunas maršrutas nr. 391301. Autobusas baisus. Baisus tuo, kad nėra ventiliacijos, nėra nei vienos užuolaidos, sėdinės senos, nusidėvėjusios ir labai nepatogios. Važiuojant vasaros dieną, kiomet tikrai šilta ir neturėt nei vienos užuolaidos???!!!! Mokant pilna kainą už kalionę ir norėtusi komfortabilios kelionės.

  • TOKS 2019.07.22

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 70. Monika
  2019.07.20

  2019-07-20 Vilnius – Šventoji, iš Klaipėdos 10.40.
  Visad buvau labai patenkinta jūsų teikiamomis paslaugomis, nuostabiais vairuotojais, wi-fi, autobusų kokybe. Tačiau šį kartą teko patirti svetimos gėdos jausmą, nes vairuotojas buvo itin nemandagus ir piktas. Grubiai elgėsi su senyvo amžiaus žmonėmis, kuriems paklausus apie sustojimo vietą, (tiesiog paklausus!), kur stoja Palangoje, vairuotojas grubiai atrėžinėjo, kad stoty, o kitur ne jo reikalas, jam nesvarbu, jis vilnietis ir pan. Labai buvo gaila ir užsienio svečių, kuriems paklausus ar stojama oro uoste, vairuotojas piktu tonu tik pasakė ,,nu taip, taip”, ko keleiviai nesuprato; nors kartu vykusi jo kolegė kalba angliškai, niekas neskubėjo padėti turistams, tad turistai po to ieškojo pagalbos iš keleivių. Tačiau nemandagumą parodo ir kitas vairuotojo elgesys, kuomet jau pradėjus važiuoti vairuotojas su kolege ir kita moterimi (kaip supratau, žmona) garsiai aptarinėjo ir juokėsi iš šių užduodamų klientų klausimų, ir tai puikiai girdėjo autobuse sėdintys keleiviai. Malonumo nepridėjo ir vairuotojo ,,pajuokavimai” ir rodymai kaip išvengė ežiuko kelyje, vairo pasukiojimai tam iliustruoti, kai kratosi visas autobusas. Linkiu kultūros ir atsakomybės kelyje!

  • TOKS 2019.07.22

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 71. Edita
  2019.07.29

  Liepos 29 dieną maršrutas Vilnius Raseiniai Klaipėda Palanga Šventoji. Išvažiavome iš Vilniaus 8:50. Bilietą pirkau autobuse ir niekas neperspejo kad visi bilietai išsipirkti, ir kad reikės stovėti, tačiau bilietas man vistiek buvo parduotas. Kelione praleidau stovėdama arba sėdėdama ant laiptų prie tualeto nes žmonės kurie nusipirko bilietus iš anksto jau turėjo sužymėtas vietas. Kas yra puikiausiai suprantama. Vis dėlto, vairuotojas turėjo žinoti kad vietų nebėra ir neparduoti bilieto, arba bent perspėti prieš parduodant. Važiuoti sėdint ant laiptų arba stovint rizikuojama saugumu ir jūsų kompanija neturėtų to leisti. Norėčiau kompensacijos už bilietą.

  • TOKS 2019.07.30

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 72. Rūta
  2019.07.29

  Labai nuvilianti firma, autobusai pastoviai išvyksta anksčiau laiko, palikdami žmonės. Kontaktų vadovybės neįmanoma rasti. Gal tai daroma specialiai, kad žmonės su nusiskundimais galvos nekvaršintų.

  • TOKS 2019.07.30

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 73. Arnoldas
  2019.07.29

  Maršrutas „Kaunas – Vilnius”, 391002, 2019.07.28 17.52 Elektrėnuose,Konduktorius -060946 ; 090294 LF BE 900598. Pirkau bilietą į Vievy nežinodanas, kad autobusas ten nestoja, vairuotojas netaip išgirdo,nepasitikslino, įmušė bilietą į Vilnių , paėmęs pinigus siūlė važiuoti į Vilnių arba lipti lauk, bandydamas aiškintis buvau grasintas susidoroti, siūlė „susitikti Vievyje, gėlių g.”, svaidėsi keiksmais, paklausius kodėl nepasitikslino, tyčiojosi iš tariamosios kalbos, kuomet pačio išprusimas yra žemiau žemo lygio. Keleviai piktinosi, norėjo greičiau važiuoti, kadangi autobusas ir taip vėlavo ,tačiau konduktorius toliau stengėsi sumenkinti ir pašiepti mane, siūlė kviesti policija, tačiau to nepadarė, matyt nenorėjo ,kad būtų imtasi veiksmų prieš jį už susidorojimą, nepaisant išnaudoto laiko , tuo metu patyriau didelį stresą , norėčiau ,kad su manim būtų susisiekta,kad galėčiau imtis tolimesnių įmanomų veiksmų, kad tai daugiau nepasikartotų su kitais keleiviais

  • TOKS 2019.07.30

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 74. Marija
  2019.07.29

  Autobusas Skuodas – Vilnius liepos 29d. neveikė kondicionierius. Labai prašome kitą kartą prieš laipinant keleivius juos perspėti apie tokius nepatogumus, nes per šitokius karščius tai labai pavojinga.

  • TOKS 2019.07.30

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 75. as
  2019.07.29

  Noriu padėkoti jūsų vairuotojams (vyras ir moteris), kurie vežė 2019-07-28 d., 15.15 val Nida-Vilnius už malonų aptarnavimą, dėmesį keleiviams ir jų bagažui, paslaugumą ( prie kelto buvo nemaža eilė, vairuotojai dėjo daug pastangų, kad kuo greičiau perkeltų autobusą, vis klausdami ar keleiviai jaučiasi gerai). Ačiū už vandens buteliuką, kurį gavome ir malonią, saugią kelionę. Šaunu, kad turite tokių vairuotojų, ačiū Jiems!

  • TOKS 2019.07.30

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojų darbo kokybės įvertinimą, vairuotojams Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 76. Emilija
  2019.07.30

  Ačiū jums už gražiu ir komfortištus autobusus, smagu keliauti. Bet tik gaila, kad jie nelebai prižiūrimi, manau reikėtu juos dažniau išvalyti ypač WC. Kadangi esu nuolatinė jūsų klientė man rūpi bei norisi sedėti švariame autobuse.
  Ačiū 🙂

  • TOKS 2019.08.01

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 77. Diana
  2019.08.02

  2019-07-26 maršrutas Kaunas Tauragė 7 val. 30 min. Įsigijau bilietą Kaubo autobusų stoties kasoje, ruošiaus važiuoti kartu su 2,2 metų dukra. Įlipus į autobusą vairuotojas liepė parodyti dukros gimimo liudijimą, pasakiau, kad mergaitė dvejų metų, važiavimas miesto ir tarpmiestinio autobusais vaikams iki 7 metų nemokamas. Vairuotojas buvo įžūlus, sako lipk lauk arba mokėk, atsakiau, kad nesu jo draugė, jog į mane kreipiasi kreipiniu tu. Chamiškai elgėsi, rėkė tokios taisyklės, gavau šoką, teko mokėti beveik 10 Eur už vaiko bilietą, kadangi kelionė buvo iš anksto suplanuota. Vakar skambinau jūsų internetinėje svetainėje nurodytu trumpuoju telefono numeriu atsiliepusi moteris pasakė, kad čia Vilniaus autobusų stotis ir į turiu kreiptis kitu telefonu. Norėčiau paklausti kodėl nurodytas neteisingas kokybės telefono numeris, kokiai įstagai esate pavaldūs? Čia toks pasipelnymo šaltinis imti iš mažamečių vaikų bilietus už kelionę?

  • TOKS 2019.08.05

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 78. Ieva
  2019.08.10

  Laba diena, norėčiau suźinoti, ar teisėtai pasielgė vairuotojas, pardavęs studentiškā bilietā, tada pamatęs, kad netinka pažymėjimas (ne ICICas), ir pareikalavęs pirkti naujā bilietā, užuot sumokėjus trūkstamā pusę sumos?

  • TOKS 2019.08.12

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 79. Linas
  2019.08.12

  Ar miesto autobuso vairuotojas privalo stoti kiekvienoje stotelėje, nors tuo metu nėra ilipančiūjų ar išlipančių keleivių?

  • TOKS 2019.08.13

   Sveiki, į užduotą klausimą dėl miesto transporto, galėtų atsakyti tik miesto transporto atstovai. Gražios dienos.

 80. Agnė
  2019.08.12

  2019-08-12 vykau maršrutu Palanga-Vilnius. Likau sužavėta vairuotojos Rasos darbu ir rūpesčiu keleiviais. Su kiekvienu pasisveikino,pasirūpino,kad būtų kur stsisėsti,kažkam pasidarė bloga,tai persodino į kitą vietą,maloniai bendravo. Daug metų važinėju autobusais,bet tokio lygio aptarnavimą sutinku pirmą kartą. Po kelionės žmonės priėjo ir dėkojo vairuotojai už tokį nuoširdų darbą. Ačiū Jai dar kartą.

  • TOKS 2019.08.13

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojos darbo kokybės įvertinimą, vairuotojai Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 81. Daiva
  2019.08.16

  Pora vasarų vykome „pigiu” kitos įmonės autobusu į Palangą, kur bilietas Vilnius-Palanga-Vilnius, 4-iems asmenims kelionė kainuoja 76 Eur.
  Šiais metais nutarėmė pasinadoti TOKS bendrovės paslaugomis, ir nepagailėjome 105.30 Eur.

  Deja esame sukrėsti itin nemalonios patirties keliaujant TOKS kompanijos autobusais:
  1. Administracija ir vairuotojai patys gerai nežino bilietų nuolaidų sistemos.
  2. Ne visų keleivių prašoma pažymėjimo nuolaidoms.
  3. Kai kurie vairuotojai itin žemos kultūros ir leidžia sau įžeidinėti keleivius viešai.
  4. WiFi neveikia.

  Buvome priversti pirkti naujus bilietus ir konfliktuoti su vairuotojais, tiek kelionėje pimyn tiek atgal.
  Niekam nerekomenduotume naudotis šios bendrovės paslaugomis.

  • TOKS 2019.08.19

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 82. Roberta
  2019.08.19

  Labai nusivyliau 14.05 val 2019-08-19 vairuotoju Vilnius -Klaipėda. Apart to, kad vėlavo atvykti, dar ir išpeikė jog autobuse nėra vietos, vietoj to, kad pasakytų paprastai.

  • TOKS 2019.08.20

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 83. Jonas
  2019.08.21

  Pirkau bilietus dviems vaikams (7 ir 12 m.). Jiems taikoma 50 proc. nuolaida. Bet, kad nuolaidą gauti buvo pareikalauta pateikti vaikų dokumentus.
  Į klausimą ar nėra akivaizdu, kad tai vaikai, atsakymas: taip, bet duokit dokumentą!
  Klausimas: ką su dokumentų darysite? Atsakymas: pasižiūrėsiu amžių.
  Klausimas (pakartotinai): o tai ar neakivaizdu,kad čia vaikai. Atsakymas: vis tiek duokit dokumentą.

  Alkoholį perkant iš akivaizdžiai suaugusio dokumentų neprašo, į renginius einant, kur vaikai nemokamai leidžiami ar pan. ne sykio nėra prašę. Robotą pasisodinkit, tai bent bus galima pateisinti būką instukcijų vykdymą.
  Tik nereikia teisintis, kad tokios taisyklės. Vaiką atskirti, kad tai vaikas galima ir be dokumento. Juolab, kas vaikų dokumentus nešiojasi? Elementaraus žmogiškumo ir platesnio mąstymo trūksta.

  • Kokybės adminisistratorius 2019.08.22

   Laba diena,
   Ačiū, kad kreipėtės.
   Norime Jus informuoti, kad pagal Lietuvos Respublikos kelių transporto kodeksą, transporto lengvatomis naudotis turi teisę asmenys, pateikę šią teisę liudijančius dokumentus.
   Lengvatų rūšis ir asmenų, kuriems jos teikiamos, kategorijas nustato Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymas. Šiuo įstatymu teisė įsigyti važiavimo tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su nuolaida suteikiama nustatytoms asmenų kategorijoms, tarp kurių – asmenys, sukakę tam tikrą amžių.
   Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vaikai ir kiti asmenys, Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme priskirti asmenų kategorijai pagal tam tikrą amžių, teise į transporto lengvatą gali pasinaudoti pateikę jų amžių patvirtinantį dokumento originalą. Įsigijus bilietą su nuolaida, tačiau bilietų kontrolę ir patikrinimą atliekančiam autobuso vairuotojui nepateikus galiojančio dokumento originalo, kuris įrodo teisės pasinaudoti lengvata buvimą, keleivis negali pasinaudoti bilietu su lengvata ir negali primokėti kainos skirtumo iki pilnos bilieto kainos.
   Daugiau informacijos apie bilietams taikomas valstybės kompensuojamas nuolaidas rasite: http://autobusustotis.lt/keleiviams/lengvatos-2/

   Gražios dienos.

 84. Emilė
  2019.08.23

  Karšta.Vasara.Pilnas autobusas.
  Kelias Kaunas-Vilnius. Kondicionierius neveikia ,pučia net sakyčiau karšta ora,dar už toki malonuma 7e.
  Sekmės jums.
  Prieš pora metu vos nemirėm jūsu imones autobuse dabar bandot uždusinti.
  Vaikai ispilti prakaitu,ka jau kalbėti apie senjorus?

  • TOKS 2019.08.26

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Dėsime maksimalias pastangas, kad tokios problemos nepasikartotų.
   Kiekvienas keleivio atsiliepimas mus skatina tobulėti ir gerinti paslaugų kokybę.

   Gražios dienos.

 85. Eglė
  2019.08.29

  Maršrutas Trakai – Vilnius 2019.08.29 20:45. Autobusas vėlavo. Galiausiai atvykus bandome įsigyti bilietus – du suaugę ir vaikas. Vaikui 9 metai. Dokumento pasiėmę nebuvome. Vairuotojas pareiškia, kad be dokumento negali leisti. Liepiau mušti bilietą, kaip suaugusiam. Įdomu – be dokumento aklas ar idiotas nematytų kad vaikas yra VAIKAS?!!! Tokio absurdo niekur pasaulyje neteko matyti.

  • TOKS 2019.08.30

   Laba diena,
   Ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 86. Dominykas
  2019.09.01

  Palikau važiuodamas bagažą. Ką turėčiau padaryt, kad atgaučiau?

  • TOKS 2019.09.02

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 87. Kasparas
  2019.09.04

  Perduokite, prašau, vartotojams (šiuo atveju konkrečiai GDZ873, 2019-09-04, apie 7h ryto, savanorių žiedas, Vilnius), kad įvažinėt į žiedą juosta, kur mažiau mašinų, ir poto užkišinejant žiedą lįsti į reikiamą juostą yra mažų mažiausiai chamiška ir negražu (prieš įvažiuojant į žiedą yra nurodyta kur iš kokia juostos važiuot)
  P. S. Vėlavimas nėra pasiteisinimas

  • TOKS 2019.09.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Išsiaiškinsime šią stuaciją ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.
   Gražios dienos.

 88. Evelina
  2019.09.08

  Blogiausia viešojo transporto įmonė. Dar niekada kitos taip nėra nuvylusios. Autobusas vėlavo ir atvažiavęs vairuotojas tiesiog rėkė nėra vietų… Labai nemalonus, grubus, neišauklėtas ir nežmogiškas elgesys. Gal išvis nestokite stotelėje jei nėra išlipančių keleivių, o ir įlipančių negalite vežti. Arba padarykite tiesiog ekspresą Vilnius-Kaunas…

  • TOKS 2019.09.09

   Laba diena,

   Nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, susisieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 89. Saulius
  2019.09.09

  Norėčiau pasidalinti nemalonia situacija (dėl TOKS vairuotojo), kurios dalimi teko pabūti pačiam užvakar, rugsėjo 7d.
  Laukiau reiso Kaunas – Vilnius, 21.30.
  Atėjo vairuotojas ir pradėjo įleidinėti žmones. Jau kilo iškart nesusipratimas, kai moteris su dviem vaikais padavė šeimos bilietą. Vairuotojas, panašu, apie tokį net nėra girdėjęs. Žiūrėjo į bilietą kelias minutes, visi kiti laukė, kol jis išsiaiškins kas čia per bilietas. Vairuotojo tonas taip pat neskambejo maloniai. Aš praėjau be sunkumų. Už manęs stovėjo mergina su vaikinu, kurie buvo su dviračiais. Mergina padavė vieną bilietą už abu žmones vairuotojui. Tas iškart vos ne rėkdamas klausė „kur bilietas dviračiams??” mergina visiškai ramiu tonu paaiškino, kad AS paprašė kasininkės bilietų dviems asmenims ir dviems dviračiams. Viso 14e. Kaip aš pats suprantu, TOKS yra draugiška dviratininkams ir neapmokestina dviračių. Vairuotojas dar labiau pyko. Žmonės aplinkui kas šypsojosi, kas stebėjo išsigandę. Vairuotojas išėjo „einu aiškintis kas čia per nesąmonė”. Merginos draugas buvo, kaip pats sakė, išgėręs vieną alaus. Įtampa vis kilo, grįžęs vairuotojas kažką pasakė, tada vaikinas atgal kažką atšovė, nu ir prasidėjo…. Pora iš pradžių buvo tikrai maloni, mandagi, kantri, bet visas konfliktas prasidėjo dėl vairuotojo neprofesionalumo. Baisu. Konfliktas prasidėjo tuo, kad vairuotojas neįleido poros į autobusą, atsisakė juos vežti, iškvietė apsaugą, iškvietė policiją. Autobuso duris uždarė, niekas neįeina, niekas neišeina. Visi sėdim pasibaisėję, stresinė busena sklando ore. Autobusas vėluoja išvažiuoti apie 20min. O tai juk paskutinis autobusas, kuris vyksta į Vilnių tiek mums, jau sėdintiems autobuse, tiek tiems jaunuoliams, kurių neįleidžia! Mergina iš autobuso neiškentė, ėjo pas vairuotoją prašyti, kad važiuotų. Vairuotojas laukia policijos… Mergina iš autobuso taip pat vairuotojui pasakė, kad jei ne jis, jokio konflikto nebūtų buvę.
  Pagaliau sėdom važiuot. Jaunuoliai su dviračiais taip ir nebuvo įleisti. Vairuotojas visas įsiutęs neturėtų vežti tiek daug žmonių. Per Kauną tiesiog spaudė staigiai pristabdydamas, pagazuodamas. Buvo baisu. Autobusas naujas, puikus, tačiau vairuotojo važiavimo stilius autobusui bėgėjantis „ant” sankabos visomis pavaromis tiesiog žudė, toks jausmas kaip su raktu rėžtum per automobilio šoną. Žodžiu baisu. Autobusu važiuoju itin retai, bet tikiuosi šio vairuotojo niekada gyvenime daugiau nesutikt.
  Ačiū už skirtą laiką.

  • TOKS 2019.09.09

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejingas ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 90. Eglė
  2019.09.10

  Visuomet džiaugiausi jūsų kompanija, bet beprotiškai papiktino faktas, kad du vairuotojai per dieną atsisakė parduoti bilietą su studento nuolaida, nors parodžiau dokumentą, atitinkantį LSP. Esu nusivylusi.

  • TOKS 2019.09.11

   Laba diena,
   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 91. Greta
  2019.09.17

  Jau antrą kartą turiu rašyti atsiliepimą. Tvarkaraštyje nurodyta, kad autobusas Toks Neo iš Elektrėnų išvyksta 17:45, 18:03 į Vilnių. Nei vienas nurodytais laikais neatvažiavo jau 2 antradienius iš eilės. Kodėl per Jus aš turiu vėluoti ir stresuoti? Jeigu nevažiuoja – išbraukite iš tvarkaraščio. Kodėl klaidinate žmones? Visi stovi susirinkę stotelėj ir laukia kaip kvailiai.

  • TOKS 2019.09.18

   Laba diena,
   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 92. Laima
  2019.09.24

  Laba. Važinėjau i Rygą kas dešimt dienų 6 metus( dirbau LR Ambasadoje) Lux Express kompanijos autobusais . Šįkart važiavau TOKS pirmyn ir atgal 2019-09-23 10 val. ir 2019-09-24 18 val. Nuostabu. Jūsų kompanijos vairuotojas Leon Sapel nustebino. Nemačiau tokio paslaugumo jauno žmogaus seniai. Ir senas , ir jaunas, ir vietinis, ir… užsienietis liko sužavėti. Wonderful job!!!!!!!!!!! Vairuotojas moka bent tris užsienio kalbas. Visuomet paslaugus. Kaip koks” autobuso tėtis” visus apeina, pakalbina ir bet kokioj situacijoj padeda. Saugokit tokį jauną žmogų, nes konkurentai gali ”nuvilioti ‘ !!!!!!

  • TOKS 2019.09.25

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojo darbo kokybės įvertinimą, vairuotojui Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 93. Jurijus
  2019.09.28

  Sveiki 09.28 9:31 Elektrėnai-Kaunas autobusas išvyko 9:27. 9:29 jau stovėjo stotelėje 6 žmonės ir lauke to autobuso, bet kaip gali laukti kai jau jo nebus.

  • TOKS 2019.09.30

   Laba diena,
   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 94. Alina
  2019.10.04

  Sveiki,
  Vaziuoju autobusu Mazeikiai-Vilnius 2019-10-04. Vairuotojas visai geras. Bet vairuotoja tai cia tragedija. Vairuoja tragiskai. Buvo uz vairo kokia valanda, vairuoja kaip pirma kart uz vairo. Masina pries ja islenda 100 m atstumu, o ji jau spaudzia stabdi ir signalina. Gerai kad vaziuoju prisisegusi. Smirda prakaitu iki asaru. Visa kelione aptarineja visokias nesamones. Atrodo kaip isgerusi. Zodziu, vaziavau 2019-09-20 11.10 is Vilniaus i Mazeikius buvo viskas super. O siandien tos t valandos man kancia. Seip rukau, bet net per 5 valandas nebuvau islipis parukyt vien tik kad neit pro ta vairuotoja.

  • TOKS 2019.10.08

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejinga ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojos elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 95. Aušra
  2019.10.13

  Labai noriu padėkoti dispečerei, administratorei ir dviems vairuotojams už informaciją, greitą reagavimą, pagalbą ir sąžiningumą!:):) 2019 10 13 Maršrutas Vilnius-Kaunas-Raseiniai-Kelmė-Skuodas. 8 val. iš Kauno važiavau į Šiluvą. Sėkmingai nuvažiavome, 9.40 val. jau vietoje. Apie 11 val. kuprinėje neradau savo piniginės su pinigais ir dokumentais! Supratau, kad tikriausiai iškrito autobuse ir nepamačiau. Prisiminiau ženklą TOKS ant autobuso, susiradau internete telefono numerį, šaunių darbuotojų dėka per 10 minučių, galėjau ramiai atsikvėpti!!! Vairuotojai rado autobuse, administratorė paskambino ir pranešė, kad grįžtant tuo pačiu maršrutu 17 val. Šiluvoje galėsiu atgauti savo piniginę:) Tai stebuklas ir žmonių gerumas!!! Su pagarba ir dėkingumu – Aušra

  • TOKS 2019.10.15

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų mūsų darbuotojų darbo įvertinimą. Perduosime Jūsų padėką kiekvienam asmeniškai😊
   Tokie puikūs keleivių atsiliepimai mus skatina dar labiau tobulėti!

 96. Ieva
  2019.10.20

  Paprastai buna neblogi vairuorojai, bet sikart pasitaike labai nemalonus. Apsauke net kelis keleivius, del visisku smulkmenu (mus taip pat, o as vaziuoju su mazameciu vaiku). Su kautros vairuotojais jau nepamename kada taip buvo, tad stengsimes rinktis sios autobusus ateityje (vaziuoje marsrutu Vilnius – Kaunas, 14 val. , spalio 20d.).

  • TOKS 2019.10.22

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 97. Kristupas
  2019.10.21

  Nuostabi transporto kompanija: aukštas vairuotojų kompetentingumo lygis (tiek kalbų aspektu, tiek bendravimo visumoje) bei greitai atsakantis ir efektyvus klientų aptarnavimo sektorius. Džiugu, kad aukšto lygio kompanijų vis daugėja Lietuvoje.

  • TOKS 2019.10.22

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 98. Rita
  2019.10.22

  Laba diena,
  2019-10-19 19 val. 45 min važiavau TOKS autobusu ekspresu maršrutu „Vilnius-Elektrėnai-Kaunas“. Iki šiol nepalieka malonūs prisiminimai. Autobuso vairuotojas – aukštos kultūros profesionalas! Mūsų kelionė prasidėjo puikiai! Pirmą kartą mano gyvenime, prieš išvažiuojant iš autobusų stoties, vairuotojas atsistojo ir pasisveikino su keleiviais, pasakė apie maršrutą ir jo sustojimus, pranešė, kad autobuse veikia biotualetas ir paprašė prisisegti saugos diržus. Apie tai buvo pasakyta mandagiai ir aiškiai. Buvo taip malonu. Visi šalia manęs buvę keleiviai prisisegė diržus. Ne dažnai važinėju su autobusais , tačiau tą dieną Jūsų vairuotojas profesionaliai atliko savo darbą, buvo aukštos klasės aptarnavimas. Gaila, kad nežinau to vairuotojo vardo ir pavardės, bet jis paliko labai malonų, tvarkingą įspūdį. Pamačiau geros praktikos pavyzdį. Ačiū už suteiktą paslaugą. Sėkmes darbe ir daugiau tokių malonių vairuotojų.
  Pagarbiai Rita, Elektrėnai

  • TOKS 2019.10.23

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 99. Egidijus
  2019.10.23

  Sveiki,važiavau orouostas- autobusų stotis Vilnius.2019-10-23.laikas 10-45.gal laikas būtų į geresnį vairuotoją pakeist,nes jis apgaudinėja savo įmonę nespausdindamas bilietelio o duodamas senus.geda.o užsieniečiui išvis nedavė.

  • TOKS 2019.10.24

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejingas ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojos elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 100. Erika
  2019.10.25

  Iš Vilniaus į Uteną 8.25 , autobuse nežmoniškai šalta, kaip galima taip vežti keleivius. Labai apmaudu mokėti pinigus , kai vairuotojam visiškai vienoda. Manau jau pasibaigė tie laikai, kada autobusuose turėtų būti taip šalta! Plius sėdynės trupiniuotos , prieš vežnt keleivius prasivalykite.

  • TOKS 2019.10.28

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 101. Egis
  2019.11.01

  Sveiki,

  Noriu pagirti vairuotoją 10.31važiavusį 15.30 Stotis-oro uostas už profesionalų darbą ir malonų bendravimą .pagelbėjo su didesniu bagažu.Aciu

  • TOKS 2019.11.04

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 102. Jurgita
  2019.11.02

  Nemandagūs vairuotojai (važiavau iš Vilniaus į Šiaulius). Įsivaizduoja esantys padėties šeimininkai. Daugiau iš principo nevažiuosiu ir kitiems nerekomenduosiu.

  • TOKS 2019.11.04

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejinga ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojų elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 103. Pavel
  2019.11.14

  Laba diena. Norėčiau padėkoti vairuotojui už gera kelione kuris vairavo autobusą Scania 2019-11-13 36 vieta Vilnius – Kaunas – Marijampole 08:10 – 11:10. Jus turit labai gera vairuotoja labai malonus bendravime, kultūringas kiekvienam kas jam linkėjo gero darbo Jis linkėjo geros dienos. Tikrai malonu kai tokie darbuotojai pas jus dirba.

  • TOKS 2019.11.15

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 104. Lina
  2019.11.17

  Kada atsiras kultūra sėstis į savo vietas? Visada perku bilietą iš anksto, kad galėčiau sėdėti kartu su vyru, bet krūva žmonių sėdinčių po vieną ir gerb. vairutojai aiškina, kad „gi nesvarbu kur sėsti”. Po to reikia visą autobusą pereiti kol galiausiai atsiranda laisvos vietos ar žmogus be krūvos tašių ir suraukto veido ir leis prisėsti šalia ar atsisėsti į tavo nusipirktą vietą. Manau nėra sudėtinga reguliuoti tokius dalykus, nes kitame transporte (traukiny, lėktuve) tikrai nekiltų klausimų dėl to!

  • TOKS 2019.11.18

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 105. Živilė
  2019.11.24

  Autobuse nesužymėtos visos vietos, todėl sunku rasti savo vietą ir kai daug keleivių vyksta blaškymasis. Tiesiog siūlyčiau sutvarkyti numeraciją, kad ant kiekvienos vietos būtų bent skaičių žymintis lipdukas (nes jie išlikę ne visose vietose ir tada reikia ptiems skaičiuoti kuri vieta yra tavo).

  • TOKS 2019.11.25

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 106. Viltė
  2019.11.25

  Laba diena,

  Norėčiau pranešti apie gan keistą vairuotojo elgesį maršrute Vilnius – Alytus (buvo 2019.11.21 d.). Važiavo nedidelis autobusiukas (ekspresas), iš Vilniaus autobusų stoties turėjęs pajudėti, rodos, 13:20 (pajudėjo apie 13:25). Atlėkusi į stotį, norėjau važiuoti į Kauną. Dažnai važiuoju, esu mačiusi lygiai tokių pat mikriukų važiuojančių būtent į Kauną. Pribėgusi prie vairuotojo pasakiau, kad ketinu važiuoti į Kauną ir parodžiau savo studento pažymėjimą. Vairuotojas pažiūrėjo pažymėjimą, pasakė, kad turiu mokėti 3.50 eurų (tokia kaina ir į Kauną). Padaviau vairuotojui keturis eurus, man grąžino 50 centų. Viskas lyg ir tvarkoj, bet bilietėlio nedavė. Tikriausiai suprantate, kad aš susimaišiau, ir atlėkusi bei skubėdama ant mikriuko pamačiau tik žodį „ekspresas”, tad dar labiau apsidžiaugiau, nes, maniau, Kauną pasieksiu greitai. Esmė ta, kad važiuojant pagaliau supratau, jog į jokį Kauną aš nevažiuoju. Vairuotojui nusukus nuo autostrados dar kiek padelsiau. Maniau, kad galbūt vairuotojas nori aplenkti kamščius ir t.t. Man vis pasirodydavo, kad vairuotojas pro priekinį veidrodėlį vis žvilgčiojo į mano pusę (sėdėjau labiau gale). Galiausiai nusprendžiau pasiteirauti vairuotojo, kodėl važiuojame gan keistu maršrutu. Priėjusi paklausiau, o vairuotojas atrodė, kad tik ir laukė, kol paklausiu! Jis man su ironiška šypsenėle atsakė, kad važiuojame į Alytų! Paklaisiau jo, kodėl man pardavė bilietuką į Kauną, jei jo maršrutas yra Alytus? Jis tik gurgštelėjo geriamo jogurto ir patraukė pečiais nieko neatsakydamas. Paklausus, ką man daryti, jis atsakė, kad nuvažiuosiu į Alytų ir ten tiesiog persėsiu į Kauną.
  Išties, buvau šokiruota. Važiavo labai mažai žmonių, liudininkų, ko gero, nėra. Bilietuko taip pat neturėjau, nes nereikalavau, o man jo ir nebuvo duota (būčiau pastebėjusi, kad važiuojama ne į Kauną). Visu šiuo pasakojimu norėčiau paraginti nors kiek žmogiškumo iš kai kurių vairuotojų pusės. Šiuo atveju likau kaip pajuokos objektas, vairuotojas galės nusipirkti kavos už tuos pinigus ir prisiminti, kaip smaginosi iš susimaišiusios panelės.
  Negražus elgesys. Negana to, vairuotojas važiavo labai neatsargiai.

  • TOKS 2019.11.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 107. Raimondas
  2019.11.26

  2019-11-25 teko važiuoti maršrutu Vilnius-N.Akmenė kuris išvyksta 7.50.Buvau labai nustebintas aptarnavimo kultūra.Tiesiog trūksta žodžiu.Maloniai buvau nustebintas kad taip kultūringai. Ypač vairuotoja,kad vyrai taip vairuotu tai būtų mažiau eismo įvykių keliuose.Nežinau jų pavardžių Todėl artėjančių švenčių proga abiems linkių daug sveikatos ir kad išsipildytų visi jų norai.SĖKMĖS.

  • TOKS 2019.11.26

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 108. Eglė
  2019.12.04

  Laba diena.

  Perkant bilietą internetu kelionei Jūsų autobusu yra tikimybė, kad vairuotojas tame sustojime (kur privalo) nestos, ir tu liksi „ant ledo”, tau teks laukti sekančio autobuso ir vėl pirkti bilietą. Kaip Jūs grąžinate pinigus ir per kiek laiko, ir kokia kompensacija už patirtą žalą??? Kaip Jumis pasitikėti ir rizikuoti įsigyti bilietus kitam važiavimui?
  P.S. tik nerašykit, kad taip nebūna.

  • TOKS 2019.12.05

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 109. Vytautas
  2019.12.04

  Sveiki, vykstant po darbo norisi laiką išnaudoti turiningai, paskaityti turimą knygą, tačiau nepaisant to, jog traktuojama, kad autobusas lux klasės, vietų apšvietimas yra atjungtas ir to padaryti neįmanoma.
  2019.12.04 16.55val kelionė į Vilnių.

  • TOKS 2019.12.05

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 110. Sandra
  2019.12.07

  Norėčiau pagirti, 2019.12.07, 19:30, Panevėžys -Vilnius vežusią vairuotoją Rasą! Nuostabi, labai maloni ir rūpestinga moteris, daugiau tokių vairuotojų!

  • TOKS 2019.12.09

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojai perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 111. Domantas
  2019.12.07

  Laba diena, norečiau pagirti jūsu vairuotoja Rasa, pirma karta važiavau ,,Toks” autobusu Pasvalys-Vilnius ir buvau nustebintas vairuotoja labai maloni ir paslaugi.😊

  • TOKS 2019.12.09

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojai perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 112. Tomas
  2019.12.18

  Laba diena,
  Autobuso maršrutas 2019..12.18, Vilnius- Daugai – Alytus – Simnas – Kalvarija – Marijampolė. Iš Vilniaus pajudėjome laiku, 7.50, mieste buvo diselės spūstys, todėl visa kelionė kiek uštruko. Valkininkuose sustojime įlipusi garbingo amžiaus moteris PAJUOKAVO, kad laukė autobusoir išsigando kad neatvažiuos. Tačiau vairuotojo reakcija buvo neadekvačiai priešiška. Pakeltu tonu pradėda aiškinti, kad jei nepatinka grafikai, gali rašyti skundus, tada paaiškino kad mieste spūstys bei slidu. Visa tai tiesa, tačiau ant senymo amžiaus moters šaukti už tą, kà niekas nėra neatsakingas, yra labai neadekvatus vairuotojo elgesys.
  Plius, vairuotojas visą kelionę turėjo valyti langus nuo rasojimo.

  • TOKS 2019.12.20

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 113. Meilutė
  2019.12.20

  Sveiki,

  TOKS komandos siekis – tai išskirtiniai tiek kasdienių, tiek darbo ar pramoginių kelionių įspūdžiai. Naudodamiesi UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ paslaugomis, galite mėgautis:
  • Patyrusių vairuotojų įgūdžiais, dėl kurių niekuomet nepavėluosite. Šveicariško tikslumo besilaikantys vairuotojai užtikrina išskirtinį punktualumą.

  Kokie gražūs žodžiai, bet deja, visu tuo pasimėgauti potencialūs keleiviai, norėja vykti iš Strošiūnų stotelės 2019 12 18 14:17 – 14:23 val. Elektrėnų kryptimi, negalėjo, nes autobuso (reisas M-948 Skuodas – Telšiai – Kryžkalnis – Raseiniai – Kaunas – Vilnius) vairuotojas net negalvojo sustoti Strošiūnų sustojime nors ir privalo tai padaryti pagal tvarkaraštį. Nors žmonės ir rankas kėlė ir mojavo, kad juos vairuotojas pamatytų ir nepravažiuotų, kaip jau ne kartą buvo, ir šį kartą (t.y. 2019 12 18 14:17) laukiantys keleiviai (daugiausia senjorai, kuriems iki šios stotelės nuo jų kaimo reikia eiti 5-7 kilometrus) ir vėl buvo palikti laukti (kitas autobusas čia stoja tik po maždaug šešių valandų!) gūsingo vėjo gairinami.

  Tikiu, kad Jūsų vairuotojai yra profesionalai, bet gaila, kad jie dirba ne krovinių pervežime, o autobusuose, vežančiuose žmones.
  Gerų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų 2020 metų Jums ir Jūsų keleiviams 🙂

  Radusios graudžiai verkiančią mamą, nes autobusas nesustojo ir nepaėmė, dukra.

  • TOKS 2019.12.20

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 114. Dangė
  2019.12.24

  Jau Dieve, Dieve, vairuotojai kaip generaliniai direktoriai 😄 ten sėstis negalima, reikia atsiklausti 😄o tiems, kurie nenusipirko bilietų kasoje, tai išvis, kaip šunims, bėgti ir slėptis 😄 pasirašykit ir užsiklijuokit prie įėjimo, kad pirma su bilietais, o ne tie vargšai be bilietų yra vejami lauk iš autobuso pro užblokuotas minios duris. „Toks” ar kitoks jau čia….

  • TOKS 2019.12.30

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 115. Karolina
  2019.12.24

  Noriu padėkoti autobuso vairuotojams (Jonui ir jo kolegai), kurie važiavo 2019-12-24 8:50val. maršrutu Vilnius-Raseiniai-Klaipėda-Palanga. Nuostabūs ir atsidavę vairuotojai! Nepaisant to, kad dirbo per šventę, sutiko su šypsena ir dideliu entuziazmu! Iš tiesų pirmą kartą sutinku tokius linksmus vairuotojus! Tokie malonūs žmonės labai praskaidrino rytą. Rašau atsiliepimą, nes noriu, kad jie žinotų, jog tai neliko nepastebėta! Neabejoju, jog visi keleiviai važiavę šiuo autobusu sutiktų su mano nuomone. Valdžia tikrai turėtų atsižvelgti į savo darbuotojų kompetenciją ir ne tik peikti už prastai suteiktas paalaugas, bet ir skatinti už nepriekaištingai atliktą darbą!! Visgi jie yra savo srities profesionalai ir dar sugeba nuostabiai aptarnauti žmones! 🙂

  • TOKS 2019.12.30

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 116. Ramūnas
  2019.12.28

  2019-12-28 Maršrutas Palanga – Vilnius (23:55)
  Autobuso galinės sėdynės buvo nepasiekiamos keleiviams, uzdengtos plėdu, o ant jų gulėjo pagalvė, spėju, jog tai vairuotojai įsirengė sau poilsio vietą, į mano klausimą, apie galimybę atsisėsti gale buvo atsakyta: „negalima, nematai, kad uždengta”.

  • TOKS 2019.12.30

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 117. Eglė
  2019.12.28

  2019-12-28 23:00 iš Vilniaus į elektrėnus, vairuotojas nesugebėjo priimti ISIC kortelės per telefono oficialią programėlę, nes pagal jį „galioja tik tikros kortelės o ne kažkokiame telefone”. Ir kadangi man priklausė studento 50% nuolaida, teko mokėti visą pilną kainą. Atnaujinkite taisykles vairuotojam nes daugiau nebegaliu važinėtis jūsų autobusais.

  • TOKS 2019.12.30

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 118. Irma
  2020.01.07

  Antrą kartą iš Kauno į Klaipėdą 00.40 ,vėluoja autobusas,du kartus vaziavom,ir abu vėlavo

  • TOKS 2020.01.08

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 119. Pijus
  2020.01.09

  Sveiki, jau kelintą kartą jūsų autobusuose 220 rozetės neveikia. Mokant 7Eur už bilietą, norėtųsi, kad visos paslaugos veiktų
  Ačiū

  • TOKS 2020.01.10

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 120. Ramunas
  2020.01.24

  Nemandagus vairuotojas. Paprašius vairuotoją pasirūpinti bagažu jis atsakė,kad yra tik vairuotojas ir nesitampys su keleivių bagažais. Aš keliavau Kryžkalnis-Klaipeda. Iš Kryžkalnio išvykimas 16.20 sausio 24d.

  • TOKS 2020.01.27

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 121. .
  2020.01.24

  2020.01.24 Klaipeda—Vilnius (is Klaipedos 18:40) autobusas nebuvo sildomas, buvo labai salta.

  • TOKS 2020.01.27

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 122. Tomas
  2020.01.29

  Labai džiaugiuosi važiavęs autobusu Alytus – Vilnius. Paslaugus vairuotojas. Prieš kelionę priminę, kad reikia prisisegti saugos diržus.
  Ačiū, nes buvo maloni kelionė!

  • TOKS 2020.01.30

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 123. Marius
  2020.02.04

  Esu pasipiktinęs vieno vairuotojo elgesiu. Įlipęs į autobusą, pateikiau elektroninį bilietą, bet sulaukiau didžiulio vairuotojo nepasitenkinimo. Paklausiau, kodėl jis taip piktinasi, atsakė, jog jam papildomai reikės pildyti kasos knygą, užregistruoti bilietą ir dar papriekaištavo, kad perkant elektroniniu būdu bilietą, nebus pigiau. Stovėjau, o jis man skaitė pamokslą, neapsikentusi įsikišo ir kita keleivė. Mandagiai paklausiau, gal galėtų pasakyti savo pavardę, bet jis nematė reikalo pasakyti. Prašymas – na paruoškite tokį vairuotoją, kad gavęs elektroninį bilietą jis žinotų, ką toliau su juo daryti ir negadintų keleiviams nuotaikos. Važiavau 2020-02-04 5:30 val. Palanga – Klaipėda – Kryžkalnis – Kaunas – Vilnius

  • TOKS 2020.02.05

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 124. Ausra
  2020.02.13

  Didelis aciu, lenkiu galva zemai Jusu komandai. Vairuotojai nerealus, smulkmenas parasiau Jums i emeila. Aukso medalius tokiem zmonems iteikti, nuosirdus, draugiski, supratingi, mandagus nuramino ir mane ir mano vaika. Aciu Jums. Dziaugiuosi kad yra tokiu nerealiai nuostabiu zmoniu. Ausra

  • TOKS 2020.02.17

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 125. Milda
  2020.03.06

  Norėjau pranešti apie du nemalonius vairuotojus, kurie grubiai elgiasi su keleiviais. Kovo 6 dieną Klaipėdoje įsėdau į autobusą, kuris važiuoja maršrutu Palanga-Klaipėda-Raseiniai-Vilnius ir iš Klaipėdos turėjo išvažiuoti 17:45. Prie autobuso atėjau 5 min. anksčiau, kad nusipirkčiau bilietą, tik prieš lipdama sustojau išsitraukti piniginės, kas netruko nei 1 min. Paklausus ar dar galiu įsigyti bilietą buvau jaunesnio vairuotojo apšaukta, kad turiu nestovėti prie autobuso ir nežiopsot. Po manęs kitas keleivis tik norėjo pasitikslinti ar šis autobusas tikrai nevažiuoja į Kryžkalnį ir buvo su keiksmais aprėktas, o juk galėjo mandagiai pasakyti, kad ne. Po to dar ilgai besikeikdami apkalbėjo, kokie neva kvaili yra keleiviai. Negana to, jaunesnis vairuotojas, kuris ir sėdėjo prie vairo, vairuodamas gėrė kavą, kas yra saugaus eismo taisyklių pažeidimas.

  • TOKS 2020.03.09

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 126. Aurelija
  2020.03.11

  Laba diena, įdomu būtų sužinoti,kokių priemonių ėmėtės, kad jūsų autobusuose keliaujantys žmonės būtų apsaugoti nuo corona viruso.
  Ačiū.

  • TOKS 2020.03.12

   Informuojame, kad UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija laikosi visų Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų „Dėl COVID-19 prevencijos teikiant keleivių pavėžėjimo paslaugas”.

 127. Virusas. Meluojat, kad dezinfikuojamas autobusiukas
  2020.03.11

  Autobusėlis maršrutu Vilniuje : oro – uostas stotis- NEDEZINFIKUOJAMAS.
  Ir tai ekstremali situacija? Keliaujam dažnai
  Autobusėliai puikūs. Vairuotojai puikūs. Norėtumėme saugumo.

  • TOKS 2020.03.12

   Informuojame, kad UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija laikosi visų Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų „Dėl COVID-19 prevencijos teikiant keleivių pavėžėjimo paslaugas”.

 128. Miglė
  2020.06.03

  Klaipėdoje 2020 gegužės 19d 13.19h, nestojo 8as autobusas važiuojant nuo Rimi taikos 64 link stoties.

  • TOKS 2020.06.08

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 129. Inga
  2020.06.22

  Nuo kokio amžiaus vaikas gali vienas vykti tarpmiestiniu autobusu, ar nėra to nustatyta Jūsų taisyklėse?

  • TOKS 2020.06.23

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 130. Mantas
  2020.06.23

  Neturėjau nusiskundimų, viskas vykdavo sklandžiai. Deja, karantino metu buvo atšaukti reisai vykstantys iš Plungės į Kauną ryto metu, bei iš Kauno į Plungę vakaro metu. Šis maršrutas vis dar nėra atidarytas. Esu studentas, todėl TOKS autobusai buvo greičiausias ir pigiausias būdas vykti tarp šių miestų. Šie reisai nebuvo labai populiarūs, tačiau tikiuosi, kad artimiausiu metu šie maršrutai bus atnaujinti.

  • TOKS 2020.06.25

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 131. stanislava
  2020.07.08

  Noriu paklausti: esame gretimo Širvintų rajono gyventojai, gyvenantys ir dirbantys Vilniuje. Pasibaigus karantinui, Širvintų autobusų parko vadovai iki karantino buvusių autobusų maršrutų neatstato. Pačiame rajone dėl keleivių pervežimo kovoja rajono merė ir vargais negalais po vieną maršrutą (per dvi savaites) išleidžia „kelionėn”, tačiau gyvenantys Vilniuje negalime savaitgaliais parvažiuoti pas tėvus, gimines, artimuosius. Norint išvysti kaip tėviškėj žaliuoja medžiai ir noksta javai, esame priversti imti porą dienų nemokamų atostogų ir penktadienį parvažiuoti, o pirmadienį grįžti į didmiestį… Nesinori kalbėti apie Širvintų AP žmogiškumą, kurio tiesiog nebėra. Taigi, klausimas toks: dabar renkame norinčiųjų keliauti parašus, o ar galėtume tartis su TOKS vadovais dėl autobuso Vilnius-Čiobiškis_Gelvonai-Širvintos-Vilnius paleidimo? Jeigu sutiktų mus aptarnauti (vienintelė viltis!), kokios būtų derybų sąlygos?

  • TOKS 2020.07.14

   Sveiki, ačiū, kad parašėte, aiškinamės galimybes perimti šį maršrutą su Širvintų savivaldybe. Jei savivaldybė pritars, paleisim. Garžios dienos.

 132. Renata
  2020.07.17

  Šiandien ketinome vykti į oro uostą. Autobusas neatvyko nei 15.45, nei 16 val. kaip buvo nurodyta tvarkaraštyje. Nepatikima vežėjų kompanija.

  • TOKS 2020.07.20

   Laba diena, Rasa,
   atsiprašome už patirtus nepatogumus, TOkS vykdomas maršrutas į/iš oro uosto, karantino metų sustabdytas ir dar neatnaujintas.
   Visus TOKS atnaujintus maršrutus galite rasti čia → https://toks.lt/atnaujinti-reisai/

 133. Patricija
  2020.07.19

  Laba diena, norėčiau pagirsti Jūsų vairuotoją. 2020.07.19 18.30 val. vykau autobusu Alytus-Vilnius, autobusas Wolksvagen. Vairuotojas malonus, likus iki kelionės 10 min. paklausė keleivių ar jiems nekaršta, įjungė kondicionierių, vėliau priminė visiems užsisegti saugos diržus, ką visi ir padarė. Tarpmiestiniais autobusais keliauju dažnai, todėl tikrai retai sutinku tokį malonų vairuotoją. Norėčiau, kad jį pamotyvuotumėte Jums tinkama forma.

  • TOKS 2020.07.20

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 134. Vilma
  2020.07.20

  Laba diena,

  2020.07-19, 19:40 autobusas Rokiškis-Molėtai-Vilnius sustojo paimti keleivių Molėtų autobuso stotyje. Prie autobuso nusidriekė eilė keleivių, pati asmeniškai mandagiai tiesiog stojausi į eilę, turėjau įsigijusi elektroninį bilietą. ir jaučiausi rami, turinti garantuotą vietą autobuse. Vairuotojas įlipantiems keleiviams pardavinėjo bilietus ir prieš pat įlipant man buvo pranešta, kad autobuse beliko dvi vietos. Pateikus elektroninį bilietą, kuriame nurodyta ir konkreti sėdėjimo vieta, buvo pasakyta, kad teks ieškotis laisvos vietos kažkur gale, o merginai už manęs (taip pat su el. bilietu), kad ją iš bėdos pasodins prie vairuotojo šalia, nes vietų nebėra. Paklausus kodėl taip daroma, juk esame nusipirkę bilietus iš anksto, buvo pasakyta, kad pagal taisykles turėjome brautis į eilės pradžią ir lipti į autobusą pirmos. Kaip tai turėtų atrodyti? stovint prie autobuso rėkauti, kad prašome praleisti, nes turime pirmenybę? klausinėti visos eilės ar jei turi bilietus ar ne? ir jei būtume stovėjusios šiek tiek toliau, būtume net netilpusios į paskutinį autobusą. Atkreipiu dėmesį, kad turėtumėte informuoti vairuotojus, kad prieš įlaipindami keleivius bent jau garsiai pasakytų laukiantiems, kad pirmiausia bus sodinami keleiviai jau turintys bilietus ir tik po to išparduodamos laisvos vietos arba vairuotojas turėtų gauti informaciją apie išparduotas vietas, nes jau pirmoje stotelėje (šiuo atveju Rokiškyje) galėjo sulaipinti pilną autobusą. Kokia prasmė planuoti kelionę ir pirkti bilietą iš anksto?
  Pakeliui į Vilnių buvo sustota tarpinėje stotelėje, o žmogui išprašius pavežėti jis buvo pasodintas prie įšėjimo ant laiptų. Buvo visi keleiviai nustebę, nes tai tikrai prieštarauja taisyklėm.

  Tikiuosi, kad atkreipsite dėmesį į šias pastabas.

  Ačiū

  • TOKS 2020.07.26

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 135. Diana
  2020.07.23

  Prenenzija. 2020.07.23d. Autobusas Vilnius-Kaunas 19.20, neatvyko į Rumšiškių stotelė 20.26.

  • TOKS 2020.07.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 136. Paulina
  2020.08.03

  Važiavome Vilnius-Palanga(7:50-12:20) Vairuotojo vardo nežinau, tačiau norėčiau, kad visi vairuotojai taip dirbtų savo darbą. Labai mandagus ir paslaugus. Sustojus į Križkalnį visus perskaičiavo, kad nieko nepalikti. Kitiems dažniausiai būna nesvarbu ir jie nepasidomi, ar visi autobuse. Kelionė visada smagesnė su maloniu vairuotoju. Ačiū 🙂

  • TOKS 2020.08.07

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 137. Agnė
  2020.08.09

  2020.08.09 autobusas Lazdijai – Alytus – Vilnius (17.15 val iš Alytaus) labai prastos kokybės: suplyse, purvinos sėdynės, savo funkcijos ne atliekantis kondicionierius (į pagalbą atidaryti liukai) vienoje vietoje, virš keleivio galvos isluptas kondicionierių, lempučių skydelis-ertmė virš galvos.

  • TOKS 2020.08.17

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 138. Gytis
  2020.08.10

  Važiuojame Iš Palangos 17.05. Perkant bilietus nepasakė, kad autobusa senas vieno aukšto. Mokėjome 23.40. Tiesiog nemalonu skambinome,dėl pinigų grąžinimo,bet niekas nekalba.

  • TOKS 2020.08.17

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 139. Ingrida
  2020.08.11

  Noriu padėkoti vairuotojams, vežusiems maršrutu Vilnius – Nida 2020 08 01 d. 7-12.50 val. ir maršrutu Nida-Vilnius 2020-08-10 d. 15.15-20.50 val. už dėmesingumą ir supratingumą. Ačiū jums ir sėkmingo darbo.

  • TOKS 2020.08.17

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 140. Neringa
  2020.08.17

  Laba diena,

  norėčiau perduoti linkėjimus Vairuotojui, kuris vairavo autobusą šiandien, 2020-08-17 iš Utenos į Vilnių. Iš Utenos išvažiavo 16.05val. Tokio pikto ir nelaimingo Vairuotojo dar savo gyvenime (man 46m. amž.) nesu mačiusi. Linkiu Jam LAIMĖS, nes laimingi žmonės tokie pikti nebūna.

  • TOKS 2020.08.20

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 141. Irena
  2020.08.18

  Laba diena, neretai tenka pasinaudoti jūsų paslaugomis, ypač autobusais, kursuojančiais Vilnius-N.Akmenė-Vilnius per Gruzdžius, Šakyną. Visada kelionėje lydi labai malonūs ir paslaugūs vairuotojai, todėl vertinimą palieku puikų. Tačiau noriu ne tiek skųstis, bet paklausti, ar teisus buvo vairuotojas (minėtu maršrutu š.m. liepos 30 d.), kai man Vilniuje, pasitikus savo garbaus amžiaus mamą (82m.) pareiškė, kad keleivius virš 80 metų privalo lydėti lydintis asmuo, kad kitą kartą gali nepriimti važiuoti. Mano mama neturi neįgalumo, nežiūrint garbaus amžiaus yra nuovoki, pilnai besiorientuojanti aplinkoje, tik atsargumo dėlei, kad nepargriūtų, pasiramsčiuoja lazdele. Tiesioginiu maršrutu palydėta, o atvykus sutikta, tikrai gali sėkmingai savarankiškai viena atvažiuoti ir grįžti namo. Greitu laiku mamai vėl reikės atvykti į Vilnių medicininėms procedūroms ir ji jau bijo, kad viena nebus priimta į autobusą. Aš atsakingai įvertinu savo mamos galimybes, todėl maloniai prašau atsakyti, kokiu teisės aktu yra reglamentuota, kad virš 80 metų keleivis negali vykti vienas. Iš anksto dėkinga

  • TOKS 2020.08.20

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Dėl detalesnės informacijos susisieksime su Jumis elektroniu paštu.

 142. Anonimas
  2020.08.24

  Važiuojant iš Vilniaus į Nidą visą laiką įjungtas ventiliatorius. Viduje gerokai šalčiau nei lauke. Visą laiką vėjas pučia į galvą, šalta ne su megztiniu ir striuke.

  • TOKS 2020.08.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 143. Birute
  2020.08.25

  Laba diena noriu padėkoti Jusu vairuotojui vežusiu 2020 08 24 maršrutu Joniškis-Vilnius 15.55-20.25 už paslauguma ,mandaguma ,pagarbu elgesį su kiekvienu keleiviu .Autobusas tvarkingas,varuotojas malonus tiesiog puiki kelionė.Būtinai Jam padėkokite

  • TOKS 2020.08.25

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 144. Violeta Gevorgianienė
  2020.09.02

  Laba diena,

  maršrute Nida-Vilnius vairuotojai (2020-08-29) visai nekreipė dėmesio į tai, ar keleiviai su kaukėmis (didelė dalis buvo be jų). Maža to, teko nenorom išklausyti per radiją mitingą, vykusį tą dieną Kudirkos aikštėje PRIEŠ kaukes… (įdomu, kad radijas buvo pagarsintas būtent tos transliacijos metu, kitu metu tylėjo). Ar viešasis transportas – ne uždara patalpa ir kodėl saugantys save ir kitus turi būti atsainiųjų įkaitais?
  pagarbiai

  • TOKS 2020.09.03

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 145. Genovaitė
  2020.09.08

  Sveiki, nors nurodyta, kad autobuse veikia wi-fi, deja, vykstant rugsėjo 8 d. maršrutu Vilbius-Mažeikiai ( iš Vilniaus 6:30 val.) visą kelią iki Panevėžio nebuvo galimybės pasinaudoti minėta paslauga. Telefone vis rodė „Gaunamas IP adresas”. O gerb. Vairuotojai apie tai tegalėjo pasakyti, kad tame autobuse niekada nebūna wi-fi interneto ryšio. Tai gal ir bilieto kainą reikėtų pakoreguoti, jei paslauga netaikoma? Ačiū už supratimą, Genovaitė, tel.864529627,

  • TOKS 2020.09.14

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 146. Gintarė
  2020.09.13

  2020 rugsėjo 13d. Maršrutas Alytus – Vilnius 17:15val. Autobuso vairuotojas važiuoja nusiėmęs apsauginę veido kaukę žemiau lūpų. Taip pat leidžia keleiviui važiuoti stovint bei be apsauginės veido kaukės. Tai kelia keleivių nepasitenkinimą, verčia jaustis nesaugiai naudojantis jūsų įmonės paslaugomis pandemijos metu. Turbūt keleiviams reikėtų pažeidimus fiksuoti bei kreiptis į atitinkamas institucijas.

  • TOKS 2020.09.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų

 147. ,
  2020.09.17

  Sveiki, 09-17 vairuotojas iš Panevėžio 15.05 atsisakė vežti, nes bilietą pirkti norėjau iki Pumpėnų, o išlipti sustojimu anksčiau. Prieš tai visus keliaivius apšaukė už tai kad nepirko bilietų kasoje. Ilgą laiką turėjom autobusą kuriuo galėjom grįžti iš darbo. Dabar dalis vairuotojų sutinka išleisti, bet keliatui yra svarbu „raidė” įrašyta tvarkaraštyje. Ačiū vairuotojams kurie turi žmogaus širdį.

  • TOKS 2020.09.18

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų

 148. Mindaugas
  2020.09.17

  Laba diena,

  2020.09.17 apie 9 val. 10 min. maršrute Vilnius-Marijampolė, konduktoriaus nr. 061129, autobuso valst. nr. GTH742 ,Alytaus raj. Daugų sen. Vėžionių km. autobusų stotelėje, laukėme autobuso. Autobusas atvažiavo, tačiau nesustojo stotelėje, o sustojo už 100 metrų pravažiavęs stotelę. Atėjus prie autobuso ir įlipus vairuotojui pasakėme, kad jis turi sustoti stotelėje, o ne už jos. Jis atsakė, kad nėra skortumo kir sustojau. Pasakius kur važiuojame, autobuso vairuotojas atspausdino bilietėlį, tačiau kaina buvo per didelė, nes buvo nurodyta ne ta stotelė. Informavus vairuotoją apie padarytą klaidą, jis nemandagiai atsakė, kad jeigu nesusimokėsime „ištrenks” mus iš autobuso. Klaidos jis neištaisė ir bielietas buvo atspausdintas klaidingai. Visą kelionę autobuse buvo dar keli asmenys, o vairuotojas nedėvėjo apsauginės kaukės kaip yra reikalaujama ir už tai numatyta adminiatracinė atsakomybė.

  Prašome atlikti patikrinimą šio vairuotojo atžvilgiu, nes sekantį kartą įvykus tokiam incidentui bus imtasi teisinių veiksmų.

  • TOKS 2020.09.18

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 149. Jurgita
  2020.09.20

  Laba diena, Jūsų puslapyje teigiama, jog autobusuose Toks Neo galima atsiskaityti banko kortele. Autobuse Toks Neo maršrutas (20-09-2020) 0Joniškis – Vilnius tokios galimybės nebuvo. Neklaidinkite žmonių arba nurodykite, jog ši paslauga yra teikiama dalinai. Kadangi šis niuansas sukėlė nemalonią situaciją man ir vairuotojui kadangi grynų pinigų aš neturėjau, nusivyliau.

  • TOKS 2020.09.21

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 150. Greta
  2020.10.04

  Kelionė buvo itin nepatogi, nes nesveikė kondicionierius ir buvo nemalonus dulkių kvapas.

  • TOKS 2020.10.06

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 151. Mindaugas
  2020.10.05

  Jau antrą kartą per kelis mėnesius sugesta TOKS kompanijos siunčiami autobusai maršrutu Šiauliai > Vilnius. Tai įvyko ir šį sekmadienį (10-04).

  Vairuotojai net nesivargindami užtikrinti kelionės iki galo, atidavę pinigus pasiunčia keleivius į visas keturias puses.

  Autobusu važiavusi su negalia sesuo patyrė daug streso, buvau priverstas važiuoti jos pasiimti pergabenti Vilnių.
  Ar neturėtų vežėjas prisiimti didesnės atsakomybės ir bent kaip atlyginti patirtus nepatogumus?

  • TOKS 2020.10.06

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 152. Rasa
  2020.10.27

  2020-10-27 6.20 maršrutu Vilnius ‘- Skuodas važiabau į Kauną. Vairuotojas – konduktorius sužinojęs, kad bilieto nenusipirkau bilietų kasose, vietoj „Labas rytas” iš jo gavau piktų žodžių, kad nesinaudojų bilietų kasos paslaugomis. Tad nusprendžiau eiti į kasos ir nusipirkti, tačiau mane sustabdė kitas šio autobuso vairuotojas ir pasakė, kad bilierų kasise jau nebeoarduos, nes likę mažai laiko iki išvykimo. Tad bilietą vis tiek teko pirkti autobuse ir dar kartą iš to pačio vairuotojo – konduktoriaus „išgirsti moralą”. Labai nesmagiai muteikė keliionei Autobusų paslaugomis tenka naudotis tetai, tačiau su tokia situacija susidūriau pirmą kartą.

  • TOKS 2020.10.28

   Laba diena,
   Dėkojame, kad mums parašėte ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto incidento aplinkybes ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 153. Diana
  2020.11.24

  Lapkričio 24 d. (antradienį) važiavau maršrutu Rokiškis – Vilnius per Dusetas (iš Rokiškio 13,25). Malonų įspūdį paliko vairuotojas. Paslaugiai pagelbėjo keleiviams, vežusiems papildomą krovinį. Kantriai atsakinėjo į klausimus. Vienai vyresnio amžiaus keleivei, įlipusiai Dusetose, patarė į saugią vietą pasidėti bilietą. Vilniuje, Žemaitės g. iškilus avarinei situacijai dėl privataus automobilio vairuotojo kaltės, ramiai suvaldė situaciją, nedemonstruodamas neigiamų emocijų. Kelionė per sostinę vyko transporto piko valandomis. Galbūt, dėl to autobusas kiek pavėlavo atvykt į stotį, tačiau keleiviai buvo patenkinti.

  • TOKS 2020.11.30

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 154. BIRUTĖ
  2020.12.28

  Sveiki,

  Labai malonu važiuoti TOKS autobusais ir ačiū, kad vežate į Nidą!

  Norėčiau paparašyti jei butu imanoma nežymiai pakoreguoti tvarkaraštį. Žinau, kad tai sudėtinga, dėl kelto ir pan, bet mums iš Šilutės krašto, atvykstame traukiniu į Klaipėdą 11.02, o TOKS autobusas Vilnius-Nida iš Klaipėdos išvažiuoja 10.55, kai tai vienintelis autobusas ir vienintelis traukinys, tikrai labai apmaudu!

  Dėkoju iš anksto!

  • TOKS 2020.12.29

   Sveiki, ačiū, kad paršėte. Jūsų paršymą perdavėme eismo skyriui, susisieks asmeniškai.

 155. Vaida
  2021.01.08

  2021 01 06 važiavau autobusu Vilnius- Palanga, iš Vilniaus išvykstančiu 14:50 val. Nemaloniai nuteikia familiarus vairuotojo bendravimas su keleiviais, kvaili juokeliai. Kauno 9 forte autobusas stabtelėjo ir keleiviai tiesiog palaukė, kol vairuotojas parūkys. Akivaizdu, kad komfortiškas autobusas dar nereiškia komfortiškos kelionės.

  • TOKS 2021.01.08

   Laba diena,
   Dėkojame, kad mums parašėte ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto incidento aplinkybes ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 156. Rita
  2021.04.15

  Noriu pasidziaugti kelione:)
  Pakruojis-Vilnius 04.15 vaziavau su mazu kudykiu. Labai paslaugus vairuotojas. Padejo sudeti vezima, pasiteiravo ar reikia pagalbos. Vairavimas svelnus ir malonus. Smagu, kad Jusu imoneje dirba tokie vairuotojai.

  • TOKS 2021.04.16

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 157. Lilija
  2021.04.18

  Noriu pasidziaugti ir padekoti vairuotojui uz jo darba.
  Marstutas Vilnius -Minskas 2021 04 17 d, 12.30val.
  As lydejau savo mama ir maciau, kai elgiasi vairuotojas. Labai mandagiai kalbejo, tikrino dokumentus, isaiskino, kokiu klausimu gali kilti pasienio darbuotojams, pasiteiravo ar turime visus reikalingus dokumentus, padejo su bagazu, visada devejo kauke.
  Suprantu, kad taip ir turi elgtis vairuotojai, nes cia ju darbas, bet sitas tai dare nuosirdziai ir šiltai.
  Aciu.

  • TOKS 2021.04.19

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 158. Arijus
  2021.05.28

  Laukiau 40 min.. o vėliau net nesustojo pajimti iš stotelės… Nusivyliau

  • TOKS 2021.06.07

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 159. Sigita
  2021.05.30

  Nuoširdžiai dėkojame UAB TOKS už puikų paslaugos suteikimą ir asmeniškai vairuotojui Viktor Troiko. Visas iškilusias problemas išsprendė ramiai ir operatyviai.

  • TOKS 2021.06.07

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 160. Agnė
  2021.06.02

  Aš nesuprantu keleiviai turi laukt gal kokiu pusvalandžiu ankščiau kad nepraleistu autobuso? Joniškis – Pakruojis – Panevėžys – Ukmergė – Vilnius autobusas sustojimo vietoj turėjo būt 17.49 po 17.44 jis pravažiavo net nesustojas … o kito autobuso laukt 4 valandas 🙂

  • TOKS 2021.06.07

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 161. Audronė
  2021.06.04

  2021-06-04 autobuse Vilnius-Biržai 12:50 (dar esant Vilniaus stotyje) keleivė, sėdinti 32 vietoje, nedėvi jokios kaukės. Paprašius užsidėti kaukę – tapo agresyvi ir pradėjo „siuntinėti”, tujintis. Pakvietus vairuotoją, jis atsakė, kad tai „ne jo reikalas”.
  Kaip yra užtikrinamas keleivių saugumas kelionės metu ir kas už tai atsakingas?

  • TOKS 2021.06.07

   Laba diena,
   Dėkojame, kad mums parašėte ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto incidento aplinkybes ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 162. Irma
  2021.06.21

  Laba diena, tenka apgailestauti, kad 2021-06-19 (šeštadienį) Rumšiškių stotelėje 21.55val. nesulaukėme autobuso, vežančio į Vilnių. Dėl to teko patirti daug nepatogumų, nes tai buvo paskutinis autobusas, važiuojantis tą dieną Vilniaus kryptimi.

  • TOKS 2021.06.29

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 163. Absurdas
  2021.06.28

  Nusipirkau bilietą Kryžkalnis-Vilnius, lijo stiprus lietus ir nespėjau pažiūrėti kur jis iš tikro važiuoja, autobusas buvo tokio pat modelio kaip biliete, vairuotojas patikrino bilietą ir sako sėskis, dabar Telšiuose užstrigau. Nesusipratimas kažkoks….

  • TOKS 2021.06.29

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 164. Dalia
  2021.08.04

  2021 m. liepos 9 d. autobusą maršrutu Vilnius – Naujoji Akmenė vairavo ir keleivius aptarnavo išskirtinai malonūs ir paslaugūs vairuotojai, buvau labai maloniai nustebinta. Tokie darbuotojai kiekvienai įmonei yra tikras turtas.

  • TOKS 2021.08.09

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 165. Indrė
  2021.08.06

  Labai noriu pasidžiaugti superiniais vairuotojais. Rugpjūčio 6 važiavom iš Klaipėdos į Nidą, turėjom dviračius, kurie nebuvo standartinių rėmų, todėl netiko pritvirtinti į dviračių laikiklius prie autobuso. Mums labai reikėjo patekti į šį autobusą ir gabentis dviračius, tai vairuotojai greitai išsprendė mūsų problemą ir rado būdą, kaip pervežti dviračius autobuse. Tik atsiprašom, kad per mus netgi teko truputį pavėluoti išvažiuoti laiku :/ Esam labai dėkingi.
  Autobusas komfortiškas ir kelionė patogi ir puiki. Didžiausios sėkmės!

  • TOKS 2021.08.09

   Laba diena,
   Dėkojme už gražius žodius, tokie puikūs keleivių atsiliepimai mus skatina dar labiau tobulėti. Vairuotojams Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

 166. Edvinas
  2021.08.11

  Kai paklausiau ar galiu pasidėti lagaminą į bagažą pradėjo rėkti, kad esu kone kvailas ir apačioje yra šlapia. Nors iš kur man tai žinoti, jei ne aš autobuso vairuotojas. Kitoje stotelėje vyresnio amžiaus moteris pavėlavo minute į autobusą. Vairuotojas pradėjo ant jos rėkti, modikuotis rankom, kone grasinti, kad jos galva nulėks. Vienu metu galvojau, kad jie pradės muštis. Nenuvažiuota dar net 50 km., o jau taip darosi, baisu pagalvoti kas laukia toliau.

  Maršrutas 2020-08-11 Skuodas – Vilnius

  • TOKS 2021.08.17

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 167. Artūras
  2021.08.13

  Sveiki, šiandienos (rugpjūčio 13, 2021) reisas Klaipėda-Vilnius per Raseinius vėlavo išvykti, bilietų prdavimo tvarka neturi logikos (perkant du bilietus kartu vis tiek kažkokiu būdu atskirtis gaunasi per pusę autobuso), vedinimas praktiškai neegzistuojantis.

  • TOKS 2021.08.17

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 168. Reda
  2021.08.17

  Sveiki,
  2021-08-17 diena 8:25 val marsrutu vykome iš Vilniaus į Uteną autobusu. Norime pagirti mus vezusi vairuotoją. Labai fainas, draugiškas, paslaugus, supratingas, dėmesingas ir punktualus žmogus. Esame ne vietiniai, atvykome iš užsienio. Esame pratę prie draugiško aptarnavimo Anglijoje. Tačiau Lietuvoje dėl sunkios situacijos beveik visi nelaimingi, susirūpinę ir pikti. Nustebino būtent šis vairuotojas, nes jis buvo labai malonus ir paslaugus. Pagyrimas tokiems žmonėms. Spaudžiame dešinę. Beja autobusas kuriuo keliavome buvo tikrai labai šiuolaikiskas, modernus, švarus ir komfortiskas. Pagyrimas ne tik vairuotojui, bet ir TOKS autobusu kompanijai. Šaunuoliai! Visada rinksimės jus. Gerų kelionių Jums 🙂

  • TOKS 2021.08.18

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 169. Nijolė
  2021.08.29

  Nuoširdžiausia padėka vairuotojui 2021-08-22 17:25 iš Tauragės į Kauną, gabenusiam bagažą ir ant savo rankų priėmusiam išlipti mano neįgalias kojas su batais.
  Grįžome pailsėję ir stebėdamasi šio žmogaus nepaprastos širdies rūpesčiu ir globa, ko per daugybę kelionių neatsitiko.
  Garbė jūsų kolektyvui ir laimė tiems, kurie keliaudami bus lydimi jautraus ir pastabaus žvilgsnio vairuotojo-Žmogaus.
  Pagarba ir padėka, teatlygina Dievas.
  Pagarbiai: Nijolė ir Aistis

  • TOKS 2021.08.30

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 170. Gytis Gabšys
  2021.09.07

  Laba diena.
  Šių metų rugsėjo 4d. mano sūnus Ugnius Gabšys,kuris nuo š.m.rugsėjo yra VGTU pimo kurso studentas vyko iš Gargždų į Vilnių jūsų bendrovės autobusu valst. Nr.HUB 987,reiso Nr.3-918 2/91602 2 Klaipėda-Kryžkalnis-Kaunas-Vilnius. Autobuse sūnus pateikė antram vairuotojui/bilietų kontrolieriui savo įsigytą bilietą su studento nuolaida.Tačiau vairuotojas-kontrolierius atsisakė pripažinti bilietą kaip galiojantį,aiškindamas,kad VGTU administracijos išduota laikina pažyma,patvirtinanti studento statusą, negalioja.Buvo pasiųlyta įsigyti naują bilietą be nuolaidos.Kadangi kitos alternatyvos nebuvo,teko pirkti naują jau už visą kainą.
  Primenu Jūsų valdomos bendrovės atsakingiems administratoriams,kad š.m. rugsėjo 2d.LR švietimo,mokslo ir sporto ministrė išleido įsakymą ,kuriuo pakeitė 2021 m. vasario 5d.įsakymą Nr. V-191 „Dėl Pažymos pavyzdinės formos patvirtinimo paketimo”,kuriame nurodyta,kad „Lietuvos aukštųjų mokyklų išduotos pažymos studentams,neturintiems kito dokumento,suteikiančio teisę pasinaudoti LR transporto lengvatų įstatymo 5 straipsnio 3 ir 6 dalyse nustatytomis lengvatomis,laikomos dokumentu,suteikiančiu tokią teisę nuo šio įsakymo įsigaliojimo dienos iki 2021 m. spalio 1 d. įskaitytinai.”
  Tikimės,kad ir nedideli patirti nuostoliai bus kompensuoti.Kitu atveju kreipsimės į VVTAT.

  • TOKS 2021.09.09

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 171. Raminta
  2021.09.12

  Labas,As Raminta Samakovaite pameciau pinigines juodas mazos 2021.09.10 Penktadienis val 14:00 is Vilniu i Klaipeda gal kas radot?

  • TOKS 2021.09.13

   Laba diena,
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 172. Miglė
  2021.09.18

  2021.09.18 13:30 Kauno įlipimas , maršrutas Skuodas-Vilnius. Vairuotojas siaubingai nemandagus, tyčiojosi iš įlipusių užsieniečių, kad jie nekalba lietuviškai. Visą kelią bambėjo. Kultūros nulis. Žiūrėkit kokius vairuotojus samdot.

  • TOKS 2021.09.23

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 173. Vilija
  2021.09.27

  Laba diena, labai gailiuosi, kad nepaklausiau vairuotojo jo pavardės, bet labai džiaugiuosi, kad Jūsų įmonėje dirba tokie paslaugūs geranoriški vairuotojai .
  2021-09-26 važiavau maršrutu Tauragė -Jurbarkas-Kaunas- Vievis- Vilnius
  IŠ Kauno Į Vilnių išvykome 20,05.
  Nuoširdus Ačiū

  • TOKS 2021.09.29

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 174. Juste
  2021.10.01

  Norejau paisdžiaugti kokiu puikiu vairuotoju vykome siandiena Jurbarkas -Vilnius 13:40 tikslaus marsruto nepamenus. Vairuotojas labai mandagus ,kas labai reta šiomis dienomis. Ir paslaugus padejo ikelti tase ko dazniausiai is vairuotoju nesulauksi. Taip pat labai kantrus su keleiviais ,kurie net neperspeja ,kad lips stoteleje ir staiga papraso vairuotoju sustoti tiesiog likau nuosirdziai nustebinta jo kantrybe ir kultura.

  • TOKS 2021.10.11

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 175. Arunas
  2021.10.05

  Norėčiau pasakyt didelis ačiu vairuotojuj Jurijuj kuris Spalio 1d.maršrutu Vilnius-Minskas 6h40min.ant Baltarusu sienos man labai stipriai padejo jei ne jis bučiau ir nepapuoles ta diena i Minska aciu dar karta.

  • TOKS 2021.10.11

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 176. Ruslanas
  2021.10.16

  Autobusas neišvyko laiku. Susigrąžinti pinigų internetu negaliu- nuorodos painios. Sugaištas laikas. Prarasti pinigai.

  • TOKS 2021.10.18

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 177. Daiva
  2021.11.22

  Gana retai,tenka važiuoti autobusais,ypač tolimojo reiso.Lapkričio 21 dieną,12.05 važiavau iš Vilniaus į Alytų ir buvau maloniai nustebinta.Mėgstu važiuodama snūduriuoti.Bet jeigu nesaugiai veža,to padaryti nepavyktų.Tačiau važiavau labai ramiai,kad nespėjau pajusti,kad jau galinė maršruto stotelė.Vairuotojas gana jaunas,bet matosi,kad savo srities profesionalas!Ačiū už saugią kelionę!

  • TOKS 2021.11.30

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 178. Sveiki
  2021.11.26

  Pastaruoju metu gana dažnai tenka važiuoti maršrutu Vilnius-Kaunas pro Trakus, pirmyn ar atgal, nes jis man patogus. Deja, jūsų deklaruojamo wi-fi autobuse nebuvo nė karto, paklausus vairuotojo jis kažką neaiškiai sumurma. Ar jūs skaitote komentarus, ar darote kažkokias išvadas, nes matau, kad daugelis skundžiasi dėl wi-fi nebuvimo. Dar vienas dalykas, važiuojant 2021 11 25, internete bilieto kaina buvo viena, o įlipus į autobusą – 1,8 eur didesnė. KodėL ?
  Manau, kad kelionių su jūsų kompanija atsisakysiu ir važiuosiu su persėdimu, bet be siurprizų…

  • TOKS 2021.11.30

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 179. Vyda Stanevičienė
  2021.11.27

  Sveiki,
  2021 11.27 ,17:25
  važiuoju iš Anykščių į Vilnių.Visada važiuoju su ,,Toks ” autobusais,nes autobusas patogus,prisijungdavo Wi-Fi ,būdavo gera ir jauku,vairuotojai mandagūs .Deja, to negaliu pasakyti šį vakarą.Vairuotojas atvažiavo į Anykščius labai piktas.Kadangi aš turėjau lagaminą,paprašiau padėti įkelti į bagažinę.Vairuotojas pasakė, kad:,, kažkodėl visi galvoja,kad vairuotojas ,,išakas”ir turi tampyti prikrautus lagaminas,ko tiek prisikrovei ,jeigu nepakeli….,,”buvau priblokšta !!!Dažnai keliauju ,ir ne tik Lietuvoje,bet pasijutau labai blogai.Vairuotojui,iš pykčio perkreiptu veidu pasakiau ,kad būsiu dėkinga.Veliau ,keleivė paprašė įjungti Wi-Fi,nes autobuso lange pažymėta,kad W-fi yra.Vairuotojas atsakė,kad dabar lyja , šlapia ir atmuša bangas, todėl nėra ???Dar trinktelėjo per bagažo duris ir paklausė ar prisijungė???Aišku,kad neprisijungė.Noriu paklausti,ar tikrai Wi-Fi ,,Toks”autobusuose, priklauso nuo oro sąlygų,ar nuo vairuotojo nuotaikos???

  • TOKS 2021.11.30

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 180. Jūratė
  2021.12.14

  2021-12-13 Teko vykti Rokiškis-Vilnius reisu (12:10-15:25) Noriu pagirti šio reiso vairuotoją, labai mandagus, galantiškas. Puikus pavyzdys visiems vairuotojams . Paprašius atidaryti bagažą savo iniciatyva mandagiai paėmė lagaminą (ko labai nelinkę daryti vairuotojai atidarydami moterims bagažą). Palinkėjo ir gero vakaro. Taip pat ir su su visais keleiviais buvo itin mandagus . Tikrai gerąja prasme esu nustebusi 🙂 Suprantu vairuotojai galbūt pavargę, bet geras etiketas ir malonus elgesys keleivius visuomet pradžiugina.

  • TOKS 2021.12.20

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 181. Mantautas
  2022.01.15

  Vairuotojas neįsileido į autobusą nors mane matė,aš buvau prie pat. Negaliu patikėti kad taip gyvuliskai yra elgiamasi. Vilnius

  • TOKS 2022.01.21

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 182. Agnė
  2022.01.26

  Keliavome su šeima autobusu iš Radviliškio į Vilnių sausio 15 dieną 16:40 reisu 393102 ir, deja, patirtis buvo labai prasta. Bilietus buvome nusipirkę internetu, dukrai – su 50% nuolaida. Na ir viskas prasidėjo nuo to, kad per neapsižiūrėjimą vairuotojui parodžiau ne bilietus, o pirkimo čekį – jau tuomet prasidėjo kandžios replikos apie tai, ką aš čia rodau. Na ir dukros bilietas – neturėjome jos dokumento, todėl vairuotojas nurodė nusipirkti naują bilietą (nors akivaizdu, kad dukra yra vaikas ir jai nuolaida priklauso, nes jai tik 7 metai) – na, sakykime, mūsų klaida. Na bet čia ir prasidėjo cirkas – autobuse negalima atsiskaityti banko kortele. Buvau nustebusi, juk autobusas wau, Neo, turi wi-fi, bet kortelių skaitytuvas? Ne, negirdėjom. Na gerai, lekiu į kasą pirkti bilieto, o ten staigmena – banko kortelių neaptarnaujame. Kaip įmanoma, jog technologijų laikais neįmanoma gauti elementatios paslaugos? Na ir dar prie viso to teko išklausyti pasipiktinusios kasininkės bri kartu stovėjusio vairuotojo moralą apie vaiko dokumentų vežiojimąsi. Tad vyrui teko strese bėgti iki bankomato, ir pagaliau grynais pinigais nupirkti dar vieną bilietą dukrai, kurio kažin ar reikėjo. Servisas, deja, siaubingas, o ypač lyginant su aptarnavimu kitise transporto įmonėse.

  • TOKS 2022.02.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 183. Lukas
  2022.01.29

  2022/01/29 autobusas Kaunas – Vilnius, išvyko 20:05.
  Vairuotojas visiškai neatsižvelgia į oro sąlygas vietomis lekia beveik 110km/h ( tikrinau per waze), lenkia lengvuosius automobilius. Situacija šiek tiek pagerėjo po Elektrėnų, matyt, labai skubėjo, kad spėtų parūkyti stotelėje. Pagerėjusi situacija irgi neparodė vairuotojo atsakingumo, nes kelyje, kur net lengvosiom įjungti papildomi ženklai dėl oro sąlygų ribojantys greitį iki 90km/h, vairuotojas važiavo vidutiniškai 95km/h greičiu. Visą kelią jaučiausi nesaugiai ir esu pasibaisėjąs tokiu neatsakingu ir, nelabai panašu, kad mąstančiu, vairuotoju.

  • TOKS 2022.02.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 184. Rasa
  2022.03.05

  Apie vairuotoja kuris 2022.03.03 vaziavo is Vilniaus I Birzus 8:50 , ir kovo 5 d tas pats vairuotojas vaziuoja is Birzu I Vilniu. Labai mandagus, paslaugus ir komunikabilus zmogus.Maloniai aptarnavo keleivi su negalia, padejo jam patogiai atsisesti. Dziaugiuosi kad tokie zmones yra atsakingi uz musu keliones! Aciu

  • TOKS 2022.03.15

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 185. Zygimantas
  2022.03.15

  21 amžius, autobusai su wifi, o kortele šias laikais atsiskaityti dar negalima autobuse. Pykta, kad važiuojant kaiman būtina dar rūpintis iš kur gauti grynų pinigų

  • TOKS 2022.03.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 186. V. L.
  2022.03.25

  Kadangi el paštu nieks neatsako, ir su komunikacija ši įmonė turi ryškių problemų, bet duoda šansą viešam komentarui.
  2022-03-10 16:30 turėjo vykti autobusas Klaipėda-Vilnius. Praėjo pusvalandis, autobuso nėra, jokios informacijos, na gal ir normalu kiek luktelti. Praeina valanda, kažkas išsiaiškina, kad autobuso nebus. Paskui sako lyg bus, bet dar kažkur toli nuo Klaipėdos.
  Absoliučiai nesuprantamas dalykas šiais laikais, kai nei stoties operatorė buvo informuota, nei keleiviams suteikta informacija kur kada ko laukti ir ką daryti. Tada visi perka bilietus į sekantį autobusą, bet normalu, kad penktadienį du autobusai į vieną netilps ir man, kaip nelipančiai kitiems per galvas nepasisekė ir bilieto negavau.
  Apmaudu, kad tokios rimtos firmos vairuotojas nesugebėjo laiku pranešti, kad neatvyks, o stoties darbuotojai nežinojo ką daryti, ar laukti autobuso ar grąžinti bilietus, ar pirkti naujus.
  Jei taip elgtųsi kokia Vlasa**, dar gal ir pateisinčiau, bet kai renkiesi Toks firmos autobusus, kaip patikimus, tenka nusivilti kur kas labiau.
  Tikiuosi pagerinsite komunikaciją, nes pasijaučiau kaip Indijoje, kur laukti traukinio 12 val. yra normalu. Ir jokios informacijos. Stovi per šaltį lauke ir lauki.
  Vėliau parašai laišką, kad grąžintų pinigus už neįvykusią kelionę – pinigų nieks negrąžina ir laiškų neskaito. Sutikite, praeitas amžius taip elgtis.
  Tokios patirtys tikrai Jūsų firmos nepuošia.

  • TOKS 2022.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 187. Gintautas
  2022.03.27

  Vaziuoju reisu Vilnius – Panevezys (03.27, 08:25).
  Neveikia Wifi, neveikia rozete, neveikia tualetas.
  Liudna. 👎

  • TOKS 2022.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 188. Linas
  2022.03.27

  Sendien iš Vilniaus į Kauną vazevau 13:20 bet vairuotojas nepreme iš manęs atsiskaitymo banko kortele nors tam skirtas aparatas yra nes jam atseit padauges darbo tai kam tas aparatas jei jis išjungtas

  • TOKS 2022.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 189. Sima
  2022.03.28

  2022-03-25 dienos maršrutas Vilnius (15:20) – Alytus. Nusipirkau bilietą su studento nuolaida, atėjus į autobusą vairuotojas pareikalavo parodyti LSP. LSP kortelės šalia savęs neturėjau, tačiau turėjau LSP kortelės nuotrauką ir elektroninį variantą. Vairuotojui tai netiko ir pakėlęs balsą visų akivaizdoje mane, tiesiogine ta žodžio prasme, aprėkė ir liepė išlipti iš autobuso, nors per dvejus metus iki šio atvejo visiems vairuotojams tikdavo ir elektroninis LPS kortelės variantas. Kadangi buvo svarbus ir skubus grįžimas į Alytų, jog nelikčiau tiesiog stovėti stotyje, įsigijau pilną bilietą (be nuolaidų). Apart to, kad pajaučiau moralinį smurtą, vairuotojas elgėsi labai neprofesionaliai ir nežmogiškai. Patyriau papildomas išlaidas. Autobusas įvažiavus į Alytų pradėjo mieste sukt ratais, kadangi viena gatvė buvo uždaryta. Viso to pasekoje, dar pusvalandžiu vėlavome pasiekti tikslą. Po tokių įvykių stengsiuosi rinktis kitą autobusų kompaniją, jog nesusidurčiau su tokiu žeminančiu dalyku.

  • TOKS 2022.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 190. Dovile
  2022.03.29

  Šiandien, kovo 29d, važiuoju TOKS autobusu Molėtai-Vilnius, 16:45 iš Molėtų (pilnas maršrutas Biržai-Vilnius). Keleiviai, sėdintys gretimose vietose, ne tik kad nedėvėjo veido apsaugos priemonių, tačiau vartojo alkoholį (alų, degtinę). Vairuotojas matė juos išlipant/įlipant atgal Molėtuose (išėjo parūkyti sustojimo metu), tačiau nepasakė nei menkiausios pastabos dėl kaukių nedėvėjimo.
  Keleivių nufotografuoti nepavyko, bijojau būti apkaltinta asmens teisių pažeidimu, tačiau kol jie lauke rūkė, nofotografavau alkoholio tarą (apytuštę) jų vietose.
  Šis laiškas yra skundas dėl vairuotojo nekontroliavimo ir tvarkos nepriežiūros kelionės ir sustojimų metu. Taip pat priminimas, kad pandemija nesibaigė, ir jei ant autobuso durų kabo reikalavimas dėvėti kaukes, jis turėtų galioti visiems keleiviams visos kelionės metu ir bent sustojus vairuotojas turėtų priminti ir kontroliuoti šių reikalavimų vykdymą.

  • TOKS 2022.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 191. Edita
  2022.04.04

  Autobusas kuris eina iki Terešiškių , galite pridėti  daugiau reisu,daug važioja žmonių ,sunku žmonėms pasekti namus ,kaip taip mažai reisu.

  • TOKS 2022.04.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 192. Jolita
  2022.04.04

  šiandien susiduria su tokia situacija  12; 30 h kaip autobuso nr 223 vairuotojas nedavė bilieto 

  • TOKS 2022.04.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 193. EVA
  2022.04.04

  vairuotojas 223 autobuso Apibūdinimas: lenkas toks ,metuose nežinau vardo ,važioja dreba rankos su tokiu nesaugu važinėti  žmonėms  ,  gal žmogus lyga kokia turi ar ką išsiaiškinkit prašau ;/

  • TOKS 2022.04.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 194. KESTUTIS
  2022.04.25

  Sv. Balandžio 25d 8h25 iš Vilniaus i Rokiškį vairuotojas prašo po 1€ už sustojimą autobusų stotelėje prieš Uteną.
  Nestosiu stotelėje-duosi eurą sustosite.Nauja paslauga jūsų kompanijos ar reketininkas už vairo? Dauguma vair.jūsų kompanijos kultūringi ir paslaugūs.Apmaudu dėl tokio reketininko.Nors kelis pinigėlius niekada negaila palikti kavai.
  .

  • TOKS 2022.04.26

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 195. Gabija
  2022.04.29

  Butu labai malonu jeigu 14valanda autobusas is stoties i valciunus ir atvaziuotu 14:00 o ne 14:07 kaip kazkada buvo.Plius duodami vairuotojai kurie absoliuciai nezino kaip skaiciuoti tuos bilietus ,del to tenka dar 10-15minuciu laukti kol visiems isduos bilietelius ir isvaziuosim. Is stoties isvaziuojam 14:14.Tegul dirba pagal grafika,arba atvsziuoja anksciau kad 14:00 jau galetume isvaziuot is stoties..

  • TOKS 2022.05.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 196. Sigita
  2022.05.08

  Gegužės 8 diena teko važiuoti maršrutu Biržai-Vilnius, įlipau Molėtuose, iš kurių jis išvyksta 16.45. Tik atsisėdus prasidėjo vairuotojo ne paslaugumas, kai sodino žmones su bilietais, netikrino pagal joki sąrašą, o pasirodžius mergaitei su bilietu po to kai, beveik užsodino visas sėdimas vietas žmonėmis kurie pirko bilietą pas vairuotoja, pagrasino jos neimti nes ji atėjo 2 minutes iki autobuso išvažiavimo. Važiuodamas nestojo stotelėse, kuriose stovėjo žmonės, net pranešti jog vietų nėra. Vairavo kaip chuliganas: blaškėsi per visą juostą, lenkė neįsitikinęs ar saugu, po lenkimo manevro ne vienu atveju grįždamas į savo juostą nesilaikė saugaus atstumo tarp automobilių.
  Dažnai tenka važinėti Toks autobusais, tačiau dar niekada taip nebijojau juo važiuoti.

  • TOKS 2022.05.09

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 197. Ricardas g
  2022.05.10

  Aciu labai vairuotojui maršrutu Klaipeda-kryzkalnis( 16:45) -vilnius (19:15) gegužes 9d.
  Atvykome net 4 min anksčiau ir as spėjau i oro uosta skrydzui 20:50 dar net ir laiko turėjau laisvo..
  Patiko labai tyli aplinka autobuse..gerai izoliuotas triukšmas lauko
  Sėdynes taipat puikios.
  Sakyčiau premium klase labiau keliavau .
  Jus šaunuoliai!

  • TOKS 2022.05.12

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 198. Lilija
  2022.05.23

  Хочу рассказать о том, какой у Вас замечательный водитель Юрий (маршрут 21 мая в 6.30 утра из Минска). В автобусе была женщина-инвалид и женщина с тремя детьми, и Юрий просил пассажиров пропустить их без очереди, перед беларуской границей озвучил по микрофону нормы провоза на белоруской границе, перед литовской аналогично озвучил нормы провоза через литовскую границу, был со всеми очень внимателен, отвечал на многочисленные вопросы, помогал физически женщине-инвалиду донести её сумку из багажного отделения до зала досмотра, также и женщине с тремя детьми. Большое спасибо за такого водителя!

  • TOKS 2022.05.25

   Добрый день,
   благодарим за добрые слова, которые мотивирует работать еше усерднее. Мы передадим вашу благодарность водителю.

 199. Skaiste
  2022.05.23

  Vykau Panevezys-Vilnius 19.30 val is Panevezio Toks autobusu 22.05.2022. Uz bilieta mokejau vairuotojui grynaisiais pilna kaina. Pravaziavus Panevezi, uz Silagalio sustabde kontrole. Ilipusi kontroliere reikalavo keleivius parodyti bilietus ir jei pirkta su nuolaida, tai rodancius pazymejimus. Istraukusi vairuotojo duota bilieteli pamaciau jog kaina ismusta bent 6 Eurais mazesne nei mokejau! Issigandau jog gausiu bauda nes irodymo neturiu jog neprasiau bilieto su nuolaida… laimei kontroliere tik perzvelge jog apskritai keleiviai laiko po bilieteli per daug nesigilindama i ismustas kainas ant ju. Manau tokiu budu vairuotojai pasipildo sau kisenes su lig kiekviena kelione.

  • TOKS 2022.05.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 200. Sviatlana
  2022.05.24

  Спасибо вам огромное за качество услуг на маршруте Вильнюс-Минск-Вильнюс. „Лицо” вашей компании – водители – продемонстрировали мне и другим пассажирам, что значит на практике клиентоориентированный подход.
  Имя одного из водителей – Иван Володько – это вообще лучший водитель маршрутного автобуса, которого я когда-либо встречала: интеллигентный, воспитанный, сдержанный. Он очень старался сделать поездку легкой и приятной, не взирая на тяжелые условия своего труда: полный автобус людей, все напряженные из-за задержки на границе, граница вся перекопана и перерыта, идут ремнтные работы, однако ехал он как ювелир! Второй водитель, имени которого я не српосила, выезжал из Минска 2022.05.22 в 16:00, то есть он должен был выехать в 16:00, но выехал в 17:00, так как задержался на границе на пути из Вильнюса в Минск. Я думаю, что он даже кофе не успел выпить в промежутке между рейсами. Но он при этом не был раздражительным, никому не жаловался на усталость, всем помогал, отвечал на все вопросы пассажиров, а их было около 75 человек! Если бы только вы видели, как профессионально он управляет автобусом! Когда он проезжал между огрождением и стоящими рядом фурами, у меня замирало сердце! Это асс своего дела!
  Вы, то есть руководство компании – молодцы! Говорят, что рыба гниет с головы. В вашем случае – голова у вас „свежая” и работает в правильном направлении. Спасибо вам за проделанную работу в обучении водителей! Я уверена, что большинство пассажиров ценит такой клиентоориентированный подход! Успехов!

  • TOKS 2022.05.25

   Добрый день,
   благодарим за добрые слова, которые мотивирует работать еше усерднее. Мы передадим вашу благодарность водителю.

 201. Jūratė
  2022.05.26

  Labai džiaugiuosi vairuotojo pervežta siunta. Vairuotojas pasirūpino, kad jaunavedžius pasiektu visiškai sveikas , nesugadintas tortas. Iš Naujos Akmenės į Vilnių – per penkias valandas. Malonu, kad galima pasitikėti, jog darbas bus atliktas atsakingai. Žmogiškas elgesys, šiais laikais, visada džiugina.

  • TOKS 2022.05.26

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 202. Janina
  2022.05.27

  2022.05.25
  Maršrutas Vilnius-Prūdiškės
  Naujas vairuotojas nemandagus, pastoviai burbuliuoja kai keleiviai moka centais, lenkiškai, garsiai visą kelią pliurpia telefonu. Autobusas pilnas smelio, gal galėtu išsivalyti?

  • TOKS 2022.06.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 203. Milanta
  2022.06.02

  Ketvirtadienį (2022-06-02) maršrutu:
  „Mažeikiai – Šiauliai – Radviliškis – Panevėžys – Vilnius” (iš Panevėžio į Vilnių) 15:40 – 17:30, parodžius 50% valstybės kompensuojamą nuolaidą skiriantį dokumentą (moksleivio pažymėjimą), autobuso vairuotojo padėjėjas atsisakė parduoti bilietą. Net ir parodžius informaciją, jog man galioja lengvata ir tai, kad dokumentas tinka – buvau aprėkta. Teigė, jog jeigu netikiu, galiu eiti į stotį ir ieškotis informacijos. Reziume, teko įsigyti bilietą pilna kaina (12 eur). Kaip būtų galima sutvarkyti šią problemą?

  Prašau įspėti šio reiso vairuotoją.
  Ačiū

  • TOKS 2022.06.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 204. Almina
  2022.06.03

  2022-06-03, 19:40 iš Molėtų į Vilnių vežęs autobusas (Rokiškis-Utena-Molėtai-Vilnius). Labai malonus ir atsakingas vairuotojas! Visi galėtų imti pavyzdį.

  • TOKS 2022.06.07

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 205. Vigilija
  2022.06.18

  Autobusas, birželio 18 d. valst. nr. LAD 195 apie 19.30 kelyje Panevėžys – Pasvalys nesaugiai elgėsi kelyje, t. y. nesilaikė saugaus atstumo, lenkdamas kirto ištisinę liniją ir skubiai grįžo į savo eismo juostą, nekreipdamas dėmesio į tai, kad lenkiama transporto priemonė būtų nustumta nuo kelio jei vairuotojas nebūtų laiku sureagavęs.
  Prašau atkreipti dėmesį į vairuotojo, vežančio keleivius, nesaugų vairavimo būdą ir imtis atitinkamų priemonių.

  • TOKS 2022.06.20

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 206. Gediminas
  2022.06.19

  Sveiki,

  būtų gerai, kad jeigu jau parduodate bilietus internetu su nurodytom vietom kontroliuotumete jų užtikrinimą. Jau kelintą kartą įlipant tarpinėse stotelėse reikia gadintis nuotaiką dėl sėdimos vietos su nepatenkintais keleiviais, kurie „nori” sedėti po vieną. Vairuotojai dažniausiai apsimeta, kad tai nėra jų reikalas.

  • TOKS 2022.06.20

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 207. Kristina
  2022.06.25

  Pirkau vaikui autobuso bilietą ir pasirodė jog reikia pirkti pilną kainą. Neproblema – norėjau primokėti ko trūksta negalima. Primokėti autobuse deja nebuvo galimybės, buvo liepta pirkti pilną naują bilietą o senąjį grąžinti kasoje. Galvoju irgi – neproblema. Klydau.

  Deja, dar autobusui neišvažiavus – kasoje buvo atsisakyta priimti mano bilietą, bet pabrėžta jog jį grąžinti reikia per 10 min po autobuso išvažiavimo. Kadangi telefone neturėjau interneto o iki namų važiuoti tikrai būtų užtrukę daugiau nei 10 min, bandžiau prašyti jog bilieto grąžinimą registruotu čia ir dabar – bet TOKS informacijos centras atsisakė. Suprantu būtų pasakyta – tiesiog parašykite laišką grąžinsime, bet turite 10 min ir tik internetu? O jei būčiau buvusi senjoras su mygtukine nokija?  Apsoliučiai bereikalingas strasas lygioj vietoj. Siaubingai nusivyliau. 

  • TOKS 2022.06.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 208. Simona 2022.06.30

  Vienas vairuotojas įleidžia, kitas ne. Tai apsisprendžia personalas ką daro.
  Ką man daryti jei paauglys neįleidžiamas, ir paskui turiu raminti vaiką. Kodėl jei visada važiavo, viena diena kaip 2022-06-30 diena, vairuotojui „užplaukia” ir vaikas liko stotyje????
  Ir nei priskambinti, nei susisiekti su įmone.
  Beto ką daryti? dar negana reikia kito autobuso laukti, tai dar išleidos papildomos, ir tiek nervų tiek man kaip mamai, tiek vaikui.
  Jokios moralės, jei kas netiko.
  Kreipsimės dėl šio įvykio ir į instancijas.

  • TOKS 2022.07.07

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 209. Svajune 2022.06.30

  Labai noriu padekoti vairuotojui, vezusiam is Šventosios i Vilniu, birželio 30d. 14:50. Mandagus, paslaugus, atsakingas, linksmas. Tikras dziaugsmas vaziuoti!

  • TOKS 2022.07.07

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 210. Людмила 2022.07.04

  Хочу отметить профессионализм, оперативность и внимательное отношение к пассажирам водителя, который управлял автобусом гос. номер JEH 654 вчера 3 июля 2022 г. по маршруту Минск – Вильнюс (из Минска выехали в 14.20 час). Спасибо водителю за отличное обслуживание.

  • TOKS 2022.07.07

   Добрый день,
   благодарим за добрые слова, которые мотивирует работать еше усерднее. Мы передадим вашу благодарность водителю.

 211. GIedrė 2022.07.05

  Nerekomenduojame vykti su TOKS autobusais dėl vairuotojų ir konduktorių žemos aptarnavimo kultūros. Reisas Vilnius-Klaipėda-Palanga’Šventoji. 2022-07-05, 6:45 val. Konduktorius ir vairuotojas mus IŠVIJO iš priklausiusių pagal nusipirktus bilietus sėdimų vietų argumentuodami, kad jiems reikia 4 sėdimų vietų, nes ten jų virdulys, mums reikia užsidėti kaukes ( pagal įstatymą dabar nereikia dėvėti kaukių), sukėlė skandalą prie kitų keleivių, žemino. Pasakius, kad pranešime administracijai ir padarius autobuso numerių nuotrauką vis tiek dar barėsi. Prisijungė ir kiti keleiviai, kurie ramino juos. Sugadinta kelionė, nevykite su TOKS, jeigu nenorite sugadintos dienos. Kas kompensuos tokią kelionę?

  • TOKS 2022.07.07

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 212. Ingrida 2022.07.07

  Jaučiamės laimingi ir turtingi,nes galime pasigirti paprasta bet kartu ir ypatinga kelione į Ventspilį 2022m.liepos 2-6d.,į kurią tradiciškai vykstame jau 10 metų.Patį didžiausią Ačiū norime tarti mūsų vairuotojui Vladimir Boičenko.Su juo važiuoti visada gera,patikima ir saugu.Mylime,vertiname tokį šiltą žmogų už jo profesionalumą,atidumą,atsakingą požiūrį į savo darbą.Rūpestį,supratimą-visa tai jis dalija mums,keleiviams su šypsena.Smagu, kad turite tokių vertingų darbuotojų.Šilčiausi linkėjimai!

  • TOKS 2022.07.07

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 213. Jurgis 2022.07.08

  Sveiki, reisas 3-918A 1/1 Vilnius-Kaunas-Kryžkalnis-Klaipėda-Palanga. Būtų malonu, jeigu vairuotojai turėtų daugiau pakantumo keleiviams ir mandagumo, nes vos ne su kiekvienu keleiviu parduodant bilietą bendravo nemandagiai. Suprantama, kad visi esame žmonės, bet nemanau, kad taip reiktu elgtis.

  • TOKS 2022.07.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 214. Keleivė 2022.07.19

  Dėkoju rūpestingam vairuotojui 2022-07-19 14:25 Panevėžys-Vilnius, kuris pasirūpino mano ir kartu vykusio mažylio kelionės komfortabilumu, nepaisant sugedusio autobuso ir laukimo laiko iki kol kitas autobusas “susirinks” keleivius. Greičiausiai pačio žmogaus vertybės ir prigimtinis “extra myle” dėl kliento, saugokite tokius darbuotojus ir rodykite pavyzdžiu kitiems!

  • TOKS 2022.07.21

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 215. Rita 2022.07.20

  2022 07 14 Degučių km. autobusų stotelėje laukėme autobuso maršrutu 14:15 iš Vilniaus į Zarasus, bet autobusas pravažiavo net nesustojąs. Ir tai ne pirmas kartas.
  Yra atvejų, kai vairuotojai išleidžia keleivius elektromobilių įkrovimo aikštelėje. Tai pažeidžia eismo taisyklės ir sudaro nepatogumų keleiviams, nes vėl lieka keleiviai autobusų stotelėje.
  Prašau įspėti šių reisų vairuotojus.

  • TOKS 2022.07.21

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 216. Benas 2022.07.24

  Studentiškas bilietas nebuvo priimtas ir privalėjau pirkti naują pilna kaina. Visgi, studijuoju Belgijos universitete ir turiu tarptautinį Belgijos išduotą studento pažymėjimą, tačiau TOKS vežėjui tai per mažas įrodymas, jog aš studentas.

  • TOKS 2022.07.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 217. Ingrida 2022.07.24

  Liepos 23 d., 2022 m., maršrutas Nida – Klaipėda – Vilnius. Turėjome du dviračius, kuriuos norėjome, kad vienas iš darbuotojų (be jokios aprangos), pritvirtintų (dar buvo vietos trims dviračiams). Jis mus absolučiai ignoravo, o paklausus ar padės, pasakė NE. Paklausus kodėl, jis pradėjo aiškinti, kad mūsų dviračių pritvirtinti negali, nes „nėra už kur tvirtinti” ir „dviaukštis autobusas”. Mums pasiūlė laukti Kautros autobuso. Beje, noriu paminėti, jog labai skubėjome grįžti į Klaipėdą. Sulaukus Kautros autobuso, kuris buvo identiškas jūsų dviaukščiam autobusui, vairuotojas išlipęs iš autobuso neužtruko net vienos minutės pritvirtinti mūsų dviračių. Kaip tai suprasti? Jūsų darbuotojas paprasčiausiai atsisakė vežti mūsų dviračius, nes nenorėjo jų tvirtinti. Ar taip elgtūsi ir su bilietus turinčiais keliautojais?

  • TOKS 2022.07.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 218. Ruta 2022.07.25

  2022 07 25 vairuotojas, važiavęs maršrutu Vilnius – Nida nesustojo Juodkrantėje. Laukiau su lagaminu autobuso stotelėje, pasiruošusi įlipti. Pravažiavo 12:53, nors nurodyta tvarkaraštyje 13:00. Kas per aptarnavimas??? Vairuotojas nesiteikė net stabtelėti.

  • TOKS 2022.07.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 219. MARTA 2022.07.26

  Labai noreciau padekoti vairuotojams uz nuostabia kelione…labai atidūs ,mandagūs.Vaziavome i Vilnius -Gdanskas-Vilnius,liepos 3 ir 10 dienomis…teko vaziuoti i abi puses su tais paciais vairuotojais vienas is ju buvo vardu Marek.Aciu jiems ir jusu imonei Toks uz puikiai teikiamas paslaugas…sekmes Jums!

  • TOKS 2022.07.27

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 220. Teresa Rodevic 2022.08.05

  Norėčiau padėkoti Jūsų vairuotojams už nuoširdumą ir geranoriškumą! Vardu deja nežinau. Vakar(04.08) važiavo maršrutu Nida -Vilnius( 15.55 iš Nidos). Ačiū labai! Sėkmės darbe!

  • TOKS 2022.08.08

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 221. Egidija 2022.08.15

  Š.m rugpjūčio 15d.teko susidurti su problema. Jūsų firmos autobusas, kurio valstybinis numeris (JJC433) iš Rumšiškių sustojimo išvyko beveik 5 min anksčiau,maršrutas Vilnius- Kaunas-Kybartai. Išvykimo laikas 9,17h. Rumšiškėse.Norėjau pasitikslinti, kokiu greičiu jis važiuoja greitkeliu. Norint jį pasivyti, teko gerokai viršyti greitį. Pasivijus ir aplenkus jį, ir mums važiuojant 105km/h greičiu jis mus aplenkė. Būtų labai malonu, kad autobusai važiuotų pagal grafiką ir tinkamu greičiu, nes vis dėlto veža keleivius, o ne malkas ar bulves maišuose.

  • TOKS 2022.08.16

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 222. Lina 2022.08.18

  2022-08-18 7.05 val. į kelionę autobusu Plungė – Vilnius palydėjau suaugusį sūnų. Vairuotojo „šmaikštus” bendravimas mus pažemino ir užgavo. Nereikėtų viešai tyčiotis, sūnui lipant į autobusą, į mano pasiteiravimą vairuotojui „Iš kurios pusės kelionės metu švies saulė? ” ir man sūnui juokais pasakius „O tai kai įmigsi, nepersėsi”, vairuotojas pašaipiai atsakė: „Mažiukas! Taigi nuvešiu ir atgal parvešiu..”. Pasijautėm nemaloniai, ryto nuotaika sugadinta. Kitą kartą rinksimės kelionę traukiniu.

  • TOKS 2022.08.19

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 223. Skaidre 2022.08.21

  Važiavome šiandien 2022.08.21. 11.10val iš Vilniaus į Mažeikius reisas. Pirmas vairuotojo keistas elgesys buvo dėl to kol aš bagažą jis klausinėjo mano vaiko ar jis važiuoja su mama. Nuo kada vairuotojui reikia šios informacijos? Toliau įlipus į autobusą vairuotojas agresyviai,piktai,tarsi mokytojas savo mokiniams aiškino kad „aš pasakiau visi savo bagažus privalote dėti į bagažinę,aš taip pasakiau ir taip turi būti. Ir visi privalote sėsti į savo vietas kurios nurodytos bilietuose,jeigu su mano sąlygom nesutinkat islipat iš autobuso,aš tokių nevešiu.” Toliau susipyko ir žemino ne vieną keleivį ,dėl rankinio pagažo pykosi su moterimi,sakė kad jeigu jo neklausys jis neveš jos. Leido netgi moteriai vešti savo vaiką kuris sėdėjo ant kelių o ne ant sedines,kaip nurodyta kelių eismo taisyklėse. Pastoviai ant visų keleivių kėlė balsą nes vėlavo pagal tvarkaraštį,o kaip neveluos jeigu pirma dresiruoja keleivius ir tik tada veža. Panevėžyje sustojus moteriai kuri norėjo išlipti Beržų g. liepė isakmiu balsu važiuoti iki stoties nes jis jos nelauks kol ji išlips. Buvo baisi kelione,reikia imtis griežtų priemonių kad toks elgesys nepasikartotų. Visi esame žmonės kaip sakė vienas iš keleivių ir nereikia su mumis elgtis kaip su šunimis. Šiuo metu šis vairuotojas važiuoja į Radviliškį ,poto Šiauliai ir Mažeikiai.

  • TOKS 2022.08.22

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 224. Linas 2022.08.23

  Dėkoju toks vairuotojui už nuoširdžia pagalbą maršrutų vilnius-šakiai 10.45-13.55 šiandien.

  • TOKS 2022.08.24

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius, padėką vairuotojui perduosime.
   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 225. Vitalijus 2022.08.24

  2022.08.24 kelionė Vilnius – Kaunas 14:15. Lauke +32, autobuse +30. Kondicionierius neveikia. Pagailėkit savo vairuotojų ir keleivių, sutvarkykit kondicionierius. Nes tuoj kokia bobutė nuo padidėjusio spaudimo kojas pakratys.

  • TOKS 2022.08.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 226. Oksana 2022.08.27

  Neveikė rozetes 🙁

  • TOKS 2022.08.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 227. M 2022.08.30

  Ši vakarą, rugpjūčio 30 dieną, 23:05, Vilniaus stotyje buvusiame, jūsų imonės autobuse, pasiteiravau vairuotojo ar jis važiuoja į Kauną. Šio atsakymas buvo nesusijęs su mano klausimų, nemandagus, užgaulus ir įžeidžiantis.

  • TOKS 2022.08.31

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 228. Diana 2022.09.13

  Sveiki, 2022-09-09 Anykščiuose įsodinau 10 metų vaiką (maršrutas Troškūnai–Vilnius) ir sumokėjau už bilietą 11 eurų. Vilniuje vaiko laukė dėdė su teta. Vairuotojas padėjo pinigus, bet nedavė bilietėlio. Paprašiau, kad duotų, bet jis pasakė, kad duos vėliau ir iš lauko uždarė autobuso duris, nes nuėjo į stotį. Kelionės metu paskambinau vaikui ir sužinojau, kad bilietėlį vairuotojas padavė daug vėliau, paprašiau, kad saugotų jį. Kai susitikome, pasiėmusi bilietėlį pamačiau, kad jis išmuštas Šventupė–Vilnius ir vietoj 11 eurų (nuo Anykščių) sumokėta 8.70 Eur. Vadinasi, vairuotojas 2.30 Eur pasisavino, o jei būtų kontrolė patikrinusi, tai mano vaikas būtų turėjęs ir daug rūpesčių, ir streso. Prisiskambinti TOKS neįmanoma. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba rekomenduoja pirmiausia kreiptis į pardavėją ar paslaugų teikėją. Tai yra kreipimasis raštu, kitas kreipimasis bus į atitinkamas institucijas. Netoleruojame tokio elgesio ir tokie nesąžiningi vairuotojai neturi teisės dirbti.

  • TOKS 2022.09.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 229. Monika ir Arthur 2022.09.17

  Mums pasitaikė nemandagus autobuso konduktorius 2022-09-17 važiuojant iš Kryzkalnio į Vilnių 6.30 vakaro. Keliavome dvi-aukštyje autobuse ir mums liepė lipti į viršų nors vietų buvo apačioje ir žmones ten sėdėjo. Aš turejau kojos skausmą ir man truko vietos viršuje atsisėsti. Labai nemandagiai su mumis bendravo.

  • TOKS 2022.09.19

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 230. Jurga 2022.09.18

  Maršrutas Tauragė – Jurbarkas – Kaunas – Vievis – Vilnius.
  Data 2022-09-18
  Vairuotojas nesustojo stotelėje Kauno pilyje, pasakė, kad labai skuba. Autobusu važiavo nepilnametis vaikas kurį turėjo pasitikti minėtoje stotelėje. Labai neatsakingas vairuotojo elgesys.

  • TOKS 2022.09.19

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 231. Lukrecija 2022.10.02

  Laba diena, 2022-09-29 16:30 Kaunas-Vilnius autobuse palikau mėlyną skėtį. Kreiptasi el. paštu, bet niekas neatsako. Norėčiau jį susigražinti.

  • TOKS 2022.10.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 232. Rasa 2022.10.02

  Sveiki,kur kreiptis ir prasyti kad stotu jusu firmos tarpmiestinis autobusas Vilnius Troskunai,pravaziuoja pro musu stotele nestoja,tinkantis vaikui is mokyklos.O dbr reikia laukti dar pora val kuris stoja

  • TOKS 2022.10.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 233. Vita 2022.10.13

  Sveiki, dėl vairuotojo elgesio su vaiku (15 m mergaitė), 2022-10-13 išvyksta 16.10 val iš Šiaulių. Autobusas atvyko 16 val. dukra norėjo nusipirkti bilietą pas vairuotoją – vairuotojas atsisakė parduoti bilietą: sako neparduodu nors pinigų kasą laikė ant kelių. Dukra nubėjo į kasą, atstovėjo eilę, kur kasininkė ramiai paaiškino, kad atvažiavus autobusui bilietą reikia pirkti pas vairuotoją. Dukra bėgo atgal į autobusą ir likus 3 min. iki išvykinimo, tada vairuotojas pardavė bilietą. Kodėl toks vairuotojo elgesys su vaiku? Ar negali paaiškinti, paprašyti palaukti ir pan. Kodėl negerbia vaikų, kodėl taip „vaiko”?

  • TOKS 2022.10.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 234. Jūratė 2022.10.19

  Maršrutas Biržai- Panevežys- Vilnius
  Išprotėti buvo galima nuo kaitinimo.
  Lauke +10 autobuse +30 …. Visa šlapia išlipau. Taip ir susirgti galima, geriau išvis nešildykite.

  • TOKS 2022.10.20

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 235. Ingrida 2022.10.21

  Sveiki ,pirkau bilieta vilnius -utena 10.21 diena 8.50 bet taip ir nebuvo ,nuejau i informacijos langeli ir jie pasake kad nuvažiavo sakiau kad ten birzai per kupiski buvo utena nebuvo parasyta pasakiau kad tai per jiu klaida suklydau ir vel turejau moketi bilieta ,ar grąžins pinigus neaisku pirma bilieta mokejau 9€ o uz antra 9.90€ vagyste

  • TOKS 2022.10.21

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 236. Aivaras Norbutas 2022.10.25

  Karts nuo karto naudojuosi siuntų autobusais paslaugomis, ypač patogu ką nors siųsti į Vilnių, nes pro mūsų kaimą pravažiuoja autobusas Skuodas – Vilnius. Pastaruoju metu jokių problemų nekildavo, vairuotojai mandagūs ir paslaugūs. Bet 2022.10.24 važiavęs vairuotojas paslaugus nebuvo… 16:30 autobusas sustoja sustojime „Vaiguva”. Ten aš norėjau išsiųsti 6,5kg siuntinį į Vilnių, į siuntų skyrių. Nenorėjo priimti siuntinio su pristatymu į siuntų skyrių. jei pasitiktų išlaipinimo aikštelėje – ok. Į siuntų skyrių – ne. Nes, tipo, siuntų skyrius jau užsidaręs būna 20:55 ir jis nežinosiąs kur tą siuntą dėti. Sugaišau tikrai daugiau laiko aiškindamas, kad jis privalo paimti siuntą, kad iki šiol jokių problemų nekildavo. Teko praktiškai vos ne įsakomuoju tonu kalbėti… Tada žiūrėjo nustebusiom akim, kas čia pakeltu tonu kalba… Tada kol kainininką susirado, kol paskaičiavo. Aš jam iškart sakiau, kad įkainiai jo segtuvo pabaigoj (juk ne pirmą kartą siunčiu, tai net tą žinau), o jis nuo pradžios kol visą savo instrukcijų segtuvą peržiūrėjo 🙂

  Vairuotojas buvo mandagus, bet tikrai ne geranoriškas. O juk aš tik klientas, kuriam reikia nugabenti siuntinį. 🙂

  Nepaisant visko, jūsų paslaugomis patenkintas. Manau, ateity tokių dalykų nebus, kaip ir nebūdavo anksčiau.

  • TOKS 2022.10.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 237. Dorota 2022.11.01

  Sveiki,

  Siandien 11.01 Vilnius-Anyksciai marsruto autobuso vairuotojas isvaziavo 10 minuciu anksciau numatyto grafike laiko. Vietoje 9.35 val. autobusas jau isvaziavo 9.25 val., ko pasekoje pavelavau i autobusa ir i svarbu susitikima ir teko vaziuoti kitu velesniu laiku su persedimu.

  • TOKS 2022.11.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 238. Andrius 2022.11.07

  2022.10.06. Laikas 15:00
  Rokiškis-Vilnius reisas Utenoje (vaikas į Vilnių važiavo) paliko vaiką vieną sotį. V
  „Nera vietos” vairuotojas (jeigu jį galima vadintį vairuotoju) pasakė ir uždares duris ramiai sau išvažiavo.
  Susodino tetas ir dėdės visus. Išskyrus 13 m. Berniuką.
  Įdomu, koks čia jūsų toks darbuotojas „vairuotojas” adekvatus dirba?
  Vaikas su persedimu iš Zarasų važiavo, Utenoi turėjo persėsti.
  Internete rodė, kad bilietų dar yra … Nerodė, kad nėra.

  • TOKS 2022.11.07

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 239. Julija 2022.11.11

  Nepatogu, nes autobuse nebuvo galimybės atsiskaityti banko kortele. Taip pat nebuvo galimybės nusipirkti bilieto internetu. Įlipant tam tikrose stotelėse ir netūrint grynų – tenka praleisti autobusą ir ieškotis bankomato…

  • TOKS 2022.11.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 240. Rimvis 2022.11.12

  Labai prasta valdyba įmonės… Palieka žmones be reisų, visiškai nesirupina tarpmiestiniais maršrutais. Gėda, kad tokie apsimeta gelbėtojais ir suteikia transportą tarmiestiniams maršrutams, kurio jie nederina su protu, laikai išgalvoti, kad tik žmonėms jie būtų netinkami ir išvis nuimti reisą…

  • TOKS 2022.11.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 241. Giedr 2022.11.18

  Atvažiuoja per anksti, nieko nelaukdami išvažiuoja😀

  • TOKS 2022.11.21

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 242. Vytautas 2022.11.22

  Labai siūlyčiau pakoreguoti bilietų įsigijimo taisykles. Šiandien Klaipėdoje pavėlavau į autobusą vieną minutę. Man atlėkus į aikštelę, autobusas jau išvažinėjo per šlagbaumą. Baisus jausmas, kai matai, kaip išvažiuoja tavo 24 eurai… Suprantu, kad pats esu atsakingas atvykti laiku, bet susiklostė daug smulkių aplinkybių, kurios pagal taisykles nėra „pateisinamos”, ir tiesiog nepavyko. Žinau, kad pirkdamas bilietą sutinku su esamomis taisyklėmis, bet juk kitos galimybės (nesutikti) net ir nėra. Siūlyčiau įvesti galimybę registruotiems naudotojams atgauti bent pusę sumokėtos sumos už nepanaudotą bilietą. Juk dabar išeina taip, kad jūs gaunate visą sumą už nieką, nes paslaugos taip ir nesuteikėte. Gal tik už norą ją suteikti. Pasidalyti sumą per pusę būtų gražus gestas ir bent šiokia tokia kompensacija. Jums liktų dalis už rezervuotą tuščią vietą (žinoma, iki pirmos stotelės, nes tada vairuotojas į ją jau gali priimti naują keleivį). Kartu tai būtų labai didelis paskatinimas keleiviams naudotis elektroniniais bilietais ir turėti paskyrą. Win-win, kaip sakoma.

  • TOKS 2022.11.23

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 243. Virginija 2022.11.27

  Tiesiog noriu paklausti kodel perkant bilieta yra surasytos sedejimo vietos, o zmones sedasi kur nori? kodel yra konduktore ir nesuziuri kad visi sestu i savo vietas? perkant bilieta internetu uzrasai savo varda ir pavarde o paskirtose vietoje sėdi kiti!? o pats įlipęs i autobusą turi ieškoti vietos kur atsisesti, juk vaiku neissodinsi po visa autobusą. Mano atveju buvo seimos bilietas, su mazameciais vaikais. Labai nusivylę…

  • TOKS 2022.11.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 244. Jūratė 2022.11.28

  Norėčiau pareikšti nepasitenkinimą konduktoriui, kuris pardavė bilietą iš Šiaulių į Radviliškį, autobuse, vykusame 2022-11-25, maršrutu N.Akmenė-Vilnius, po 16 val. Bilieto kaina buvo 2,70 eur. Kadangi lygiai neturėjau, padaviau jam 10 eur popierinę kupiūrą. Pasiskerečiojęs rankomis vaizdžiai išreiškė nepasitenkinimą, tada giliai atsidusęs pradėjo rinkti grąžą centais. Kadangi grąžos surinkimo procesas užtruko (negana to, kad už nugaros laukė eilė žmonių), turėjau proga atkreipti dėmesį, jog metaliniais eurais kontrolierius turėjo pakankamai, tačiau aiškai buvo matyti noras taip pasielgti SPECIALIAI. Šito reikalo kaip ir nesureikšminau, tik nežymiai sau nusišypsojau, bet..kuomet surinkęs saują centais grąžą kartu su bilietu įdėjo man į saują ir akimirką mane sustabdė, jau beeinančią atsisėsti, įdėmiai į mane pažvelgė ir demonstratyviai pasakė, cituoju:”čia jums už tai, kad kitąkart turėtumėt smulkių”. Noriu pabrėžti, kad: 1) padaviau tik 10 eurų kupiūrą, kai bilieto kaina tik 2,70 eur.; 2) grąžos metaliniais turėjo, puikiai mačiau (turėjau proga pamatyti, kol rinko grąžą centais …); 3) kelionės laikas buvo po 16 val., todėl tokiu laiku tikrai tikėtina jau pilnai buvo galima turėti prisirinkus grynais, net ir smulkių, ką, beje, ir turėjo; 4) iš mano, kaip keleivio pusės, jokio žodžio apie nepasitenkinimą, kad renka grąžą centai (kai akivaizdžiai buvo galima surinkti ir metaliniais eurais), nereiškiau ir net neketinau reikšti, tačiau būtent TOKS konduktoriaus poelgis-„pamokymas” labai netaktiškas ir nemalonus. Beje, drįstu manyti, kad taip besielgiantį tą patį asmenį matau jau nebe pirmą kartą. Autobusais pastaruoju laiku važiuoju retai dėl įvairių priežasčių, kad ir kainos, renkuosi traukinius, bet po tokių akibrokštų, visiškai nekultūringo elgesio su keleiviais, noras keliauti autobusu, kad ir retai, gęsta dar labiau. Gailiuosi, kad nepaklausiau to „gudraus” konduktoriaus vardo ir pavardės, bet,manau, tai galima nustatyti iš bilieto – konduktoriaus Nr. 030713. Nors neturint grąžos, kad ir iš 10 eurų, kiti konduktoriai ar patys vairuotojai išsprendžia labai paprastai ir taktiškai, o šiuo atveju buvo išdemonstruotas akivaizdus noras keleivį supykdyti. Bet dar kartą noriu akcentuoti, kad ne dėl grąžos centais reiškiamas pasipiktinimas, o dėl paties konduktoriaus „pamokslų”. Buvo labai nemaloni penktadienio po darbo kelionė.

  • TOKS 2022.11.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 245. Inesa 2022.11.30

  2022-11-30 Iš Tytuvėnų į Kelmę (Skuodas – Per Kelmę, Telšiai) turėjo iš STOTIES išvažiuoti 9:43 kaip nurodyta lentelėje! Buvau netoli autobuso, su kuriuo turėjau važiuoti į kelmę buvo 9:30 kaip autobusas nuvažiavo man palei akis! Nesuprantu, ar autobusas neturėtu palaukti, juk buvo likusiu 13 minučių! nejaugi dabar dar stotyje reikės laukti puse valandos, kad spėti į autobusa, nors ateini laiku ir dar anksčiau? Mano rajono autobusai visada palaukia iki paskutinės minutės! Jau kelintą kartą esu nusivylusi jūsų aptarnavimu. Reikėtų bent 5 minutes palaukti, arba apskritai išvažiuoti tada kada parašyta lentelėje pagal laiką. Per jusu tokį aptarnavimą likau nenuvažiavusi į paskirtą susitikima. GĖDA!

  • TOKS 2022.11.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 246. sabina 2022.12.03

  Laba diena noriu pranešti apie autobuso vairuotoją. Kuri vežė 2022-12-03 dieną ir 07:50 – 11:45 valandomis maršrutu Vilnius-Klaipėda. Įlipus į autobusą buvau apšauktą kaip čia be studento pažymėjimo, tačiau buvau pasidariusi nuotrauką, nes traukiniuose tinka ir nuotraukoje pažymėjimas. Parodžius nuotraukoje pažymėjimą buvau apšaukta ir paklausius ką daryti ir gal galiu damokėti man buvo griežtu balso tonu paskyta , kad nors iki autobuso išvykimo buvo likę 10 minučių. Šeip ne taip ten man gražino kažkokia dalį pinigų autobusų stotį ir liepe nusipirkti naują. Nusipirkus naują bilietą ėjau į autobusą. O vairuotoją su manim prasilenkė nes ėjo į autobusų stotį. Sako, tai ko čia verki pakeltu balsu o aš paprasčiausiai iš pasimetimo ką man reikės dabar daryti ir kaip nusigauti iki Klaipėdos. Taip gal čia būta ir mano klaidos nes pamiršau pažymėjimą , bet taigi visi mes žmonės todėl turėtų būti ir žmogiškumasLiūdna , tačiau norėčiau pasakyti, kad jei žmogui nepatinka jo darbas tada geriau nedirbti o rasti patinkanti. Nes vėliau dėl to kenčia kiti žmonės.

  • TOKS 2022.12.05

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 247. Ausma 2022.12.05

  Laba diena,

  Norėjau paklausti kodėl važiuojant maršrutu 14:15val. Vilnius – Zarasai (2022.12.05)nešildomas autobusas? Aš kasdien važinėju iš darbo iki Utenos ir dažnai būna normalus šiltas autobusas. Ar čia nėra vairuotojo savivalė? Juk žiema !!!

  • TOKS 2022.12.06

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 248. Agnė 2022.12.05

  Laba diena, Jūsų autobuse, kuris išvažiuoja iš Šiaulių 16:10 , data 12-05, dirba labai nemalonūs vairuotojai. 3 metus kiekvieną dieną važinėju į mokyklą Radviliškis-Šiauliai-Radviliškis maršrutu, bet dar tokių nemandagių vairuotojų nesu mačiusi. Prie autobuso stovėjau 3 minutės prieš išvažiavimą – nebuvo vairuotojo, o jam atėjus 16:10 jis rodo savo didį paspiktinimą, jog mes turime bilietus BŪTINAI pirkti stotyje, neva per mus jis vėluoja, tiesiog pasityčiojo iš radviliškiečių – mat mes čia visada problema. Aš, kaip moksleivė, džiaugiuosi, kad spėju, nors porą minučių anksčiau ateiti prie autobuso, nes kito reikia gerokai palaukti, o žiema – šalta. Stotyje bilieto, likus 10min. iki autobuso išvažiavimo neparduoda. Tai ką daryti? Atsiprašau, bet atvirai rodyti ir vos ne rėkti ant keleivių yra žemas lygis. Dėl vėlavimo, tai galiu pasakyti, kad Jūsų autobusai amžinai vėluoja, tikrai ne tik keleiviai yra priežastis, kodėl „Kautros” autobusai atvažiuoja pavyzdingai, aišku, ne visada, bet tikrai tokių vėlavimų nėra. Šiauliuose būna atvažiuoja ir Kautros, ir Jūsų autobusai, bet Kautros visada atvažiuoja 10-12min anksčiau, o Jūsų likus porai minučių iki išvažiavimo, nors Kautros autobusai perpildyti. Ir taip, patikėkite manimi, nuolatos. Tai kame problema? Gal vairuotojai tiesiog išlipę pasakysiu žargoniškai „stumdo dūrą”? Esu pasipiktinusi, prašau pasikalbėti su vairuotojais, kad mokytųsi kultūros:)

  • TOKS 2022.12.06

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 249. Keleivis 2022.12.09

  Maršruto Vilnius – Valčiūnai (227) vairuotojas rūko autobuse. Visas autobusas prasmirdęs rūkalais.

  • TOKS 2022.12.09

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 250. Jolita 2022.12.11

  Laba diena, esu dėkinga Jūsų vairuotojams už puikų darbą ir paslaugumą. Pirmiausia kalbu apie važiuojančius reisais „Vilnius-Skuodas-Vilnius”. Kelionė – ilga, nelengva. Ir manau, kad nepaisant bendrų normų, susijusių su elgesiu viešose vietose, labai praverstų aiškūs nurodymai keleiviams išjungti garsą naudojantis kompiuteriais ir telefonais. Esu patyrusi keletą kartų, kad keleiviai neišjungia programų garso ir kiti keleiviai priversti klausyti. Lapkričio 25 d. teko klausytis trijų garso šaltinių. Be abejo, garsas gali trukdyti ir vairuotojui. Taigi, nepadėtų ir keleivių saugumui. Prašymas išjungti nevisada priimamas geranoriškai. Ženklas dėl būtino garso išjungimo ar nurodymas žodžiu būtų labai aišku. Kol mes visi nemokame gerbti kitų, labai tiktų tokios priemonės. Pagarbiai. Jolita Siriūtė

  • TOKS 2022.12.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 251. Rimanta 2022.12.14

  Sveiki,
  svetainėje autobusutvarkarasciai.lt nėra maršruto nr.227 Vilnius-Valčiūnai, Valčiūnai-Vilnius tvarkaraščio, yta tik Vilnius-Terešiškės-Terešiškės-Vilnius

  • TOKS 2022.12.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 252. Ieva 2022.12.23

  2022 Gruodžio 23 diena Vilnius-Kaunas 14:00 Vairavusi autobuso vairuotoja buvo nemandagi, ir bendravo nelygiavertiškai su su keliaviais. , bet nereiškia kad reikia diskriminuoti tuos kurie neįsigyjo prieš kelionę. Matosi darbuotoja taip pat susiduria su sunkumais naudojantis el kortelių skaitytuvu. Atspausdinti čeki trunka kelios sekundės (gal kompetencijos trūkumas,pasirodė)
  Taip pat paprašius bileto su 50%nuolaida, atspausdino pilna Kaina

  Prašau savo darbuotoja supažinti su paprasčiausiom etiketo tasyklėm, ir kaip reikėtu naudotis darbo priemonėm

  • TOKS 2022.12.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 253. Tatjana 2022.12.23

  Laba diena, aš viską suprantu kad vėluoja autobusai bet nemandagiai ir negražiai rėkti ir tukinti mane man, ir sėdėti užsiėmė už galvų vairuotojui tai tegu išmoksta bendrauti su žmonėmis visų pirma, o antra jis neturi rėkti ant žmonių ir aiškinti kad jis vėluoja ir nepriims keleivių jus nepageidaujami, o poto kai priepuolis vairuotojui isterija dingsta tada sakobtai važiuosi ar ne iki Zarasų, čia aš šneku apie vairuoja kuris Vilnius Utena Zarasai 14.15 val autobuso nr Kzt 605, jis neturi teisės rėkti ant manęs jūs man niekas visų pirma o ir neturi teisės neimti keleivių kokiam kodekse parašyta. Tada laukiau autobuso Kauno kuris važiuoja Zarasai visaginas ir čia nepatenkintas vairuotojas gal tegu išgėria raminančių vaistų ar pas psichologus nueina. Tai kad tokių vairuotojų nemanau laikas į pensiją. Bet vairuotojai neturi teisės neimti keleivių ir neturi teisės šnekėti nemandagiai ir tyčiotis. Toks atsiliepimas bus apie Vilniaus autobusą kuris vėlavo ir dar apreke ur nepaėmė. Gerų Kalėdų jums. TOKS ĮMONĖ ir norėčiau. Kad išsiaiškintumet šitą situaciją. Jis gali ant savo vaikų rėkti ir žmonos.

  • TOKS 2022.12.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 254. Keleivė 2022.12.25

  Laba diena,

  Važiavau maršrutu Skuodas – Vilnius, tai buvau pasibaisėjusi, kad žiemos metu vairuotojai sugeba taupyti autobuse šildymą. Autobusas buvo drėgnas ir nešildomas, bent jau iki Kauno, kur kelionė truko apie 4 valandas!
  Aišku taip tikriausiai taupomas kuras, bet ne žmonių sveikata!

  • TOKS 2022.12.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 255. Patricija 2022.12.28

  2022-12-28 16.25val autobusu pirkau bielietą Alytus-Vilnius.
  Buvo pasakyta, kad autobusas stoja stotelėje prieš išvažiuojant iš Alytaus. Vairuotojas nesustojo. Bandėme vytis iki Daugų, paskambinus TOKS informacijos numeriu, buvau nukreipta administratorei, kuri mane nukreipė vairuotojui ir dar net ne tam, kuriam reikia, o kuris važiavo iš Vilniaus. Kodėl jūsų padarytą klaidą turiu spręsti aš ir skambinti trim skirtingais numeriais, kad jūsų vairuotojas atliktų savo darbą taip, kaip reikia?!
  Atvažiavus iki Daugų ir pasakius vairuotojui, kad nesustojo stotelėje, jis pasakė, kad neprivalo, nes aš sedėjau automobilyje, ir pasak jo net nesaugu stoti, nes juk automobily gali sėdėti ir gerti alų ir dar jį gal sumuš jei sustos, nesuprantu išvis, kaip čia susiję dalykai, gal jis ir pratęs automobilyje sėdėti ir gerti, tai jam tokios ir asociacijos….autobusas privalo sustoti, net jei ir nėra žmonių, ar jie sėdi mašinoje, nes lija/sninga, nes tokios yra taisyklės. Beje prie stotelės nebuvo net sulėtintas greitis, taip kad abejotina ar būtų sustojęs net jei būčiau stovėjusi lauke. Labai nusivyliau visu aptarnavimu ir neatsakingumu ne tik vairuotojo, bet ir klientų aptarnavimo centro…

  • TOKS 2022.12.29

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 256. Aistė 2023.01.09

  Laba diena,

  visuomet džiaugiausi jūsų komfortiškais autobusais, tačiau vykstant autobusu Anykščiai – Vilnius 2023-01-04 17.25 buvau nemaloniai nustebinta, jog vairuotojas atsisakė parduoti bilietą su studento nuolaida, nors parodžiau LSP nuotrauką telefone (dėl žmogiškos klaidos buvau jį palikusi namie, bet ar tai gali reikšti, jog nebestudijuoju, kaip teigė vairuotojas). Kadangi nuotrauka netiko, parodžiau universiteto išduotą pažymą, jog esu STUDENTĖ. Deja, nei vienas iš dokumentų netiko. Esu labai nusivylusi.

  • TOKS 2023.01.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 257. Vidmantas 2023.01.14

  Laba diena,
  Vilniaus oro uoste pranešimų lentoje maršruto oro uostas stotis važiavimo kaina 2 €, tačiau autobuse reikia mokėti 2,50€.
  Pakeiskite kainas. Klaidinami žmonės.

  • Kokybes skyrius 2023.01.17

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 258. Roberta 2023.01.14

  Šilutė – Pagėgiai – Jurbarkas -Kaunas – Vilnius 16.05 val. Nesustojo prie stotelės esu labia nusivylusi TOKS autobusu vairuotojais

  • Kokybes skyrius 2023.01.17

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 259. Rūta 2023.01.23

  Norėčiau nuoširdžiai padėkoti autobuso vairuotojui (vakar išvykome iš Klaipėdos 16:30). Atvykus į Vilnių autobuse pamiršau piniginę, kurioje buvo mano asmens dokumentai ir grynieji pinigai.
  Šįryt atsiėmiau sveiką piniginę iš kurios nebuvo paimtas nei vienas euras. Ačiū vairuotojui ir Vilniaus autobusų stoties administracijai už sąžiningumą!

  • Kokybes skyrius 2023.01.24

   Laba diena,

   Dėkojame už padėką.
   Būtinai perduosime vairuotojui.

   Gražių kelionių.

 260. Donatas 2023.01.23

  Sekmadienį sausio 22 d. 17:58 įlipau į TOKS autobusą Šilutė – Vilnius stotelėje Kaune Kalniečių poliklinika. Vairuotojui aiškiai ir garsiai pasakiau, kad perku bilietą iki Vilniaus pilna kaina. Sumokėjau 9 EUR pilną kainą. Vairuotojas visgi man įmušė bilietą su 80% nuolaida. Taigi 7.20 EUR įsidėjo sau į kišenę. Buvo tamsu. Bilietą patikrinau atsisėdęs. Šalia sėdinti keleivė pasakė, kad taip pat gavo bilietėlį mažesnei sumai, negu buvo sumokėjusi.
  Esu beveik tikras, kad čia ne atsitiktinumos, o vairuotojas tikslingai muša mažesnes sumas ir deda sau į kišenę. O gal čia yra jo ir įmonės susitarimas slėpti pajamas nuo valstybės ir vengti mokesčių?
  Ačiū už dėmesį.
  Donatas

  • Kokybes skyrius 2023.01.24

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 261. liudmila 2023.01.24

  Sveiki. Kalba eina apie marsruta VILNIUS -VALCIUNAI. Ar galite paprasyti vairuotoju kad nejungtu TAIP STIPRIAI sildymo, nes net bloga darosi – karsta KAIP PIRTYJE. Zmones juk apsirenge taip, kad jiems nebutu salta lauke, tai autobuse tiksliai nesusals, net jei vos vos sildys – viskas uzdaryta, nepucia ir nuo paciu zmoniu sklinda siluma. Ziema si visai nesalta. Jau ne nuo vieno zmogaus girdziu nusiskundimus, kad neimanoma vaziuoti, kad suprakaituoja, o po to slapi islipa i lauka…., o kiti negali pernesti karsciu, darosi bloga. Dabar juk ir darbuose ir namuose taupoma. O pas Jus ???? …Patys Vairuotojai yra GERI, MANDAGUS.

  • Kokybes skyrius 2023.01.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 262. Irmina 2023.01.27

  Sveiki, noriu padėkoti už puikią kelionę į Minską sausio 27d. autobusas išvyko iš Vilniaus 15val, atvyko į Minską 20:40. Puikaus vairuotojo dėka kelionė buvo sklandi ir maloni. Dėkoju.

  • Kokybes skyrius 2023.02.02

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui.

 263. Valerij 2023.01.28

  27 января 2023 года Маршрут: Вильнюс- Минск, выезд из Вильнюса 15:00 Отличный водитель (коммуникабельный, предусмотрительный,весёлый) и сервис. Хороший Wi-Fi на всем протяжении маршрута. Так держать!

  • Kokybes skyrius 2023.02.02

   Добрый день,
   Cпасибо вам большое.
   Мы обязательно передадим вашу благодарность водителю.

   Хорошего дня

 264. Andrius 2023.01.28

  2023.01.27 15:00 keliavau maršrutu Vilnius-Minskas. Neįtikėtina, tiesiog neįtikėtina… Atvažiavome anksčiau numatyto laiko. Vairuotojas įdėjo nemažai pastangų, daug kur visur pats bandė operatyviai organizuoti tiek pasienio darbuotojus, tiek keleivius. Tikėjomės vėluoti valandėlę ar kelias, bet atvažiavome anksčiau laiko. Vairuotojas dėmėsingas, mandagus, paslaugus ir šiaip… aukso vertės 🙂 Ačiū jam už lengvą kelionę.

  • Kokybes skyrius 2023.02.02

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui.

 265. Keleive 2023.01.30

  Reisas: Troskunai-Vilnius, 2023-01-29 17:25
  Reisas pakankamai populiarus, tad TOKS i ta pacia vieta pardavineja bilietus daugiau nei vienam keleiviui. Jei speji ilipti pirmas, pasiseke, jei ne, visa kelia stovek arba pirk nauja bilieta ir bandyk laime i kita reisa… Galvojau, kad vienkartine sistemos klaida, kam nenutinka, bet dazniau vazinejantys keleiviai papasakojo, kad taip vyksta daznai. Nemanau, kad TOKS apie tai nebuvo informuotas anksciau… Zodziu, jei tik turit galimybe, geriau sio reiso vengti.
  P.S. jei TOKS noretu panagrineti si atveji – susisiekite, turiu nuotraukas su dviem bilietais i ta pacia vieta 🙂

  • Kokybes skyrius 2023.02.02

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 266. Klientė 2023.02.02

  Rekomenduoju savo vairuotojus tikrinti,ar jie yra blaivūs. 2023-02-02, maršrutas Kaunas-Vilnius, 16:55. Vairuotojas buvo vyresnio amžiaus neadekvatus ( keikėsi ir rėkavo). Kelyje sustojo kelis kartus ir keleiviams neįvardindo priežasties.Vėlavome atvykti į Vilnių apie 1 val . Atvykus į Vilnių atsisakė vežti į autobusų stotį. Keleiviams buvo pasakyta išlipti,nesaugiame ruože Geležinio vilko tunelyje. Atsisakėme ir paprašėme sustoti stotelėje,paleido už PC Ozo, tame ruože nebuvo patogaus susisiekimo su centru. Keleiviai (tarp jų buvo užsienio piliečių) patyrė, nuostolių dėl vėlavimo ir neatvykimo į Vilniaus autobusų stotį.

  • Kokybes skyrius 2023.02.07

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Šiuo metu analizuojame įvykusį incidentą.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 267. Renata 2023.02.11

  2023.02.11 . Vilnius- Minskas
  06:40.
  Padėka vairuotojui už puikų darbą, ypač pasienio zonoje.
  Sėkmės!

  • Kokybes skyrius 2023.02.15

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui.

 268. Henri 2023.02.12

  tokio apgailetinio web’o, nesu mates net 2005m.

  • Kokybes skyrius 2023.02.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 269. Rasa 2023.02.14

  02.14 dieną vykusi kelionė 16:35h Druskininkai- Vilnius- Molėtai- Utena reisas. Situacija tikrai liūdna. Į autobusą įlipo juodaodė moteris ir du jos vaikai. Moteris suprato, tik angliškai, lietuviškai nemokėjo. Vairuotojas visas supykęs pasakė, jog nesupranta jos, net nesistengė suprasti situacijos. Jai įmušė tris suaugusių bilietus, pilna kaina, net nepasitikslinęs ar šie žmonės turi vizas išduotas gyventi Lietuvoje ar yra Europos sąjungos piliečiai. Atėjo šią šeimą lydėjęs asmuo, išsiaiškinti situacijos ir padėti moteriai suprasti kokia bus galutinė kaina. Vairuotojas jam piktai atsakė:„ o tai jie panašūs į lietuvius?”. Moteris, tokioje situacijoje, dar sugebėjo atsiprašyti vairuotojo, jog nesupranta lietuviškai ir išlikti mandagi, pagarbi. Tokios nepagarbos, dar nebuvau mačiusi kitos tautybės piliečiams.

  • Kokybes skyrius 2023.02.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 270. Vaidotas 2023.02.16

  Laba diena,

  2023.02.16 važiuojant iš Vilniaus į Babtus, paprašėme vairuotojo įjungti šildymą, nes ties Neveronimis baigėme sušalti ir jautėmes tarsi sėdėtume lauke.

  Vairuotojas atsakė, kad šildymas įjungtas ir net nebandė padidinti temperatūrą.

  Sėdime su striukėmis, tarsi prie -10.

  Puikus požiūris į klientus.

  Po 15 m. nusprendėme grįšti namo autobusu, bet supratome, kad padarėme didžiulę klaidą.

  Komftorto 0.

  Maršrutas – Vilnius – Skuodas – 13:45.

  • Kokybes skyrius 2023.02.17

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 271. Audrius 2023.02.17

  Lietuvos autobusu problema: keleiviai sèdi ne savo vietose nurodytose biliete. Vairuokojo passkymas, kad galima sèsti bet kur, manau netinkamas. Perku bilieta anksčiau, kad nesèdèčiau gale, otenka. Netvarka. Tada nerašykit sèdèjimo vietos , jei nesvarbu kur sèst.

  • Kokybes skyrius 2023.02.20

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 272. Jurga 2023.02.22

  Labas vakaras,neturiu nieko blogo pries vairuotojus ir autobusus,vazinėju gan dažnai,bet noriu tiesiog pasidomėti ar vairuotojai negali parduoti bilietų autobuse?man pirmą kartą taip pasitaikė,kad paprasius bilieto vairuotojas pasakė tam yra kasos.Gal zmogus atėjo paskutinę minutę ir dar turi bėgti i kasa bilietą pirkti?Kodėl kitiems vairuotojams nesunku ismusti bilietuką autobuse.

  • Kokybes skyrius 2023.02.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 273. Eleanora 2023.02.22

  Рейс Вильнюс – Минск 17 февраля 2023 . Отправление из Вильнюса 17 часов. Поездка полностью соответствовала девизу вашей компании и превзошла мои ожидания. В самом худшем смысле. Автобус был совсем не комфортабельный, без wi-fi и туалета, без освещения пассажирского места, что не позволяло читать. После остановки недалеко от Ракова ( вышел пассажир) двигатель не запустился, водитель долго консультировался по телефону , как устранить неисправность. Затем во время движения одной рукой пользовался телефоном, что мешало нормальному управлению транспортным средством в сложных погодных условиях в ночное время : была метель, мокрый снег и скользкая дорога.

  • Kokybes skyrius 2023.02.27

   Добрый день,

   Спасибо, что связались с нами.
   Мы свяжемся с вами лично

 274. Elzė 2023.03.05

  Noriu išreikšti nepasitenkinimą vairuotojų nepaisymu į tarpmiestinių maršrutų taisyklių 22.3 punktą, kuris numato laikytis maršrutų ir eismo tvarkaraščių. Važiuodama iš Elektrėnų Vilniaus kryptimi, autobusai (TOKS, TOKS neo kompanijos) išvažiuoja nesilaikydami tvarkaraščio, išvažiuoja per anksti, retu atveju, bet iš vis neatvažiuoja. Manau, jog kiekvienas žmogus gerbia savo laiką ir laukti kito autobuso dar 30 minučių nenori. Taip pat važiuojant autobusu iškyla problemos su vairuotojų nenoru atidaryti bagažinę, kurioje galima būtų sudėti didesnius daiktus. Jei autobuse nėra daug žmonių ir su lagaminu (kuris atitinka 39-40 punktuose nurodyta informacija) mielai nešiuosi jį į vidų. Tačiau dažnai autobusai būna perpildyti, vairuotojai atsisako atidaryti bagažinę (nes pagal juos važiuoju tik iki tarpinės stotelės), taip su lagaminu temka keliauti į vidų, neretai užimti dar vieną papildomą vietą, arba trukdyti žmonėms ir lagaminą užstatyti praėjime. Važinėjant autobusais 2 metus, galvojau kažkas pasikeis, tačiau niekas nepasikeitė. Ar galima būtų pagaliau sutvarkyti šias problemas?

  • Kokybes skyrius 2023.03.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 275. Keleivė 2023.03.06

  Sveiki. Vakar, 2023.03.05, važiavau maršrutu Klaipėda-Vilnius (17:10). Sustojimo Kryžkalnyje metu išlipau iš autobuso. Kai jau norėjau grįžti atgal, vairuotojas paklausė, kur keliauju, pasakiau, kad į Vilnių, paklausė “ar tikrai?” ir stumtelėjo mano petį. Pasakiau, kad galiu parodyti bilietą, nors jis jau jį tikrino Klaipėdoje. Parodžiau bilietą ir jau lipau į autobusą, kuomet vairuotojas pasakė: “Jau ir prisiliest negalima? Taip norėjosi prie jaunos prisiglaust”. Manau, kad toks vairuotojo elgesys neturėtų būti toleruojamas ir norėčiau, kad tokios situacijos nebepasikartotų nei su manimi, nei su kitom keleivėm.

  • Kokybes skyrius 2023.03.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 276. Emilis 2023.03.09

  Šiaip, kaip studentas dažnai vaziuoju jūsų autobusais, bet turiu vieną klausimą, kur TOKS autobusuose randasi 220V kištukai? Nes jei renkuosi TOKS NEO visada būna šone prie lango, o autobusuose TOKS jų nerandu, nors yra lipdukai ant autobuso, ačiū

  • Kokybes skyrius 2023.03.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 277. Gabija 2023.03.10

  2023-03-09
  227 Stotis – Valčiūnai (per kalvišles)
  7:23(apytiksliai)
  Žirnių stotelėje, įsėdau į autobusą kuriame vairuotojas buvo labai grubus ir nemandagus, buvo toks jausmas, jog vairuotojas buvo ne visai blaivus. Ir taip jau ne pirmą kartą. Tai vairuotojas ne blaivus važiuoja, tai apgauna ne taip grąža duoda, tai irgi grubus. Kompanija “Toks” žiūrėkit kokius vairuotojus imate į darbą. Bet turit ir labai geru pliusu. Dažniausiai autobusas laiku, ir yra vienas labai geras ir mandagus vairuotojas, kuris į savo darbą žiūri atsakingai:) Tai tikrai džiūgina.

  • Kokybes skyrius 2023.03.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 278. Karolina 2023.03.11

  Šiandien Kovo 11d. Autobusas Vilnius Kaunas 13:20
  Vairuotojas pardavinėja bilietus, iš 100eur grąžos neturi, kortele nepriėmė, pasiūlo kasoje pasismulkinti, nubėgu, mato kad skubu, ir išvažiuoja. Mano visą suplanuota dieną sugadinta, nespėju Kaune į svarbu susitikimą.
  Kur galimybę atsiskaityti kortele? Kai net internetą siulot autobuse?
  Kur pas vairuotoja žmogiškumas? Kad keleivui svarbi kelionė.
  Perduokite jam linkėjimus

  • Kokybes skyrius 2023.03.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 279. RUBEN ESAYAN 2023.03.12

  Pasipiktinęs autobuso vairuotojo elgesiu 2023-03-11 maršrutu Vilnius-Minskas. Autobusas išvyksta 12:30. Automobilio numeris JFG 526. Daugelis keleivių, kaip ir aš, gabeno naujas prekes, įsigytas pagal tax free sistemą, ir visi dokumentai turėjo būti derinami su Lietuvos muitine. Tačiau vairuotojas perėjo muitinę ir pasakė, kad jam sustoti nereikia. Autobusas sustojo tik pasienio kontrolės punkte. Kai paklausiau, ar galiu grįžti į muitinę patikrinti neapmuitinamų blankų, vairuotojas pasakė, kad manęs nelauks. Labai greitai savo rizika grįžau į muitinę ir gavau visus dokumentus. Ir tai nepaisant širdies skausmo! Grįžęs į autobusą, ilgai negalėjau kvėpuoti. Kodėl dėl tokio vairuotojo turėčiau netekti kelių šimtų eurų kompensacijos? Kodėl toks šlykštus požiūris į keleivius, kodėl tiek daug mizantropijos? Visada maniau, kad prastesnių Baltarusijos vežėjų nėra, bet šis atvejis mane įtikino. Aš daugiau niekada nebūsiu tavo keleivis!

  • Kokybes skyrius 2023.03.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 280. Jurgita 2023.03.17

  Sveiki, norėčiau atjreipti jūsų dėmesį, prisiskambinti jums nepavyko.
  Pasitaikė labai nemalonus vairuotojas , kelionė Vilnius-Kaunas , 2023.03.17, išvykimas 13:20 val , reisas 3-910 1 / 391001 1.
  Keleivis buvo vaikas , patį jį palydėjau , vaikas susijaudines man skambina ,pasakoja , kad vairuotojas jį aprėkė, negražiai bendravo.
  Prieš įlipant vaikas pasakė, kad tuo vairuotojui parodysęs el. bilietą, tada jau pradėjo burbuliuoti, kad kas čia per išmislas ! Vaikui beeinant link savo biliete nurodytos vietos , kuri buvo 5 , vairuotojas jį išvijo ir paliepė eiti į galą. Tada dar apšaukė, kad berniukas su savim turėjo rankose užkandžių. Uždraudė užkandžiauti.
  Gerai , kad dar neatėmė.
  Nžn , aš kaip mama , nesu patenkinta tokiu nemaloniu vairuotojo elgesiu.Prašau, gal pabendraukite su vairuotoju šia tema.
  Plius autobusio vieta yra nurodyta ant bilieto, kodel vaikas negalejo sesti ten , ji juk buvo laisva, negalima taip įskamiai nurodinėti ir išvyti.
  Manau ateityje rinksimės kelionę traukiniu, visada malonus bendravimas , kiek keliavo , problemų neiškilo.

  • Kokybes skyrius 2023.03.22

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 281. darius 2023.03.23

  vairuotojas neadekvatus, nepagarbiai elgiasi su klientais kovo 23diena 19.20

 282. darius 2023.03.23

  vairuotojas neadekvatus, nepagarbiai elgiasi su klientais net naudoja fizine jėgą .kovo 23 diena 19.20 Vilnius kaunas

  • Kokybes skyrius 2023.03.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 283. Kristina 2023.03.25

  Vakar iš Kauno važiuojantis mikroautobusas praskriejo 22:38 pro Kalniečių stotelę Kaune (švieslentėj nedegė Vilnius) kur laukiau Kaunas – Vilnius autobuso nuo 22:24 iki 22:52 val, autobusas turėjo atvykti 22:40. Mane paliko ant ledo naktį (teko ieškoti kur pernakvoti).
  autobusubilietai.lt rašo, kad autobusas turėtų sustoti Kalniečių st.

  • Kokybes skyrius 2023.03.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 284. Dalia 2023.04.12

  Noriu palikti atsiliepimą apie autobuso, vežusio keleivius balandžio 7 d. 07:50 val. maršrutu Vilnius – Naujoji Akmenė, vairuotojus. Kadangi dar nepajudėjęs iš stoties sugedo autobusas ir kelionė prasidėjo ~ 40 min. vėliau, streso, susierzinimo ir įtampos keleivių tarpe buvo juntama daug. Vairuotojai elgėsi labai ramiai ir profesionaliai, nuramino nerimaujančius dėl persėdimo Ukmergėje į Anykščių autobusą, taip pat atvykus į Ukmergę atsiprašė keleivių už patirtus nepatogumus. Taip pat malonu buvo matyti, kad ir tokiom įtemptom aplinkybėm, už bilietų pardavimą atsakingas vairuotojas labai kruopžčiai ir sąžiningai tikrino keleivių, pageidavusių bilietų su nuolaida, dokumentus ir pagavo net tris asmenis su netikrais studento – moksleivio pažymėjimais ir vieną nesąžiningą senjorę. Malonu matyti profesionalus atsakingai dirbančius savo darbą.

  • Kokybes skyrius 2023.04.13

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojams.

 285. Veronika 2023.04.22

  2023 04 22
  20.12 pajudėjome autobusu Aukštadvaris – Vilnius.
  Vairuotojas neįtikėtinai rizikuoja. Kelyje buvo viršijamas greitis, nuolatos lenkiamos mašinos prieš kalną arba ant posūkių išvažiuojant į priešakinę juostą.
  Galbūt vertėtų vairuojams pakartoti instruktažą?

  • Kokybes skyrius 2023.04.26

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 286. Gabriel 2023.04.23

  Vilnius per Kauną šilute nemalonus garbaus amžiaus žmogus žilas nemokantys pagarbos negerbia kai kurių įsėdęnciu klientu piktas irzlus nemandagus kaip jis gali dirbti tokį darbą cia jau 2 įvykis iš Kauno

  • Kokybes skyrius 2023.04.26

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 287. Kostas 2023.04.28

  2023 – 04 – 27 kelionė reisu Vilnius – Kaunas (per Elektrėnus), 14:00 išvažiuoja iš Vilniaus. Po tokios patirties belieka pasakyt, kad kelionė tarp didesnių miestų turėtų būti kur kas sklandesnė, nei buvo ši, ir paliko tik neigiamą įspūdį. Todėl išdėstysiu viską smulkiai.

  Vairuotojas nuo pat pradžių su keleiviais buvo nenusiteikęs mandagiai bendraut ir tvarkė reikalus pakankamai lėtai, nesiskubino susodinti keleivių; pajudėti tiesa kaip ir nevėlavome. Tačiau problemos pasirodė kelionės eigoje Kelionei buvo paskirtas gerokai ,,atvažinėjęs” nedidelis mikroautobusiukas, na, turbūt buvo atsižvelgta į išankstinių parduotų bilietų skaičių. Keleiviai jame tilpo, tačiau pradėjus kelionę, kitiems vairuotojui teko priekaištauti dėl per didelės šilumos, kad įjungtų ventiliaciją. Vairuotojas tik kažką vienam iš keleivių sumurmėjo, kad ventiliacija įjungta ir ,,pasireguliuokit patys ką norit”. Ventiliacija į galą autobusiuko išties nesijautė, nes turbūt buvo tiesiog per silpna įranga.
  Pagrindiniai sunkumai iškilo jau kelionei persiritus į antrą pusę. Kiek pravažiavus Elektrėnus, staiga sustojome nusukime nuo magistralės, ir vairuotojas nieko nepasakęs, ramiai ėmė ,,pešt dūmelį”, kelis kartus apėjo autobusą, tada atsidarė variklio kapotą, pastebėjom šiek tiek rūkstančių dūmų, bet vairuotojas vėlgi svajodamas kažką apžiūrinėjo variklyje, tada kažkam ėmė skambinti, o keleiviams nei žodžio nepratarė. Galiausiai keliese nuėjome pasiteiraut, kodėl sustojome, kas nutiko. Dar kartą gavome šiurkštų atsakymą – ,,reikėjo ir sustojom, ko čia domiesi”. Aišku, patys susivokėm, kad sugedo autobusas. Dar po kokių 10 – 15 min pasakė savo šiurkščiu balsu vėl pasakė, kad susirinktumėm daiktus, atvažiuos kitas autobusas.

  Niekaip nesuprantu, kodėl vairuotojas negali kaip normalus žmogus iškart operatyviai keleiviams pranešti apie tokią situaciją. Juk galbūt žmonėms yra svarbu atvykti į vietą tam tikru laiku, todėl jie ir renkasi būtent tokio laiko maršrutą. Kokia prasmė delsti ir pykti ant keleivių?Juk jie nesugadino variklio. Čia kalti patys vairuotojai ir techninės apžiūros darbuotojai, kurie netikrina transporto priemonės stovio prieš keliones. Jie atsakingi už sklandžią kelionę ir keleivių saugumą. Matomai, vairuotojui ir taip jau buvo juoda diena, kadangi buvo toks ,,užsiraukęs”, bet asmeniniai dalykai keleiviams mažiausiai rūpi ir principų demonstravimas čia visai ne vietoj. Belieka tik pasidžiaugti ir nuoširdžiai padėkoti kito reiso autobuso vairuotojui, kuris maloniai sutiko susodinti visus mus likusiai atkarpai iki Kauno, nors autobusas irgi turėjo pakankamai daug keleivių.

  Ateičiai tikiuosi, kad tokie nepadoriai besielgiantys vairuotojai kuo rečiau vežios keleivius bet kokiais maršrutais, ar ilgesniais, ar trumpesniais. Apart to, transporto priemones, kurias paskiriate kelionėms, irgi turėtumėte rinktis atsakingiau, jei jos jau tikrai pakankamai naudotos. Visi keleiviai nori komfortiškai ir sklandžiai pasiekti kelionės tikslą, o ne susigadinti ir savo nuotaiką, ir laiką.

  • Kokybes skyrius 2023.05.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 288. Monika 2023.05.02

  Data 02. 04. 2023 16:25
  Kelione is Telsiu i Kauna .
  Visur skelbiama ,kad wi-fi nemokamas . Paklausus vairuotojo atsake ,kad nera wi-fi čia . Esu nusivylusi ,nes galejau vaziuoti Kautros autobusu kur yra wi-fi…

  • Kokybes skyrius 2023.05.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 289. Simona 2023.05.03

  Važiuojame maršrutu Klaipėda- Vilnius per Raseinius. Autobusas patogus, švarus, internetas veikia puikiai.
  Vairuotojas nemandagus, ir visą vairuodamas naršo telefone, skambina arba šneka telefonu. Viena ranka laikydamas vairą, kita- telefoną prie ausies. Tiek važiuodamas tiesiai, tiek lenkdamas lengvąsias mašinas ar sunkvežimius.
  Labai nemaloni patirtis.

  • Kokybes skyrius 2023.05.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 290. Edita 2023.05.07

  19:30 autobusas palanga Vilnius laukėme išvykti Raseiniuose autobuso vairuotojas pasakė kad nera vietų .bet akivaiždžiai matesi sudėtos kumprinės ant sėdynių .vietų tikrai buvo 4 keleivių nepaėmė.vieni buvo su daug turginių tašių gal patingėjo jas sukelti

  • Kokybes skyrius 2023.05.09

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 291. Rimantas 2023.05.08

  Laba diena. Kelionė Alytus-Vilnius 2023-05-07 (maršrutas Nr. 390902 Marijampolė-Vilnius). Autobusas į maršrutą išleistas techniškai netvarkingas – visiškai neveikė ventiliacija, autobuse temp. ~35 °C… Autobuse ne visi langai turi užuolaidas nuo saulės – kur jos dingo?? Vienu žodžiu, be komentarų. Beje, panaši situacija šiame maršrute ner pirmą sykį :-(((

  • Kokybes skyrius 2023.05.09

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 292. Saulė 2023.05.12

  vakar matė, kad esu viena mergina, naktis, tamsu. Norėjau nusipirkti bilietą į paskutinį autobusą ir sakė, kad galėsiu tai padaryti autobuse, nes kasos nebeveikė, o aparatas užlūžo. Nuėjus į autobusą mano draugai sėdo į galą, o man bilieto nepardavė, nes buvo daug žmonių. Ačiū Dievui turėjau draugę Vilniuje pas kurią galėjau apsistoti nakčiai, būčiau likus lauke iki kito autobuso kuris buvo tik po maždaug 4val. Kur žmogiškumas?

  • Kokybes skyrius 2023.05.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 293. Karolina 2023.05.13

  Sveiki,
  Važiavau maršrutu Klaipėda-Vilnius 2023-05-12d., išvykimas 15:15val.
  Norėčiau pagirti autobuso vairuotoją už daugeliui vairuotojų nebūdingą draugiškumą, paslaugumą ir gerą nuotaiką kelionės metu.

  • Kokybes skyrius 2023.05.17

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui.

 294. Zita 2023.05.13

  Noriu paklausti,kodėl vairuotojai nesilaiko nustatyto tvarkaraščio važiuodami maršrutu Prūdiškės-Salininkai -Vilnius.Šiaudinės stolelę 2023 05 13 pravažiavo 10 min anksčiau -17:07.
  Taip pat autobusas Vilnius-Valčiūnai 2023 05 13 iš Vilniaus į Valčiūnus 17:00 visai neišvyko.

  • Kokybes skyrius 2023.05.17

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 295. Irena 2023.05.17

  Sveiki,

  Dėl 2023-05-16 d. Reiso 3-923 1 / 392301 1 Vilnius – Daugai – Alytus – Lazdijai autobuso būklės.

  Autobuse neveikė vėdinimas: gale temp siekė +27C, esant tokiai temperatūrai žmogus jaučiasi blogai, asmeniui, kuris turi problemų dėl širdies, gali būti net pavojinga. vairuotojas bandė pagelbėtį kiek galėjo. Autobuse rozetės neveikia. Tai kad autobusas viduje yra visas purvinas, tiek jau to (kelionė beveik 3 val), bet koridoriuje buvo pilna žemių.

  Aš suprantu, kad sakysite: „Nepatinka, nevažiuokite”., bet aš tiesiog išvardiju faktus.
  Ačiū. Irena

  • Kokybes skyrius 2023.05.17

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 296. Gabija 2023.05.21

  Maršruto eigoje 2023-05-19 14:50 (išvykimas iš Vilniaus į Palangą) autobusas sugedo vos pravažiavus Kauną. Dėl šio gedimo autobusu keliavę žmonės tuo tarpu ir aš turėjome laukti 2 valandas! Ko pasekoje autobusas vėlavo savo maršrute 3 valandas pridedant ir kelių taisymo kamščius Kaune. Kadangi vairuotojai nusprendė autobusą taisyti patys, o ne kviesti atsarginį autobusą iš Kauno, žmonės pradėjo nerimauti ir keliauti savuoju maršrutu (kvietėsi pažįstamus, gimines, taxi..) Vis tik dauguma laukė, kol autobusas buvo sutaisytas. Suprantu, kad tai nėra vairuotojų problema ir labai džiaugiuosi, kad nepaisant streso, vairuotojai maloniai bendravo ir efektyviai dirbo savo darbą, tačiau dėl šio gedimo pavėlavau į kitą autobusą ir tokiu metu, kokiu atvykome į stotelę, autobusų į man reikiamą kryptį jau nebebuvo! Jokia kelionės kompensacija ar pinigų už kelionę grąžinimas nebuvo pasiūlyti… Apmaudu…

  • Kokybes skyrius 2023.05.24

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 297. Irmina Boreišienė 2023.05.22

  Laba diena,

  rašau su pasiūlymu dėl procesų tobulinimo.
  Savaitgalį keliavau iš Vilniaus į Kauną traukiniu. Iš ten pirkau autobuso bilietą. Bilietų kasoje gavau „Kautra” buhalterijos kontaktus ir nurodymus sąskaitos gavimui.
  Šiandien atkeliavo sąskaita.
  Dabar pirkau atgalinį bilietą Klaipėda – Vilnius ir žinoma kreipiausi tuo pačiu buhalterijos kontaktu.
  Buhalterė el. paštu mane informavo, kad kreipčiausi į vežėją, nes bilietus parduoda vežėjas.
  Kadangi bilieto pardavėjas yra UAB „Kautra” e-parduotuvė, todėl paskambinau tai pačiai buhalteriai pasiklausti, ar nėra klaidos. Ragelyje išgirdau „NU”.
  Tada gražiai paaiškinau, kad bilieto informacijoje nerašoma, kur turiu kreiptis dėl sąskaitų. Paprašiau jūsų kontakto. Buhalterė buvo nemandagi bet kontaktus suteikė: budintis@toks.lt.
  Tada pasitikslinau, ar esu pirmas žmogus, kuris prašo tokių duomenų? Informavo, kad jai „skambinėja” nuolat.

  Prašau gerbti vieni kitų darbą ir pridėti prie autobuso bilieto vieną papildomą eilutę:
  „Dėl sąskaitų išrašymo kreipkitės į vežėjo TOKS atstovą el.paštu: budintis@toks.lt
  Tai išspręs trikdžius ir pagreitins procesą.

  Jeigu turite papildomų klausimų dėl šio proceso pakoregavimo, galite kreiptis nurodytu el. paštu.
  Man svarbu padaryti taip, kad sąskaitas gaučiau valandos bėgyje be nemalonaus jausmo ar papildomų aiškinimusi.

  Gržios dienos,
  Irmina Boreišienė

  • Kokybes skyrius 2023.05.24

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 298. Albertas 2023.05.24

  Marsutu vilnius-kaunas-marijampolė-vilkaviskis-kybartai tarpineje stoteleje garliava autobusas nesustojo.2023.05.24d. 10:25.Tikrai paviešinsim soc.tinkluose apie tokią paslaugų kokybę.

  • Kokybes skyrius 2023.05.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 299. Kristina 2023.05.26

  Praėjusį šeštadienį (2023-05-20) važiuojant autobusu Tauragė – Jurbarkas – Kaunas – Vievis – Vilnius (į Vilnių autobusas atvyko 21:38val, numeriai LUT 128) sumokėjus už bilietus vairuotojas atsisakė juos išmušti (tiek man tiek mano kelionės draugei) pasakęs „bilietai bus pas mane”. Buvo kelis kartus paprašyta išmušti bilietą, bet vairuotojas vis kartojo, kad bus pas jį (nors net nepasistengė atspausdinti). Kitose stotelėse vairuotojas bilietus naujiems keleiviams davė, taigi aparatas veikė. Matyt vairuotojas tiesiog sugalvojo pauždarbiaut ir jam anei kiek nebuvo įdomūs mūsų prašymai ir teisė į bilietėlį. Velniškai nemaloni patirtis, kuomet tenka galynėtis jau net ir su autobusų vairuotojais. Liūdna ne tik, kad žmonės taip naglai pinigus darosi, o bet ir autobusų parkai bei kitos įstaigos mažina reisus, kelia kainas ir atlieka kitus sprendimus atsižvelgę į rezultatus. O tie sprendimai vėliau įtakoja ką? Mus, keleivius. Tai čia toks „nu faina, kad žmogus užsikalė, bet kaip tai padarė ir kokios pasekmės laukia tai matyt visiškai vienodai „.

  • Kokybes skyrius 2023.05.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 300. Matas 2023.05.27

  Lietuva, 2023m. Sostinė- Kaunas 17:15)

  Į kokia rytų europos šalį lygiuojasi Toks? Nusipirkus bileta autobuse, ir atsisdedus į priekinę vietą, vairuotojos esu išprašomas iš jos. Pabadžius paaiškint jog mane pykina nuo siubavimo jei prieš save nematau kelio, jos neįtikina. Šios logikos Nesupratau nei prieš 3metus l, nesuorantu jos ir dabar. Per karantina dar bent pasiteisinimas būdavo – laikykimes atstumo. O dabar jokio argumento tieisog eik šalin. Vairuotojas yra mažasis autobuso meras, kuris turi atskiras kiekvino autobuso taiksykles. Ne vairuotojas bet taisykliu ir vietų skirstytojas. Manau jog Toks lygiuojasi į Kirgiziją, beliko tik statybine tvora aptvert pirmas vietas ar jas išvis išmontuot.

  Linkėjimai vairuotojai, supratingimas paliktas namuose buvo

  • Kokybes skyrius 2023.05.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 301. Loreta 2023.05.27

  Geguzes 27 diena vaziavau autobusu is Vilniaus I Kauna, kuris isvyksta is Vilniaus 17.15. Autobuso vairuotoja moteris labai nemandagiai elgesi su keleiviais, niekam neleido sestis autobuso priekyje, argumentuodama tuo, kad tos vietos yra neigaliems zmonems. As esu vyresnio amziaus moteris su skaudanciomis kojomis, vis tiek turejau persesti kitur, po manes jaunas vaikinukas irgi buvo isvarytas, nors jisai skundesi kad ji gale autobuso pykina. Taip ir vaziavom visa kelione su tusciomis vietomis priekyje, nes poniai vairuotojai taip patinka. Truputeli zmoniskumo ir atjautos reiketu ismokti. Aciu

  • Kokybes skyrius 2023.05.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 302. Klasė 2023.05.29

  Su TOKS NEO firmas autobusu su klase keliavome į Lenkiją, 10h kelionėje buvo uždrausta naudotis autobusuose esančiu tualetu, sustodavom degalinėse tik vairuotojui užsimanius (kas 4h). 0 supratimo, kad kelionė vyksta su moksleiviais, autobuse karšta, troškina ir baisu net vandens atsigerti, nes nežinia kiek reikės kentėti:) Kondicionieriaus nejungia, nes lauke karštis nesiekė daugiau negu 20, neskaitant fakto, kad autobuse daug karščiau. Nusivyliau.

  • Kokybes skyrius 2023.05.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 303. Paulina 2023.06.02

  Autobusas Vilnius-Klaipėda-Nida. Tragedija. Ateini Juodkrantėje 12:48 į stotelę, lauki. 13:15 nesulaukus autobuso susieki su Klaipėdos autobusų stotimi, pasak jų autobusas išvažiavo. 13:35 autobusas dar neatvykęs. Kelte eilių nėra (vienintelis galimas paaiškinimas -atmestas). Patarimas – jei atvažiuoja autobusas anksčiau, siūlau palaukti bent 5minutes stotelėje. Nerekomenduoju, nepatikima kompanija.

  • Kokybes skyrius 2023.06.05

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 304. Saulius 2023.06.02

  Labai gera žinoti, kad dar yra aplink mus tokių puikių žmonių, kaip vairuotojas Saulius. Bendraujantis, nuoširdus, paprastas ir kantrus žmogus, savo darbo profesionalas, mano bendravardis, su kuriuo teko praleisti visą dieną kelionėje. Vilnius-Zanavykų krašto įsimintinos vietos-Vilnius. Įstaigos užsakytas maršrutas. Kelionės data – 2023 m. gegužės 31 d.

  • Kokybes skyrius 2023.06.05

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui.

 305. Linkėjimai 2023.06.03

  Laba diena,

  gal galėtumėte apspręsti gyvūnų vežimo dalykus? Dabar siūloma visus gyvūnus kišti į lagaminų vežimo vietą (nevisi augintiniai šią p
  kelionę ištvertų), arba turi “maldauti”, “atsiprašinėti” ir pan. vairuoto, kad su gyvūnu įsileistų (nors ir “boxą” turi). Siūlyčiau pasižiūrėti į Lietuvos Geležinkelių pavyzdį, pvz., augintinio kelionė kainuoja pusę normalios kainos, jam/jai sėdimos vietos neužimant ir jeigu jis sveria daugiau nei 8 kg. (važiuojam traukiniu, man asmeniškai, niekad mokėt nereikėjo – šuniukas sveria iki 8 kg ir jį vežu “boxe”). Kitas pastebėjimas – atkreipkit dėmesį į savo vairuotojų anglų kalbos mokėjimo lygį. Šiandien, prieš išvažiuojant, vairuotojas inirtingai rusiškai aiškino Indijos piliečiui kur atsisėsti. Bėda ta, kad pastarasis angliškai nesupranta:)

  • Kokybes skyrius 2023.06.05

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 306. Keleivis 2023.06.04

  Kaunas-Vilnius (06-04 17:45/19:20) maršrutas. Į autobusą buvo įleistas girtas žmogus, dalį kelionės miegojo, kitą dalį – malėsi, trankėsi į atlošą, gėrė degtinę (buvo iškritęs Findlandijos butelys), iš už nugaros mėtė rankas ir grabaliojo, kai po paskutinio tokio užgriebimo, daviau pastabą, tada buvo man pagrasinta, demonstratyviai skambino draugeliui, kad mane stoty pasitiktų, su mintim, kad turbūt pagrasinti, ar kt. Vairuotojas buvo priėjęs, bet agresorius tiesiog pasake, kad kelionės metu miegojo ir niekas nebuvo daroma. Kelionės metu nesijaučiau saugus.

  • Kokybes skyrius 2023.06.05

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 307. Natali 2023.06.04

  Вы возите людей или свиней????
  «Бизнес класс» называется автобус по маршруту Вильнюс- Минск- Вильнюс

  Видимо только такие конченные дибилы как руководство Toks не в курсе о задержках по 4-10 часов на границе
  В автобусе в туалете ни воды, ни мыла, ни бумаги
  Деньги за билеты дерете как за полет в Римини на самолете

  Какого хрена такое происходит???

  • Kokybes skyrius 2023.06.05

   Добрый день,

   Спасибо, что связались с нами.
   Мы свяжемся с вами лично.

 308. Kamilė 2023.06.04

  Autobuso valstybiniais numeriais KZN266 vairuotojas, 2023-06-05 važiavęs maršrutu Kaunas-Vilnius per Prienus ir įvažiavęs į Vilnių apie 20.55 vairavo chuliganiškai. Mirksėjo ilgosiomis šviesomis, viršijo greitį, pralėkė degant raudonam šviesoforo signalui.

  • Kokybes skyrius 2023.06.05

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 309. beata 2023.06.11

  Sveiki, sekmadienio popietę važiavau autobusu Palanga-Vilnius 15:20 06-11. Vairuotojai be jokio žmoniškumo jausmo, pikti, išniekino, pažemino ir elgėsi kaip su gyvūliais. Su tokiais keliauti ne tik nėra jokio malonumo, bet galima sakyti yra tiesiog kančia.

  • Kokybes skyrius 2023.06.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 310. Ignas 2023.06.17

  Sveiki, vairuotojas nepriėmė kitos ES valstybės studento pažymėjimo, nes sakė, jog tinka tik ISIC pažymėjimas. Tačiau bilietas jau buvo nupirktas internetu, o net primokėti trūkstamos sumos iki pilnos kainos neleido. Tad bilietas buvo prarastas, nes grąžinti jo nebeleidžia internetu prieš pat kelionę, ir reikėjo pirkti naują bilietą pagal vairuotojo nurodymus. Ar taip galima daryti?

  • Kokybes skyrius 2023.06.19

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 311. Kristina 2023.06.23

  Išsigimėlis vairuotojas vežė mane Vilnius-Panevėžys 8:25. Numeriai KZN 257, paprašius sustoti stoteleje kelis kartus visiskai nereagavo, o poto pradejo rekti ant manes !!! Islipus dar sako “eik tik !!”, kaip gali tokie nepagarbus issigimeliai seniai pas jus dirbti !!!! Arba jiems algu nemokat kad jie tokie slykstus arba jau nebegali apskritai dirbti tokio darbo !!! Prasau su juo susisiekti !!! Nenormalus !!!

  • Kokybes skyrius 2023.06.26

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 312. Brigita 2023.06.24

  Laba diena. Kelionė Vilnius-Alovės kryžkelės 2023-06-23 (reiso Nr. 3-886 1 / 388602 1 Vilnius – Alytus). Autobusas į maršrutą išleistas techniškai netvarkingas – visiškai neveikė ventiliacija, kondicionierius. Sėdėjau autobuso priekyje, buvo labai tvanku ir karšta, momentais netgi silpna, nežinau kaip turėjo jaustis keleiviai autobuso gale… Autobuse ne visi langai turi užuolaidas.

  • Kokybes skyrius 2023.06.26

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 313. Simona 2023.06.26

  Noriu pagirti vairuotoją Algirdą Petkevičių, kuris vežė dvi mokyklos klases į Metų kelionę su nakvyne. Nuostabus žmogus ir darbuotojas. Labai malonus tiek su suaugusiais, tiek su vaikais. Rūpestingas ir paslaugus. Vaikams autobuse palikus kelis daiktus, po darbo valandų savo automobiliu juos pristatė mokytojai į namus. Tik geriausi atsiliepimai iš visų kartu keliavusių. Rekomenduojame.

  • Kokybes skyrius 2023.06.30

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui asmeniškai.

 314. Keleivis 2023.07.08

  TOKS vairuotojas neleido į saloną įsinešti kavos, parodydamas lipduką, draudžiantį salone valgyti ledus, todėl nusipirktą kavą teko išmesti. Važinėjant daugybę metų skirtingų įmonių autobusais to niekada nėra buvę.

  • Kokybes skyrius 2023.07.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 315. Audrius 2023.07.09

  2023-07-08 d. (šeštadienį) vykau reisu:
  Lazdijai – Alytus – Daugai – Vilnius
  17.15 išvyko iš Alytaus (nors į Alytaus stotį atskubėjo 17.00 val.) ir visą kelią taip skubėjo lėkė kratė visus keleivius, kad visi šokinėjom iki mikroautobuso lubų. Atvykome ankščiau į Vilnių, bet man atsinaujino radikulitas ir turiu gydytis nes pirmadienį reikia į darbą.
  Ateityje venksiu TOKS paslaugų.
  Sėkmės Jums.

  • Kokybes skyrius 2023.07.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 316. Laima 2023.07.09

  Labai dekoju maloniam vairuotojui, kuris palaike 5 min. 2023 07 09 21:30 val. Marsrutu Kaunas Ziezmariai. Vaziavau is Klaipedos. Ir del kelio remonto velavo autobusas, vairuotojams susiskambinu, ivyko stebuklas. Labai aciu dar karta😊🙏❤️.

  • Kokybes skyrius 2023.07.11

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui asmeniškai.

 317. Siarhei 2023.07.10

  Trip Minsk – Vilnius 2023-06-30 06:30 from Minsk with arrival to Vilnius at 11:02
  Travelled with my family (wife and 5yo kid) from Minsk to Vilnius. Conditions and all the rest is fine, but the driver… It was a nightmare! It has started during departure. When he saw Ukrainian passport of my wife he shouted (not said, but shouted!) that „she will have issues on the border, he will not wait for her and leave her on the border! Go and return your ticket!!!” We were shocked of such attitude!
  On the border my wife really had additional control ( as well as all passengers with non-BY and non-Lt passports). Driver came to border guards several times and asked them: Should I live her?
  Finally, when additional control was successfully passed, he couldn’t keep his emotions and shout to my wife: „All Ukrainians shouldn’t go to Lithuania! Go to Lvov!” It was disgusting! While Lithuanian government and people do so much for Ukrainians and Belarussians suffering from the war and tyranny, such a person allow himself such a rude and discriminatory statements!!! And he was representing your respective company at that moment!!!
  Such a persons are not allowed to work with people!

 318. Zipa 2023.07.10

  Noriu pasiskųsti pačia bilietų pardavimo sistema. Vaikui nupirkau, neatkreipiau dėmesio kad nuo laida 50 proc tik tam tikroms ugdymo įstaigoms, vaikas prie įlaipinimo neileidžiamas, svetimamem mieste, bagažas jau pakrautas, gerai kad pervedžiau stiagiai pinigus naujam bilietui. 50 proc bilietą su nuolaida turėjome išmesti ir pirkti naują pilna kaina, gavosi 100+50 proc kelione is palangos i vilniu vietoj kad būtume galėję sumokėt skirtumą. o kur dar patirtas stresas. Kažkaip neskaniai viskas gavosi, man tik straipsnius siuntinėja kad tokios taisyklės, ko neskaitai…

  • Kokybes skyrius 2023.07.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 319. Augustė 2023.07.10

  Sveiki,
  Esu labai nusivylusi TOKS autobusų įmonės sistema…
  Visų pirma, įsigijant bilietą internetu už 50% nuolaidą, taikomą moksleiviams, nerašo, kad TIK TAM TIKRŲ mokyklų mokiniai gali gauti nuolaidą (tas sąrašas yra pas vairuotoją papkėje). Nusipirkom bilietus už 6,50e (su 50% nuolaida) į reisą Panevėžys-Vilnius. Pateikus moksleivio pažymėjimą vairuotuojas įvardijo, kad mano ir mano draugo mokykla yra netikra ir nuolaida negalioja. Taigi, aš ir mano draugas, kurio mokykla irgi nebuvo tam sąraše, turėjom pirkti dar po vieną bilietą už pilną kainą. Pinigų, žinoma, jau negrąžins, nes iki kelionės buvo likę mažiau nei pusvalandis, o primokėti pinigus iki pilnos kainos neleidžiama. Tai yra absoliutus pasipelnymas iš neaiškiai pateiktos informacijos. Toks pat nesusipratimas nutiko dar du kartus, sekančią dieną, kai įsėdau į Vilnius-Joniškis 16:30 reisą.

  Yra diskriminuojamos bendrojo lavinimo mokymosi įstaigos. Negi moksleiviai lankantys ne sporto, menų, aukštąsias ar profesines mokyklas neverti „Moksleivio 50% nuolaidos”?

  Jei TOKS įmonė nenori suteikti visiems moksleiviams nuolaidos, tai bent aiškiai nurodykite perkant bilietą, kas gali gauti nuolaidą. O įvykus nesusipratimui parodykite žmogiškumą ir leiskite primokėti sumą iki pilnos kainos, o ne pelnykitės pinigus iš sunkiai dirbančių ar tėvų išlaikomų moksleivių!

  Antra, man gaila tiek keleivių, tiek pačių vairuotojų. Vairuotojų elgesys ir bendravimas su keleiviais yra labai neprofesionalus ir nemandagus. Tikrai neskatina sugrįžti ir naudotis Jūsų paslaugomis. Ar jų algos per mažos, kad su šypsena ar bent pasisveikindami priimtų keleivius, ar šiaip tokiam darbui netinkačius žmones įdarbinate, kurie neturi kantrybės ir žmogiškumo.

  Paskaičius atsiliepimus apie Jūsų paslaugas, ne itin daug gerų komentarų galima rasti.
  Labai tikiuosi, kad priimsite kritiką ir nuoširdžiai stengsitės tobulėti.

  Ačiū už dėmesį.

  • Kokybes skyrius 2023.07.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 320. Vytautas 2023.07.15

  Liepos 15d 15 val. važiavau maršrutu Utena- Vilnius. Labai dėkingas vairuotojui už puikų aptarnavimą, paslaugumą.

  • Kokybes skyrius 2023.07.19

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui asmeniškai.

 321. Julija 2023.07.18

  Pirkome šeimos bilietą internetu, suaugęs + 11 metų vaikas + 7 metų vaikas. Buvome neįleisti į autobusą kadangi neturiu patvirtinančio dokumento apie vaiko amžių, skenuotas dokumentas netinka. Bilietą pirkome internetu ir perkant sistema neprašė talpinti dokumento, kad gauti bilietą su nuolaida.
  Privalėjau pirkti bilietą papildomai už 25 eur 7 metų vaikui! Tai yra žmonių apgavystė!
  Galų gale įlipus į autobusą pasirodo, kad mums paskirtos vietos, kurias gavome pirkdami bilietus internetu yra užimtos.
  Absurdas be skrupulų, kitaip nepavadinsi.

  • Kokybes skyrius 2023.07.19

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 322. Simas 2023.07.25

  Noriu atkreipt dėmesį jog kiekvieną kart vežant dviratį turi jaustis kaip blogas žmogus. Vairuotojai reiškia didelį nepasitenkinimą ir užgaulioja. Gal galima kažkaip tvarkingiau visiem vairuotojam ištransliuoti tai jog čia nieko baisaus būt keleiviu ir vežtis dviratį, gi klientai už tai susimoka.

  • Kokybes skyrius 2023.08.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 323. Tomas Kubilius 2023.07.25

  Sveiki, rašau norėdamas išreikšti pretenzijas vairuotojui Stanislovui. Visų pirma, viršija greitį. Keikiasi, nepasukęs teisinga kryptimi. ( byby dejau blet cia toj lietuvoj). Išreiškia nepagarbą Lietuvos reapublikos valdžiai.( sakė Landsbergių klanas mus valdo). Prašau atkreipti dėmesį į jo kompetenciją.

  • Kokybes skyrius 2023.08.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 324. Vilius 2023.07.28

  Liepos 27 d. (ketvirtadienį) 18.30 vykau iš Kauno TOKS autobusu (maršrutas Kaunas – Vilnius per Prienus). Autobuso vairuotojas buvo rusakalbis. Birštone įlipo rusakalbė moteris, kuri buvo pažįstama su vairuotoju. Ji prisėdo prie vairuotojo ant praėjimo laiptelių (ne į keleivio vietą)!!! Ir abu visą kelią iki Jiezno (moteris šiame sustojime išlipo) garsiai kalbėjo prorusišku nusiteikimu-kaip gerai Rusijoje bei ypač Baltarusijoje, kaip blogai tvarkosi Ukraina ir Lietuva, kad Rusijos net NATO nesustabdys ir panašiai. Viena keleivė bandė priminti vairuotojui kad jam negalima kalbėti vairuojant. Bet jis gan grubiai atkirto kad tai ne jos reikalas ir gali kalbėti kada nori ir kaip nori. Ir toliau bendravo prorusiškai su keleive…
  Labai nemalonu vykti tokiu autobusu kai vairuotojas nesilaiko nustatytų taisyklių ir ypač atvirai rodo neapykantą Lietuvai ir Ukrainai, kovojančiai su Rusija!
  Suprantu kad trūksta vairuotojų, bet taip nusiteikęs žmogus neturėtų dirbti maršrutinio autobuso vairuotoju. Jis labai menkina TOKS įvaizdį!

  • Kokybes skyrius 2023.08.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 325. Valdemaras Valentas 2023.07.29

  Sveiki. 2023-07-29 13.40val.iš Panevėžio išvykau jūsų kompanijos autobusu nr 109 maršrutu Biržai-Vilnius. Keliones metu sulaukiau telefoninio skambučio iš neįgalaus giminaičio. Tačiau negalėjau tęsti pokalbio jūsų vairuotojui nurodžius nutraukti pokalbį. Jis paaiškino, kad jūsų kompanijos autobusuose telefoniniai pokalbiai negalimi. Kad būtų galima sužinoti šio draudimo prasmę. Ačiū.

  • Kokybes skyrius 2023.08.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 326. Leonid 2023.07.30

  APGAILĖTINAS autobusas GTN 832 ir jo vairuotojas, pakliūvę mum į abi puses maršrutu Vilnius-Minskas-Vilnius (išvykom 24 d. grįžom 27). 24 dieną baugino dėl nešiojamo kompo kuprinėje, esą jei turėsiu problemų manęs nelauks, ir paprašius paaiškinti apie ką apskritai kalba atsakė, jog problemos ne jo o mano tad nieko ir neaiškins. Pravažiavus sieną sugedo kondas ir aušinimas salone, keleivius dusino, ant priekinių ir galinių sėdynių parėjo lašais kažkoks skystis, padvokė kažkuo sudegusiu. Vairuotojui grynai dzin, nors skundėsi visi. Atgal pakliuvom į tą patį lavoną ant ratų. Oro traukos salone nepataisė, laimei su vėsesniu oru ne tokia problema. Atsisakė sustoti Ašmenoje. Jau Lietuvos pusėje sustojom šalikely, mat lavonėlis galutinai anapilin pasiruošė, neužsidarinėjo iki galo priekinės durys, bet iš bėdos atgal iki Vilniaus atšliaužėm.

  • Kokybes skyrius 2023.08.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 327. Vilmantė 2023.07.31

  Sveiki
  Liepos 27 d.ketvirtadienį,18,30 teko važiuoti autobusu,kurio maršrutas Kaunas Vilnius.,Autobuso valstybins nr LAH 985.
  Birštone tarp kitų keleivių,įlipo moteris ir pasveikino vairuotuoją: o,labas Vania( rusiškai)Supratau,kad jie pažįstami,o moteris ukrainietė dirbanti Birštone ir grįžtanti į Jiezną.Moteris greit įsitaisė ant laiptelio šalia vairuotojo ir prasidėjo…tokios baisios propagandos ir šmeižto Ukrainos atžvilgiu nebuvau Lietuvoj girdėjus.Kai perspėjau vairuotoją,pasakė,kad ne su manim bendrauja taip grubiai ir su tokia neapykantaTaip ir kalbėjo iki pat Jiezno.Bet ar vairuotojas gali kalbėti vairuodamas?! Išlipau priblokšta.Kaip tokiems leidžiama vežti žmones.?!

  • Kokybes skyrius 2023.08.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 328. Regina 2023.07.31

  Laba diena,
  sekmadieniais pastoviai važiuoju iš Simno į Alytų 15,49h autobusu Marijampolė – Alytus -Vilnius. Vakar teko pas vairuotoją prašyti bilieto, nes jis norėjo man grąžinti 40 centų iš bilieto kainos (2,40) ir neduoti bilieto. Pastebėjau , kad bilieto nedavė dar keliems keleiviams, kurie mokėjo pilną kainą.Su vakarykščio vairuotojo tokiu elgesiu susiduriu jau antrą kartą. Tikiuosi, kad daugiau neteks susidurti su tokiu vairuotojo elgesiu.
  Sėkmės darbuose

  • Kokybes skyrius 2023.08.01

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 329. Jurgita 2023.08.01

  Sveiki, norėjau pasiteirauti ar ne visiems autobusams galioja vienodos taisyklės?
  Važiavom autobusu su vaiku 9 metų iš Pasvalio į Panevėžį 2023-07-30, 10.40val. perkant bilietus pasiteiravau ar vaikams , kuriems 9 metai reikia mokėti pilną kainą, atsakymas, kad taip nėra jokių kompensacijų ir nuolaidų.
  Grįžom namo su UAB „Panevėžio autobusų parko” autobusu iš Panevėžio į Pasvalį, vaikui pritaikė 50% nuolaidą. Kaip taip gali būti?

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 330. Gintarė 2023.08.03

  Maršrutas Vilnius – Biržai, 2023-08-03, Iš Vilniaus išvykimas 07:05. Situacija tokia, jog moteris įlipusi į autobusą neaiškiai ištarė miesto pavadinimą, į kurį važiuoja. Vairuotojui nesupratus – buvo pasirinktas bilietas į Ukmergę, nors moteris važiuoja į Širvintas. Vairuotojas aprėkė moterį, peikdamas ją, jog ji nemoka aiškiai kalbėti, kad jis neturi kur bilieto padėti, kad ji sugadino jam visą dieną, kad pats turės dabar tą bilietą apmokėti ir visais kitais spalvingais komentarais varė ant keleivės. Taip pat kaltino ir visą Lietuvą, cituoju ,,Prakeikta Lietuva”. Pirmiausia, ar prieš priimant vairuotojus į darbą, pasikalbat apie žmogiškumą? Ar tik svarbu, kad kandidatas į darbo poziciją vairuotojo pažymėjimą turi? Gal verta vairuotojus apdrausti keliais eurais, kad paskui nebūtų tiek pykčio dėl neteisingai išmušto bilietėlio? Su tokiu, neapykanta viduje nešiojančiu vairuotoju tikrai nemalonu važiuoti, buvo gėda žiūrėti. Tikiuosi vairuotojui bus perduoti linkėjimai 🙂 p.s. gaila neduoda duoti 0 žvaigždučių vertinimo, nes tiek ir verta yra ši kelionė.

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 331. Brigita 2023.08.06

  Sveiki, važiavau autobusu 2023.08.06 (įlipau Alovės kryžkelių st. 16:45) , kurio reisas
  3-909 2 / 390901 2 Marijampolė – Kalvarija – Simnas – Alytus – Daugai – Vilnius.
  Kelionė buvo labai bloga. Autobuso salone visą kelionę tvyrojo labai nemalonus kvapas (gamtinių reikalų). Taip pat autobuso salonas buvo dėmėtas, kėdės.
  Vairuotojas buvo nemandagus, nekultūringas, rūkė kelis kartus, vėlavome 10min atvykti į Vilnių.
  Kelionės pabaigoje, sustojus Vilniaus autobusų stotyje, išlipant keleiviui vairuotojas su koja pastūmė į nugarą keleivį (keleivis kalbėjo nemandagiai, nes paprašius sustoti Vilniuje, ne privalomoje stotelėje, vairuotojas nesustojo).
  Labai norėčiau, kad prieš autobusams išvažiuojant į kelionę, būtų patikrinta jų tvarka.

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 332. Keleivis 2023.08.07

  Laba diena,
  Ketvirtadienį rugpjūčio 3d. maršrutu Lazdijai – Alytus – Daugai – Vilnius laukėme autobuso stotelėje Vazgirdonys atvykstančio 17:57. Autobuso vairuotojas į mus pasižiūrėjo ir nesustojęs stotelėje nuvažiavo toliau. To pasekoje reikėjo laukti sekančio autobuso daugiau nei valandą.

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 333. Sabina 2023.08.08

  Laba diena.
  Data 2023.08.06
  Maršrutas Minskas – Vilnius : 19.00h-23.30h
  LAH989
  Neadekvatus vairuotojas, kuris leidžia sau keiktis ir elgtis grubiai ir agresyviai su savo keleiviais. Pastoviai išeidamas užsidarinejo autobuso durys paplepėti su kitais vairtuojais ir pasineciais , neleisdavo mums išeiti, palikdamas įjungto kondicionierio. Autobuse buvo labai šalta, kaip šaldytuve. Šalia Lietuvos sienos išėjo pasivaikščioti ir apsipirktis į duty free nieko ne pranešius mums apie tai, vėl užsidarius mūsų autobuse. Prašome atlikti patikrinimą šio vairuotojo atžvilgiu.

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 334. Nesvarbu 2023.08.12

  Jūs sukčiai pas jus į Palangą net 25 eurai o visai atsitiktinai man išmetė reklamą internete kad kitos firmos tik už 13 eurų veža iš Vilniaus į Palangą su autobusu. Tai kodėl aš turėčiau dvigubai jums mokėti už tą patį !!!!!?? Reikia jus žurnalistams paviešinti ir internete skundų prirašyti . !!!?? Vagys !!!??jei važiuoti visa šeima tai sutaupyti galima net 100 eurų. !!!

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 335. Agnius 2023.08.12

  Maršruto Vilnius-Lazdijai 2023.08.12 10:40 Vairuotojas, nesilaiko KET taisyklių, važiuodamas autobusu kalba telefonu, neetiškai bendrauja bei elgiasi su žmonėmis nederamai. Ir tai jau ne pirmas kartas, važiuojant su šiuo vairuotoju ir matant jį tokį, kelionė yra be galo nesaugi.

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 336. Audrius P 2023.08.13

  Sveiki,
  Rugpjucio 11d. 14:40 TOKS Neo reisas is Palangos i Vilniu. Internetu buvome pirke seimai bilieta is Vilniaus i Palanga ir atgal su 50% nuolaida vaikam. Perkant bilieta pamineta jog tokio amziaus vaikams 50% nuolaida, o kad reik turet pazymejimus jau kazkur taisyklese, i kurias patekti reik papildomai gilintis. Nepasigilinome. Neturejome 9 ir 8 metu vaikam pazymejimu. Suprantu jog reikejo turet. Vairuotojo reakcija i tai buvo tarsi kalejimo priziuretojo, kele balsa, moke gyvent. Pasiulem susimoket kitus 50% iki pilno bilieto, bet jis priverte pirk 2 bilietus uz pilna kaina. Nemalonus vairuotojo nusistatymas ir nors teisiskai jis teisus bet tai nepateisina tokio elgesio. Manau kad jei galesime – ateity nekeliausime TOKS autobusais. Tai tiek.

  • Kokybes skyrius 2023.08.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 337. Vaida 2023.08.16

  Maršrutas Šilutė – Pagėgiai – Jurbarkas – Kaunas – Vilnius išvykstantis iš Šilutės 14:00val. Važiavau tris kartus per paskutinį mėnesį ir iš jų nei karto nebuvo bilietų įsigijimo platformoje žadėto WIFi ryšio. Informacinė klaida ar kokia kita priežastis?

  P.S. Visa kita labai gerai. Ačiū 🙂

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 338. Jurij 2023.08.18

  Еду маршрут Ошмяны Вильнюс 14.50, прибытие по расписанию 18.00, сейчас 18.50 а ещё на литовской границе неизвестно когда будет таможня. Водитель не дал зайти на дюти фри на белорусской границе, хотя пограничный контроль длился пол часа. Ответ был такой: вас пусти, потом захотят все. Только за это водителю оценка 1

  • Kokybes skyrius 2023.08.28

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 339. Vida 2023.08.20

  Laba diena. Prasau pasakyti kaip zymima autobuse vieta keleiviui. Pvz. 23 ir 24 vietos. 24 nr apibrauktas kvadratuku( apremintas) tai prie lango ar prie praejimo? Aciu. Grazios dienos

  • Kokybes skyrius 2023.08.25

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisiekėme asmeniškai.

 340. Simonas 2023.08.20

  Sveiki,

  Noriu pasidalinti 2023 08 15 kelionės reisu Mažeikiai -Kuršėnai – Šiauliai -Ukmergė -Vilnius įspūdžiais. Važiavau 18:50 iš Šiaulių į Vilnių ir vežiau dviratį.

  Autobusas į įlaipinimo aikštelę NR.5 atvažiavo likus keletui minučių iki išvykimo. Aš informavau vairuotoją, kad vežu dviratį. Vairuotojas pasakė man mesti į bagažinę, o mano klausimas ar nėra dviračių laikiklių gale, buvo ignoruotas. Mano pastaba, kad dviratis gali nukentėti gulėdamas (nepritvirtintas) bagažinėje irgi buvo ignoruotas. Vairuotojas atidarė bagažinę ir iš už nugaros stebėjo, kaip aš bandau įkombinuoti dviratį. Pamatęs, kad visgi sutalpinti nepavyks ir vėl perklausus ar nėra laikiklių gale (už dviračių vežimą papildomai buvo sumokėti 5 eur), nepatenkintas pasakė, kad visgi laikikliai, pasirodo, yra ir pasakė, kabintis gale ir nuėjęs į galą laukė kol aš ištrauksiu persuktą dviratį iš bagažinės bei pradėjo mane grubiai ir tiesmukai skubinti, nes turi išvykti.

  Pasakius, kad neskubintu, nes galėjo šiek tiek anksčiau privažuoti į įlaipinimo aikštelę, prie kurios aš 30 minučių laukiau, atšovė, gal aš, cituoju, „perkaitau“ ir liepė dviratį kabintis ant laikiklio. Pradėjus kabinti, nenorom padėjo užkelti priekinį dviračio ratą ant kablio ir tuo pačiu pradėjo aiškinti (jeigu ne džiaugtis) kad laikiklio dalis apkabinanti rėmą neužsidės. Aš pasakiau, kad užsidės idealiai, nes lygiai prieš penkias dienas vežiau dviratį Kautros autobusu su tokiais pačiais laikikliais (ir labai šauniu bei paslaugiu vairuotoju). Tada priėjo jo kolega (kuris kartu važiavo autobusu iš Šiaulių į Vilnių) ir pradėjo aiškinti, kad elektrinių dviračių iš viso negali vežti. Man teko gal 3 kartus kartoti, kad dviratis ne elektrinis, o turi anglies pluošto rėmą ir gal todėl jiems, o gal dėl rėmo krepšio, kažkodėl atrodo elektrinis. Tada gavau repliką, kad nebūčiau gudresnis už penktoką. Galų gale viskas pasiekė kulminaciją, kai pasakė, cituoju pažodžiui, kad „jei nebūtų vairuotojas, gaučiau į galvą“!!!

  Paprašius prisistatyti, nes rašysiu skundą, prisistatyti atsisakė nes „duomenų apsauga“. Pabaigoje tik susegė ratus prie laikiklio pritvirtinančius diržus, nepriveržė ir teko man pabaigti veržti.

  Įlipus į autobusą pradėjo išvažinėti man dar neatsisėdus. Tas pats pasikartojo ir kitai keleivei vėlesnėje stotelėje, kuri dar vos ir nepargriuvo, nes vairuotojas turėjo stabdyti, nes dešinė eismo juosta buvo užstatyta automobiliais, o iš priešpriešios važiavo kitas ir jį reikėjo praleisti. Ir šiaip jautėsi lenktyninė vairuotojo prigimtis.

  Dar girdėjau, kaip pradėjus važiuoti sakė kitam vairuotojui, kas kad dviratis karboninis, nes dviračių vežimas yra apdraustas.

  Važiuojant į Vilnių, Ukmergės gatvės pradžioje nė nemirktelėjęs pralėkė per geltoną šviesą.

  Man išlipant vėl pačiam teko nusikelti dviratį nuo laikiklio, vos neužgavau jūsų vairuotojo, nes stovėjo šalia apsimovęs pirštines ir žiūrėjo kaip mane sekasi (dėl to atsiprašiau).

  Tai pirmą kartą teko turėti tokią įspūdingą patirtį. Lauksiu jūsų reakcijos, tikiuosi ji neapsiribos „pasikalbėjome su vairuotoju, nes pasiūlė „duoti į galvą”.

  Dėkui

  • Kokybes skyrius 2023.08.25

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės.

   Pranešame, kad Jums atsakėme asmeniškai.

 341. Jolita 2023.09.08

  Šiandien Rugsėjo 8d 08:02 įpilus į autobusą 4g nr KHJ 971 minties st, nieko negalvodama nuėjau tiesiai pas vairuotoja nusipirkti bilieto, jis yra pažiūrėjo ir sako ko nori? Bilieto? Kur tu ji atžymesi? Tarp kojų? Juk neveikia žymėjimo aparatai. Ar aš galejau žinoti kad jie neveikia ? Siaubas ir taip visiems kas tik įlipdavo ir bandė pasižymėti bilietus rėkaudavo kad neveikia!Nepatinka rinkitės kita autobusą. Gaila kad tokie vairuotojai dirba, ir idomu ką reiškia atsižymėti bilietą tarp kojų?

  • Kokybes skyrius 2023.09.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 342. Rasa 2023.09.09

  Labai puikus vairuotojas Andžej. Kelionė Telšiai-Ylakiai prabėgo akimirksniu. Daugiau tokių paslaugių supratingų vežėjų!

  • Kokybes skyrius 2023.09.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 343. Dainius 2023.09.11

  Šiknius 17 aš atvarau matau kad jis gali manes palaukti , išlipu bėgu o jis manes nepalauke kai įpač esu mažas aš daugiau aš daugiau su 17 nevažiuosiu niekada

  • Kokybes skyrius 2023.09.12

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 344. Audrius 2023.09.13

  Maršrutų Vilnius-Palanga 2023-09-13. 14:50 keliavau su savo paspirtuku į Palangą. Bilietą nusipirkęs kasoje, atėjau prie autobuso ir norėjau pasidėti paspirtuką bagažo skyriuje, mano nuostabai autobuso vairuotoja neleido man to padaryti nes paspirtukas ale ne supakuotas. (Nemažai keliauju su paspirtuku ir pirmą kartą išgirdau toki draudimą) Teko žemintis ir prašyti kad priimtų paspirtuką į bagažo skyrių. Perskaičiau krovinių-bagažo vežimo taisykles ir niekur neradau kad reikia paspirtukus kažkaip pakuoti ar dėti į specialius dėklus. Likau labai nusivilęs Toks Neo vairuotoja…

  • Kokybes skyrius 2023.09.22

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 345. Gintaras 2023.09.14

  Ačiū geriems sąžiningiems žmonėms – atsirado piniginė su viskuo. Maršrutas Mažeikiai- Vilnius 09.12!!!

  • Kokybes skyrius 2023.09.22

   Laba diena,
   Dėkojame už Jūsų laišką.

 346. VŠT 2023.09.25

  VŠT kolektyvas siunčia nuoširdžiausius linkėjimus ir padėką Poplavskij Stanislavui ir Anatolijui Kovalčis už puikiai atliktą darbą, sklandžią kelionę, saugumą ir puikią nuotaiką kelionės į Augustavą metu 2023-09-22d.

  • Kokybes skyrius 2023.09.27

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojams.

 347. Vidute 2023.09.30

  Norėčiau pasidomėti kodėl autobuso tualetai užrakinti? Juk yra žmonių, kurie renkasi Toks autobusus tam, kad turi tam tikrų problemų.

  • Kokybes skyrius 2023.10.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 348. Loreta 2023.10.08

  Laba diena, noriu paklausti kodėl nebevažiuoja autobusas , kuris važiuodavo prieš koroną , Kaunas Tytuvėnai.. 20 val. penktadieniais, nes daug žmonių nori grįžti po darbų taip pat ir studentai… dabar važiuoja 14. 15 val. mažas ir prigrūstas žmonių, stovi…kur kreiptis ? Ačiū

  • Kokybes skyrius 2023.10.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 349. Beatričė 2023.10.08

  Esu nustebinta tokio nepagarbaus vairuotojo bendravimo.

  Man nesupratus jo klausimo ir perklausus dar sykį, jis ėmė šaukti. Kai pasakiau, kad norėtųsi bendrauti mandagiau, jis ir toliau demonstratyviai atsakinėjo atžagariu pakeltu tonu. Atrodo, kad trūksta paties elementariausio etiketo – tiesiog nežeminti kito žmogaus, kliento.

  Aprašyta situacija vyko 16:30 vykstant iš Kauno į Vilnių (Kybartai – Vilkaviškis – Marijampolė – Kaunas – Vilnius).

  • Kokybes skyrius 2023.10.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 350. Jolanta 2023.10.08

  Jau kelintą kartą perku intenetu bilietus sau ir antrai pusei ir nepaisant to, kad yra nurodytos konkrečios vietos biliete, mūsų visad būna užimtos. Maloniai paprašius ten sėdinčių persėsti, retas kuris sutinka. Būtų smagu, jei kaipnors ši problema būtų sutvarkyta, nes tikrai nemalonu sėdėti skirtingose vietose ir nepatogu nei bendrauti nei tai skatina naudotis viešuoju transportu apskritai.

  • Kokybes skyrius 2023.10.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 351. Dovile 2023.10.09

  2023.10.08 Klaipėda-Vilnius, 15:15-19:05
  Kryžkalnyje laipinant keleivius prie vairuotojo priėjo senyvo amžiaus vyras, teiravosi ar yra laisvų vietų į Vilnių, nes jam pirmadienį anksti pas gydytojus. Vairuotojas atsakė neigiamai. Senjoras labai susikrimto.
  Tuo tarpu vairuotojas sustojo Elektrėnuose, įlaipino merginą, ji už kelionę susimokėjo vietoje ir buvo pasodinta priekyje ant atlenkiamos sėdynės. Merginai pasiteiravus ar gaus bilietą gavo neigiamą atsakymą. Mergina pajuokavo, jog tikisi negauti baudos.
  Gal senjorų negalima vežti ant atlenkiamos sėdynės autostrada, o gal vairuojas pasiliko galimybę nors šiek tiek užsidirbti nerizikuojant kontrole (nedidelį atstumą)…?
  Pati kelionė skladi, vairuotojas puikiai vairavo.

  • Kokybes skyrius 2023.10.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 352. Monika 2023.10.23

  Kas per nesamonė? Kodėl autobusas nevažiuoja per juodšilius 13:55 (tiksliai nepamenu kada)? Kaip vaikai po 6 pamoku nusigaus namo? Tėvai dirba, autobusas nevažiuoja, siūlot mažiems vaikams eiti pėsčiomis iki kalviškiu? TIKRA NESAMONĖ. Esu labai nepatenkinta.

  • Kokybes skyrius 2023.10.24

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 353. Татьяна 2023.10.25

  Хочу выразить слова благодарности водителю, который осуществлял автобусное сообщение на маршруте Минск-Вильнюс 10.10.2023 (отправление из Минска в 13-00). Мой опыт путешествия на этом рейсе оставил только положительные впечатления.

  Водитель был профессиональным и внимательным. Он обеспечил безопасную и комфортную поездку для всех пассажиров. Водитель учел все пожелания и был готов ответить на вопросы пассажиров, что создало дружественную атмосферу в автобусе.

  Рейс был проведен вовремя, и водитель проявил отличное знание дороги и маршрута. Все остановки были четко соблюдены, что оценили пассажиры, в том числе и я.

  Кроме того, чистота и порядок в автобусе были на высшем уровне, что добавило комфортности путешествию.

  Путешествие на этом рейсе оказалось приятным и беззаботным благодаря усилиям водителя. Он сделал все, чтобы пассажиры чувствовали себя уверенно и комфортно.

  Я хочу выразить огромную благодарность водителю и всему персоналу, участвовавшему в этом путешествии. Этот опыт обслуживания заслуживает только самых положительных отзывов.

  • Kokybes skyrius 2023.10.26

   Добрый день,
   Благодарим Вас за добрые слова и высокую оценку работы водителя.
   Мы обязательно поблагодарим Его лично.

   Мы рады, что вы пользуетесь нашими услугами.
   Хорошего дня.

 354. Mindaugas 2023.10.29

  Laba diena,

  2023 10 29 diena rytas 04 05h kaunas – vilnius turejo paimti keleivius sustojo kur islaipimo vieta ir paruke vairuotojas ir isvaziavo. Nesustojo kur vieta paimti keleivius ir del to pralediau autobusa i darba labai dekingas esu vairuotoju.

  • Kokybes skyrius 2023.10.30

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 355. Dana 2023.10.31

  Sveiki, dažnai tenka naudotis Jūsų įmonės autobusų paslaugomis. Jokių nusiskundimų neturėčiau, jei ne vienas labai jau arogantiškas vairuotojas. Kiek tenka su juo važiuoti, tiek prisiklausau visokių nepelnytų replikų ir taip kelionė būna sugadinta. Apie vakar vykusią kelionę tylėti nebegaliu. Situacija tokia: iš vakaro internetu nusipirkau bilietą Kaunas – Plungė. po to paskambinau į informaciją ir paklausiau, ar aš galiu įlipti Šilainiuose. Darbuotojas patikrino duomenis, paklausė vardo ir pasakė, kad pažymėjo ir vairuotojas matys, kad 7 vietoje keleivis įlips Šilainiuose. Taigi ramiai laukiu autobuso. Va čia ir prasidėjo – rodau vairuotojui bilietą mobiliajame telefone. Jis man bene 3 -4 kartus pakartojo – kam aš rodau nuotraukas – jam reikia bilieto… Pamaniau, gal žmogus iš arti nemato be akinių – skaitau jam kas parašyta – maršrutą, išvykimo laiką, sėdimos vietos Nr. ir t.t. Tada jis man sako, jog nežino, kad aš įlipsiu Šilainiuose. Ir tik tada, kai pasakiau, kad informaciją suteikęs Kauno stoties darbuotojas telefonu mane užtikrino (pokalbis įrašomas), kad pažymėjo ir vairuotojas mato, kad 7 vieta rezervuota keleiviui iš Šilainių, pagaliau baigėsi bereikalingas ir nemalonus pokalbis. Taip pat nesuprantu – taisyklėse parašyta, kad nebūtina spausdinti bilieto – užtenka jį parodyti mobiliajame įrenginyje. AR VAIRUOTOJAS NEŽINO ŠIŲ TAISYKLIŲ? Tiesiog tyčiojosi. Apie 5 min. truko mano įsodinimas, kai už manęs dar laukė įlipti 4 žmonės. Vairavimo stilius vėlgi – autobusas beveik pilnas. Maršrutas Vilnius – Skuodas veda duobėtais ir siaurais kaimo keliais, o dar lyja. Vairuotojas neatsižvelgia į aplinkybes, vairavo pavojingai, to pasekmės – likus apie 8 km iki Raseinių, lenkė automobilį ir šonu kliudė jį. Įvykio vietoje nesustojo. Tik Raseiniuose matomai kliudyto automobilio vairuotojas atsekė ir tada ilgokai pildė įvykio deklaracijas, fotografavo ir pan. Nesiimu spręsti kas kaltas, nes nemačiau, o tik kaip ir visi, girdėjau trinktelėjimą. Keleiviai buvo sutrikę – tik ir aptarinėjo vairuotojo elgesį ir tikrai bijojome toliau važiuoti. Laimei nuo Raseinių iki Telšių už vairo sėdo antrasis vairuotojas ir tai leido pasijusti saugiai.
  Taigi patikslinu maršrutas Vilnius – Skuodas. Iš Kauno išvykimas 7 val. 50 min. (2023-10-30), vairuotojo pavardžių neklausiau, tačiau tikrai atpažins save lietuviškai su akcentu kalbantis lieknas vairuotojas. Aptarnavimo kokybė, vairavimo stilius – labiau negu blogas (konkrečiai apie šią kelionę). Antrajam vairuotojui jokių pretenzijų neturiu.

  • Kokybes skyrius 2023.11.06

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 356. Erika 2023.11.01

  2023.11.01, maršrutas Marijampolė-Alytus 14.45. Autobusą sustabdėme jau beišvažiuojantį 14.43. Į Alytų važiavo tik mano dukra, kuri turi 2 lygio negalią, aš į autobusą įlipau kaf pateikus pažymėjimą nupirkčiau bilietą. Pasitikslinau ar šis autobusas važiuoja į Alytų. Vairuotojo elgesys buvo gyvuliškas. Jis labai nemandagiai ir grubiai rėkė, kad nu o kur dar jei ne į Alytų!!! Tada pradėjo rėkti, kad mano dukra jet neskuba įlipti, nors jo stovėjo už manęs, kol aš pirkau bilietą. Liepiau vaikui praeiti greičiau ir sėstis, kol pati vis dar laukiau kol jis pagaliau susiskaičiuos reikiamą sumą ir gražą. Tada pradėjo šaukti, kad mano dukra alteitų pasiimti bilietą, kadangi kaip ir minėjau mano dukra turi antro lygio negalią, aspergerio sindromą aš kaip mama taupant laiką norėjau paimti bilietą ir jai perduoti. Bet vairuotojas naglai man jo nedavė ir laukė, kol vaikas pats ateis ir susipras paimti. Buvo labai nemaloni situacija. Vairuotojui pasakiau raminti savo šlykštų elgesį, nes mano vaikas turi negalią ir kad jis labai nemandagiai elgiasi ir, kad bus paskųstas-ką dabar ir darau. Tokie pikti tipai neturėtų vairuoti viešojo transporto.

  • Kokybes skyrius 2023.11.06

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 357. Kornelija 2023.11.04

  2023-11-04 važiavau autobusu Klaipėda-Raseiniai-Vilnius. Turėjau iš anksto nusipirkusi bilietą Raseiniai-Vilnius 14.05 vieta 5. Įlipau į autobusą Raseiniuose ir atsisėdau į savo vietą 5. Vėliau priėjęs vyras su moterimi pradėjo sakyti, kad tai jų vietos, nes jie iki Raseinių juose sedėjo. Atsakiau, kad sėdžiu savo vietoje, kuri nurodyta biliete. Vyras puolė per mano kojas, atsisėdo prie lango ir mane išstūmė iš kėdės. Išsilaikiau ant kojų praėjime, buvo sužeistas pirštas. Vairuotojas tik praėjus penkioms minutėms po įvykio, pasakė: kam mušatės dėl vietos, kaip vaikai, juk laisvų vietų yra. Supratau, kad vairuotojas palaiko vyrą, kuris išstumia keleivę moterį iš jos vietos. Prašau išsiaiškinti ir mane informuoti, ar ir toliau palaikysite vairuotojus, kurie nežiūri, kad keleiviai sedėtų savo vietoje. Toleruosite šį vairuotoją, kuris apsimeta, kad nieko negirdi, nemato, nepalaiko tvarkos autobuse, leidžia keleiviams vyrams išstūminėti keleives moteris iš jų vietų.

  • Kokybes skyrius 2023.11.06

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 358. Gerda 2023.11.07

  Šitą įmonę reikia uždaryti! Pastoviai nukenčiu nuo šitos įmonės moraliai, tik dėlto, kad vežuosi savo mažą šunį taroje (medžiaginėje tašėje skirtoje šunims vežtis). Vienas iš jų vairuotojų (jau ne pirmą kartą) labai negražiai pasielgė, deja neturiu jokių įrodymų nes tiesiog nesitikėjau to ką patyriau. Nusipirkau bilietą, nors jau seniai bevažiavau su TOKS nes tiesiog turėjau jau kelis kartus panašių insidentų. Įlipau į autobusą, vairuotojas man pasakė, kad negaliu važiuoti su šuniu, parodė man taisykles, joje yra skelbiama, kad jei bent vienas keleivis yra alergiškas šunims teks išlipti, paklausiau keleivių, visi atsakė, kad nėra alergiški ir ką manot vairuotojas pasakė, kad jis yra alergiškas! Labai susinervavau, kaip taip galima elgtis ir tiesiai į akis meluoti. Mano draugas susisiekė su teisininku, kuris padėjo man dėl šios situacijos su TOKS vairuotoju. Teisininkas paprašė atsiųsti duomenis įrodančius, kad vairuotojas turi alergiją šunims. TOKS įmonė atrašė, kad VAIRUOTOJAS nėra alergiškas, alergiškas buvo KELEIVIS, kuris neva paliudijo, kad VAIRUOTOJAS to net nesakė, o tai neva sakė KELEIVIS, kad yra alergiškas. Ši įmonė taip elgiasi ne tik su manimi buvo atvejis kai jų vairuotojas užsieniečiams pasakė: IŠMOKIT KALBĖTI LIETUVIŠKAI NES ESATE LIETUVOJE! Taigi labai tikiuosi, kad kada nors jie paklius į tokią situaciją su tokiu žmogumi, kuris juos tikrai pamokys. ŽINUTĖ “TOKS” KOMPANIJAI-Gyvenkite savo susikurtoje UTOPIJOJE, bet patys suprantate, kad ji demokratiškoje valstybėje greitai gali baigtis. Aš deja esu paprastas žmogus, studentė, kuri kol kas neturi tokios įtakos kažką daugiau padaryti… Tiesiog jaučiuosi žiauriai pažęminta.

  • Kokybes skyrius 2023.11.08

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 359. Tatjana 2023.11.08

  Lapkričio 8 d., reisas Vilnius – Kaunas. 20.40 val. Neįmanoma važiuoti, lauke šalta, vairuotojas įjungęs šaltą orą. Mokant už bilietą 9 eur norisi bent šiltai važiuoti!

  • Kokybes skyrius 2023.11.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 360. Ligita 2023.11.10

  Esu studentė, bet ponia neprijeme mano pažymėjimo ir sake, kad nemato kokia tai mokykla, nors matosi, kad klaipėdos profesinė, nemandagi

  • Kokybes skyrius 2023.11.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 361. Dovydas 2023.11.12

  2023m lapkricio 12d reisas is rygos oro uosto 15:00 i Kauna.
  Vairuotojas nemaloniai bendrauja yra grubus.
  Kazko paklausus atsako nepatenkintas (pvz zmogus paklause ar panevezyje stovesime kazkiek laiko ar vaziuosime is karto) tai atsakymas buvo grubus:kas cia bus jei visur stovet pradesim.
  Latvijoje islindo i priespriesa lenkdamas kitas transporto priemones i savo juosta jau gryzo per istisine nes is priekio atvaziavo sunkvezimis (avarine situacija).
  Salone laike ijunges nenormaliai auksta temperatura visi keleiviai kaip kepykloje sedejo.
  Su eurolines vaziavau pirma karta,bet jei cia tokie „malonus” bei „paslaugus”vairuotojai vaziuoju paskutini karta.
  Kelione tikrai nesijaute saugi su siuo vairuotoju.

  • Kokybes skyrius 2023.11.14

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 362. Vestina 2023.11.15

  Kiekvieną rytą 7 val nuo Jotvingių stotelės važiuoju su 3 autobusu.. vairuotojai vairuoti nemoka! Stabdo staigiai, žmonės neišstovi ant kojų! Šiandien yra lapkričio 15 d. Ir vairuotojas važiuoja: stumk- trauk metodu! Veža kaip malkas!
  Prašau atsižvelgti, nes jau atsibodo, Kiekvieną rytą tas pats.. šiuo maršrutu važiuoja.nemažai vaikų! Atsakingumo reikėtų, dirbant tokį darbą! 😠

  • Kokybes skyrius 2023.11.22

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 363. Rūta 2023.11.24

  2023 11 24 važiavom 12.15 val. iš Druskininkų į Vilnių. Nuo Eglės sanatorijos paėmiau taksi, kad tik spėčiau į šį reisą ir kasoje nusipirkčiau bilietą. Maršrutinio tuo laiku nebuvo. Po 12. 15 val. vairuotojas dar įleido krūva piliečių, kurie, matyt, rengėsi vykti 13 val. į Vilnių Tas užtruko dar ilgiau, nes mes jau sėdintys autobuse laukėme, kol viena iš jų pasikeis 100 eurų blonknotą. Kažkas gailiai pasiskundė, kad gali pavėluoti į lėktuvą. Išvažiavom 12. 35 val. Kelias geras, nepavojinga, šviesus paros laikas. Aišku, turėjom neleistinoje vietoje išleisti keleivę, ko gero tą su kelione i oro uostą. Atvažiavom į Vilnių vietoj 14.05 – 14.40. Nebežinojau ką daryti, dar kartą imti taksi, kad čia suspėčiau su savo reikalais. Apšiko man kelionę ir dviejų dienų poilsį . Juk nebuvo jokios ekstremalios situacijos, kad laiku nevažiuoti.

  • Kokybes skyrius 2023.11.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 364. Simona 2023.11.25

  Noriu pasidžiaugti ir padėkoti vairuotojui Gintautui už mandagumą, paprastumą, supratingumą ir meilę savo darbui. Keliavau ketvirtadienį (11.23), maršrutu Kl-Vln, 15.15 val.

  • Kokybes skyrius 2023.11.27

   Laba diena,
   Dėkojame už gražius žodžius.
   Jūsų padėką būtinai perduosime vairuotojui.

 365. Jurgita 2023.11.28

  Bilietas nupirktas internetu. Išvykimas Vilniuje ne iš stoties. Žinant, Vilniaus miesto esamus kamščius yra sunku nuspėti kada autobusas pasieks Fabijoniškių stotelę ir todėl neturiu jokių priekaištų.
  Kyla klausimas kam rodau, nupirktą bilietą, jei vairuotojas nepatikrino ar nemato išlipimo vietos. Pagal grafiką yra tik 10min skirtumas išvykimo iš Vilniaus. Vienas autobusas stoja kiekviename mieste, o kitas ne. Turėjau važiuoti kur stojo kiekviename mieste.

  • Kokybes skyrius 2023.11.29

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 366. Liucija 2023.12.13

  Labai liūdna, bet vaiko Kalėdinę dovaną nesisavino vairuotojas, liūdna, kad toks autobusų parke dirba labai gudrių ir nesąžiningų vairuotojų, kurie rastų daiktų, šiuo atveju buvo vežta vaiko Kalėdinė dovana – flanelinė patalynė su paklode, nauja supakuota nostra.lt firminėje pakuotėje su užrašu karališkas miegas(ar sapnas) – buvo vairuotojo rasta, bet tyčia neatiduota į paliktų daiktų skyrių, kad neatsirastų vaiko kalėdinės dovanos – flanelinės patalynės ieškanti mama. … o juk tikrai netyčia ją pamiršau ir atsiminiau tik dabar kai vaikui reikia ruošti dovaną. Tad gaila kuomet turite nesąžiningų vairuotojų…

  • Kokybes skyrius 2023.12.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis buvo susisiekta asmeniškai.

 367. Rasa 2023.12.27

  2023-12-26 Birzai -Vilnius per Kupiski. Suprantu kad svenciu dienos, kad daug keleiviu… siuo marsrutu vazineju daugiau nei 30 metu ir niekada nebuvo tokios situacijos kad is Vabalninko , kas yra pirmas didesnis autobuso sustojimas isvykus is Birzu, negaleciau isvaziuoti i Vilniu, nes … nuo Utenos yra parduoti visi bilietai?! Likau stoveti gatveje o tuscias autobusas isvyko link Vilniaus….

  • Kokybes skyrius 2024.01.03

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 368. Monika 2024.01.12

  Sveiki, jau tikrai ne pirmą kartą važiuoju jūsų autobusais. Bet būtent nuo maždaug 2023m. Gruodžio mėnesio pradžios vis nepasirodo, arba vėluoja atvažiuoti autobusai į Elektrėnus. Nesuprantu, kaip taip įmanoma ir kodėl tai vyksta. Prieš mėnesį išvis lauke šaltai stovėjau nuo 16:00 iki 17:07, ir nei jūsų bendrovės, nei kitos neprisistatė atvažiuoti autobusai, kai pati bandau skubėti į darbą. Gal man 3-is valandomis anksčiau važiuoti tada? Gal tada prisistatys bent vienas? Negana to, kai įlipi, vairuotojai būna pikti ir susiraukę dėl to, kad PATYS VĖLUOJA, negrąžina grąžos ir liepia pasitraukti, kad galėtų priimti kitą žmogų. Tikiuosi pasikeis bent kažkas į gerą ir pasakysite, jog keleiviai nėra kažkokios šiūkšlės, su kuriais galima elgtis kaip nori.:)

  • Kokybes skyrius 2024.01.17

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 369. Gabrielė 2024.01.15

  Kodėl jau kelinta rytą autobusas 227 neatvažiuoja? Jau antrą dieną autobusus 227 neatvažiuoja į žirnių stotele, kada jisai čia turi būti 7:23. Kodėl taip vyksta? Stovėti visa valanda laukti autobus, spėlioti kada jisai atvaziuos, o tada gali gale važiuoti su sekė ačiū kuris 08:08? TAIGI MES ŽMONES IR Į MOKYKLĄ IR Į DARBĄ SKUBAM!!!!!

  • Kokybes skyrius 2024.01.17

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 370. Mindaugas 2024.01.19

  Noriu pranešti kas keliauja toks autobusais,
  Jaigu norite atsiskaityti su bankine kortelia pasiklausykite pas vairuotoja ar priima.
  Gali sukelti dideliu nepatogumų. Man atejus I stoti vaziuoti is Šilutės I Kauna pamačiau ant autobuso duru dideli lipduka kur nurodyta kad galimas mokėjimas bankinemis kortelėmis ir nurodyta kokiomis galima atsiskaityti.
  Kai atėjo laikas lipti.i autobusa ir pirkti bilieta vairuotojas sako kortelių nepriima ir tik grynais. Eik jieskoti bankomato ir nusimk grynu.

  • Kokybes skyrius 2024.01.29

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 371. Oskaras 2024.01.26

  Sveiki, įlipus į autobusą ir parodžius bilietą bei dokumentą vairuotojas pradėjo grasinti, kad specialaus leidomo ISM univesiteto ISIC dokumentas yra netinkamas ir, kad kitą kartą manęs į autobusą neįleis. Sėdėjimo tvarka eilinį kartą buvo be struktūros, reikėjo išprašinėti žmones iš vietų kurios buvo nupirktos ir rezervuotos internetu. Reisas Vilnius 16:30 – Panevėžys 18:15 data 2024-01-26.

  • Kokybes skyrius 2024.01.29

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 372. Keleivis 2024.02.07

  Sveiki. Teko susidurti su nepadoriu, TOKS vairuotojo elgesiu.
  2024m. vasario 7d. 9:15 autobusui sustojus Daugų m. (maršrutas Vilnius-Daugai – Alytus – Simnas – Kalvarija – Marijampolė) išlipęs vairuotojas parūkyti, čia pat ,už autobuso stotelės ir nusišlapino. Taip, žmogų gal ir „prispyrė”, tačiau gamtiniams reikalams atlikti yra naujai įrengtas biotualetas, vos už 20m.

  • Kokybes skyrius 2024.02.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 373. Laima 2024.02.09

  Maršrutas Lazdijai-Alytus-Vilnius 2024-02-09 įpajudėjus autobusui suskambo telefonas ,vairuotojas sustabdė autobusą ir liepė baigti pokalbį.Pokalbis buvo baigtas,nes vairuotojas pareiškė, kad trukdo kitiems keleiviams,keleivių viso labo buvo 5.Žinoma aš nežinojau,kad negalima atsiliepti telefonu nesvarbu tik nustebino tai kad po kelių minučių jau pats vairuotojas kalbėjo telefonu.Kaip suprasti tokias taisykles.O gal tai vairuotojo taisyklės!

  • Kokybes skyrius 2024.02.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 374. Kotryna 2024.02.29

  Autobusas Alovės kryžkelė – Vilnius 17:36 iš vis neatvažiavo turėjau prastovėti pusantros valandos ir laukti atvykstant kito autobuso. Ne tik, kad be proto sušalau, bet atvykus kitam autobusiui 18:51 vairuotojas elgesi labai nepagarbiai, kaltino, kad neturiu smulkesnės kupiūros susimokėti ir kad per mane vėluojame išvykti laiku, taip pat norėčiau sužinoti kokiose taisyklėse parašyta, kad pačios pirmos už vairuotojo esančios sėdynės yra neįgaliesiems. Labai nemalonu tenka dažnai naudotis jūsų transporto paslaugomis ir kiekvieną kartą tenka patirti vis kažkokių nemalonumų, kaip autobusų vėlavimai ir nepagarbus vairuotoju elgesys.

  • Kokybes skyrius 2024.03.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 375. Sergejus 2024.03.03

  Skuodas- VILNIUS. KZT 607. Is Kelmes isvyko 16.50.
  Vairuototas visiskas chamas,kokiu Lietuvoj retai besutiksi,isodinau zmona,tai man buvo geda.
  Geda uz tai,kad neismaliau tam issigimeliui snukio uz jo chamiskuma ir nepagarbu elgesi su moterimi.
  Kita karta pasitaisysiu,ir keliones jis tikrai nebetes.
  Aciu,geros dienos.

  • Kokybes skyrius 2024.03.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 376. As 2024.03.05

  Kodėl autobusai iš stotelių pajuda anksčiau laiko? 3-4 minutės daug ką reiškia to labiau grafikas yra grafikas. Kas ne spėjo tas pavėlavo, tai jau nebejuokinga. Ir be viso dar agresivus vieno vairuotojo vairavimas, važiuojant reikia laikytis ir rankom ir kojom kad nuo sėdinčių nenukryst.

  • Kokybes skyrius 2024.03.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 377. Sandra 2024.03.06

  Tokie geri autobusai, komfortiški ir patogūs.
  Nu bet vairuotojai tiek prikaitina saloną, o paprašius pamažinti šilumą- pyksta. Pas vairuotoją priekyje ten visai padori vėsuma, o keleiviai kaip pirty sėdi!

  • Kokybes skyrius 2024.03.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 378. Svetlana 2024.03.08

  73 maršrutas,nesaugiai veža keleivius.Stamdo taip,kad stovint galima susižeisti arba griūti.Laikas 13:30 kovo 8 dieną.

  • Kokybes skyrius 2024.03.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 379. ALINA 2024.03.12

  Sveiki.Autobusas vėluoja 30min.niekas informacijos nesuteikia,nei gyvai,nei telefonu.Niekas nieko nežino….šiais laikais-prasilenkiame su sveiku protu….atvažiuoja pavėlavę,pikti,nepaslaugūs,tik pasakė-gedimas….dabar važiuoja 40km/h greičiu,kalba neaišku ar atvažiuosime iki kryžkalnio.kokia tikimybė,kad neužsidegs,nesprogs…kaip jaustis žmonėms viduje?…kas kompensuos laiką,patirtą stresą,vėlavimą į susitikimą ?Kodėl nėra imtasi informacinių priemonių,saugumo,patikimumo?Ar tai normalu?Ar jūs norėtumėte būti tuo keleiviu dabar?

  • Kokybes skyrius 2024.03.13

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 380. Rosita 2024.03.21

  Laba diena, ar normalu, kad autobusas atvaziuoja i pirmine stotele tuo laiku kada turi isvaziuoti? Siandiena 15:50 marsrutas i Kauna, autobusas atvaziavo i stotele 15:50, is stoteles pajudejo 15:55. Be to vairuotojas nemandagiai kalba su keleiviais, juos skubina lyg tai butu keleiviu kalte, o i klausima kelinta busime Kaune atsake siandien busim.

  • Kokybes skyrius 2024.03.22

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai

 381. GIEDRIUS 2024.03.23

  sveiki..važiavau iš Biržų…iVilnių..vakare..vairuotoja moteris. .super..vau…ji profė. netik vairavimo..bet ir kai reikia šildyma ijungia ar išjungia..ar apšvietima prieš stotele išlipimo..super..skatinkit tokius darbuotojus..ačiū

  • Kokybes skyrius 2024.03.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 382. Tautvydas 2024.03.24

  2024-03-23 maršrutas : ( Biržai – Vilnius)
  17:20 įvažiavus į Širvintas, Jauna mergina mandagiai paprašė ir paklausė vairuotojo, ar negali išleisti prie degalinės esančioje stotelėje?
  Vairuotojas visas išraudęs, piktas, garsiai per visą autobusą rėkė, jog jam nepriklauso išleisti. Tik stotį. (Tai kam tos stotelės skirtos?)
  Nuvažiavus į stotį autobusas stovėjo 10 min, kol pajudėjo. Tai sunku buvo sustoti 1 min ir išleisti mergina, ar bent jau gražiai atsakyti, jog nesustos? Kiek teko važiuoti visada išleisdavo tiek pačiame Vilniuje, tiek kituose miesteliuose (stotelėse).
  Jeigu vairuotojui bloga diena, serga ar kokios problemos šeimoje nebūtina išsilieti ir gadinti nuotaikos kitiems. Trūksta tiesiog elementariausio žmogiškumo. Su klientais dirba, ne kažkur statybose su kolegomis vienas kitą siuntinėja.

  • Kokybes skyrius 2024.03.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 383. Nusivylusi 2024.03.26

  Maršrutu Panevėžys-Vilnius 03.26d.14:25 val, nustebino vairuotojas savo nemandagumu ir balso kėlimu tik įlipus, tokie darbuotojai neturėtų dirbti su žmonėmis

  • Kokybes skyrius 2024.03.27

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 384. Evelina 2024.03.29

  13:25 važiavau į Jiezną iš vilniaus Vairuotojas buvo malonus prieš kelionę pateikė informacija!

  • Kokybes skyrius 2024.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 385. Giedrė 2024.03.29

  2024.03.22 20:40 važiavau maršrutu Vilnius-Kaunas vairuotojo tab. Nr. 61362
  Norėčiau padėkoti vairuotojui už profesionalumą, saugumą, rūpestį ir nuoširdumą! Kelionė prabėgo kaip viena akimirka. Dažnai keliauju, todėl teko susidurti ir su ne tokiais mandagiais vairuotojais…
  Norėtųsi sutikti daugiau tokių vairuotojų, kad kelionės nekeltų vien tik streso, o suteiktų ir teigiamų emocijų.

  • Kokybes skyrius 2024.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 386. Grikis 2024.03.31

  Dažnai važinėju . Keliaiviai dažnai užsipuola vairuotojus bjauriausiais žodžiais , ižeidinėjimais neišsuaiškine situacijos , o jei nesustoja prie keliuko , ant kalniuko ar sustojime bet kur ,išlipdami apjuodina vairuotoja . Ka jaučia vairuotojas nesunku isivaizduot .

  • Kokybes skyrius 2024.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 387. Dddd 2024.03.31

  Iš utenos autobusas 19.00 vairuotojas buvo pasakes liko 2 vietos (mes tryse ir 1 metu berniukas) tad musu neileido, o 6 iš žmones stoveje už musu irgi buve be bilietu isėdo ir juos įleido.

  • Kokybes skyrius 2024.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 388. Ugnė 2024.04.01

  Laukėme autobuso 2 valandas, autobusas vėlavo 20 min, parašyta buvo, kad autobuso bilietai internetu neparduodami, atėjus pasake, kad nebėra vietų. Gal reiktų rašyti, kad autobuso bilietai išpirkti, o ne, kad bilietai internetu yra neparduodami. Labai nusivylėme. Ir dar apie 15-20 žmonių liko be kelionės į Vilnių. Nerekomenduoju.

  • Kokybes skyrius 2024.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 389. Domantas 2024.04.02

  Maršrutas Utena – Vilnius 19.00h., 03-31 (Sekmadienis). Vairuotojas neįleido mūsų triju žmoniu, ir okius dar mažas 10 menesiu vaiko. Kadangi vairuotojas sakė dvi vietos likusios. Bet kažkodėl likusius 6 žmones kurie irgi pirko bilietus pačiam autobuse įleido į autobusa. Ir beto apėjus aplink autobusa matėsi kad ten bent 10 vietu buvo. Tad klausimas kyla ar vairuotojas nenorėjo kad kūdikis važiuotų?

  • Kokybes skyrius 2024.04.04

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 390. donatas 2024.04.09

  prasau jusu sutvarkyti butent 69 autobuso grafika.
  jis veza y leza, siandiena 6.39 69nevaziuoja y leza. sudekit normaliai kas kur weza stoteleje tvarkarastius! y darba muo biruliskiu ejau peskomis. gal norit ta supista eura pargazinti ar grafikus normaliai stotelese padaryti turgavietes… nevisi turi ta interneta kad matytu wiska jusu paslepta!!!!!

  • Kokybes skyrius 2024.04.11

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.

 391. Viktorija 2024.04.11

  Laba diena,

  2024.04.11 maršrutas Vilnius-Klaipėda
  14:50 išvykimas iš stoties

  Norėčiau pasidalinti apie darbuotojų bendravimo “kultūra” su keleiviais. Įėjus į autobusą, bilietų pardavėjas ir tikrintojas trenktelėjo man į šoną, kai jo nepastebėjau galvodama, kad čia keleivis ir neparodžiau bilieto. Kaip bebūtų, rankų kišti Jūsų darbuotojai prie žmonių neturi jokios teisės.

  Naudojausi Jūsų paslaugomis pirmą ir paskutinį kartą.

  Dėkoju už dėmesį.

  Viktorija

  • Kokybes skyrius 2024.04.15

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės.
   Su Jumis susisieksime asmeniškai.