Maršrutų informacija

 

Tarpmiestiniai reisai

TOKS pasirūpins Jūsų patogia ir sklandžia kelione į atokiausius šalies kampelius. Vykdomi reguliarūs reisai tiek į mažesnius miestelius, tiek į didžiuosius miestus keliskart per dieną. 

Tarpmiestinių reisų bilietus galite rasti www.autobusubilietai.lt puslapyje arba paspaudę paveiksliuką žemiau. 

Taip pat nepamirškite, jog perkant bilietą pirmyn/atgal, atgaliniam bilietui gausite -20% nuolaidą!

 

Tarptautiniai maršrutai

Iš Vilniaus autobusų stoties kiekvieną dieną tarpmiestiniai maršrutai vykdomi į įvairius Europos miestus. Reisų laiką ir sąrašą keičiame pagal Jūsų poreikius, tad reisų laikus ir sąrašą galite rasti www.eurolines.lt puslapyje arba spustelėję paveiksliuką žemiau.

Primename, kad keliaujantiems su šeima yra galimybė įsigyti „Šeimos bilietą“, su kuriuo sutaupysite net iki 40% kelionės kainos. Taip pat, kas ketvirtam bilietui kelionei su Eurolines suteiksime -50% nuolaidą!

 

Airport Express

Norintiems patogios ir greitos kelionės tarp Vilniaus autobusų stoties ir Vilniaus oro uosto turime daug kartų per dieną šia kryptimi kursuojantį mikroautobusą. Užtektiniai vietos Jums ir jūsų bagažui, paslaugūs vairuotojai, bevielis internetas, elektros lizdai ir kiti patogumai. Paslaugos kaina – 3 Eur. Daugiau informacijos apie Airport Express rasite čia.

 

Jūsų komfortas su TOKS NEO

TOKS tarptautiniai, „Airport Express“ bei tarpmiestiniai autobusų maršrutai – išskirtinai patogūs ir komfortiški su Neo autobusais. Specialiai sukurti maršrutams, kaip Palanga–Vilnius, TOKS Neo autobusai išsiskiria modernia medijų centro sistema, su kuria per išmanųjį įrenginį galėsite mėgautis nemokamomis pramogomis, kaip filmai ar muzika.

Kelionės laikas neprailgs, kadangi jos metu galėsite naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu ir kelionės laiką skirti darbui ar savo mėgstamoms pramogoms. Beje, prie kiekvienos sėdynės esančiais elektros lizdais galėsite pasikrauti visus savo el. įrenginius.

Nepamirškite, TOKS Neo turite galimybę už bilietus atsiskaityti banko kortele. Tarpmiestiniai maršrutai su TOKS Neo taip pat pasižymi šviesiu bei erdviu salonu, kuriame galima patogiai įsitaisyti net su rankiniu bagažu.