Tarptautiniai bei tarpmiestiniai autobusų maršrutai

Tarptautiniai bei tarpmiestiniai autobusų maršrutai

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ organizuojamų tarpmiestinių maršrutų tinklas apima beveik visus Lietuvos miestus ir miestelius. Iš Vilniaus autobusų stoties kiekvieną dieną tarpmiestiniai maršrutai vykdomi ne tik į įvairius Lietuvos miestus, tačiau ir į kitas Europos šalis. Vykdome reguliarius tarptautinius autobusų maršrutus į Latviją, Estiją, Baltarusiją, Ukrainą, Karaliaučiaus sritį (Rusiją).

Tarpmiestinio susisiekimo autobusų grafikus, galite rasti www.autobusubilietai.lt puslapyje. Tarptautinio susisiekimo autobusų grafikus, galite rasti www.eurolines.lt puslapyje.

 

Išskirtinai komfortiški autobusai

Modernūs TOKS autobusai pasižymi itin aukšta kokybe ir inovatyvumu, nesvarbu, ar pasirinksite tarptautinį, tarpmiestinį ar „Airport Express“ maršrutą. Pasirinkę bet kurį iš jų, galėsite būti užtikrinti, kad keliaujate priemone, atitinkančia aukščiausius ekologijos standartus. Be to, visi TOKS tarptautiniai, „Airport Express“ bei tarpmiestiniai autobusų maršrutai pasižymi ypatingais patogumais, nes autobusuose įrengti multimedijos centrai, kuriuose rasite:

  • filmų;
  • muzikos įrašų;
  • kitų elektroninių leidinių.

Svarbu paminėti ir tai, kad kiekvienos kelionės metu galėsite naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu ir kelionės laiką skirti darbui ar kitokioms pramogoms, pavyzdžiui, elektroninių knygų skaitymui. Dėl to neprailgs net ir ilgiausi „Airport Express“, tarptautiniai bei tarpmiestiniai maršrutai. Beje, prie kiekvienos sėdynės esantys elektros lizdai nevers nerimauti, kad jūsų išmanusis įrenginys išsikraus nespėjus atlikti visų darbų.

 

Tarptautiniai maršrutai

Atsižvelgus į šiandieninio žmogaus poreikius ir lūkesčius, TOKS paslaugų pakete siūlomi ne tik tarpmiestiniai autobusų maršrutai, tačiau ir tarptautiniai. Tarptautiniai TOKS autobusai leis pasiekti Baltijos šalių, Lenkijos, Kaliningrado ir Ukrainos miestus. Svarbu paminėti, kad juos galėsite pasiekti ne tik iš didžiųjų – Vilniaus ir Kauno – autobusų stočių, tačiau ir iš kitų Lietuvos miestų, todėl nereikės rūpintis papildomu persėdimu. Galiausiai, keliaujantiems su šeima yra galimybė įsigyti „Šeimos bilietą“, su kuriuo sutaupysite net iki 40 % kelionės kainos.

Viskas, ką jums reikia padaryti – pasirinkti miestą, iš kurio išvyksite, nurodyti, kur vyksite bei pažymėti datą. Sistema parinks jums tinkamiausius variantus automatiškai, todėl visuomet žinosite, kad gavote geriausią pasiūlymą.

 

„Airport Express“ maršrutai

Kad ir kokie patogūs būtų tarpmiestiniai maršrutai, tačiau kelionėms į oro uostą TOKS siūlo kitą, specialiai skubantiems keliautojams sukurtą maršrutą, pavadinimu „Airport Express“. Jis patogus ne tik dėl to, kad veža iš Vilniaus autobusų stoties tiesiai į Vilniaus oro uostą, tačiau gali pergabenti ir kartu su jumis keliaujantį bagažą (tą sunkiai gali padaryti įprastas viešasis transportas). Naudokitės bevieliu internetu, elektros lizdais ir kitais patogumais!

 

Ypatingas komfortas su TOKS NEO

TOKS tarptautiniai, „Airport Express“ bei tarpmiestiniai autobusų maršrutai – išskirtinai patogūs ir komfortiški su NEO autobusais. Specialiai sukurti tokiems maršrutams, kaip Palanga–Vilnius, autobusai išsiskiria modernia medijų centro sistema, su kuria išmaniųjų įrenginių savininkai gali mėgautis specialiu, nemokamu pramogų paketu. Kitas patogumas – galimybė už bilietus atsiskaityti banko kortele. Tarpmiestiniai maršrutai su TOKS NEO taip pat pasižymi šviesiu bei erdviu salonu, kuriame galima patogiai įsitaisyti net su rankiniu bagažu.

Jeigu turite bet kokių klausimų, susijusių su kelionėmis, bilietų pirkimu ar kitomis, drąsiai kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie pasirūpins visais atsakymais.