Apie mus - Toks.lt

 

Atsinaujinęs TOKS pasižymi moderniu, pažangą simbolizuojančiu logotipu. Kasdienis mūsų komandos tikslas – pranokti lūkesčius. Šią užduotį įgyvendiname kasdien, kiekvienos užklausos metu.  

Bendradarbiaudami su kitomis nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis, tokiomis kaip „Eurolines“ ir „LKVA“, užtikriname, kad mikroautobusų bei autobusų nuoma ir kitos keleivių vežimo paslaugos atitiktų aukščiausius standartus.

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ užsiima ne tik keleivių pervežimu, bet ir:

 • autobusų pardavimu,
 • technine pagalba kelyje,
 • remonto dirbtuvių paslaugomis,
 • keleivių vežimu iki Vilniaus oro uosto maršrutu „airport express“,
 • transporto parkavimo paslaugomis,
 • reklama ant autobusų ir Vilniaus autobusų stotyje.

 

TOKS komandos siekis – tai išskirtiniai tiek kasdienių, tiek darbo ar pramoginių kelionių įspūdžiai. Naudodamiesi UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ paslaugomis, galite mėgautis:

 • Itin patogiais ir komfortiškais autobusais, kurie atitinka griežčiausius europinius komforto, saugumo ir aplinkosaugos standartus.
 • Patyrusių vairuotojų įgūdžiais, dėl kurių niekuomet nepavėluosite. Šveicariško tikslumo besilaikantys vairuotojai užtikrina išskirtinį punktualumą.
 • Konkurencinga kaina. Teikiame įvairias nuolaidas ir lengvatas vaikams, studentams, pensininkams, negalią turintiems žmonėms.
 • Siūlome įvairiais paslaugas, susijusias su keleiviniu transportu: autobusų nuoma, technine pagalba kelyje, „airport express“ ir transporto parkavimo paslaugas.
 • Keleivių saugumu. Kiekvienas, važiuojantis TOKS autobusais, yra apdraustas civiliniu ir kasko draudimu.

 

TOKS kompanijos logotipo kryptis – į ateitį

Palinkusių logotipo raidžių ir prekės ženklo simbolio kryptis – pirmyn. Tai atskleidžia ne tik kasdienę mūsų veiklą, bet ir TOKS požiūrį į verslą: drąsiai įgyvendiname inovatyvius sprendimus, diegiame naujausias technologijas, rūpinamės technine pagalba ir kitomis aktualiomis paslaugomis. Visoje savo veikloje vadovaujamės pažangiausiais vadybos ir aptarnavimo modeliais.

 

Žalios spalvos akcentas: tvarumas

Tvari, aplinkai, gamtai, žmogui ir ateičiai draugiška veikla – viena iš svarbiausių TOKS vertybių. Kiekvienas mūsų darbuotojas puikiai žino, kad rytojų kuriame šiandien, todėl renkamės gamtai nekenksmingas technologijas ir sprendimus. Net ir techninė pagalba kelyje atliekama stengiantis laikytis šių principų. Be to, mūsų autobusai ir mikroautobusų, autobusų nuoma atitinka aukščiausius ekologijos ir kokybės standartus.

 

Tamsus sidabras: technologijos ir išmanumas

Džiugios klientų patirtys kelionėse su TOKS – didžiausia mūsų motyvacija, todėl jas užtikrinti siekiame ne tik rūpestingai, draugiškai ir profesionaliai aptarnaudami keleivius, bet ir sukurdami jiems kuo patogesnes sąlygas keliauti tarp miestų, šalių, taip pat siūlydami patogią alternatyvą pasiekti Vilniaus oro uostą – „airport express“. Tai padeda užtikrinti modernūs, šiuolaikiški, aukščiausios klasės, visus patogumus ir išmanius sprendimus siūlantys TOKS autobusai.

 

TOKS komanda džiaugiasi galėdama teikti aukščiausios kokybės keleivių vežimo paslaugas ir garantuoja saugias, grafikus visuomet atitinkančias, patogias keliones.  Turite klausimų dėl paslaugų pasirinkimo ar jų užsakymo? Susisiekite – mūsų konsultantai visada pasiruošę padėti.