Apie mus - Toks.lt

Apie Tolimojo keleivinio transporto kompaniją TOKS

1996 metais įkurtos tarpmiestinio transporto kompanijos TOKS pagrindinis tikslas – pranokti keleivių lūkesčius visose kelionės stadijose, nuo bilieto įsigyjimo iki atsisveikinimo su vairuotoju reiso pabaigoje. 

 

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ užsiima ne tik keleivių pervežimu, bet ir:

  • autobusų nuoma,
  • autobusų pardavimu,
  • technine pagalba kelyje,
  • remonto dirbtuvių paslaugomis,
  • keleivių vežimu tarp stoties ir Vilniaus oro uosto – „Airport Express“,
  • transporto parkavimo paslaugomis,
  • reklama ant autobusų ir Vilniaus autobusų stotyje.

 

 

TOKS kompanijos logotipo kryptis – į ateitį.

Palinkusių logotipo raidžių ir prekės ženklo simbolio kryptis – pirmyn. Tai atskleidžia ne tik kasdienę mūsų veiklą, bet ir TOKS požiūrį į verslą: drąsiai įgyvendiname inovatyvius sprendimus, diegiame naujausias technologijas, rūpinamės technine pagalba ir kitomis aktualiomis paslaugomis. Visoje savo veikloje vadovaujamės pažangiausiais vadybos ir aptarnavimo modeliais.

 

Žalios spalvos akcentas: tvarumas.

Tvari, aplinkai, gamtai, žmogui ir ateičiai draugiška veikla – viena iš svarbiausių TOKS vertybių. Kiekvienas mūsų darbuotojas puikiai žino, kad rytojų kuriame šiandien, todėl renkamės gamtai nekenksmingas technologijas ir sprendimus. Net ir techninė pagalba kelyje atliekama stengiantis laikytis šių principų. Be to, mūsų autobusai ir mikroautobusų, autobusų nuoma atitinka aukščiausius ekologijos ir kokybės standartus.

 

Tamsus sidabras: technologijos ir išmanumas.

Džiugios klientų patirtys kelionėse su TOKS – didžiausia mūsų motyvacija, todėl jas užtikrinti siekiame ne tik rūpestingai, draugiškai ir profesionaliai aptarnaudami keleivius, bet ir sukurdami jiems kuo patogesnes sąlygas keliauti tarp miestų, šalių, taip pat siūlydami patogią alternatyvą pasiekti Vilniaus oro uostą – „airport express“. Tai padeda užtikrinti modernūs, šiuolaikiški, aukščiausios klasės, visus patogumus ir išmanius sprendimus siūlantys TOKS autobusai.