Paslaugos

Autobusų nuoma

Autobusų nuoma – paslauga, leidžianti optimaliai suderinti su komfortu ir biudžetu susijusius lūkesčius. TOKS komanda siekia, kad kelionės autobusais atvertų išskirtines galimybes tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Daugiau nei 30-ies žmonių išvykoms Lietuvoje ir užsienyje galite rinktis modernius, ypatingai komfortiškus autobusus. Su TOKS lengvai suorganizuosite ir poros valandų, ir kelių savaičių trukmės keliones.

Kodėl verta nuomotis autobusą iš TOKS?

 • Universalumas. Nuo krepšinio varžybų, giminės susitikimo, kelionės į oro uostą iki ekskursijos su kolegomis ar mokiniais Lietuvoje ir užsienyje – kur keliausite, sprendžiate tik Jūs. Skirtingo dydžio autobusuose gali komfortiškai jaustis nuo 30 iki 74 žmonių.
 • Patyrusio vairuotojo paslaugos. Autobusai nuomojami kartu su patyrusiu, paslaugiu, rūpestingu vairuotoju, todėl mėgautis kelionės įspūdžiais gali visa Jūsų komanda.
 • Pagalba rengiant maršrutą. Tam, kad autobusų nuoma nekeltų jokių papildomų rūpesčių, TOKS galite patikėti ir tikslaus greito, vaizdingo maršruto planavimą.
 • Komfortas. Išsinuomoti galite šiuolaikišką, erdvų autobusą su visais patogumais – nuo individualiai reguliuojamo kondicionieriaus iki nemokamo bevielio interneto, mikrofono ir DVD įrangos. Be to, autobusuose įrengtas atskiras talpus bagažo skyrius.
 • Saugumas. Nepriklausomai nuo kelionės krypties, civiliniu ir kasko draudimu draudžiami visi keleiviai.
 • Operatyvumas ir punktualumas. Išsinuomoję autobusą, kelionės tikslą visuomet pasieksite laiku.
 • Optimaliai suplanuotos išlaidos. Patyrusi komanda lengvai numato visas išlaidas, susijusias su autobuso dydžiu, kuro sąnaudomis, maršrutu ir kitais kelionės aspektais. Preliminarią sumą visuomet galite žinoti iš anksto.

Kelionės autobusu – tai galimybė netrikdomai, be papildomų rūpesčių mėgautis išvykos ar kitokio renginio įspūdžiais. Priklausomai nuo poreikių, galima ir vieno, ir kelių skirtingo vietų skaičiaus autobusų nuoma.

Kaip pasirinkti ir užsisakyti autobusą?

Tam, kad užsisakytumėte tinkamą autobusą, tereikia žinoti pagrindinius poreikius:

 • Žmonių skaičių. Nuo jo priklauso autobuso dydis, kiekis. Jei tikslaus žmonių skaičiaus nežinote, geriau rinktis didesnės talpos autobusą.
 • Kelionės kryptį. Žinant ją, kelionės maršrutas bus sudarytas greičiau ir paprasčiau. Apgalvokite, ar norite keliauti pažintiniu, ar tiesiog trumpiausiu maršrutu. Nuo krypties gali priklausyti ir autobuso tipas – kai kuriais patogiau riedėti nelygaus kelio, kalnuotomis vietovėmis. Be to, priklausomai nuo maršruto rekomenduojamas autobusas mažesniu ar didesniu degalų baku.
 • Paslaugos trukmę. Ji gali priklausyti nuo maršruto ir kelionės pobūdžio. Autobusą galite išsinuomoti tiek valandai, kasdienėms kelionėms, tiek savaitės trukmės pažintinėms išvykoms. Vairuotojas visuomet pasirengęs Jūsų palaukti sutartoje vietoje.
 • Patogumus. Jei kelionė pažintinė, gali praversti ne tik mikrofonas, bet ir vaizdo peržiūros įranga. Jei keliausite ilgiau nei kelias valandas, naudinga įvertinti tualeto, šaldytuvo, papildomų kištukinių lizdų poreikį.
 • TOKS komanda nuosekliai ir aktyviai rūpinasi, autobusų nuoma būtų greita, patogi, nebrangi. Jai galite patikėti geriausiai poreikius atitinkančio autobuso modelio parinkimą. Paslaugos užsakymas trunka vos kelias minutes – tiesiog susisiekite Jums patogiu būdu: telefonu ar el. paštu. Jums paskirtas konsultantas mielai atsakys į papildomus klausimus ir pateiks individualų pasiūlymą.

  Pasirūpinkite komfortiška ir saugia kelione lengvai – užsisakykite šiuolaikiško autobuso nuomą iš TOKS!

         Daugiau informacijos galite rasti www.autobusai.lt