Paslaugos

Autobusų nuoma

TOKS teikiama autobusų nuomos paslauga – puikus sprendimas norint tiek keliauti po Lietuvos apylinkes, tiek organizuoti išvykas į užsienio šalis. Siekiame padėti suorganizuoti mokyklines, sportines, pramogines ar turistines išvykas. Transporto priemonių parką sudaro 19–74 vietų mikroautobusai ir autobusai, todėl tikslą pasiekti išties paprasta. Priklausomai nuo kelionės krypties, pobūdžio ir poreikių, galima ir vieno, ir kelių skirtingo vietų skaičiaus autobusų nuoma.

 

Ko galite tikėtis naudodamiesi TOKS paslaugomis?

  • Siūlome modernius, erdvius mikroautobusus ir autobusus su visais patogumais. Priklausomai nuo autobuso modelio, kelionės metu galėsite mėgautis individualiai reguliuojamu kondicionieriumi, nemokamu bevieliu internetu, mikrofonu ar DVD įranga. Be to, transporto priemonėse įrengtas atskiras talpus bagažo skyrius.
  • Autobuso vairą patikime patyrusiam vairuotojui, todėl nebūsite apsikrovę papildoma našta, o kelione galės mėgautis visa Jūsų komanda. Vairuotojas užtikrins tiek kelionės saugumą, tiek punktualumą.
  • Nepriklausomai nuo kelionės krypties, autobusų nuoma teikiama kartu su keleivių civiliniu ir kasko draudimu.
  • Mūsų specialistai užtikrina, jog visos su kelione susijusios išlaidos būtų numatytos iš anksto, todėl preliminarią sumą visuomet galite žinoti iš anksto. Mums galite drąsiai patikėti sprendimą, kokio dydžio ir modelio mikroautobusą ar autobusą rinktis, kokio kuro bako reikėtų, kokiu maršrutu važiuoti.
  • Esame universalūs. Mūsų nuomos paslaugomis gali naudotis tiek individualūs asmenys, tiek įmonės. Keliauti gali tiek vaikai (su suaugusiųjų palyda), tiek suaugusieji.
  • Prisimename ir vertiname lojalius klientus, todėl suteikiame nuolaidas tiems, kurie pasirinkę autobusų nuoma savo kelionės rūpesčius ne pirmą kartą patiki mums.

 

Kaip sužinoti, koks autobusas labiausiai tinka Jūsų kelionei?

Tam, kad būtų galima užtikrinti optimalias išlaidas ir išrinkti tinkamą mikroautobusą, autobusą kelionei, kuris atitiktų poreikius ir turėtų visą reikiamą įrangą, tereikia žinoti šiuos pagrindinius aspektus:

  • Kiek bus keleivių? Nuo to priklauso transporto priemonės modelio dydis ir tai, ar reikės vieno, ar kelių mikroautobusų, autobusų. Jeigu nesate tikri dėl žmonių skaičiaus, geriau rinktis talpesnę transporto priemonę.
  • Kur norite nuvykti? Pasvarstykite, ko tikitės iš kelionės: ar Jums geriau keliauti vaizdingu, ar tiesiog greitesniu maršrutu? Jei keliausite į kalnuotą šalį, paprastai parenkame autobusus su talpesniu degalų baku.
  • Kiek laiko užtruks kelionė? Tai gali priklausyti nuo maršruto ir kelionės pobūdžio. Primename, jog autobusų nuoma gali būti teikiama ir vos kelias valandas, ir kelias savaites.
  • Kokią įrangą norėsite naudoti kelionės metu? Pažintinėse kelionėse praverčia mikrofonas, mobilieji telefonai ar kita elektroninė įranga. Keliaujant ilgiau nei kelias valandas svarbu įvertinti kištukinių elektros lizdų skaičių, šaldiklio, virtuvės zonos, tualeto poreikius.

TOKS komanda siekia, kad nuomos paslauga visuomet džiugintų operatyvumu, ekonomiškumu ir patogumu. Mielai padėsime išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį transporto priemonės modelį, papildomas paslaugas. Be to, esame pasirengę atsakyti į visus klausimus, susijusius su mikroautobusų, autobusų nuoma. Susisiekite: sklandi, maloni kelionė – tai bendras mūsų tikslas.

 

Daugiau informacijos galite rasti www.autobusai.lt