Maršrutai

Tarpmiestiniai

Tolimojo keleivinio transporto kompanijos (TOKS) tikslas – pasirūpinti išskirtiniais Jūsų kelionių įspūdžiais. Daugiau nei 20 metų veiklą vykdanti bendrovė siūlo greitas, ypač patogias ir saugias keliones už prieinamą kainą. Modernūs tarpmiestiniai autobusai ir mikroautobusai, papildyti naujausiais įrenginiais, suteikia galimybę mėgautis patogia ir turininga kelione daugiau nei 50-čia krypčių visoje Lietuvoje.

Keliaujant UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ TOKS tarpmiestiniais maršrutais kelionės neprailgs, nes autobusuose veikia nemokamas bevielis internetas. Kelionės metu nesijaudinkite, kad išsikraus Jūsų įrenginys: keleiviai gali pasikrauti savo elektroninius įrenginius šalia kiekvienos sėdynės įrengtuose elektros lizduose.

Tarpmiestinio susisiekimo bilietus galima pirkti, kur kas greičiau, bei patogiau www.autobusubilietai.lt. Nestovėk eilėje – pirk autobusų bilietus internetu! Visiems keleiviams, perkantiems bilietus į abi puses tarpmiestiniais maršrutais UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ TOKS taiko 20% nuolaidą atgaliniams bilietams. Taip pat nuolaidos taikomos studentams, vaikams iki 10 metų, asmenims virš 70 m. Bilietus su nuolaidą galite įsigyti www.autobusubilietai.lt ir Vilniaus autobusų stotyje.

 

Investicijos į modernumą – išskirtinio komforto pagrindas

Inovatyvumas – viena svarbiausių TOKS vertybių. Įmonei priklausantys modernūs autobusai, mikroautobusai puikiai pritaikyti pramogoms. Be to, jie atitinka aukščiausius ekologijos standartus.

Šiuolaikiškuose autobusuose įdiegti multimedijos centrai: juose gausu elektroninių leidinių, filmų, muzikos įrašų. Be to, visoje Lietuvoje prieinamas nemokamas bevielis interneto ryšys. Jis praverčia ir darbui, ir pramogoms, ir tiesiog pasirinkimui, kurie tarpmiestiniai autobusų maršrutai labiausiai tinka kelionei pratęsti.

Keliaujant TOKS transporto priemonėmis taip pat galima naudotis šalia sėdynių įrengtais elektros lizdais. Be to, daugelyje autobusų galima individualiai reguliuoti kondicionavimo sistemą.

 

Kitoks maršrutų planavimas

TOKS tarpmiestiniai maršrutai sudaromi ir koreguojami atsižvelgiant į skirtingus keliautojų poreikius. Atidžiai parenkamas tiek kelionių laikas, tiek transporto priemonės. Tarpmiestiniai autobusai naudojami ne tik dienomis, bet ir naktimis, taip pat – šventinėmis dienomis. Be to, keleiviai aptarnaujami visą parą veikiančiame informacijos centre. Su specialistais galima susisiekti tiek el. laiškais ar žinutėmis, tiek telefonu. Dėl šių priežasčių išvyką galima susiplanuoti ypač greitai ir patogiai.

 

Išskirtinis dėmesys visiems lūkesčiams

Nepriklausomai nuo to, kokie tarpmiestiniai autobusų maršrutai pasirenkami, galima naudotis visais kompanijos užtikrinamais privalumais:

  • Saugumu. Visi TOKS keleiviai apdraudžiami. Be to, saugumą užtikrina išskirtinė vairuotojų patirtis, speciali transporto priemonių įranga.
  • Komfortu. Be jau minėtų patogumų verta paminėti ir galimybę už kelionę atsiskaityti banko kortele, įsigyti bilietų internetu.
  • Patrauklia kelionės kaina. Bilietų kaina sudaroma taip, kad, įvertinus visus privalumus, visuomet liktų konkurencinga.

 

TOKS tarpmiestiniai maršrutai – tai galimybė keliauti be jokių rūpesčių. Tiesiog pasirinkite kryptį ir pasirūpinkite kelionės bilietais. Jei kyla klausimų, kurie tarpmiestiniai autobusai moderniausi, kaip atsiskaityti ar kokias dar paslaugas galite užsakyti, susisiekite Jums patogiausiu būdu: el. paštu ar telefonu. Komanda mielai pasirūpins, kad tarpmiestiniai autobusų maršrutai atitiktų visus poreikius, tad mėgaukitės kasdienių kelionių malonumais su TOKS!