Apie mus

5 dalykai, kuriais reikėtų pasirūpinti prieš kelionę į oro uostą

Žinios apie keliavimą paprastai įgaunamos kartu su patirtimi, o ši susideda iš ne visuomet malonių nutikimų: pavėlavimų į autobusus, pamirštų daiktų ir daugybės kitų mažų klaidų. Nepatyrę keliautojai kartais baiminasi į kelionę leistis savarankiškai, tačiau pasitelkus kitų patirtį pasiekti kelionės tikslą galite kur kas lengviau ir patogiau. Šį sykį patariame, ko nepamiršti, jei į Vilniaus oro uostą keliausite naudodamiesi paslauga „Airport Express“.

 

Kokios yra svarbiausios užduotys, kurias privaloma atlikti prieš kelionę?

Įsitikinkite, kad esate pasiruošę išvykai peržiūrėję sąrašą veiksmų ir dalykų, kurie yra esminiai norint užtikrinti sklandų išvykimą ir apsilankymą kitoje šalyje:

  1. Pasirūpinkite išvykimu iš namų ankščiau. Niekad negalime žinoti, kokios kliūtys laukia kelyje ir kiek svarbaus laiko jos gali atimti. TOKS oro uosto ekspresas – itin patogi paslauga. Per dieną šie autobusai važiuoja daugiau nei 30 kartų, todėl galite būti ramūs, jog oro uostą pasieksite laiku. Jei norite išvengti nepatogumų, taip pat galite įsigyti bilietą į mikroautobusą iš anksto, internetu ar autobusų stoties kasoje.
  2. Pasidomėkite, ar turimai kreditinei kortelei priskirtas ir kelionių draudimas. Medicininės išlaidos užsienio šalyse gali būti labai didelės, todėl svarbu žinoti, nuo ko esate ir nesate apdrausti. Kai kuriais atvejais kelioninis draudimas taip pat padengia pamestų ir pavogtų daiktų vertę. Yra daugybė kelioninio draudimo variantų, tad išsiaiškinkite, kuris Jums tinka labiausiai. Įsitikinkite prieš kelionę, ar kortelę turite su savimi.
  3. Vykstant į kai kurias šalis privaloma turėti galiojančią vizą, todėl tuo taip pat pasirūpinkite iš anksto. Juk šio dokumento gavimas kartais užtrunka ne vieną ir ne dvi dienas. Nepamirškite pasitikrinti, ar Jūsų pasas ar asmens tapatybės kortelė vis dar galioja. Pasirūpinkite atsarginėmis dokumentų kopijomis – tam atvejui, jei kažką pamestumėte. Geriausia kopijas paskirstyti ir laikyti su savimi, lagamine ir namuose arba pas artimuosius. Oro uosto ekspresas – patogi paslauga, nes mikroautobuse galite prisijungti prie bevielio interneto, pasidaryti bilieto ekrano kopiją ir išsisaugoti telefone.
  4. Pasirūpinkite savo išmaniuoju telefonu. Kol vykstate į oro uostą pasinaudokite internetu ir aktyvuokite „Google Drive“ ar „iCloud“ debesų laikmenas. Ten galėsite talpinti visas kelionės nuotraukas, dokumentus ir aktyvuosite „Rasti mano telefoną“ funkciją. Dingus mobiliajai ryšio priemonei, prisijungę prie savo paskyros kompiuteryje ar kur kitur galėsite matyti telefono buvimo vietą realiu laiku.
  5. Įsitikinkite, kad bagažas atitinka oro linijų nurodymus. Išsimatuokite lagaminus dar namuose, tam, kad atliekant oro uosto patikrą nereikėtų mokėti papildomai už neatitinkančius numatytų standartų krepšius.

 

Sutaupykite laiko ir išlaidų pasirūpinę smulkmenomis

Užsiregistruokite į skrydį internetu, jei oro linijos suteikia tokią galimybę: taip sutaupysite laiko ir galėsite iškart pereiti prie apsaugos punkto. Kaip minėjome, TOKS oro uosto ekspresas suteikia galimybę naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu ir elektros lizdais. Žinoma, pasirūpinkite ir smulkiais dalykais, kurių prireiks kelionės metu: ausinės, pakrovėjas, vaistai, atsarginiai drabužiai, knyga ir panašiai. Dažnai keliaujantiems pravers įsigyti universalų tarptautinį kištuką elektros prietaisams.

Atsižvelgę į šį daiktų sąrašą ir patarimus galėsite mėgautis kelione be jokio streso. Svarbiausia – apgalvoti visus poreikius iš anksto.


← Atgal