Tarptautiniai bei tarpmiestiniai autobusų maršrutai

Airport Express

 

Kelionės neretai pareikalauja detalaus planavimo. Apgalvoti reikia daugybę dalykų – nuo lagamino turinio iki nakvynės vietos. Galiausiai susiruošėte įsimintinoms atostogoms ar verslo kelionei, tačiau nežinote, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą su lagaminais ir kitais kelionėje būtinais daiktais? TOKS atnaujino savo maršrutus ir siūlo itin patogią išeitį – paslaugą „Airport Express“. Vilnius, Kaunas, kitas Lietuvos miestas ar miestelis – nesvarbu. Kad ir kur begyventumėte, atvykę į sostinės autobusų stotį, iš jos patogiai pasieksite oro uostą ir nepraleisite skrydžio. Itin patogu tai, kad „Airport Express“ autobusai į Vilniaus oro uostą ir atgal vyksta net 28 kartus per dieną, todėl ilgai laukti tikrai nereikės.

 

Pravers ketinantiems vykti viešuoju transportu

Nusigauti iki oro uosto atvykus autobusu į Vilnių iš kito miesto ar tiesiog kito mikrorajono gali būti sudėtinga. Viešasis transportas dažnai būna perpildytas, o atskiros vietos bagažui nėra. Kitas pasirinkimas yra važiuoti taksi, tačiau kelionės kaina tokiu atveju būtų ganėtinai nemaža. Specialūs TOKS autobusai „Airport Express“ (Vilnius ar kitas miestas, iš kurio atvykstate, visiškai nesvarbu – tokia paslauga gali pasinaudoti visi), pritaikyti kelionėms šia kryptimi, išspręs tokias problemas, todėl jaudintis, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą, tikrai nebereikės.

 

Išskirtinai patogi kelionė

„Airport Express“ autobusai į Vilniaus oro uostą pasižymi tokiais privalumais:

  • Modernios transporto priemonės yra komfortiškos, erdvios, turi atskirą bagažo skyrių daiktams.
  • Juose yra nemokamas bevielis internetas, kuriuo galėsite naudotis visos kelionės metu.
  • Šalia savo vietų rasite įrengtus elektros lizdus, todėl be vargo pakrausite savo išmaniuosius įrenginius.

Taigi, jei norite visapusiškai pasimėgauti kelione, šis pasirinkimas – vertas Jūsų dėmesio.

 

Kaip viskas vyksta?

Svarstote pasinaudoti „Airport Express“? Vilnius, Kaunas, Klaipėda, o gal kitas šalies miestas ar miestelis – tai gali padaryti kiekvienas. Tereikia atvykti į sostinės autobusų stotį – būtent iš jos pasieksite savo kelionės tikslą. Jeigu ten nerasite pakankamai informacijos, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą, detaliau apie tai sužinosite paskambinę informacijos telefonu arba šioje interneto svetainėje. Žemiau rasite ir tikslų tvarkaraštį, pagal kurį išvyksta „Airport Express“ autobusai į Vilniaus oro uostą. Bilietus visuomet galite įsigyti stoties kasose, tiesiogiai iš vairuotojo arba internetu (svetainėje www.autobusubilietai.lt).

Bilieto kaina → 2.50€

 

IŠVYKIMO GRAFIKAS

Kodėl verta rinktis TOKS?

Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS) nuo 1996-ųjų atlieka keleivių pervežimus įvairiais maršrutais Lietuvoje ir už jos ribų, todėl yra sukaupusi nemažą patirtį. Ji siūlo kokybiškas, punktualias, saugias keleivinio transporto paslaugas, viena iš jų ir „Airport Express“. Vilnius ar kitas miestas, kuriame gyvenate – nesvarbu. Susisiekimo galimybės – išties plačios.

Nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į Jūsų poreikius – bene didžiausi įmonės tikslai. Vis dar nesugalvojote, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą? TOKS paslauga „Airport Express“– tai greitas ir patogus sprendimas kiekvienam.