Maršrutai

Airport Express

Kelionės neretai pareikalauja detalaus planavimo. Apgalvoti reikia daugybę dalykų – nuo lagamino turinio iki nakvynės vietos. Galiausiai susiruošėte įsimintinoms atostogoms ar verslo kelionei, tačiau nežinote, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą su lagaminais ir kitais kelionėje būtinais daiktais? TOKS atnaujino savo maršrutus ir siūlo itin patogią išeitį –  paslaugą „Airport Express“, kuri padės patogiai pasiekti oro uostą ir nepraleisti skrydžio. Nuo Vilniaus autobusų stoties įmonės TOKS autobusai į Vilniaus oro uostą ir atgal vyksta net 34 kartus per dieną, todėl ilgai laukti tikrai nereikės.

Pravers ketinantiems vykti viešuoju transportu

Bandyti nusigauti iki oro uosto atvykus autobusu į Vilnių iš kito miesto ar tiesiog kito mikrorajono gali būti sudėtinga – viešasis transportas dažnai būna perpildytas, o atskiros vietos bagažui nėra. Kitas pasirinkimas yra važiuoti taksi, tačiau kelionės kaina tokiu atveju būtų gana nemaža. Specialus TOKS oro uosto ekspresas, pritaikytas kelionėms šia kryptimi, išspręs šias problemas.

  • Autobusai yra komfortiški, erdvūs, turi atskirą bagažo skyrių daiktams.
  • Juose yra nemokamas bevielis internetas, kuriuo galėsite naudotis visos kelionės metu.
  • Šalia savo vietų rasite įrengtus elektros lizdus, todėl be vargo pakrausite savo išmaniuosius įrenginius.

Kaip viskas vyksta?

Kad galėtumėte pasinaudoti šia paslauga, pakanka tiesiog nuvykti iki Vilniaus autobusų stoties, iš kurios vyksta autobusai į Vilniaus oro uostą. Jeigu stotyje nerasite pakankamai informacijos, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą, detaliau apie tai sužinosite paskambinę informacijos telefonu arba šioje interneto svetainėje. Žemiau rasite ir tikslų „Airport Express“ autobusų tvarkaraštį. Internetu (svetainėje www.autobusubilietai.lt) taip pat galite užsisakyti bilietus. Jeigu tam padaryti neturite galimybės, bilietus visuomet galite įsigyti autobusų stoties kasose arba tiesiogiai, iš vairuotojo.

Bilieto kaina → 2€

Dar patogesni laikai nuo 2019 05 10

airportexpress

 

Kodėl verta rinktis TOKS?

Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS) nuo 1996-ųjų atlieka keleivių pervežimus įvairiais maršrutais Lietuvoje ir už jos ribų, tad yra sukaupusi nemažą patirtį. Ji siūlo kokybiškas, punktualias, saugias keleivinio transporto paslaugas. Vienas didžiausių įmonės tikslų – nuolatinis tobulėjimas, orientacija į Jūsų poreikius. Atnaujintas oro uosto ekspresas gerokai sumažins rūpesčius, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą. TOKS autobusai į Vilniaus oro uostą – tai greitas ir patogus sprendimas kiekvienam.