Apie mus

Rami kelionė: ko nedaryti prieš paliekant namus?

Kelionėse norisi atsipalaiduoti ir visapusiškai pasimėgauti naujais potyriais. Tam, kad jų metu nereikėtų jaudintis dėl nesaugiai paliktų namų ar su savimi pasiimtų brangių daiktų, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Tai gali padėti apsisaugoti nuo nemalonių netikėtumų, todėl atostogos taps kur kas ramesnės.

 

Nepalikite nesaugių ir netvarkingų namų

Nesvarbu, kur ir kuriam laikui planuojate išvykti, visų pirma patartina pasirūpinti savo namų saugumu. Atkreipkite dėmesį į elektrinius prietaisus. Esant galimybei, ištraukite jų kištukus iš elektros lizdo. Tai gali padėti apsisaugoti nuo netikėtai kilusio gaisro, kurio pasekmės dažniausiai būna išties liūdnos. Tarptautiniai autobusai yra ypač tinkamas būdas aplankyti kaimyninę šalį – jis ekonomiškas, ekologiškas ir patogus. Tokios kelionės parastai trunka ilgiau, todėl patariama pasirūpinti papildomomis apsaugos priemonėmis. Tokiais atvejais apie išvyką verta perspėti ir artimiausius kaimynus. Taip jie žinos, kad tuo laikotarpiu jūs nelaukiate svečių, todėl prie durų slampinėjantis asmuo tikrai neliks nepastebėtas.

Prieš paliekant namus patariama juos susitvarkyti – juk kur kas maloniau grįžti į švarią aplinką. Vieni iš svarbiausių dalykų, kurių nereikėtų pamiršti, yra šaldytuvas. Jame neturėtų būti palikta greitai gendančių produktų. Priešingu atveju šaldytuve atsiras blogas kvapas, pradės veistis pelėsis. Jeigu jį jau sutvarkėte, naudinga atkreipti dėmesį ir į šiukšlių dėžę. Bene geriausia ją visiškai ištuštinti. Taip po ilgos kelionės atidarius namų duris jūsų nepasitiks nemalonus kvapas.

 

Neviešinkite savo planų socialiniuose tinkluose

Tarptautiniai autobusai iš Lietuvos išvyksta pakankamai dažnai, todėl kelionei suplanuoti nebūtinai reikia daug laiko. Nepriklausomai nuo to, ar išvykti nusprendėte ekspromtu, ar apie tai žinojote jau seniai, nepatartina visų savo planų viešinti socialinėje erdvėje.

Tikrai ne visuomet pavyksta pastebėti, kas mus joje seka ir kokie tikrieji tų žmonių tikslai. Kai kurie jie gali būti nusiteikę priešiškai ir pastebėję, kad tam tikru metu jūsų nebus namuose, vienaip ar kitaip pakenkti. Žinoma, tai nereiškia, kad privalote visiškai nebenaudoti socialinių tinklų, tiesiog rekomenduojama pasistengti neatskleisti išsamių išvykos detalių.

 

Neimkite su savimi daug ir brangių daiktų

Tam, kad kelionė būtų ramesnė, jei tik įmanoma, patariama su savimi neimti itin brangių daiktų. Dažniausiai tai būna brangūs papuošalai, drabužiai, elektroniniai įrenginiai ir pan. Be to, kad jie traukia vagių dėmesį, išlieka pakankamai nemaža galimybė juos apgadinti arba tiesiog pamesti.

Nors tarptautiniai autobusai ir turi didelį bagažo skyrių, tai dar nereiškia, kad būtina save apkrauti dideliu daiktų kiekiu. Taip kelionės metu nereikės tampyti sunkaus lagamino ir jaudintis dėl brangių prietaisų. Be to, rekomenduojama su savimi turėti ir daug grynųjų pinigų. Dažniausiai jų prireikia tik smulkesnėms išlaidoms, o už paslaugas ar didesnius pirkinius galite atsiskaityti kortele.

Nepraleiskite progos pasirūpinti ramesne išvyka. Atsižvelgus į šiuos patarimus, tai padaryti turėtų būti ganėtinai nesudėtinga. Dar vis nežinote, kur ir kaip keliausite? Nedvejokite: TOKS tarptautiniai autobusai – puiki proga aplankyti kaimyninę ir netgi tolimesnę užsienio šalį.


← Atgal