Tarptautiniai bei tarpmiestiniai autobusų maršrutai

Tarptautiniai autobusai

UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija yra „Eurolines“ organizacijos narė ir kartu su UAB „Kautra“ atstovauja šiai organizacijai Lietuvoje. Kartu su verslo partneriais organizuojame reguliarius tarptautinius autobusų maršrutus į GDANSKĄ, VARŠUVĄ, TALINĄ, RYGĄ, MINSKĄ, KIJEVĄ, LVOVĄ, KALININGRADĄ.

Kelionės ugdo žmogų, leidžia susipažinti su skirtingomis kultūromis, papročiais ir žmonėmis. Išmaišyti savo gimtąjį kraštą ir pažinti dar neatrastas vietas visuomet yra įdomu. Tačiau jei norite sužinoti dar daugiau ir mėgautis turiningomis kelionėmis po įvairias Europos šalis, „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS) užtikrins, kad savo kelionės tikslą pasiektumėte saugiai ir patogiai.

 

Išskirtinis dėmesys Jūsų komfortui

Kelionė į užsienio šalis gali trukti pakankamai ilgai, todėl jos metu yra itin svarbu jaustis patogiai. TOKS tarptautiniai autobusai pritaikyti taip, kad atitiktų skirtingus Jūsų poreikius. Šie autobusai pasižymi erdvumu ir patogumais, kurie neleis kelionei prailgti:

  • Autobuse veikiantis bevielis interneto ryšys leis sparčiai naršyti, ieškoti su kelione susijusios informacijos bei dalintis įspūdžiais su draugais ir artimaisiais.
  • Savo išmaniaisiais įrenginiais galėsite naudotis nesibaimindami, jog jie išsikraus – šalia sėdimų vietų yra įrengti elektros lizdai, kuriais pasinaudodami įkrausite prietaisą.
  • Kelionės metu galėsite žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos bei skaityti žurnalus įvairiomis kalbomis.
  • Autobusuose ir mikroautobusuose veikia moderni oro kondicionavimo sistema, kurią kiekvienas keleivis gali pritaikyti savo poreikiams.

 

Išsirinkite norimą maršrutą

TOKS yra organizacijos „Eurolines“ narė ir atstovė Lietuvoje.

Eurolines

Įmonės tarptautiniai autobusai leis mėgautis kiekviena kelione. Kryptį galite pasirinkti iš populiariausių maršrutų sąrašo, kuriame rasite didžiuosius Baltijos šalių, Lenkijos, Kaliningrado ir Ukrainos miestus. Tam tikrus miestus pasiekti galite ne tik iš Vilniaus ar Kauno autobusų stočių, bet ir kitų Lietuvos miestų, todėl išvengsite papildomo persėdimo – reikėtų tik įsigyti sujungiamąjį autobuso bilietą. Be to, keliaujantys su šeima turi galimybę įsigyti „Šeimos bilietą“, kuris padės sutaupyti net iki 40 % kelionės kainos.

 

Planuoti kelionę – itin paprasta

Iš sąrašo pasirinkite miestą, iš kurio norėsite išvykti, galutinį kelionės tikslą ir konkrečią kelionės datą, o sistema automatiškai suras ir parinks tinkamiausius variantus. Matysite ne tik numatomą kelionės laiką, bet ir vežėją, reikalingus persėdimus ir bilietų kainas. Bilietus galėsite patogiai ir greitai įsigyti internetu.

Modernūs, pramogoms ir šiandienos poreikiams puikiai pritaikyti TOKS tarptautiniai autobusai leis keliauti komfortiškai, be jokių rūpesčių. Jei norite gauti tikslesnės informacijos apie kelionės maršrutą, išvykimo laikus, nuolaidas ir kita, susisiekite svetainėje aukščiau nurodytu telefono numeriu ar elektroniniu paštu.