Apie mus

Lankomiausios Europos vietos rudenį

Ruduo – puikus metas aplankyti dar nepažintus Europos kampelius. Jei jau kurį laiką apie tai svajojate, nepraleiskite progos to įgyvendinti. Jei galvojate, kokį transportą pasirinkti, tuomet kelionės autobusu galėtų būti geriausias sprendimas. Štai keletas idėjų, kokias vietas verta aplankyti šį rudenį.

 

Gdanskas

Šis uostamiestis įsikūręs šiaurės Lenkijoje. Jis ribojasi su Baltijos jūra. Mieste yra daugybė išskirtinių vietų, kurias rekomenduojama pamatyti kiekvienam. Viena iš jų – Aukštieji vartai, kurie kažkada buvo pagrindiniai vartai į Gdanską. Šiuo metu čia veikia turizmo informacinis centras, kuriame galite rasti daug informacijos ir apie kitus lankytinus objektus.

Atvykus į šį Lenkijos miestą verta aplankyti plytinę Šv. Mergelės katedrą, išsiskiriančią savo dydžiu. Joje galima pamatyti ir 15 a. pagamintą astronominį laikrodį. Na ir kaip nenuvykti prie miesto rotušės, kuri stovi pačiame miesto centre? Juk kelionės autobusu suteikia tam puikią progą.

 

Ryga

Dar viena kryptis, kurią rekomenduojama išbandyti rudenį – Latvijos sostinė. Jos senamiestyje galima pamatyti daugybę nuostabių  pastatų, vienas iš jų – Šv. Petro bažnyčia, menanti viduramžių laikus. Pakilus į 130 metrų bokštą atsiveria įspūdinga miesto panorama. Norintiems iš kelionės parsivežti neįkainojamus įspūdžius, patariama aplankyti ir išskirtinio grožio Melngalvių rūmus, stovinčius pačiame miesto centre. Vertėtų nepraleisti ir tokių objektų kaip Filmų muziejus ir Latvijos nacionalinė opera.

 

Minskas

Ieškantiems kelionių idėjų turime ir dar vieną pasiūlymą – Minską. Tai miestas, kuris Antrojo pasaulinio karo metais buvo visiškai sugriautas, o atstatytas pokariu. Net ir turint omenyje šį faktą, Minske yra nemažai objektų, kuriuos verta pamatyti kiekvienam. Iš karto po kelionės autobusu galite aplankyti Didžiojo Tėvynės karo muziejų. Čia eksponuojami įvairūs tankai, orlaiviai ir kiti reliktai, menantys karo metus.

Augalų mėgėjai turėtų nepraleisti progos nuvykti į išskirtinio grožio botanikos sodą, kuris yra viena iš lankomiausių vietų Baltarusijoje. Labai smagu tai, kad ši vieta yra atvira lankytojams ištisus metus. Norintiems pamatyti ne tik daugybę augalų, bet ir gyvūnų vertėtų aplankyti ir zoologijos sodą, kuriame sukurtas natūralus baseinas vandens paukščiams.

 

Lvovas

Jei norite aplankyti vietą, kurioje neišleisite daug pinigų, jums turėtų patikti vis labiau populiarėjantis Ukrainos miestas Lvovas. Ekskursiją galite pradėti nuo senamiesčio, kuris išties išskirtinis. Taip pat rekomenduojama aplankyti centrinę miesto aikštę ir šalimais esančią rotušę. Norite, kad šios kelionės autobusu įspūdžiai neblėstų dar ilgai? Tuomet patariama aplankyti ir tokias vietas kaip miesto pasididžiavimu vadinama Šv. Jurgio katedra, didingi Patockių rūmai.

 

Kelionių idėjų, kurias galite įgyvendinti jau šį rudenį, yra išties nemažai. Išsirinkite mėgstamą kryptį ir pasinerkite į nepamirštamų įspūdžių paiešką. Jei domina ir kiti Europos miestai, tiesiog susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu – kontaktiniai duomenys pateikti puslapio apačioje.


← Atgal