Atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 1. Laima
  2018.10.14

  Tiesiog norėjau pasidžiaugti, kad turite tokių vairuotojų, kaip vairuotoja, kuri vežė keleivius 2018-10-13 iš Vilniaus į Kauną (Iš Vilniaus pajudėjom apie 14:00). Buvo labai malonu važiuoti su šia paslaugia vairuotoja, kuri vos pajudėjus mikriukui suteikė informaciją, pagelbėjo didesnį bagažą turėjusiam keleiviui, be problemų susikalbėjo su anglakalbiu keleiviu. Žodžiu, auksčiausio lygio aptarnavimas!

  • TOKS 2018.10.25

   Laima, ačiū už gerus žodžius, būtinai perduosime jūsų padėką vairuotojui.

 2. LINA
  2018.10.23

  Maršrutas ŠILALĖ-Tauragė -Kryžkalnis- Raseiniai – Kaunas-VILNIUS labai dažnai išvažiuoja iš stotelės ELEKTRĖNAI 10 min. anksčiau nei nurodyta maršrutų grafike. (19 val. 23 min). Žmonės sekančio autobuso į Vilniaus kryptį turi laukti 30 min. vasaros laikotarpiu sutinku, galima pasivaikščioti, tačiau kai šalta lyja pučia smarkus vėjas, tas 30 min išlaukti nepasigavus peršalimo yra iššūkis. Todėl būtų visai neblogai, kad autobusas palauktų savo išvykimo laiko ir tik tada išvažiuotų, juk autobuso vairuotojui laukti autobuse kelias minutes yra šilčiau ir patogiau, nei keleiviui lauke per bjaurų orą.

  • TOKS 2018.10.25

   Lina, atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame už laišką. Dėl tikslios informacijos trūkumo šiuo metu negalime nustatyti konkrečios situacijos pažeidėjo. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą. Jei turėsite pastebėjimų rašykite, tik dėka tokių keleivių kaip jus galime tobulėti.

 3. Gintarė
  2018.10.28

  Norėčiau pranešti apie neatsargų jauną vairuotoją. Maršrutas Alytus(išvykimas 18:30, 2018m spalio 28d.)-Vilnius. Vairuotojas daugybę kartų pažeidė kelių eismo taisykles. Nesustojo prie STOP ženklo, keletą kartų kirto ištisinę juostą ir netgi dvigubą ištisinę juostą, taip pat viršija greitį. Kelionė nėra maloni, kadangi tenka jaudintis dėl savo ir kitų keleivių saugumo. Būtų labai malonu jei vairuotojas būtų perspėtas, kadangi tokio chuliganiško vairavimo pasekoje gali įvykti skaudus eismo įvykis.

  • TOKS 2018.10.30

   Labai atsiprašome Jūsų ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Gavę skundą iš karto pasikalbėjome su vairuotoju. Vairuotojas buvo supažindintas su pretenzija, jam paaiškinta, kad jis privalo savo darbe laikytis kelių eismo taisyklių. Pirmam kartui buvo apsiribota tik žodiniu įspėjimu. Panašiam pažeidimui pasikartojus bus sprendžiamas klausimas dėl griežtesnės nuobaudos skirimo minėtam darbuotojui.

 4. Vitalija
  2018.11.21

  Lapkričio 20 dieną, Kryžkalnyje įsedau į autobusą Klaipėda -Vilnius, turėjusį vykti 17:50, autobusas vėlavo, keleivių buvo nedaug. Susėdus keleiviams, vairuotojui uždarant duris, kažkas pasakė, kad vienas keleivis dar liko kavinėje. Vairuotojas nuėjo jo pakviesti ir grįžo abu besivaidydami, o keleivis nešėsi kavos puodelį ir atsisėdo priekinėje sėdynėje. Pastebėjau, kad keleivis buvo aiškiai neblaivus. Vairuotojas piktai jam liepė eiti sėstis į savo vietą , o šitas piktai atrėžė kad jį ten supa, na jiedu pradėjo stumdytis. Vairuotojas sėdo važiuoti ,o tas neblaivus keleivis trukdė vairuotojui vairuoti autobusą, nes tai skambino kažkam, pasakodamas, kaip į čia muša, tai filmavo vairuotoją, o vairuotojas blaškėsi ir stumdė ta keleivį nuo savęs. Galite suprasti, kaip buvo vairuojamas autobusas ir kaip jautėmės sėdėdami tame autobuse, kuris negali važiuoti tiesiai greitkelyje.
  Prašymas būtų paruošti vairuotojus tokioms situacijoms, kad jie suprastų, jog jie yra atsakingi už visų keleivių saugumą, kad į autobusą nebūtų įleidžiami neblaivūs ar kitaip apsvaigę keleiviai.

  • TOKS 2018.11.22

   Laba diena, Vitalija,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 5. Daiva
  2018.11.29

  Sveiki. 2018 11 27 d. autobusas Vilnius – Šakiai, iš Vilniaus išvažiuojantis 10:45, nestojo Gariūnų stotelėje. Nors norinti įlipti keleivė aiškiai kėlė ranką stabdydama, ir autobusas važiavo beveik tuščias. Jis net nepersirikiavo į artimesnę eismo juostą, nes ir neketino stoti. Klausimas: ar Gariūnuose stoti jau neprivaloma? Bet stotelė ten yra ir kiti autobusai stoja, nereikia nei stabdyti. Beje, ir stabdyti ten sudėtinga, nes mašinos važiuoja viena po kitos ir per anksti pakeldamas ranką rizikuoji susistabdyti dar kelias važiavusias priešais, arba, jei pakeli per vėlai, geriausiu atveju sustos toliau nuo stotelės arba iš viso skėstels rankom ir nuvažiuos. Pastaruoju metu tokių atveju padažnėjo. Kodėl autobusai negali ten sustoti nestabdomi? Negi šalia Gariūnų gyvenantys žmonės turi trenktis į stotį, kad būtų užtikrinti, jog išvažiuos tada, kad jiems reikia?

  • TOKS 2018.12.04

   Laba diena Daiva,
   ačiū už paliktą atsiliepimą. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojai turi sustoti maršruto numatytose stotelėse. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą.

 6. ,,Gimtasis Rokiškis“
  2018.12.05

  Keleivės laiškas :

  Šių metų lapkričio 24 d. 13.25 autobusas iš Rokiškio pajudėjo Vilniaus link, keleivių buvo nedaug. Autobusas nors ir senas, bet pakankamai tvarkingas. Su apsauginiais diržais sėdynėms pirmoje eilėje.
  Likus porai stotelių iki Utenos, įlipo aukšta simpatiška moteris su 4 metų mergaite (kaip ji pati sakė). Dokumento, įrodyti mergaitės amžiui, neturėjo, tačiau vairuotojas leido vežti mergaitę. Moteris su mažamete atsisėdo pirmoje eilėje,- žinoma, apsaugos diržų neužsisegė, dėl to nė žodžio neištarė ir vairuotojas, bet, atsisukdamas į ponią, pradėjo auklėjamąją kalbą, jog kitą kartą būtina turėti dokumentą, nurodantį mergaitės amžių. Toliau buvo „paskaita“ apie baisius kontrolierius, kontroliuojančius ne keleivius, o juos, vairuotojus. Iškoneveikė vieną, pagal jį labai bjaurią senmergę juodais plaukais, neturinčią vaikų, todėl nieko nenutuokiančią apie tai, kiek metų galėtų turėti tokia mergaitė. Papasakojo netgi visą istoriją kaip viena keleivė, turėjusi bilietą iki Utenos, užmigo ir atvažiavo net į Rokiškį. Taigi, bjauri kontrolierė apkaltinusi jį, vairuotoją, kam nepažadino keleivės.
  Pradžioje klausiausi tylėdama, buvo nesmagu, lauke snyguriavo, kelio danga šlapia, iš pat ryto radijas perspėjo vairuotojus būti atidiems, nelenkti kitų automobilių nesant būtinybės.
  Taip besiklausant pamokslo privažiavome Uteną, nebeiškentusi pasakiau vairuotojui, jog jis netinkamai elgiasi, kad jo pareiga žiūrėti į kelią, perspėti keleivius užsisegti saugos diržus, o ne šnekėti su keleive visą kelią, nors ji tylėjo ir neatsakinėjo.
  To užteko. Atėjo mano eilė. „Kada tu paskutinį sykį buvai Europoje,- šaukė jis,- nežinai kaip Europoje yra“. Atsakiau, jog dar šiais metais buvau Norvegijoje. „Norvegija, ne Europa“,-atkirto. Tada pasakiau, kad buvau ir Vokietijoje. „Ką tu žinai apie Vokietiją,- šaukė vairuotojas.- Nei anglų, nei vokiečių kalbos nemoki“. Paskiau kelis sakinius vokiškai, tikėjausi aprims, deja, nusiramino tik tada, kai pasiekė Utenos autobusų stotį. Ponia su mergaite išlipo, pasipildė dar keliais keleiviais, šie susėdo į autobuso galą. Arčiau sėdėti likau tik aš, todėl darėsi visai nemalonu, kuomet artėjant prie Vilniaus, vos radęs nedidelį tarpą, vairuotojas pradėjo lenkti automobilius, apsiramino tik tada, kuomet privažiavome nuo kelio nulėkusius ir įstrigusius tarp medžių du automobilius.
  Ar gali tokios nestabilios psichikos vairuotojas dirbti tokį atsakingą darbą?

  • TOKS 2018.12.07

   Apgailestaujame dėl nemalonumų ir nepatogumų patirtų jūsų kelionės metu. Toks vairuotojų elgesys mūsų įmonėje yra nepriimtinas ir netoleruojamas. Su minėtu vairuotoju jau yra perkalbėta ir jis yra įspėtas pagarbiau elgtis su keleiviais ir rūpintis vairavimo saugumu.
   Keleivei norime padėkoti, kad neliko abejinga ir informavo apie šį faktą.

 7. Remigijus
  2018.12.06

  Data 2018.12.06
  Maršrutas: Šakiai – Kaunas – Vievis – Vilnius
  Maršruto laikas: 16:30 – 19:35
  Labai nemandagus aprėkiantis autobuso vairuotojas, ne pagal taisykles išleidžia/paima keleivius (Lekėčių miestelyje sustojo ne stotelėje, o šalia jos) dėl to kyla keleivių saugumas. Kiti automobiliai priversti apvažiuoti autobusą per ištisinę kelio juostą.
  Prašau įspėti šio reiso vairuotoją.
  Ačiū

  • TOKS 2018.12.07

   Remigijau, apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys mūsų įmonėje nėra toleruojamas ir privalo rūpintis vairavimo saugumu. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos

 8. Goda
  2018.12.07

  Esu labai nusivylusi apgarnaujančiu (bilietus parduodančiu) autobuso darbuotojo aptarnavimu. Gruodžio 7d., 8.15h, Fabijoniškėse įlipau į autobusą, važiuojančiu maršrutu Vilnius – Panevėžys – Šiauliai, darbuotojui paklausus, kur važiuosiu, atsakiau ir padaviau banknotą, tačiau darbuotojas, užuot paaiškinęs, kad šiuo metu grąžos iš 50€ neturi ir paprašęs palaukti kito sustojimo, kada galės man grąžą atiduoti, pradėjo mane ,,auklėti”, neva aš privalau žinoti autobuso bilieto kainą, pakeltu tonu nurodė ,,ieškoti smulkiau”. Atsakius, kad smulkiau neturiu, darbutojas pradėjo svaidytis frazėmis ,,ar jūs pirmą kartą ajtobusu važiuojate?” ir pan. Manau, kad žmogus, aptarnaujantis klientus, neturėtų leistis į asmeniškumus ir sugebėtų rasti išeitį bet kokioje panašioje situacijoje. Tikiuosi, kad ateityje tokie įvykiai nepasikartos ir bus užtikrintas kokybiškas klientų aptarnavimas.

  • TOKS 2018.12.07

   Goda,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 9. Eimantė
  2018.12.10

  Sveiki,

  Rašau atsiliepimą apie 2018-12-10 (12:10) kelionę Klaipėda – Vilnius. Autobuso gale sedėjo trys rusakalbiai vyrai, akivaizdžiai išgėrę. Nuo jų sklido nemalonus kvapas visą kelionę. Taip pat, dar sugalvojo išsitraukti valgyti mėsos su marinuotais agurkais, ir vėl visas autobusas pilnas nemalonių kvapų.. Girdėjosi ir skardinių traškėjimas, turbūt alaus.. Pavalgius ir pralinskmėjus, garsiai juokėsi ir keikėsi, susikėlę kojas ant sėdynių linksmai sau važiavo. Nepaisė kitų ramių keleivių įspėjamų žvilgsnių.
  Man labai patinka jūsų kompanijos autobusai, greitos ir patogios kelionės jais, dažnai naudojuosi jūsų paslaugomis. Tačiau ši kelionė buvo labai nemaloni ir nekomfortabili. Galbūt reikėtų pabrėžti apie alkoholinių gėrimų vartojimo draudimą kelionės metu. Taip pat, apie etiketo normų laikymąsi autobuse (kojų susikėlimas ant sėdynių, valgymas autobuse). Bei žinoma pagarba kitiems keleiviams, jų komfortas ir ramybė kelionės metu. Siūlau sugriežtinti bilietų patikrinimą prieš įleidžiant į autobusą atsižvelgiant ir į keleivio būseną (blaivus ar ne).

  • TOKS 2018.12.12

   Laba diena, Eimante,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 10. Regina
  2018.12.11

  Noriu padėkoti Jūsų įmonės vairuotojams, vežantiems keleivius maršrutu Alytus-Daugai-Vilnius (išvykimas 18:30). Jau 10-us metus darbo dienomis vykstu į Daugus (namo), ir džaugiuosi, kad mus pasitinka mandagūs ir rūpestingi Jūsų darbuotojai. Žinoma, per tiek metų buvo visko. Labai maloniai nustebino vairuotojas 2018 12 11d. , išleisdamas stotelėje, pasiteiravo ar turiu atšvaitus, nes išleidžia į ‘tamsą’.’ Tokiu klausimu mane ‘išleidžia’ ne vienas Jūsų įmonės vairuotojas (tamsiuoju laikotarpiu). Ačiū už Jų rūpestį ir atsakingumą! Tikuosi, kad laimingai pasieksiu namus ir sekančiais metais.

  • TOKS 2018.12.13

   Regina,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame. Gražių artėjančių švenčių ir malonių kelionių Naujaisiais 2019 metais ! 🙂

 11. Nadezda
  2018.12.19

  Благодарим ,водителя автобуса рейс Вильнюс-Клайпеда 16 декабря 2018 г. выезжали в 6,00
  утра
  Прекрасная поездка ,приятный уважительный тактичный водитель.Мы доехали быстро и легко,не заметили вемени в пути.
  Благодарим водителя!!!!!Побольше таких людей профессионалов !

  2018,12,19

  • TOKS 2018.12.20

   Nadezda,
   Спасибо Вам, за отзыв. Мы очень ценим их всех. Прекрасных праздников и приятных путешествий в Новом 2019 году! 🙂

 12. Ada
  2019.01.08

  Pastebėjimas Gimtajam Rokiskiui ir Godai :
  Teko vaziuoti ir matyti pan. vaizdų, ir nieko ypatingo , pirma autobuso vairuotojas turi saugiai važiuoti, o ne buti keleivio bankomati, kai vaziuoja vos keli žmonės , o traukia išsikeist šimtinę, tai kaip rast grąžą ?
  Teko matyt tuos aprašomus kontrolierius. Ir sveiku protu neaišku buvo kam iš tiesų tokia kontrolė reikalinga. Keleiviui nieko o prie vairuotojo panašiau ne į kontrolę o kažkoki priekabiavimą ? Beje ta kontrolė ne valst.institicija, o kaži kokiia saugos firma. Kas tai ir kodėl ? Ir kas turi paaiškinti ?

  • TOKS 2019.01.09

   Laba diena, Ada,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 13. Ramunas
  2019.01.11

  Laba diena raso ramunas labai noriu padekoti jums us grazius autobusus toks neo jie minksti grazus silti nuozirdus vairuotojai

  • TOKS 2019.01.15

   Laba diena, Ramunai,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame.

 14. Iveta
  2019.02.04

  Kiekvieną kartą, kai važiuoju į Kauną iš Elektrėnų, ateinu keliomis minutėmis anksčiau, bet autobusas vis tiek sugeba daug anksčiau išvažiuoti. Man paskaitos, o turiu laukti kito autobuso. Šiandien (2019-02-04, 09:47), kuomet autobusas turėjo mano jau minėtu laiku išvykti, jis išvyko 9:44, todėl į jį ir nespėjau. Yra vairuotojų, kurie laiku išvažiuoja, minutę į minutę, todėl norėčiau, kad kiekvienam vairuotojui tai būtų akcentuojama lygiai taip pat kaip keleivių saugumas. Žiemos metu nėra malonu laukti kito autobuso ir šalti. Tai nutiko ne vieną kartą, bet šįkart jau trūko kantrybė. Dėkoju už supratingumą.

  • TOKS 2019.02.05

   Laba diena, Iveta,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 15. Justas
  2019.02.04

  Sveiki, džiaugiuosi Jūsų suteikiamomis transporto paslaugomis, komfortiškais autobusais ir tiesioginiais maršrutais. Tokioje inovatyvioje įmonėje turi dirbti motyvuoti ir malonūs vairuotojai, tačiau autobuso, kuris važiuoja Klaipėda-Kryžkalnis-Vilnius 2019-02-04 išvažiavusio 16:45 iš Kryžkalnio vairuotojas pasirodė šiurkštus ir nemalonus, įsėdus merginai su išnešamu kavos puodeliu vairuotojas jai buitiškai priekaištavo, bambėjo: „čia ne restoranas ir ne šiukšlių konteineris!“, akivaizdžiai rodė savo emocijas ir nepasitenkinimą. Nesu tikras ar keleivių taisyklėse yra parašyta ar galima į autobusą neštis kavos puodelį, tačiau jeigu mergina negalėjo įsinešti kavos, vairuotojas galėjo ramiai ir taktiškai paaiškinti, jog to negalima daryti. Visa ši situacija buvo labai nemaloni, tad manau, kad vairuotojas turėtų būti supažindintas kaip reikia bendrauti su keleiviais ir suteikti geriausią patirtį vykstant jūsų autobusais.

  • TOKS 2019.02.05

   Laba diena Justai,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 16. Justina
  2019.02.04

  Labas vakaras norėčiau padėkoti už labai gerus šiltus ir minkštu toks neo autobusus labai gražus ir visi vairuotojai malonus ir kultūringi labai esu patenkinta.

  • TOKS 2019.02.05

   Laba diena Justina,
   esame dėkingi už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas geras atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 17. Alina
  2019.02.11

  Norėčiau pasidžiaugti 2019-02-11 15:30 iš Vilniaus į Alytų vežusiu vairuotoju. Jau nepirmą kartą tenka keliauti su šiuo jaunuoliu ir visada pastebiu malonų aptarnavimą, pagalbą keleiviams pasidedant ir pasiimant bagažą ir t.t. Kelionė visada būna maloni. Džiaugiuosi jog turite tokių jaunų ir puikių vairuotojų!

  • TOKS 2019.02.12

   Laba diena, Alina,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 18. Germantas
  2019.02.15

  Laba diena,

  Šiandien autobusas jūsų atvažiavo anksčiau nei pagal grafiką ir nelauké keleivių. Autobuso maršrutas Vilnius-Kryžkalnis-Klaipėda. Reiso pradžia 14:00. Įlipimo stotelė devintas fortas.
  Prašau gražinti sumokėtus pinigus už bilietą.

  • TOKS 2019.02.18

   Laba diena, Germantai,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 19. Aleksandras
  2019.02.19

  Stovedomas Soteleje Raistelei 20190218 dena 15-56 h sio marsrutu Vilnius-Rudnikai 230 autobuso vairotojas nesiteike sustoti ir paimti keleivio netgi jam stabdant,labai prasau isiaskinti del sio ivikio

  • TOKS 2019.02.19

   Laba diena, Aleksandrai,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 20. Matas
  2019.02.24

  Nusiperki bilietą iš anksto , tačiau įlipęs į autobusą nerandi vietos kur atsisėst ir visą kelionę iš Kryžkalnio į Vilnių sėdi ant laiptu. Bravo už tvarką!!!

  • TOKS 2019.02.25

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 21. Gabrielius
  2019.02.24

  Buvau nusipirkęs bilietą internetu į autobusą Kryžkalnis – Vilnius 2019.02.24 16.45h atvykus į stotį, autobuse vietų nebebuvo ir man bei draugui teko važiuot atsisėdus ant laiptų prie tualeto. Vairuotojas „paaiškino“ ,kad per vėlai atvažiavom nors atvykome 16.40 ar net keletą minučių anksčiau.

  • TOKS 2019.02.25

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 22. Aurelija
  2019.02.25

  Viskas labai puiku, tik vienintelis minusas yra tai, kad autobusuose, pažymėtuose, jog galima už bilietą atsiskaityti mokėjimo kortele ir yra aparatas kortrlės nuskaitymo, vairuotojas atsisako priimti mokestį kortele. Jau ne pirmą kartą susidūriau su tuo. Vis galvoju gal neveikia aparatai arba gal nesujungti. Tačiau paskutinio bandymo įsigyti bilietą kortele metu, pro ausis neprasprūdo vairuotojo žodžiai „nemoku“. As suprantu, kad kai kurie vairuotojai pagyvene, nauja įranga sunku priprasti. Bet manyčiau jog įmonė privalo surengti mokymus ir įsitikinti, jog darbuotojas sugeba dirbti. Važiuoju iš Vilniaus į Kauną ir atgal bent du kartus per savaitę jūsų autobusais po darbo. Ne visada spėju į autobusą dėl kamščių ir ne visada būna bankomatai stotyje laisvi, kad spėčiau įsigyti bilietą.

  Apart šio menko, bet kartais daug laiko ir nervų kainuojančio trūkumo, visi autobusai labai tvarkingi, vairuotojai kompetetingi ir malonūs.

  Konkretus maršrutas Vilnius-Kaunas 17:15 2018.02.25

  • TOKS 2019.02.27

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 23. Kotryna
  2019.02.25

  Turiu vieną pastabą. (Bent jau) kelionės 02.25 metu Kaunas-Vilnius, vakare, buvo tikrai per smarkiai šildomas autobusas. Sėdint prie lango šildytuvas – visiškai šalia. Pūtė labai karštą orą iš apačios į kojas, į veidą, į šoną. Buvo sunku išsėdėti prie lango. Žmonės žiemos metu ir taip yra šiltai apsirengę, nebūtina jų kepinti. Suprantu, kad reikia prišildyti visą autobusą, bet jame ir taip jau galėjai sėdėti trumpomis rankovėmis. Būčiau dėkinga, jei taip nepersistengtumėt 🙂

  • TOKS 2019.02.27

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 24. Денис
  2019.03.03

  Сегодня 03.03.2019 еду автобусом вашей компании из Вильнюса в Минск 15-00. Вай вай фай на белорусской стороне не работает, и это напрягает. Вообще ваше качество услуг упало. Ранее выбирал Вас только из за сервиса, теперь подумаю.

  • TOKS 2019.03.05

   Добрый день, Денис,
   Спасибо за информацию. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

 25. Jūratė
  2019.03.07

  Keliavau iš Talino į Vilnių TOKS autobusu. Labai geras autobusas, malonus aptarnavimas, greitai atvažiavo. Tik pirkau VIP vietas ir pagal bilieto aprašymą turėjo būti mineralinio vandens buteliukas ir pagalvė – nebuvo.

  • it@toks.lt 2019.03.08

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 26. Dovilė 2019.03.08

  2019-02-22, 11:30 iš Panevėžio į Vilnių važiavo pensinio amžiaus žmogus (su pažymėjimu) ir vežė du 4 ir 6 metų vaikučius, kuriems tėvai buvo įdėję kopijuotą gimino liudijimą. (Taip keliavome ne vieną kartą ir jūsų ir ne jūsų kompanijos autobusais, kartą Ukmergėje net buvome tikrinti įlipusios kontrolės. Niekada niekam tai neužkiuvo, tad, mūsų klaida, nesuabejojome tinkamumu kopijuoto vaikų dokumento.) Šį kartą vairuotojas ne tik nesuteikė teisės į nemokamą bilietą bent akivaizdžiai mažiausiam vaikui, o apmokęstino abu pilna kaina, nors Vilniuje laukiantys tėvai žadėjo atnešti į stotį ir originalus. Beje, autobuso vairuotojas moterį perspėjo, kad dokumentų kopijos netinka, ir teks mokėti. Kad pilną kainą – neinformavo, ir tai pasakė tik išmušęs kainą. Moteris su vaikais prašė galimybės atsisakyti važiuoti – vairuotojas nesutiko. Nuotaika slogi liko visiems- labai gaila kad čia neliko vietos žmogiškumui.

  • TOKS 2019.03.12

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 27. Vaidas 2019.03.11

  2019 03 11, 13:40 val, Maršrutas: Panevėžys – Vilnius.
  Sveiki,
  Noriu palikti atsiliepimą apie visiškai nemandagų ir neprofesionalų vairotojo elgesį.
  Pirkau bilietą internetu, kuriame buvo nurodyta ir sėdėjimo vieta. Paklausus vairuotojo, kur yra priskirta 5 vieta jis atrėžė: “nežinau, sėsk kur nori”. Po kiek laiko atsisukęs nemandagiai rėžė: “užsisek diržą”, nors diržą jau buvau užsisegęs. Tokiu atveju, bent jau galėtų mandagiau paklaust, t.y. ar esate užsisegęs diržą? Kitai moteriai neturint smulkesnių pinigų, labai aiškiai rodė savo nepasitenkinimą, jog žmogus net gali pasijaust kaltas, mat jam, autobuso valdovui, reiks dabar šiek tiek daugiau paskaičiuot. Tokia patirtis daro labai blogą įspūdį apie jūsų kompaniją bei klientų aptarnavimo kokybės standartus. Važinėju ir su kitomis vežėjų įmonėmis ir kol kas tokios patirties neturėjau. Tikiuosi tai nėra Jūsų įmonės praktika, o tik pavienio darbuotojo nesupratimas, kaip reikia dirbti ir bendrauti su klientais.
  Beje, vairuotojas taip pat neturėtų kalbėti telefonu važiuodamas ir veždamas keleivius, jeigu nėra laisvų rankų įrangos, bei sustoti jeigu yra “stop” ženklas, o nepravažiuoti jį nesustojus, kaip kad padarė jūsų įmonės vairuotojas.

  • TOKS 2019.03.12

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 28. inga
  2019.03.13

  Vaziavau marsrutu vilnius-naujoji akmenė 2019 03 13 ryte,tai galiu pasakyti,kad vairuotojas,kuris vairavo iki siauliu,matosi,kad labai kankinasi savo darbe,nepaslaugus,grubus su keleiviais,priesingai nei vairuotojas,kuris vairavo tuo paciu marsrutu 2019 03 12,taip pat iki siauliu,nors dirba si darba apie 50metu,bet matosi,jog darbas jam patinka,turintis gera jumoro jausma.

  • TOKS 2019.03.14

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 29. Egis
  2019.03.13

  Sveiki,

  2019.03.13 Vilnius autobusų stotis-orouostas.
  10:00 turėjo išvažiuoti,bet dar nuėjo parukyti ir pasimti kažkokių popierių.Kai važiuoju į orouosta svarbi kiekviena minutė.Ir dar vienas pastebėjimas sėdėjau priekį tai mačiau:jei keleivis nepasiima talonelio tai nereiškia kad nereikia kito talonelio mušti ir atiduoti kitam keleiviui ir pasimti užmokestį sau už vieną keleivį.Geros dienos

  • TOKS 2019.03.14

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 30. Lora
  2019.03.16

  Maršrutas Klaipeda Vinius 17’10 Wifi nera,tai už kà brangesni bilietai,vairuotojai irgi ne maloniausi.

  • TOKS 2019.03.18

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 31. Laura
  2019.03.18

  Aciu brangiam vairuotojui kad iskoliojo kai i tualeta bandziau nueit. Kovo 18ta 23:37. Pasirodo is vilniaus tik i kede sysiot galima.

  • TOKS 2019.03.21

   Laba diena,
   Apgailestaujame dėl minėto įvykio, kurio liudininke Jūs tapote ir tuo pačiu norime Jums padėkoti, kad buvote neabejinga tokiam negarbingam mūsų vairuotojo elgesiui. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos.

 32. Mykolas
  2019.03.27

  Laba diena. Jau antrą kartą teko keliauti Jūsų autobusu, kurį vairavo vairuotoja. Deja, nežinau jos vardo, bet buvo labai mandagi, maloniai bendraujanti ir paslaugi. Džiugu, kad Jūsų kolektyve būna tokių puikių žmonių. Manau, kad jos porininkas irgi ja džiaugiasi. 🙂 Reisas buvo rytinis iš Vilniaus į Šilutę, JSE579 autobusu.

  • TOKS 2019.04.01

   Laba diena,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 33. Laura
  2019.03.27

  Vaziuoju Kaunas – Plungė. Nei wifi nei rozečių nėra, kaip teigta jūsų svetainėje … 🙁

  • TOKS 2019.04.01

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 34. Inga
  2019.04.01

  Balandžio 1d. Vilnius-Joniškis. 8:25-12:55;

  Vairuotojo elgesys nepateisinamas!!!!

  Į šį autobusa buvo perduoda siunta iš siuntos skyriaus (siunta palikau vakar siuntu skyriuje).
  Kai šiandien tėtis nuėjo atsiimti siuntos iš vairuotojo, tai vairuotojas pareiškė:” Greičiau judink savo kumpius, nes per tave aš gaištu savo pietu pertrauka”. Buvo piktas, susierzinęs ir labai nemalonus.
  Suprantu, kad nutinka visko, bet labai liūdna, kad vairuotojas savo tokiu elgesiu parodo, tikrai ne geriausias kompetencijas.

  • TOKS 2019.04.03

   Laba diena, Inga,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 35. Jurgita
  2019.04.02

  Autobuse maršrutas Vilnius-Biržai išvykstant 6.10 laiku dažnai tenka visą kelionę garsiai klausyti radijo. Vairuotojo buvo paprašyta pritildyti, bet jis nepaisė prašymo. Nelengva nuo ankstaus ryto garsiai klausyti nemėgstamos radijo stoties ir muzikos.

  • TOKS 2019.04.03

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 36. Paulius
  2019.04.06

  2019-04-06 reisas 10:45 į Šakius, vairuotojas vėlavo, stotyje buvo po 10:55, išvažiavus už miesto paskambino dispečerė, kad vairuotojas turi grįžti į stotį paimti dar keleivių. Apsisukam, važiuojam paimti keleivių į stotį, iš stoties pajudam po 11:30. What? Absurdas. Paskutinį kartą naudojuosi šia „paslauga“.

 37. Ieva
  2019.04.08

  Sveiki , esu visiškai pasipiktinusi TOKS autobusu , reisu Skuodas – Plungė ! 2019-04-08 autobusas turėjo pajudėti 13:40 , tačiau pajudėjome tik 13:55 , lauke šalta labai , stovėjome lauke , tiek senyvo amžiaus žmonės tiek ir aš , o vairuotojai (buvo dviese) šnekučiavosi , valgė kebabus ir dar sumastė parukyti ! Geraoi , susėdome visi į autobusą , pavažiavome gal mažiau negu čkm ir pasirodo degaai baigiasi , sustojome i VIADA degaline , kol prisipylėme degalu ir autobusas nebeužzivedė …. pajudėjome iš skuodo tik 14:20 … negana to visą kelia „vairuotojai“ prasikalbėjo vienas su kitu ir aišku autobusą vairaves vaikinukas viršijo leistina greti , labai esu nusivylusi TOKS autobusų vairuotojais

 38. Greta
  2019.05.16

  2019.05.16 Vilnius-Kaunas. Autobusas turėjo išvykti lygiai 14:00, bet kažkodėl vis tiek įleidinėjo vėluojančius žmones ir išvažiavom 14:11.

  • TOKS 2019.05.20

   Laba diena, Greta,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 39. Kristina
  2019.05.16

  Autobusai Vilnius – Kaunas primena avarinės būklės transporto priemones. Važiuoti nepatogu, labai krato, be to ir šalta.

  • TOKS 2019.05.20

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 40. Diana
  2019.05.17

  Noriu pasidžiaugti, labai supratingu, atsakingu vairuotoju. Maršrutas Vilnius – Ukmergė – Panevėžys-Biržai 2019-05-17. Visada malonu važiuoti kai vairuotojas šypsosis! Ačiū už saugią kėlionę į gimtąjį miestą! 🙂

  • TOKS 2019.05.20

   Laba diena,Diana,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 41. Marius
  2019.05.19

  2019.05.19. Vilnius. Mes su žmona ir dukra sukome iš Ozoį Ukmergės gatvę, bėgėjomės greitėjimo juostoje,o TOKS autobusas atlėkė 80-90greičiu ir piktybiškai nepraleido. Mes jį praleidom, rykiavomės jau iš A juostos į pirmą(nes greitėjimo juosta pasibaigė) ir autobusas taip pat staigiai persirykiavo į 1 juostą. Užstabdė. Jau tada norėjau autobuso vairuotoją „apraminti“, bet su žmona ir vaiku tiesiog nekreipai dėmesio. Kadangi jis pristabdė,mes jį tiesiog aplenkėm, gyžom į pirmą juostą ir po raudobos vėl pradėjom važiuot. Autobusas buvo už nugaros, metėsi iš 1 į A juostą, pamatė, jog ten ji baigiasi,metėsi atgal,tada į 2 juistą ir pradėji mus lenkti. Mūsų greitis buvo 60-65, tai jis tikrai važiavo 90+, jam priekį pamaišė mašina ir vietoj to, kad prisabdytų, jis metėsi į 1 juostą ir mus tiesiog nustūmį nuo kelio. Vaikas rėkia,žmona panikoj, aš ant stabžių. Ir sustijo jis stotelėj Ukmergės gatvėj. Aš užėjau paskui įlipančius žnonės į vidų ir tiesiog paklausiau-kodėl tu taip važiuoji? Tu katik 2 kartus vos mūsų nesudaužei. Jis pradėjo rėkt. Aš parašiau jo pavardės-nepasakė. Tai išlipau , nufotkinau autobusą ir jį besivejantį mane, kad niekam nieko nesakyčiau. Čia jau antras atvejis su TOKS autovusai, kuriame per vairuotojų EGO mūsų nesudaužė tik dėl ti, kad mes suregavom. Apie praeitą kartą niekam nieko nepranešiau. Šį kartą pranešu čia. Sekantį kviesim policiją ir bus aiškinamasi pagal įstatymus.

  • TOKS 2019.05.21

   Sveiki, Mariau,
   Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Tokie vairuotojo veiksmai yra netoleruojami.