Apie mus

Kaip pasiruošti ilgai kelionei autobusu?

Autobusai yra itin patogi transporto priemonė norint nusigauti iš taško A į tašką B, nereikalaujanti pastangų ar nuolatinio atidumo, ir pigesnė nei kiti keliavimo būdai. Tačiau retas žmogus pagalvoja, kad autobusų nuoma gali būti puikus sprendimas tolimoms kelionėms su didele kompanija. Tai daug ekonomiškiau nei visiems išsiskirstyti į automobilius, o buvimas kartu daug geriau įkūnija kelionės atmosferą. Pasirinkę kelionę autobusu, džiaugsitės ne tik sutaupytais pinigais, bet ir patogia, saugia kelione geroje kompanijoje.

 

Kaip pasiruošti?

Nepamirškite, kad kelionę turėsite susiplanuoti patys. Keliaujant nuomotu autobusu neparengiamas kelialapis. Tai reiškia, kad kelionės sėkmė priklauso ir nuo Jūsų priimtų sprendimų, o juk norisi, kad viskas vyktų sklandžiai. Neišsigąskite, šiais laikais tai padaryti neturėtų būti sunku, nes visą reikiamą informaciją rasite internete.

Vis dėlto autobusų nuoma yra puikus pasirinkimas, jei norite keliauti patogiai. TOKS komanda pasirengusi padėti apsispręsti dėl geriausiai tinkančio maršruto, parinkti geriausiai įlaipinimui ir išlaipinimui tinkančią vietą. Be to, autobuse galite drąsiai praleisti ne vieną naktį – tereikia pasiruošti specialią pagalvėlę. Jei nakvosite kitur, būtinai iš anksto rezervuokite nakvynės vietą. Taip paprasčiau susiplanuosite ir veiklas.

Net ir viešbučių interneto svetainėse rasite informacijos apie apylinkėse esančias turistines pramogas, lankytinas vietas, tačiau nepagailėkite laiko paieškoti informacijos ir kitur, kad nepraleistumėte nieko, ką norite pamatyti. Šiuo atveju tereikės pranešti TOKS komandai, ką norėsite aplankyti, kur sustoti ilgesniam laikui. Autobusai nuomojami kartu su patyrusiu, paslaugiu, rūpestingu vairuotoju, tad dėl tokių kelionės niuansų nereikės sukti galvos.

Tam, kad kelionė būtų patogi, neliktų jokių rūpesčių, būtinai iš anksto žinokite bent apytikrį keleivių skaičių. Galima ir 9, ir 74 vietų autobusų nuoma. Jei žmonių dar daugiau, mielai parūpinsime kelias transporto priemones.

 

Ką pasiimti su savimi?

Pasirūpinus transporto priemonės nuoma ir nakvynės vieta, laisvalaikio planais jau galima ruoštis į kelią. Nors žiūrėti pro langą ir mėgautis kelionės vaizdais išties žavu, po kiek laiko tai pabosta, tad ilgoje kelionėje praverčia kitokia veikla. Pasiimkite kortas, susigalvokite įvairių žaidimų, o pradėjus temti dalinkitės gyvenimo istorijomis, ir valandos praleistos kelyje tikrai neprailgs.

21-ąjame amžiuje be elektronikos išsiversti sunku, todėl nepamirškite savo išmaniųjų įrenginių ir kroviklių. Naudodamiesi jais galite prisijungti prie didžiulės TOKS mediatekos. Joje rasite ir filmų, ir muzikinių įrašų, ir spaudos leidinių. Jei keliausite Lietuvoje, pravers kita paslauga, kuri teikiama besinaudojantiems autobusų nuoma – nemokamas bevielis interneto ryšys.

Nepamirškite užkandžių, vandens. Didesniuose autobusuose rasite ne tik šaldytuvą, bet ir atskirą maisto ruošimo zoną, tad tinkamai pasiruošę galėsite išvengti dalies papildomų su maitinimu susijusių išlaidų. Žinoma, tinkamai įvertinkite oro prognozę, savo veiklos ypatumus – pasirinkite tinkamus drabužius, avalynę, reikmenis.

 

Pasiruošti saugiai, greitai, patogiai ir smagiai kelionei – tikrai nesunku. Tiesiog gerai įvertinkite visus savo poreikius, aptarkite galimybes su TOKS komanda ir skirkite pasiruošimui pakankamai laiko. Tuomet įsitikinsite, kad autobusų nuoma – išties nepralenkiamas keliavimo su grupe būdas tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.


← Atgal