Apie mus

Kaip išvengti pavojingų autobusų, vilkikų gedimų?

Neretai pasitaiko atvejų, kai sugenda net ir naujos transporto priemonės. Oro sąlygos tokias situacijas gali tik pabloginti. Nenumatytų situacijų būna visokių – sprogusi padanga, variklio ar kitos detalės gedimas, susidūrimas su kitomis transporto priemonėmis. Kompanijos TOKS techninė pagalba kelyje Vilnius – Kaunas ir link kitų miestų – sprendimas, jei norite patirti kuo mažiau rūpesčių. Į ką svarbu atkreipti dėmesį norint išvengti nemalonių situacijų kelyje?

 

Įvertinkite savo transporto priemonės būklę

Prieš išvykdami į kelionę, ypatingai – ilgą, būtinai apžiūrėkite pagrindines vilkiko, sunkvežimio ar autobuso dalis, įvertinkite, kas gali kelti pavojų, pavyzdžiui:

  • padangų slėgis,
  • alyvos, aušinimo ir langų valymo skysčio kiekis,
  • ar tinkamai veikia transporto priemonės žibintai ir perspėjamieji signalai.

Išvykę ilgesniam laiko tarpui pasirūpinkite, jog kartu su savimi nelaimės atveju turėtumėte pirmosios pagalbos vaistinėlę. Bene dažniausiai pasitaikantis nelaimingas atsitikimas keliuose – sprogusi padanga, todėl rekomenduojame transporto priemonėje turėti gerą techninės pagalbos priemonių rinkinį ir pripūstą atsarginę padangą. Būna atvejų, kai koją pakiša išsiblaškymas, vidury kelionės pasibaigia degalai. Tokioje ir panašiose situacijose, kai žinote, kad negalėsite paprastai susitvarkyti su gedimu TOKS techninė pagalba kelyje Vilnius – kiti miestai išties verta dėmesio.

 

Bendrosios sunkiųjų transporto priemonių priežiūros problemos

Nors dauguma šiuolaikinių sunkvežimių, vilkikų ar autobusų pasižymi itin pažangiomis technologijomis, saugumu, išvengti didesnių ar mažesnių gedimų kone neįmanoma. Pateikiame problemas, su kuriomis dažniausiai susiduria sunkiųjų transporto priemonių vairuotojai:

  • Ilgą laiką nenaudojus sunkvežimio ar keleivinės transporto priemonės gali nepavykti užvesti variklio. Taip atsitinka dėl išsikrovusio akumuliatoriaus, kuris yra lyg variklio baterija. Įsitikinkite, jog užgesinę važiuoklę taip pat išjungėte ir kitus automobilio priedus, tokius kaip kondicionierius, žibintai, radijas ar navigacinė sistema.
  • Prasta sunkvežimio ar automobilio priežiūra taip pat gali tapti priverstinio sustojimo nebaigus kelionės priežastimi. Tokiose situacijose svarbu turėti išsisaugojus specialistų numerį. TOKS techninė pagalba kelyje Vilnius – kiti Lietuvos miestai, Europos Sąjungos šalyse, taip pat ir Rusijoje, Baltarusijoje – išties patogus pasirinkimas. Verta žinoti ir tai, kad specialistai pasiekiami visą parą, bet kurią savaitės dieną. Meistrai gali atlikti smulkų transporto priemonės remontą vietoje, nutempti ją, suremontuoti servise.
  • Netikėtai užklupus pūgai ar liūčiai labai svarbu turėti gerai veikiančius valytuvus. Pasirūpinkite, kad jie būtų nepriekaištingos būklės. Įsitikinkite, kad langų valymo skysčio talpa pripildyta.
  • Temperatūrų kaita gali daryti įtaką transporto priemonės radiatoriui, todėl kelionės metu svarbu stebėti termostato duomenis.
  • Kad ir kaip skubėtumėte nuvykti į reikiamą vietą, gerai apgalvokite kiekvieną manevrą. Jei kelio danga šlapia ar padengta ledu, net ir ypatingų įgūdžių gali neužtekti tam, kad suvaldytumėte transporto priemonę.

 

Užtikrinkite savo ir kitų saugumą pasirūpindami transporto priemone iš anksto. Įvykus autoįvykiams bei gedimams nepasimeskite, žinokite svarbiausius veiksmus ir kur galite kreiptis pagalbos. Mūsų teikiama techninė pagalba kelyje Vilnius – Klaipėda ir link kitų šalies miestų – patikimas pasirinkimas. Esame visuomet pasirengę padėti – tiek konsultacijomis, tiek remontu.


← Atgal