Paslaugos

Techninė pagalba kelyje

Nors sunkioji transporto technika šiandien pasižymi ypatingu saugumu ir technologijų gausa, kartais kelyje gali ištikti nenumatytų problemų. Susidūrimas su kita transporto priemone, sprogusi padanga ar netikėtas variklio, kitos detalės gedimas gali gerokai sujaukti Jūsų kelionės planus. Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS) nenori palikti eismo dalyvių bėdoje, todėl viena iš įmonės teikiamų paslaugų – techninė pagalba kelyje. Nesvarbu, ar reikalinga techninė pagalba kelyje Vilnius – Kaunas, ar bet kur kitur – TOKS komanda yra visuomet pasirengusi padėti.

  • Techninės pagalbos kelyje sunkvežimis su priekaba
  • Techninė pagalba kelyje visą parą.
  • Sunkvežimių iki 40 t bendrosios masės, priekabų, autobusų pervilkimas į kliento pageidaujamą vietą sugedus arba patekus į avariją.
  • Transporto priemonės atvertimas (atstatymas) ir ištempimas ant kelio po autoįvykio.
  • Transporto priemonių saugojimas ir remontas po avarijos.
  • Smulkus remontas kelyje.
  • Važiuojame į visas ES šalis, taip pat į Rusįją ir Baltarusiją.

 

Prioritetas sunkiajai technikai

Pastebėjus autobuso ar krovininio vilkiko gedimą, kelionę geriau laikinai sustabdyti. TOKS sunkvežimių techninė pagalba kelyje – tai ne tik remontas, bet ir užtikrinimas, kad transporto priemonė būtų nuvilkta į saugią vietą, jei nuvažiuoti iki jos neturite galimybės. Esant pageidavimui, vilkiką ar autobusą galima pervilkti į Jūsų norimą vietą. Be to, techninės pagalbos komanda prireikus atvyks į visas ES šalis, Rusiją ir Baltarusiją, todėl iškilus problemai, į ką kreiptis pagalbos svečioje šalyje, visuomet galite pasikliauti TOKS.

 

Teikiamos serviso paslaugos

TOKS stengiasi, kad techninė pagalba kelyje kaina būtų prieinama daugeliui, tad operatyviai teikiamos išskirtinai naudingos, skirtingus lūkesčius atitinkančios paslaugos. Į vietą atvykę serviso specialistai atlieka detalią transporto priemonės patikrą, išsiaiškina gedimą ir jo priežastį.

Jeigu rastą problemą įmanoma nesudėtingai pašalinti, remonto darbai atliekami vietoje. Jei būtinieji remonto darbai pernelyg sudėtingi ir jų atlikti iškvietimo vietoje neįmanoma, Jūsų sunkioji technika transportuojama į servisą, kuriame atliekami tiksli, išsami diagnostika ir gedimų šalinimas. Jūsų patogumui techninė pagalba kelyje prieinama visą parą, todėl kreiptis galite bet kuriuo metu.

TOKS siūlo ir transporto priemonės apsaugą po avarijos. Tokia sunkvežimių techninė pagalba kelyje – retai teikiama kitų įmonių, tačiau išties paklausi. Prireikus taip pat atliekamas ir sunkvežimio ar autobuso atvertimas, ištempimas ant kelio.

 

Kodėl verta rinktis TOKS?

 TOKS komandai autobusus tenka prižiūrėti kasdien, tad įmonėje dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Paslaugos techninė pagalba kelyje kaina yra konkurencinga ir prieinama kiekvienam, o už ją gausite aukščiausios kokybės paslaugas. Jeigu skubiai reikalinga techninė pagalba kelyje, nedvejodami kreipkitės visą parą veikiančiu, svetainėje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu. TOKS pasirūpins, kad techninė pagalba kelyje Vilnius – Klaipėda, kituose šalies keliuose ar už Lietuvos ribų būtų suteikta greitai ir sklandžiai.

sos@toks.lt
+370 611 14400
I-VII VISĄ PARĄ