Paslaugos

Techninė pagalba kelyje

UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija rūpinasi, kad kiekvienas kelyje esantis autobusas ir vilkikas saugiai tęstų kelionę, todėl viena iš mūsų kompanijos teikiamų paslaugų yra autobusų ir sunkvežimių techninė pagalba kelyje.

  • Techninės pagalbos kelyje sunkvežimis su priekaba
  • Techninė pagalba kelyje visą parą.
  • Sunkvežimių iki 40 t bendrosios masės, priekabų, autobusų pervilkimas į kliento pageidaujamą vietą sugedus arba patekus į avariją.
  • Transporto priemonės atvertimas (atstatymas) ir ištempimas ant kelio po autoįvykio.
  • Transporto priemonių saugojimas ir remontas po avarijos.
  • Smulkus remontas kelyje.
  • Važiuojame į visas ES šalis, taip pat į Rusįją ir Baltarusiją.

Teikiama pagalba

Įvykus nelaimei kelyje, sugedus tam tikrai autobuso ar vilkiko daliai tęsti kelionę yra pavojinga. Dėl to rekomenduojame sustoti kelkraštyje ar pavažiuoti iki vietos, kurioje transportui leidžiama stovėti kiek ilgesnį laiką, ir išsikviesti „TOKS“ kompanijos serviso darbuotojus, kurie techninę pagalbą kelyje suteiks greitai ir profesionaliai.

Atvykę techninės pagalbos specialistai patikrins Jūsų transportą ir nustatys gedimo priežastį. Jei rasti gedimai nėra itin pavojingi, tuomet serviso darbuotojai transportą pataisys tiesiog kelyje ir kelionę galėsite tęsti toliau. Priešingu atveju sunkvežimiai ar autobusai bus nuvežami į servisą, kur jiems bus atlikta pilna diagnostika bei remontas.

Galėsime nutempti

Dėl eismo įvykių ar kitų nelaimingų atsitikimų, dėl kurių negalite pajudinti transporto priemonės (pavyzdžiui, avarijos atveju, sugedus važiuoklei, varikliui), „TOKS“ siūlo išeitį – autobusų ir sunkvežimių techninę pagalbą kelyje. Šios paslaugos apima ir transporto nutempimą į pageidaujamą vietą. Jei transporto priemonė sveria iki 40 t (bendrosios masės – su priekaba, kroviniu), atvykę specialistai galės nuvilkti iki kliento pageidaujamos vietos (už nustatytą mokestį, kurį galite matyti žemiau). Taip pat su specialios technikos pagalba galime mašinas atversti (atstatyti) ir ištempti ant kelio.

Transportui pasiekus nustatytą kelionės tikslą, rekomenduojama atlikti jo diagnostiką. Tokiu būdu galima užtikrinti, kad gedimai daugiau nepasikartos.

Papildoma informacija

Mums svarbu, kad Jūsų transportas į reikalingą vietą atvyktų laiku, todėl jam sugedus skubame į pagalbą. „TOKS“ teikiama autobusų ir sunkvežimių techninė pagalba kelyje vykdoma visą parą.

Paslaugas teikiame visose ES šalyse, serviso darbuotojai gali atvykti ir į Rusiją ar Baltarusiją. Nesvarbu, kurioje vietoje sustosite, nurodykite savo buvimo vietą ir galėsime prisistatyti ir pataisyti sunkiasvorius automobilius.

Taip pat užtikriname transporto priemonių apsaugą ir remontą po avarijos.

Jei Jūsų transportui reikalinga techninė pagalba kelyje, susisiekite su mūsų serviso darbuotojais žemiau nurodytais kontaktais. Padėsime Jums saugiai tęsti savo kelionę.

sos@toks.lt
+370 611 14400
I-VII VISĄ PARĄ