Paslaugos

Techninė pagalba kelyje

Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS) nenori palikti eismo dalyvių bėdoje, todėl viena iš įmonės teikiamų paslaugų – autobusų ir sunkvežimių techninė pagalba kelyje. Nors sunkioji transporto technika šiandien pasižymi ypatingu saugumu ir technologijų gausa, kartais kelyje gali ištikti nenumatytų problemų. Susidūrimas su kita transporto priemone, sprogusi padanga ar netikėtas variklio, kito komponento gedimas gali gerokai sujaukti Jūsų kelionės planus. Nesvarbu, ar reikalinga techninė pagalba kelyje Vilnius–Kaunas ar bet kur kitur – TOKS komanda yra visuomet pasirengusi padėti.

Techninė pagalba kelyje

Galimybė pasinaudoti įvairia pagalba

Techninė pagalba kelyje (kaina priklauso nuo individualaus atvejo sudėtingumo) apima:

  • Sunkvežimių iki 40 t bendrosios masės, priekabų, autobusų pervilkimą į kliento pageidaujamą vietą sugedus arba patekus į avariją.
  • Transporto priemonių saugojimą ir remontą po avarijos.
  • Sunkvežimio su priekaba arba be atvertimą (atstatymą) ir ištempimą ant kelio po autoįvykio.
  • Smulkų remontą kelyje.

Techninė pagalba kelyje teikiama visą parą visoje ES, taip pat Rusijoje ir Baltarusijoje. Todėl iškilus problemai, į ką kreiptis pagalbos svečioje šalyje, visuomet galite pasikliauti TOKS.

 

Teikiamos serviso paslaugos

TOKS stengiasi, kad autobusų ir sunkvežimių techninė pagalba kelyje būtų prieinama daugeliui. Todėl operatyviai teikiamos išskirtinai naudingos, skirtingus lūkesčius atitinkančios paslaugos už palankią kainą. Į vietą atvykę serviso specialistai atlieka detalią transporto priemonės patikrą, išsiaiškina gedimą ir jo priežastį.

Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikalinga techninė pagalba kelyje Vilnius–Kaunas, ar kitoje vietoje, paslaugą stengiamasi suteikti kuo operatyviau. Jeigu iškilusią problemą įmanoma nesudėtingai pašalinti, remonto darbai atliekami vietoje. Jei tai padaryti pernelyg sudėtinga arba tiesiog neįmanoma, sunkioji technika transportuojama į servisą. Ten atliekama tiksli, išsami diagnostika ir gedimų šalinimas. Paslaugos techninė pagalba kelyje kaina yra konkurencinga ir prieinama kiekvienam, o už ją gausite aukščiausios kokybės paslaugas.

 

Kodėl verta rinktis TOKS?

TOKS komandai autobusus tenka prižiūrėti kasdien, todėl įmonėje dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Jeigu skubiai reikalinga techninė pagalba kelyje, nedvejodami kreipkitės visą parą veikiančiu, svetainėje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

Mes pasirūpinsime, kad techninė pagalba kelyje Vilnius–Klaipėda, kituose šalies keliuose ar už Lietuvos ribų būtų suteikta greitai ir sklandžiai.

sos@toks.lt
+370 611 14400
I-VII VISĄ PARĄ