Apie mus

Idėjos žiemiškai komandos formavimo kelionei

Komandos formavimo išvykos – nesudėtingas, tačiau efektyvus būdas stiprinti kolegų tarpusavio ryšį ir gerinti darbo aplinkos mikroklimatą. Jų nevertėtų pamiršti ir žiemą, kai už lango dažniausiai spaudžia šaltukas. Nors šiuo metų laiku dauguma aptingsta ir mieliau renkasi vakarus namuose, yra daugybė veiklų, kurias galima išbandyti kartu su savo komanda.

 

Slidinėjimas – bene populiariausia žiemos pramoga

Žiema – tiesiog tobulas metas slidinėjimui. Tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse yra nemažai tam skirtų vietų, kurias galite aplankyti kartu su kolegomis. Didesnėms komandoms tokiais atvejais praverčia mikroautobusų ir autobusų nuoma. Tai vienas iš patogiausių ir ekonomiškiausių būdų pasiekti norimą vietą. Jei vis dar nesate tikri, ar slidinėjimas yra tinkamas pasirinkimas komandos formavimo išvykai, vertėtų neabejoti.

Be to, kad fizinė veikla naudinga kūnui (tai ypač aktualu dirbantiems biure, kurie didžiąją dienos dalį sėdi), tai gali būti veiksminga motyvacinė priemonė. Naujos patirtys suteikia gerų emocijų, skatina komandinę dvasią. Slidinėjimas padeda atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes, įgauti daugiau pasitikėjimo ir tarpusavio supratimo. Dažniausiai šią pramogą būna išbandę ne visi, todėl labiau patyrę gali padėti tiems, kurie ant slidžių atsistos tik pirmą kartą.

 

Maisto gaminimo pamokos

Tamsūs žiemos vakarai – tinkamas metas išmokti naujų maisto gaminimo paslapčių. Ši veikla dažniausiai suvilioja daugelį. Pasinaudodami autobusų nuoma, patogiai nuvyksite į jums reikiamą vietą, kad ir kokia didelė jūsų komanda bebūtų.

Tokių pamokėlių metu ne tik išmokstama kažko naujo, bet ir lavinamas kūrybiškumas, kuris svarbus tikriausiai kiekviename darbe. Jis suteikia galimybę efektyviau spręsti iškilusias problemas, atrasti novatoriškus sprendimus. Malonus ir linksmas laiko leidimas su kolegomis padeda geriau pažinti vienas kitą, todėl natūralu, kad užmezgami stipresni tarpusavio ryšiai.

 

Šventiniai renginiai

Žiema – švenčių metas, kai netrūksta įvairiausių renginių: spektaklių, koncertų, festivalių ir t. t. Nepraleiskite progos tuo pasinaudoti. Kultūriniai renginiai leidžia praplėsti savo akiratį ir yra puikus atsipalaidavimo būdas. Tam, kad išsirinkti norimą žanrą būtų paprasčiau, rekomenduojama pasitarti su visais komandos nariais. Priklausomai nuo norų, galite apsilankyti tiek jūsų, tiek kitame mieste vyksiančiame renginyje. Pastaruoju atveju taip pat labai praverčia jau minėta autobusų nuoma.


← Atgal