Apie mus

Apie mus

 

TOKS atsinaujina: modernus, pažangą demonstruojantis mūsų logotipas – tik dar vienas įrodymas, kad kasdien aktyviai judame į priekį.

 

Kryptis – į ateitį. Palinkusių logotipo raidžių ir prekės ženklo simbolio kryptis – pirmyn. Tai atskleidžia ne tik kasdienę mūsų veiklą, bet ir TOKS požiūrį į verslą: drąsiai įgyvendiname inovatyvius sprendimus, rūpindamiesi klientais diegiame naujausias technologijas, visoje savo veikloje vadovaujamės pažangiausiais vadybos ir aptarnavimo modeliais.

 

Žalios spalvos akcentas: tvarumas. Tvari, aplinkai, gamtai, žmogui ir ateičiai draugiška veikla – viena iš svarbiausių TOKS vertybių. Kiekvienas mūsų darbuotojas puikiai žino, kad rytojų kuriame šiandien, todėl renkamės aplinkai draugiškas technologijas ir sprendimus, o mūsų autobusai atitinka aukščiausius ekologijos standartus.

 

Tamsus sidabras: technologijos ir išmanumas. Džiugios klientų patirtys kelionėse su TOKS – didžiausia mūsų motyvacija, todėl jas užtikrinti siekiame ne tik rūpestingai, draugiškai ir profesionaliai aptarnaudami keleivius, bet ir sukurdami jiems kuo patogesnes sąlygas keliauti. Tai užtikrina modernūs, šiuolaikiški, aukščiausios klasės, visus patogumus ir išmanius sprendimus siūlantys TOKS autobusai.