Apie mus

5 priežastys tarpmiestinėms kelionėms rinktis autobusus

Kelionė autobusu – tai galimybė pamatyti ir nuveikti daugiau. Pasirinkę šį kelionės būdą galite visiškai atsipalaiduoti, mėgautis patogumais, dirbti ar mokytis, bendrauti, pramogauti ar tiesiog mėgautis kraštovaizdžiu. Pasakojame plačiau, kodėl verta į kitas šalis keliauti būtent autobusu.

 

Privalumai pasirinkus kelionę autobusu

Šiuolaikiniai tarpmiestiniai ir tarptautiniai autobusai pasižymi tokiu pat patogumu kaip ir lėktuvai ar traukiniai. Pateikiame 5 priežastis, kodėl keliaujant nereikėtų nuvertinti autobusų:

 

Žema kaina

Kelionės autobusais ar mikroautobusais dažniausiai būna kur kas pigesnės nei išvykos kitomis transporto priemonėmis. Keliaujančioms šeimoms, vaikams, mokiniams, studentams, pensininkams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos tampa patraukliu šio pasirinkimo aspektu. Be to, TOKS taiko nuolaidas lojalioms keliautojų grupėms.

 

Ekologiškumas

Autobusai pasižymi mažu išmetamųjų dujų kiekiu, todėl tai yra ekologiškas būdas keliauti. Modernūs autobusai atitinka aukščiausius ekologijos standartus, tad 30-iai žmonių pasirinkus vieną kelionę autobusu bus išmetama žymiai mažiau aplinką teršiančių dujų nei pasirinkus kelionę 30-čia skirtingų automobilių.

 

Komfortas

Išskirtiniu patogumu pasižymintys TOKS tarpmiestiniai ir tarptautiniai autobusai ar mikroautobusai – puikus pasirinkimas, jei norite, kad kelionė neprailgtų. Transporto priemonėse, Lietuvos ribose veikiantis bevielis interneto ryšys leis sparčiai naršyti ir dalintis kelionės įspūdžiais su kitais. Moderniuose autobusuose įdiegti medijų centrai džiugina nemokamais filmais, leidiniais ir muzikiniais įrašais.

Žinoma, kelionės laiką galima skirti ne tik pramogoms, bet ir darbams. Šalia sėdynių esantys elektros lizdai užtikrina, kad elektroniniai prietaisai neišsikraus. Nereikėtų pamiršti ir to, kad autobusų nuomos paketą sudaro ir vairuotojo paslaugos – taigi, įspūdžiais galės mėgautis visi keleiviai.

 

Kelionės saugumas

Visi, kurie pasirenka keliauti TOKS autobusais, apdraudžiami civiliniu ir kasko draudimu. Saugumą taip pat lemia ir patyrusių vairuotojų įgūdžiai, speciali transporto priemonių įranga.

 

Laisvalaikio įvairovė

Nenorintiems naudotis elektroniniais įrenginiais taip pat yra ką nuveikti. Tarptautiniai autobusai – plačiais langais, tad galite grožėtis kraštovaizdžiu. Transporto priemonėse įrengta ir DVD peržiūros sistema, mikrofonas, tad galite organizuoti bendras pramogas visiems keliautojams.

TOKS komanda pasirengusi ne tik užtikrinti šiuos privalumus, bet ir padėti susiorganizuoti sklandžią, turiningą kelionę. Jei pageidaujate, galime parinkti vaizdingiausią ar trumpiausią maršrutą. Jums nereikės rūpintis nei transporto priemonės, nei įlaipinimo vietos parinkimu.

 

Investicija į kelionę autobusu – komforto užtikrinimas

TOKS tarptautiniai maršrutai sudaromi atsižvelgiant į įvairius poreikius. Autobusu galite keliauti bet kuriuo paros metu, į bet kurią ES šalį. Leistis į išvyką galite tiek įprastomis, tiek švenčių dienomis. Saugumas, patogumas, puiki kaina, atsakingas požiūris į aplinką – tai, dėl ko tarptautiniai autobusai yra išties praktiškas pasirinkimas. Viskas, ko reikia – žinoti keleivių skaičių ir pasirinkti kryptį.


← Atgal