APIE MUS

TOKS Pramogos

Čia gyvena pramogos

MUZIKOS FESTIVALIAI LIETUVOJE

 Purpurinis vakaras

 

PURPURINIS VAKARAS

Anykščiai, Dainavos slėnis

rugpjūčio 17-19 d.


Nacionalinis bardų festivalis „Purpurinis vakaras“ yra rengiamas Anykščiuose nuo 2008 m. Sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo ir pelnęs nemažai simpatijų festivalis natūraliai įsiliejo į Anykščių rajono kultūrinių renginių mozaiką. Šis festivalis reprezentuoja iškiliausius Lietuvos dainuojamosios poezijos atlikėjus, suteikia galimybę pasirodyti jauniems bardams.

http://purpurinisvakaras.lt/

 

 Saulėtos naktys

 

SAULĖTOSIOS NAKTYS

Joniškio r., Gataučiai

rugpjūčio 17-20 d.

Tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Daugybė Lietuvos bei užsienio muzikinių grupių pasirodymų, paskaitų įvairiomis temomis, taip pat gausybė ekologinių idėjų, sporto rungčių, unikalių kūrybos projektų, instaliacijų, šokių, „workshopų“, filmų.

http://sauletosiosnaktys.lt/

 

Karklės festivalis

Karklė Live Music Beach

Karklė

rugpjūčio 18-20 d.

"Karklė Live Music Beach" – tai vienintelis festivalis Lietuvoje, vykstantis ant jūros kranto ir vienas laukiamiausių vasaros muzikos įvykių Baltijos šalyse.

Šiais metais Karklėje trys dienos ir dvi naktys kruopščiai atrinktos užsienio bei Lietuvos atlikėjų muzikos, išskirtinės pramogos ne tik pajūryje, bet ir šalia kiekvieno iš jūsų, plati pasaulio virtuvių gama, menai ir daug daug geros emocijos čia pat, po atviru dangum!

http://www.karkle.com/lt/apie-festivali

 

 Mėnuo juodaragis

 

MĖNUO JUODARAGIS

Zarasų r., Dūburio sala

rugpjūčio 24-27 d.

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis MĖNUO JUODARAGIS šiemet švenčia 20 metų sukaktį! Keturias dienas ir tris naktis XX festivalio vyksmas žada ne tik rinktinių užsienio ir Lietuvos atlikėjų gausą keturiose muzikos scenose, bet ir itin turiningą kultūrinę programą – senuosius amatus, apeigas, tradicijas, akademines paskaitas, kino peržiūras, teatro vaidinimus, gamtiško meno reiškinius, sporto turnyrus bei dar kelias dešimtis smagių netikėtų vyksmų. Tai pačios geriausios dienelės ir dideliam, ir mažam!

http://www.mjr.lt/lt/

 

 

Išsirinkite kryptį – mes Jus nuvešime!

https://www.autobusubilietai.lt