Apie mus

TOKS NEO

TOKS NEO – tai autobusai, pasižymintys ne tik ypatingomis komforto sąlygomis, dideliu pramogų paketu, bet ir aukščiausių, griežčiausių ekologijos reikalavimų atitikimu. Tai – naujas paslaugos standartas, skirtas keliauti kur kas komfortabiliau. Lietuvos keliais važiuoja nauji, modernūs, vokiški SETRA modelio autobusai į Klaipėdą, Mažeikius, Palangą ir kitus miestus. Sostinę su kitais Lietuvos miestais ir miesteliais jungiantys autobusai į Vilnių ir iš Vilniaus suteiks galimybę pažintį savo šalį ir aplankyti neregėtas šalies vietas.

Ilgesnių maršrutų, tokių kaip Palanga – Vilnius, autobusas pasižymi įdiegta modernia medijų centro sistema. Ji suteikia galimybę išmaniųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių savininkams naudotis specialiai šiems autobusams sukurtu, nuolat atnaujinamu pramogų paketu.

Medijų centras keleiviams siūlo:

  • muzikos įrašus,
  • naujausius filmus,
  • žurnalus įvairiomis kalbomis,
  • patogų naršymą internete.

Prisijungti prie medijų centro savo išmaniaisiais įrenginiais galite visos kelionės metu. Šiame centre talpinami pramogų paketai yra nemokami ir prieinami visiems autobuso keleiviams. Prisijungus prie medijų centro galima sekti savo kelionę pagal GPS koordinates, matyti, koks atstumas nuvažiuotas, kiek kilometrų ir laiko liko iki galutinės stotelės. Taip pat galima planuoti savo tolimesnę kelionę, renkantis alternatyvas patogiam persėdimui į kitą autobusą.

Kelionės metu nereiks jaudintis, kad išsikraus įrenginys. Prie kiekvienos sėdynės įrengti elektros lizdai, kurie leist laisvai dirbti kompiuteriu ar kitu įrenginiu.

Norite įsigyti bilietą autobuse, tačiau neturite grynųjų pinigų? Ne bėda. TOKS NEO autobusuose už bilietus galite atsiskaityti ir banko kortelėmis. Taip pat bilietą galite iš anksto įsigyti internetu, Autobusubilietai.lt, arba autobusų stotyse.

Nesvarbu, ar Jums aktualiausi autobusai į Vilnių, ar autobusai į Klaipėdą, juose esantis šviesus ir erdvus transporto priemonės salonas leis ne tik patogiai įsitaisyti erdvioje sėdynėje, bet ir pasidėti rankinį bagažą. Keliaujant UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ tarpmiestiniais maršrutais kelionės neprailgs, nes autobusuose veikia nemokamas bevielis internetas.

 

Taikomos nuolaidos studentams, kuriems ypač aktualūs mikroautobusai ar autobusai į Vilnių, kitus didžiuosius miestus, taip pat vaikams iki 10 metų, asmenims virš 70 m. amžiaus. Bilietus su nuolaida taip pat galite įsigyti www.autobusubilietai.lt ir autobusų stotyse.

UAB TOKS aptarnauja daugiau nei 50 tarpmiestinių maršrutų visoje Lietuvoje. Puikiai suprantame, kad keliaujant ilgu maršrutu, pavyzdžiui, Palanga – Vilnius, autobusas turi būti ypatingai komfortiškas, modernus. Tad rekomenduojame išbandyti transporto priemonėse teikiamas nemokamas paslaugas ir pasinaudoti naudingomis nuolaidomis perkant bilietus.

Iškilusius klausimus galite nedvejodami užduoti mums. Konsultantai pasirūpins, kad su kelionės bilietais susijusios problemos būtų išspręstos greitai, efektyviai ir kokybiškai.

 


← Atgal