Apie mus

Techninė pagalba užsienyje: ką žinoti?

Įvairūs nutikimai kelyje – dažnas vairuotojų palydovas. Jie gali netikėtai sugriauti kelionės planus, o nepažįstama aplinka dar labiau išmušti iš vėžių. Tokios situacijos neaplenkia ir sunkiojo transporto technikos vairuotojų, kurių darbas ypač atsakingas. Gelbėjantis sprendimas gali būti techninė pagalba kelyje. Tam, kad prireikus pasinaudotumėte visomis šios paslaugos galimybėmis, verta plačiau su ja susipažinti.

 

Transporto technika, kuriai teikiama paslauga

Svarstote, ar galite pasinaudoti šia paslauga? Jei vairuojate įvairaus tipo sunkiąją techniką – ši pagalba kaip tik jums. Tai gali būti tiek sunkvežimiai su priekaba, tiek autobusai. Dažnai šių transporto priemonių gedimai kelyje sukelia itin daug vargo. Pagalba kelyje pasirūpina ne tik remontu, bet ir užtikrina, kad sunkvežimis ar autobusas būtų nuvilktas į saugią vietą. Tai ypač aktualu, jei patys to padaryti neturite galimybės.

 

Pagalba ne tik Lietuvoje

Sunkiosios technikos vairuotojai dažnai vyksta į ilgas keliones, kurios trunką ne vieną ir ne dvi dienas. Jų metu pasiekiamos ir užsienio šalys. Verta žinoti, kad techninė pagalba kelyje suteikiama visą parą ir ne tik Lietuvos teritorijoje. Šalių tinklas itin platus. Prireikus, techninė komanda gali atvykti į visas Europos Sąjungos šalis, taip pat Rusiją ir Baltarusiją. Taigi, net jei ir esate toli nuo Lietuvos, visuomet galite kreiptis.

 

Paslaugų spektras

Svarstote, ar tai apsimoka? Techninė pagalba sunkiajam transportui apima ne vieną paslaugą. Esant poreikiui, iki 40 t bendrosios masės sunkvežimiai, priekabos ar autobusai gali būti pervelkami į norimą vietą. Taip pat, avarijos metu apvirtusi priemonė gali būti atversta, nuvažiavusi nuo kelio – ištempta.

Kartais susiduriama su problema, kad klientas neturi vietos, kur laikyti apgadintą sunkvežimį ar autobusą. Tokiu atveju yra siūloma jų saugojimo paslauga. Techninė pagalba kelyje padeda ir esant tik smulkiems gedimams.

 

Atsižvelgimas į poreikius

Esant įvairiems sunkiojo transporto gedimams ypač svarbus greitas reagavimas. Sugedus autobusui nukenčia tiek keleiviai, tiek vairuotojas. Kai sugenda sunkvežimis, nuostolius dažniausiai patiria darbdavys ar klientas, kuriam turi būti pristatytas krovinys. Techninės pagalbos kelyje komanda greitai reaguoja į iškvietimą, o atvykę į vietą, profesionaliai įvertina situaciją.

Kartais gedimus galima nesudėtingai pašalinti, todėl remonto darbai atliekami vietoje. Kartais to nepakanka, nes atvejis yra per daug sudėtingas ir reikia sunkvežimį, jo priekabą ar autobusą gabenti į servisą. Ten atliekama išsami diagnostika ir gedimų šalinimas.

 

Iškilus nenumatytai problemai – techninė pagalba kelyje – tai, kas gali būti naudinga. Toks.lt svetainėje pateikiama visa susijusi informacija ir kontaktai. Pasinaudoję jais, galite lengviau rasti išeitį užklupus bėdai kelyje.


← Atgal