Apie mus

Tarpmiestinių autobusų paslaugos – itin vertos studentų dėmesio

Tarpmiestiniai autobusai – tai viena iš populiariausių transporto priemonių. Visgi ji dažnai susilaukia kritikos iš ja nesinaudojančių žmonių. Nepatogios sėdynės, prasta ar visai neegzistuojanti kondicionavimo sistema ir didelės kelionių kainos – visa tai jau seniai nebėra kasdienybės naudojantis viešuoju transportu dalis. Tačiau kaip iš tikrųjų atrodo kelionė tarpmiestiniu autobusu? Kodėl verta naudotis šiomis paslaugomis ir kodėl jas vis dažniau renkasi studentai?

 

Konkurencinga kaina

Keliauti autobusu yra vienas iš pigiausių kelionės būdų, patogumu niekuo nenusileidžiantis važiavimui automobiliu. Be to, pastarasis variantas tiems, kurie juo naudojasi vieni, gali būti gerokai brangesnis. Vertinant kelionių autobusais kainą svarbu nepamiršti ir to, kad dieninių skyrių studentams taikoma 50 % nuolaida bei 20 % nuolaida perkant atgalinį bilietą. Pasinaudojus šiomis nuolaidomis tarpmiestiniai autobusai tampa kone pigiausiu būdu keliauti.

Studentams, kurie renkasi kiekvieną laisvą dieną praleisti gimtajame mieste su šeima ar draugais tai – puikus būdas sumažinti kelionių išlaidas. Rinkdamiesi kelionę TOKS autobusais galite būti užtikrinti savo kelionės saugumu, nes visi keleiviai yra apdraudžiami, o transporto priemones vairuoja tik patyrę vairuotojai.

 

Išskirtinis patogumas

Šiuolaikiškais autobusais keliauti itin patogu. Priešinga nuomonė – tai paprasčiausias stereotipas, užsilikęs iš senesnių laikų. Kelionės metu Jums komforto suteiks ne tik patogios sėdynės, erdvus salonas, bet ir kiti TOKS autobusuose esantys privalumai:

  • individualiai reguliuojama kondicionavimo sistema,
  • elektros lizdai, įrengti šalia sėdynių,
  • nemokamas bevielis interneto ryšys,
  • multimedijos centras, kuriame gausu filmų, elektroninių spaudos leidinių ir muzikos įrašų.

Tarpmiestiniai autobusai patogūs visų šių privalumų prieinamumu: kelionės metu galėsite patogiai įsitaisę mėgautis filmu arba šį laiką paskirti mokymuisi. To tikrai negalėtumėte daryti vairuodami. Atlikę svarbius darbus kelionės metu, netrukus pastebėsite, kaip atsirado daugiau laisvo laiko.

Akivaizdu, kad pasirinkę tarpmiestinius autobusus sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko. Tokia kelionė užtrunka ne ką ilgiau nei važiuojant automobiliu, tad šį laiką galite skirti kitoms veikloms, taip išvengdami savaitgalio vakarų praleidimo prie knygų. Jaudintis dėl to, kad išsikraus kompiuteris ar kitas elektroninis įrenginys, kuriuo naudojatės kelionės metu, taip pat nereikėtų – tam pritaikyti minėtieji kištukiniai elektros lizdai.

 

Pasirinkę, kad Jus iš taško A į tašką B vežtų tarpmiestiniai autobusai galite būti ramūs, kad paskirties vietą pasieksite saugiai, o kelionė neprailgs. Be to, tai idealus pasirinkimas taupant tiek laiką, tiek pinigus. Tad įsitikinkite šiuolaikiškų viešojo transporto priemonių nauda patys: pasinaudokite studentams itin palankiomis sąlygomis ir mėgaukitės išskirtiniais tarpmiestinių kelionių privalumais.


← Atgal