Apie mus

Sunkumai, su kuriais susiduria keliaujantys po vieną

Kelionė gali būti pati nuostabiausia ir labiausiai išlaisvinanti patirtis gyvenime. Dažniausiai ji baugina, tačiau yra bene geriausias būdas augti kaip asmenybei. Tokių išvykų metu netrūksta išbandymų: tiek didesnių, tiek mažesnių. Priklausomai nuo turimos patirties, kai kuriems net ir kelionė vienam į kitą miestą – iššūkis. Tačiau žinant dažniausiai tokiose situacijose iškylančius sunkumus, leistis į šį nuotykį gali būti lengviau.

 

1. Visos išlaidos tenka vienam

Keliaujant pavieniui visos išlaidos dažniausiai krenta ant vienų pečių. Tai – ne tik transportas, bet ir viešbučiai, maistas, gėrimai. Priklausomai nuo to, kur vykstama, jos gali labai skirtis. Bet kokiu atveju, norint sutaupyti verta pasukti galvą.

Esant galimybei rekomenduojama rinktis keliones autobusu. Tiek tarptautiniai, tiek tarpmiestiniai bilietai paprastai yra finansiškai palankesnis variantas nei kuro išlaidos, patiriamos važiuojant automobiliu. O ką jau kalbėti apie kelyje netikėtai galinčius kilti gedimus. Ruošiantis tokiam nuotykiui patariama peržvelgti ir keleto skirtingų viešbučių pasiūlymus. Taip lengviausia išsirinkti palankiausią.

 

2. Vienišumo jausmas

Kitas sunkumas, su kuriuo kartais susiduriama keliaujant po vieną – vienišumo jausmas. Dažniausiai jis apima po kurio laiko. Siekiant to išvengti, patariama drąsiau bendrauti su aplinkiniais ir megzti naujus ryšius. Žinoma, kartais tai nėra patogu ir verčia mus išeiti iš komforto zonos – ypač, kai išvykstama į užsienio šalį. Visgi, didžiąją dalį barjerų susikuriame savo galvoje, o juos peržengus darosi tik lengviau. Taigi, nepraleiskite progos pakalbinti šalia jūsų sėdintį pakeleivį. Galbūt ši pažintis praskaidrins viską kelionę?

 

3. Iššūkiai ieškant kelio

Jei tarptautiniai ar tarpmiestiniai bilietai jau įsigyti, o kelionė suplanuota, verta atkreipti dėmesį ir į dar vieną išbandymą. Išvykus vieniems, o ypač į naują vietą, joje gali būti nelengva susigaudyti. Dar prieš išvykstant rekomenduojama susipažinti su norimomis aplankyti vietomis ir susidaryti bent jau preliminarų planą. Tai puikus būdas sutaupyti laiko. Net ir pasimetus svarbu išlikti drąsiems ir tikėti savo jėgomis. Esant galimybei, verta kelio klausti vietinių – pastarieji gali padėti surasti jums reikiamą vietą. Be to, turint išmanųjį telefoną visur galima naudotis navigacine sistema.

 

4. Varginantis daiktų nešiojimas

Su savimi pasiimamų daiktų kiekis daugeliu atvejų priklauso nuo kelionės pobūdžio ir trukmės. Keliaujant po vieną, visus juos reikia nešti patiems. Tam, kad išvyka būtų maloni, o ne varginanti, patariama atidžiai pasirinkti, ko išties jums gali prireikti. Pavyzdžiui, jei įsigyti tarpmiestiniai bilietai savaitgalio kelionei, imtis su savimi daug daiktų neapsimoka. Svarbu pasirūpinti tik būtiniausiais reikmenimis, kurie tilptų į nedidelį krepšį ar kuprinę.

Pasiryžkite šiam iššūkiui ir jūs. Tikrai nebūtina keliauti į kitą pasaulio kraštą: kartais net ir nedidelės išvykos gali labai praturtinti. Tiek tarpmiestinius, tiek tarptautinius TOKS autobusų bilietus paprasta įsigyti ir internetu


← Atgal