Apie mus

Sulaukėte draugų iš užsienio? Rinkitės kelionę autobusu

Aplankius draugams iš užsienio, norime jiems parodyti savo gimtinę, gražiausias bei įdomiausias jos vietas: įspūdingiausius didžiųjų miestų lankytinus objektus ar gamtos peizažus. Tokiu atveju teks nemažai pakeliauti, o nuosavą automobilį turime ne kiekvienas. Net ir tokiu atveju nereikėtų jaudintis – juk Lietuvos žemėlapis tarsi išraižytas tarpmiestinių maršrutų, jungiančių tiek didžiuosius Lietuvos miestus, tiek mažesnius miestelius, kaimelius ar turistų traukos centrus.

 

Patogus susisiekimas tarp Lietuvos miestų

Kur Lietuvoje benuspręstumėte keliauti, tarpmiestiniai autobusai padės lengvai ten nusigauti. Ar norite aplankyti Vilnių, Kauną, Klaipėdą, ar domina mažesni turistiniai miesteliai, tokie kaip Palanga, lengvai rasite autobusą, riedantį reikiama kelionės kryptimi. Autobusų maršrutai pritaikyti prie skirtingų poreikių, taigi galite drąsiai tikėtis, kad pavyks rasti ir patogų išvykimo laiką.

Primename, kad susiruošus į ilgiau truksiančią kelionę būtina turėti vandens, pasirūpinti patogia apranga, o jei mėgstate autobuse nusnūsti – ir pagalvėle. Autobusui sustojus tarpinėse stotelėse, nepamirškite išlipti ir kelias minutes pramankštinti kojas.

 

Lengva keliauti su didele grupe

Tarpmiestiniai autobusai taip pat bus naudingi sulaukus ir didesnio būrio svečių. Tiesa, jei planuojate keliauti savaitgalį ar kitu populiaresniu metu, vertėtų autobuso bilietus nusipirkti iš anksto. Tai neturėtų būti problema, nes bilietus pirkti galima ir internetu. Iš anksto įsigiję bilietus galėsite būti tikri, kad į autobusą sutilps visas jūsų gausus būrys. Taip pat galite ir tiesiog išsinuomoti visą mikroautobusą ar autobusą.

 

Ką verta apžiūrėti?

Ieškantiems aktyvaus laisvalaikio patariame aplankyti gražiausius Lietuvos pažintinius takus, tokius kaip Akmenos, Amalvos pelkės, Degučių, Dusetų girios, Dubravos rezervatinės apyrubės ir dar nepaprastai daug kitų. Tiesiai iki tako pradžios tarpmiestiniai autobusai gali ir neprivežti, tačiau atvažiavę iki artimiausio miestelio, sekdami nuorodas bei ženklus ar paprašę pagalbos iš vietinių gyventojų, takus tikrai rasite.

Norintiems kultūringai praleisti laiką ir pasivaikščioti po dvarą reikėtų apsilankyti Biržuose ar Rokiškyje, o esant geram orui – nuvykti prie jūros. Ypač įspūdingi Smiltynės ir Nidos paplūdimiai. Dėmesio vertų objektų netrūks ir kultūros bei meno mėgėjams, norintiems apsilankyti įvairiuose muziejuose.

 

Net ir mėgstantiems keliauti užsienyje reikėtų nepamiršti, kad ir mūsų krašte yra ką apžiūrėti. Viskas, ko reikia – nuspręsti dėl lankytinų objektų ir laikų susiplanuoti kelionę tarpmiestiniu ar nuomotu autobusu. Norite daugiau patarimų ar kilo sunkumų renkantis maršrutus? Susisiekite: mielai pasirūpinsime, kad kelionės džiugintų išskirtiniais įspūdžiais tiek jus, tiek svečius.


← Atgal