Apie mus

Reguliari autobusų priežiūra – būtina

Autobusai – galinga, įvairius saugumo, patikimumo reikalavimus puikiai atitinkanti transporto priemonė. Tačiau profilaktiška techninė apžiūra ir savalaikis autobusų remontas yra būtinas taip pat, kaip ir lengviesiems automobiliams. Jie padeda užtikrinti, kad transporto priemonė veiktų nepriekaištingai ir dar daugelį metų būtų naudojama pagal savo paskirtį. Tad ką svarbu žinoti autobusų savininkams, norintiems, kad ši transporto priemonė išliktų techniškai tvarkinga kuo ilgiau?

 

Profilaktiniai priežiūros darbai

Autobusams dažnai tenka ganėtinai didelis darbinis krūvis, variklis be perstojo dirba ilgais laiko tarpais. Be to, eksploatavimo sąlygos neretai būna sudėtingos. Todėl itin svarbu tinkamai prižiūrėti transporto priemonę ir laiku atlikti visus svarbiausius darbus. Tai ne tik padės ilgiau išlaikyti gerą autobuso techninę būklę, bet ir sumažins nelaimių kelyje tikimybę.

  • Reguliariai tikrinkite padangų protektoriaus likutį ir laiku keiskite padangas naujomis. To nepadarę ne tik rizikuosite padangos sprogimu. Dėl susidėvėjusių padangų pailgėja stabdymo atstumas, sumažėja padangų sukibimas su kelio danga, tad pavojus kyla net esant geroms kelio sąlygoms.
  • Autobusų remontas bus reikalingas kur kas rečiau, jeigu laiku pakeisite stabdžių ir aušinimo skysčius, variklio alyvą. Tai itin svarbūs skysčiai saugiam transporto priemonės eksploatavimui. Jų nepakeitus laiku rizikuojama ne tik stambiais autobuso gedimais, bet ir apskritai kelionių saugumu.
  • Nepamirškite, kad stabdžių kaladėlės nuolat dėvisi, tad reguliariai tikrinkite jas ir įsitikinkite, kad šios tebėra tinkamos eksploatavimui.

Autobuso priežiūrą geriausia patikėti patyrusiam, niuansus puikiai išmanančiam specialistui. Jei tokio komandoje neturite, pasirinkite patikimą servisą ir reguliariai jame apsilankykite.

 

Atsiradus gedimui būtina greita reakcija

Pastebėję gedimą ar tiesiog eksploatacijos metu išgirdę neįprastus garsus, šių problemų jokiu būdu neignoruokite. Kreipkitės į TOKS dirbtuves, kuriuose atliekamas sunkiosios technikos, autobusų remontas. Čia patyrę specialistai nustatys Jūsų transporto priemonės problemas, pasiūlys galimus sprendimus ir tinkamai paruoš autobusą tolimesniam naudojimui. Niekuomet nepamirškite, kad rizikuojate ne tik nuostoliais dėl rimto gedimo, bet ir savo keleivių sveikata, galų gale – reputacija.  

Net jeigu akivaizdžių gedimų nepastebite, rekomenduojame profilaktiškai aplankyti remonto dirbtuves, ypatingai prieš vasarą, kuomet statistiškai keliaujama daugiausia. Be to, žiemos laikotarpiu atsiranda daugiausiai smulkių, sunkiai pastebimų gedimų.

 

Vairuojant bet kokią transporto priemonę svarbiausia yra saugumas. Dėl to itin svarbu, kad autobusų remontas būtų atliekamas laiku, ir net smulkiausi gedimai nebūtų ignoruojami. Jų remontą patikėję patyrusiems technikos meistrams galėsite džiaugtis sėkminga autobuso eksploatacija maksimaliai ilgai. Be to, TOKS komanda mielai pasirūpins ne tik remontu, bet ir transporto priemonės saugojimu aikštelėje. Kol autobusas bus remontuojamas, visuomet galėsite pasinaudoti autobuso ar mikroautobuso nuoma, o jei jūsiškės transporto priemonės būklė itin prasta, pasiūlysime palankiomis sąlygomis įsigyti autobusą iš TOKS.


← Atgal