Pagrindinė informacija:

Siūlome išsinuomoti stovėjimo aikštelę Jūsų transporto priemonei: autobusui ar vilkikui.
Aikštelė yra Žvalgų gatvėje. Vienai transporto priemonei skiriama apie 40 kv.m. ploto. Sudarome ilgalaikes nuomos sutartis, taip pat priimame transporto priemonę ir vienai parai.

Visą parą dirba budintis mechanikas, kuris įleis ir išleis Jus bet kurios paros metu.

I-VII VISĄ PARĄ

TOKS komanda teikia krovininių transporto priemonių ir autobusų stovėjimo aikštelės Vilniuje, Žvalgų gatvėje, nuomą. Jei norite pasirūpinti mikroautobuso, autobuso ar krovininės transporto priemonės saugumu už patrauklią kainą, ši paslauga – sumanus pasirinkimas.

Ką mes siūlome?

Klientams, kurie patiki saugoti savo transporto priemones mums, siūlome lanksčias paslaugų sudarymo sutartis. Priklausomai nuo poreikių, galime pasiūlyti:

  • trumpalaikę priežiūrą vienai parai;
  • sudaryti ilgalaikę aikštelės nuomos sutartį.

Transporto parkavimo paslaugas teikiame Vilniuje esančioje Žvalgų gatvėje. TOKS transporto parkavimo aikštelėje vienai transporto priemonei skiriama apie 40 kvadratinių metrų ploto.

Aikštelėje visą parą dirba profesionalūs mechanikai, prižiūrintys Jūsų transporto priemones. Jie užtikrina ir teritorijos saugumą. Specialistai bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną gali įleisti ar išleisti iš aikštelės.  

Kitos paslaugos

Sugedus prižiūrimai transporto priemonei siūlome naudotis TOKS kompanijos serviso darbuotojų paslaugomis. Jie pasirengę suteikti techninę pagalbą stovėjimo aikštelės Vilniuje teritorijoje ir už jos ribų greitai ir profesionaliai. Atvykę techninės pagalbos specialistai operatyviai patikrins Jūsų transporto priemonę ir nustatys gedimo priežastį. Jei rasti gedimai nėra itin pavojingi, tuomet meistrai atliks remontą tiesiog aikštelėje ir kelionę galėsite tęsti toliau. Priešingu atveju sunkvežimiai ar autobusai nuvežami į servisą, kur atliekama išsami diagnostika ir gedimų šalinimas.

Jei sugedo autobusas ar mikroautobusas, siūlome savo keleivinio transporto priemonių nuomą. Jos puikiai pritaikytos vežti nuo 19 iki 74 žmonių. Siūlome naudotis tiek trumpalaike, tiek ilgalaike nuoma.

Kodėl verta rinktis TOKS?

TOKS priklauso Europos keleivių vežėjų linijų tinklui „Eurolines“, Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijai „Linava“ ir Europos autobusų stočių asociacijai. Dėl narystės ir bendradarbiavimo kartu su šiomis organizacijomis autobusų, mikroautobusų nuoma bei kitos keleivių vežimo paslaugos atitinka aukščiausius standartus.

 

Stovėjimo aikštelės Vilniuje ir didelė kitų mūsų paslaugų dalis teikiama nepriklausomai nuo paros meto ar savaitės dienos. Mikroautobusų, autobusų nuoma ir kitos paslaugos gali būti užsakytos Jums patogiausiu būdu. Susisiekite – mielai patarsime dėl geriausio paslaugos varianto ir užtikrinsime, kad paslaugos vykdymas džiugintų išskirtiniu komfortu, saugumu ir puikiais įspūdžiais.