• MERCEDES-BENZ Integro

 • Vietų skaičius: 48
 • Privalumai:

  Pagaminimo data: 2001 m.
  Variklio darbinis tūris: 11967 kub. cm
  Variklio galia: 184 kW

  Daugiau informacijos

 

Didelėms grupėms planuojant keliones ar esant poreikiui reguliariai transportuoti keleivius tam tikrais maršrutais, autobusas yra neabejotinai viena iš geriausių priemonių. Tokiais atvejais UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS) yra puikus pasirinkimas. Nepaisant to, kad mūsų parduodami autobusai yra naudoti, jie pasižymi kokybe ir patikimumu, o šių transporto priemonių techninė būklė vis dar tinkama eksploatavimui. Jei domina konkurencingos kainos, kviečiame susipažinti su parduodamais TOKS autobusų modeliais. Visi parduodamos transporto priemonės buvo kruopščiai prižiūrimos ir pasižymi gera būkle.

 

Tinkami naudoti autobusai

Atsiradus poreikiui pervežti keleivius, kyla klausimas: pirkti naują ar naudotą autobusą? Žinoma, naujos tokio tipo transporto priemonės atrodo prabangiau, tačiau už tai reikia mokėti gerokai didesnę sumą nei už senesnę. TOKS parduodami naudoti autobusai gali būti dėmesio vertu pirkiniu, nereikalaujančiu itin daug išlaidų.

Įmonėje veikla vykdoma atsižvelgiant į aukščiausius saugumo standartus. Autobusų pardavimas yra patikimas, nes pirkėjams siekiama pasiūlyti tik funkcionalias, pilnai tinkamas naudoti transporto priemones. Jos neturi pačių šiuolaikiškiausių patogumų, tačiau visada galima atsinaujinti: įmontuoti DVD vaizdo aparatūrą, bevielio interneto ryšio maršrutizatorių, kondicionierių ar kita.

 

Į ką atsižvelgti renkantis autobusą?

Mūsų parduodami autobusai pasižymi praktiškumu ir funkcionalumu. Jie skiriasi turimais patogumais, pagaminimo data ir kitais parametrais, todėl renkantis svarbūs šie aspektai:

 • Keleivių skaičius. Pravartu bent apytiksliai žinoti, kiek žmonių dažniausiai važiuos planuojama įsigyti transporto priemone. Kai kurie parduodami naudoti autobusai gali vežti 50 ir daugiau keleivių, o kitų talpa yra mažesnė. Patartina paskaičiuoti, kiek tikitės sulaukti klientų ar darbo komandos narių, bendraminčių.
 • Variklio galia. Kuo galingesnis variklis, tuo lengviau važiuoti gatvėmis bei įveikti įkalnes. Tiesa, autobusų su didele variklio galia kaina yra didesnė, o jų eksploatacija – brangesnė. Dėl šių priežasčių būtų naudinga apgalvoti, kokiais keliais važiuosite dažniausiai. TOKS autobusai turi puikiai išlaikytus, patikimus variklius.
 • Pagaminimo data. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad senesniuose autobusuose tikėtinai nebus pačių naujausių patogumų, pavyzdžiui, elektros lizdų, kondicionieriaus ar bevielio interneto tinklo.
 • Autobusų kaina. Gerai apsvarstykite savo biudžetą ir tai, kiek galite skirti transporto priemonės išlaikymui. Visgi mūsų parduodami naudoti autobusai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, todėl gal tapti ekonomišku pasirinkimu.

TOKS naudoti autobusai – protingas sprendimas reguliarioms kelionėms. Jei Jūsų verslui ar nekomerciniams poreikiams reikalinga talpi transporto priemonė, susisiekite su mumis tinklalapio apačioje nurodytais kontaktais. Mūsų komanda atsakys į visus rūpimus klausimus.