Maršrutai

TOKS NEO

TOKS NEO pasižymi ne tik ypatingomis komforto sąlygomis keleiviams ir pramogų paketu, bet ir aukščiausiais bei griežčiausiais ekologijai keliamais reikalavimais. Tai naujas paslaugos standartas, skirtas keliauti, kur kas komfartabiliau. Lietuvos keliais rieda naujutėliai, modernūs, vokiški SETRA markės TOKS NEO autobusai.

Autobusuose įdiegtas modernus media centras suteikia galimybę išmanių telefonų, planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių savininkams naudotis specialiai šiems autobusams sukurtu ir pastoviai atnaujinamu pramogų paketu. Media centras keleiviams siūlo muzikos įrašus, naujausius filmus ir žurnalus įvairiomis kalbomis, patogų naršymą internete. Prisijungus prie media centro galima sekti savo kelionę pagal GPS koordinates, matyti koks atstumas nuvažiuotas, kiek kilometrų ir laiko liko iki paskirties stotelės. Taip pat galima planuoti savo tolimesnę kelionę, renkantis alternatyvas patogiam persėdimui į kitą autobusą. Prisijungti prie mediacentro savo išmaniaisiais įrenginiais galima visos kelionės metu. Šiame centre talpinami pramogų paketai yra nemokami ir prieinami visiems autobuso keleiviams.

Kelionės metu nereiks jaudintis, kad išsikraus įrenginys, prie kiekvienos sėdynės yra įrengti elektros lizdai, kurie leis laisvai dirbti kompiuteriu. Atskiros sėdimos vietos ir patogūs, šachmatine tvarka išdėstyti krėslai su individualiais staliukais sukuria puikią poilsio atmosferą, kurią galimą išnaudoti darbui kelionės metu.
Norite įsigyti bilietą autobuse, tačiau neturite grynųjų pinigų? Nebėda! TOKS NEO autobusuose už bilietus galite atsiskaityti banko kortelėmis. Šviesus ir erdvus autobuso salonas leis ne tik patogiai įsitaisyti erdvioje sėdynėje, bet ir pasidėti rankinį bagažą.

Bilietus kelionėms TOKS NEO autobusais galite įsigyti www.autobusubilietai.lt puslapyje ir Vilniaus autobusų stotyje. TOKS NEO autobusai važiuoja šiais maršrutais: