Apie mus

Kodėl verta rinktis autobusų nuomą transportuojant didelę žmonių grupę?

Prireikus transportuoti didesnes žmonių grupes gali kilti įvairių rūpesčių. Vienas didžiausių – rasti patikimą transporto priemonę, turinčią pakankamą vietų skaičių. Tokiais atvejais autobusų nuoma dažnai praverčia. Tai – patikimas būdas skirtingiems keleivių poreikiams kelionės metu patenkinti. Siūlome apžvelgti keletą aspektų, dėl kurių vertėtų rinktis autobusų nuomos paslaugą.

 

Nuomojami autobusai yra erdvūs ir komfortiški

Įveikiant ilgus atstumus dažnam kelionė automobiliu gali tapti itin varginančia. Jame retai užtenka laisvos vietos, sunkiai įmanoma ištiesti kojas ar pajudėti, tad keleiviams tenka važiuoti susispaudus – tai tik keletas priežasčių, kodėl transportuoti kiek didesnę žmonių grupę nuosavu automobiliu gali būti ne itin praktiškas sprendimas. Tačiau naudojantis tiek mikroautobusu, tiek didesniu autobusu kiekvienas keleivis turės pakankamai vietos laisvai judėti, jausis patogiai, o esant poreikiui nereikės trukdyti aplink esantiems keleiviams.

 

Kelionės autobusu pasižymi saugumu ir patikimumu

Autobusų nuoma naudinga ne tik dėl erdvumo. Keleiviniai autobusai į eismo incidentus patenka žymiai rečiau nei lengvosios transporto priemonės ir pareikalauja gerokai mažiau aukų, tad kelionės autobusu užtikrina didesnį saugumą. Be to, laikant savo asmeninius daiktus autobuse užtikrinamas turto saugumas nuo ilgapirščių. Nuomos paslauga užsiimanti įmonė TOKS keleiviais ir jų saugumu pasirūpins visos išvykos metu.

 

Autobusų nuomos paslauga nereikalauja daugybės išlaidų

Palanki autobusų nuomos kaina yra vienas iš privalumų, kuris skatina žmones rinktis šią paslaugą. Keliaujant dideliam kiekiui žmonių, nuoma gali būti apčiuopiamai ekonomiškesnis sprendimas nei kelionė asmenine transporto priemone. Reikėtų nepamiršti, jog TOKS, užsiimanti autobusų nuoma, iš anksto numatys ir informuos apie numatomas kelionės išlaidas. Tai padės keleiviams iš anksto apgalvoti ir susiplanuoti kelionės detales.

 

Išsinuomoti autobusą – puiki idėja įvairioms progoms

Išsinuomoti autobusą jau ilgą laiką yra itin populiarus pasirinkimas. Tai gali būti ir mokyklinės ekskursijos, ir pramoginės bei turistinės kelionės. Nuomos paslaugomis naudojasi ir mėgėjų sportininkų komandos. Kartais žmonės renkasi nuosavą transporto priemonę, talpinančią kiek daugiau žmonių nei įprastas automobilis, tačiau tuomet vienas asmuo – vairuotojas – visą laiką jaučia būtinybę užtikrinti keleivių saugumą ir pats negali pilnavertiškai mėgautis kelione. Kuomet naudojamasi autobusų nuoma, atsipalaiduoti ir mėgautis kelione gali visa grupė, nes už kelionės patogumą ir saugumą atsakingas patyręs vairuotojas.

 

Nuomojami autobusai pasižymi daugybę patogumų

TOKS gali pasiūlyti autobusų su visais reikiamais patogumais, kurie keleiviams leis pilnavertiškai mėgautis kelione ir jaustis komfortiškai. Tai gali būti nemokamas bevielis interneto ryšys, DVD įranga, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius ir dar daugiau. Šie patogumai užtikrina, kad laikas, praleistas autobuse, būtų išnaudojamas maloniai ir turiningai.

 

Autobusų nuoma gali tapti puikiu pasirinkimu Jūsų kelionėms. Tai ne tik patogu ir saugu, bet ir, įvertinus visas išlaidas, nebrangu. Tad pasirūpinkite savo išvykos dalyvių komfortu – susisiekite su mūsų komanda ir aptarkite visas paslaugos sąlygas.  


← Atgal