Apie mus

Kodėl verta pasinaudoti paslauga „Airport Express“?

Ne vieną ne sostinėje gyvenantį žmogų gąsdina klausimas, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą. Sostinės gatvės – ganėtinai painios, čia nesunku nuklysti net naudojantis navigacine sistema. Dar keblesnė situacija tiems, kurie į Vilnių atkeliauja iš kitų miestų. Kai susiruošiama skrydžiui, tikrai nesinori papildomų rūpesčių. Laimei, išvengti jų įmanoma – tam sukurta paslauga „Airport Express“.

Žinoma, iki oro uosto galima nuvykti įprastu maršrutiniu autobusu, traukiniu ar taksi. Tačiau tokia kelionė užtruktų ganėtinai ilgai. TOKS mikroautobusai nugabens Jus tiesiai į oro uostą, atvykimo laiką žinosite iš anksto, o kelionė bus stebinančiai patogi. Pasakojame apie visus šiuos privalumus išsamiau.

 

Patikima ir paprasta

Pasirinkus šią paslaugą, jums nereikės rūpintis dėl išvykimo ar atvykimo laikų – šią informaciją rasite mūsų interneto svetainėje. Viskas, ką reikia padaryti, jei sprendžiate klausimą, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą – tai atvykti iki stoties Jums patogiu būdu ir persėsti į specializuotą mikroautobusą.

Pasirinkę tokią paslaugą visuomet žinosite tikslų kelionės laiką ir galėsite patogiai susiplanuoti visas su kelione susijusias užduotis. Mikroautobusas puikiai pritaikytas tokioms kelionėms, tad vietos bus visam Jūsų bagažui. Dar vienas patogumas – tai, kad bilietą galite įsigyti internetu, mūsų svetainėje.

 

Patyrę vairuotojai

Kaip jau minėta, Vilniaus gatves perprasti gali būti nelengva. Tačiau „Airport Express“ mikroautobusų vairuotojai puikiai pažįsta sostinę, todėl galite būti ramūs, kad tikslą pasieksite greičiausiu maršrutu ir būsite atvežti saugiai.

 

Ekonomiškas pasirinkimas

Keliauti naudojantis „Airport Express“ ne tik patogu, bet ir pigu. Kadangi keliaujate ne vieni, o su kitais, galime pasiūlyti mažesnę paslaugos kainą. Nepamirškite, kad Jums nereikės rūpintis jokiomis su transporto priemonės paruošimu, parkavimu susijusiomis išlaidomis. Naudojantis TOKS yra, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą greitai ir patogiai.

 

Maloni kelionė

Kelionė neprailgs, nes TOKS mikroautobusuose veikia nemokamas bevielis internetas, šalia sėdynių įrengti ir elektros lizdai, kuriais naudodamiesi galėsite įkrauti išmaniuosius įrenginius. Visi žinome, kad net trumpa kelionė netinkamomis sąlygomis gali prailgti. Išskirtinis komfortas, galimybė naudotis papildomais patogumais – tai, kas leis atsipalaiduoti prieš skrydį, pasirūpinti būsimos išvykos planais ar tiesiog sutvarkyti būtiniausius reikalus.

 

Taupykite laiką – keliaukite saugiai, greitai ir komfortiškai „Airport Express“ mikroautobusais. Jei turite klausimų, susijusių su šia kelione, mielai atsakysime susisiekus Jums patogiausiu būdu.


← Atgal