Apie mus

Kodėl įmonei verta įsigyti nuosavą autobusą

Transportas – vienas iš didžiausių galvosūkių planuojant keliones ar išvykas su didele kompanija. Dažniausiai renkamasi išsinuomoti autobusą su vairuotoju. Tačiau toks variantas ne visuomet priimtinas, jei su grupe keliaujama dažnai. Be to, šiuo atveju kelionė turi būti iš anksto detaliai suplanuota, nes autobusas nuomojamas ribotam laiko tarpui.

Parduodami autobusai – tai vis dažniau pasirenkama alternatyva autobusų nuomai. Tinkamai įvertinus norus, poreikius ir galimybes neretai paaiškėja, kad tai yra kur kas ekonomiškesnis sprendimas. Įsigyti nuosavą autobusą gali būti itin praktiškas sprendimas įmonėms ar bendruomenėms, dažnai išvykstančios į keliones, kuriose dalyvauja ne viena dešimtis žmonių.

 

Ką svarbu žinoti prieš priimant sprendimą pirkti autobusą?

Prieš perkant autobusą svarbu žinoti, kokie tokio pirkinio privalumai ir tinkamai įvertinti, ar Jums reikalingas asmeninis autobusas, ar visgi geriau naudotis autobusų nuomos su vairuotoju paslaugomis. Taigi, kuo naudingi TOKS parduodami autobusai?

  • Neribotas kelionės laikas.
  • Galima keisti planus kelionės metu, nebūtina laikytis tvarkaraščio.
  • Autobusą papuošus įmonės logotipu, jis atliks ir reklamos funkciją.
  • Dažnai keliaujant autobusą eksploatuoti pigiau nei nuomotis, dėl to pirkinys ilgainiui atsipirks.

Jeigu dažnai keliaujate didelėmis grupėmis, o jūsiškėje yra vairuotojas, turintis D kategorijos pažymėjimą, autobuso įsigijimas gali greitai atsipirkti, tad galėsite keliauti be rūpesčių ir sutaupyti pinigų. Visgi nepamirškite, kad nauda tiesiogiai priklauso nuo to, kaip transporto priemonė atitinka Jūsų poreikius bei lūkesčius.

 

Kaip išsirinkti autobusą?

Nusprendus įsigyti autobusą dažniausiai iškyla naujų galvosūkių: kurie TOKS parduodami autobusai geriausiai atitinka Jūsų poreikius, kaip žinoti, kur ir ko ieškoti ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį? Kad pasirinkimas būtų paprastesnis, pateikiame kelis esminius aspektus.

  • Variklis – ieškodami autobuso greitai pastebėsite, kad transporto priemonės su mažiau galingais varikliais kainuoja mažiau, o jų eksploatacija pigesnė, tad ar verta pirkti galingesnį? Pagalvokite, kokiais keliais važiuosite. Pagrindiniams Lietuvos keliams pakaks ir mažos galios autobuso. Tačiau jeigu planuojate važiuoti į kalnuotas vietoves užsienyje ar keliauti mažesniais keliukais Lietuvoje, kur dažnai reikia įveikti gan stačias įkalnes, išsiversti be galingesnio variklio gali būti sunku.
  • Sėdimų vietų skaičius – įvertinkite įprastą keleivių skaičių ir rinkitės autobusą pagal tai. Ieškant transporto priemonės su Jums reikiamu sėdimų vietų skaičiumi neturėtų kilti nesklandumų, nes nuolat parduodami autobusai, talpinantys nuo 20 iki 74 žmonių.
  • Autobuso pagaminimo data ir kaina – natūralu, kad kuo senesnis autobusas, tuo jis pigesnis. Paieškai skyrę kiek daugiau dėmesio bei laiko galite rasti ir vos prieš 10 metų pagamintą transporto priemonę. Ji neabejotinai bus tinkama naudoti dar ilgus metus. Pasverkite savo lūkesčius ir galimybes – nauji autobusai brangūs, tačiau pasižymi tokiais patogumais kaip individualiai kontroliuojama kondicionavimo sistema, bevielis internetas ir kištukiniai elektros lizdai. Tokių patogumų senesniuose autobusuose nerasite.

 

Perkant nenaują autobusą labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją: prastai prižiūrėti autobusai gali greitai sugesti, o jų tvarkymo darbai nėra pigūs. TOKS parduodami autobusai visu eksploatacijos metu buvo deramai prižiūrimi, tad net ir senesnių autobusų techninė būklė atitinka visus reikalavimus ir tikrai nuveš Jus į ne vieną įsimintiną kelionę.

 

Nedvejokite: apžiūrėkite mūsų turimas keleivinio transporto priemones ir pasirinkite tokią, kuri puikiai pateisins visus lūkesčius. Sunku atrasti tinkamiausią? Drąsiai klauskite patarimo: mielai padėsime įvertinti kiekvieną pasirinkimo kriterijų.


← Atgal