Apie mus

Klaidos, kurias daro į oro uostą skubantys keliautojai

Daug keliaujantys žmonės, ko gero, jau mintinai žino kelią į sostinės oro uostą. Visgi dažnas nesusimąsto, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą sutaupant laiko ir tuo pačiu užsitikrinant sklandžią kelionę. Nors kelią iki oro uosto rasti nesunku, besiruošiant išvykti padaroma daug klaidų, dėl kurių kelionės metu kyla įvairių problemų ir rūpesčių. Šįkart pristatome, kokias klaidas dažniausiai daro keliautojai ir paaiškiname, kaip jų išvengti.

 

Esminės klaidos – dėl neatidumo

Kelionių yra visokių – vienas galime kruopščiai susiplanuoti iš anksto, o kitoms pasiruošti tiesiog nebelieka laiko. Visgi abiem atvejais pridaroma klaidų, nes neapgalvojamos smulkmenos arba lydi paprasčiausias užmaršumas.

  • Itin dažnai neskiriama pakankamai dėmesio nuvykimui iki oro uosto. Visas laikas išnaudojamas pačios kelionės, lagaminų turinio planavimui.
  • Dažnai pamirštama pasiimti kelionei svarbius daiktus, tokius kaip dokumentai ar lėktuvo bilietai.
  • Iš namų išvykstama per vėlai.
  • Važiuojama asmeniniu automobiliu.

Svarbiausias dalykas, dėl kurio kyla rūpesčių – neatidumas. Tuomet padaroma ir daugiau įvairių klaidų.

 

Kaip išvengti didžiausių klaidų?

Jei norite besiruošdami kelionei patirti kuo mažiau nemalonių rūpesčių, atsižvelkite į šiuos patarimus:

  • Iš anksto pasirūpinkite, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą. TOKS paslauga „Airport Express“ – tai galimybė keliauti ne tik saugiai, bet ir greitai, taupant pinigus.
  • Stresas yra viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurių pamirštama į kelionę pasiimti svarbius daiktus. Pasiruošimo metu bus vienu rūpesčiu mažiau, jeigu iš anksto susidarysite būtinybių sąrašą, apgalvosite visus su transportu susijusius dalykus. Dažnai pamirštami daiktai nebūtinai yra atsitiktinumas. Iš anksto pasirūpinę viskuo, kas svarbiausia, pastebėsite, kad keliaudami susiduriate su vis mažiau nemalonių netikėtumų.
  • Vilnius – didžiausias miestas Lietuvoje ir ten negyvenantiems žmonėms gali būti nelengva tinkamai įvertinti eismo srautą, su kuriuo susiduriama sostinėje. Kelionei iki oro uosto visada skirkite daugiau laiko nei Jums įprastai užtruktų įveikti tokį atstumą.
  • Viena iš dažniausiai daromų klaidų planuojant, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą – pasirinkimas važiuoti asmeniniu automobiliu. Nors toks būdas ir gali atrodyti greičiausias, patogiausias, neretai realybė būna kitokia. Tai itin pastebima važiuojant šviesiuoju paros metu, kai miestas pilnas kitų automobilių. Nepatyrusiems vairuotojams sunkoka prognozuoti atvykimo laiką. Be to, dažnai automobilį tenka palikti oro uoste, o tai kainuoja papildomai.

Skyrus užduočiai atidumo, pasiruošti kelionei į oro uostą tikrai nesunku. Dar mažiau rūpesčių kils, jei pasinaudosite paslauga „Airport Express“.

 

„Airport Express“ – patikimas sprendimas

Naudodamiesi TOKS paslaugomis, į oro uostą atvyksite iš anksto nustatytu laiku, tad galėsite tiksliai susiplanuoti savo išvykimo ir pačios kelionės laiką. Į Vilniaus miestą patariame atvažiuoti tarpmiestiniu autobusu. Būtent stotyje galėsite pasinaudoti minėta paslauga „Airport Express“.

Ją teikiantys TOKS vairuotojai puikiai žino, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą išvengiant varginančio stovėjimo eismo spūstyse. Be to, šie mikroautobusai į oro uostą išvyksta ne rečiau nei kas pusvalandį, tad pasirinkti geriausiai tinkantį laiką – labai paprasta. Bilietus galite iš anksto įsigyti internetu arba Vilniaus autobusų stotyje.

 

Kelias nuo Jūsų namų iki oro uosto yra labai svarbi kelionės dalis. Deja, pasiruošimui dažnai nėra skiriama pakankamai laiko. Nepadarykite šios klaidos – iš anksto pasirūpinkite savo kelione. Ramus, sklandus nuvykimas į oro uostą – tai, kas leis atsipalaiduoti ir nusiteikti taip pat sėkmingam skrydžiui.


← Atgal