Apie mus

Kaip praleisti laiką laukiant autobuso?

Moksliniai tyrimai apie ilgą laukimą yra atskleidę įdomių faktų. Nesvarbu, kur žmogus belauktų – už gydytojo kabineto durų, prekybos centro eilėje ar autobusų stotelėje – tyrėjų teigimu, kuomet nėra žinoma, kiek tiksliai reikės laukti, ir kai laukimo metu neužsiimama jokia veikla, dažniausiai laikas laukiantiesiems padvigubėja. Štai kodėl visi liftai turi veidrodžius, o kitose šalyse prie odontologų kabinetų stovi akvariumai. Nors tvarkaraštis nurodo, kokiu metu ir kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą iš Vilniaus autobusų stoties pasinaudojus „Airport Express“ paslauga, net trumpiausias laikas gali prailgti dėl neturėjimo, kaip jį išnaudoti. TOKS pateikia keletą patarimų, kaip tai padaryti.

 

Apsidairykite aplinkui

Per nuolatinį skubėjimą ir bandymą suspėti nuveikti visos dienos darbus, žmonės retai pakelia akis. Jų nepakelia ir dėl to, kad jos dažniausiai būna nukreiptos į telefono, planšetės ar kitą skaitmeninį ekraną. Tad stovėdami autobusų stotyje ir laukdami savo „Airport Express“ maršruto, sukuriate sau puikią progą atidžiai apsidairyti aplink. Įsivaizduokite, jog dalyvaujate dailės pamokoje ir mokytoja paprašė aplinką apibūdinti kaip piešinį. Kokiais žodžiais apibūdintumėte savąjį?

 

Muzika ir žodžiai

Viena, kai klausote muzikos, tačiau visai kas kita, kai įsiklausote į jos žodžius. Nesvarbu, ar tai prieš keletą metų jūsų sudarytas asmeninis grojaraštis įkeltas į mobilųjį įrenginį, ar radijas, tiesiog pamėginkite įsiklausyti į žodžius. Net klausydami jau tūkstančius kartų girdėtos dainos, suklusite ir pagalvosite: nejaugi tai tikrai šios dainos žodžiai?

 

Skambinkite

Jeigu naudojatės „Airport Express“ paslauga, jau žinote, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą ir kada tiksliai autobusas atvažiuos, tad vietoje šios informacijos paieškų panaudokite mobilųjį įrenginį skambučiui. Pagaliau paskambinkite seniai matytam draugui ir skirkite laiko nuoširdžiam pokalbiui. Kadangi niekur neskubate ir turite laisvą minutėlę, paklauskite, kaip jis ar ji laikosi, ką šiuo metu veikia, suplanuokite artimiausią susitikimą.

Susiplanuokite atostogas

Dėl skubėjimo pamirštame ne tik pakelti akis aukštyn, tačiau ir planuoti kitus, su darbu nesusijusius reikalus. Kuomet didžioji dalis laiko atitenka darbui, nesuspėjame pagalvoti apie asmeninį gyvenimą. Ir, žinoma, maloniausią jo dalį – atostogas. Pagaliau galite ramiai apsvarstyti, ką trokštate pamatyti, ko norėtumėte paragauti, su kokia kultūra susipažinti.

 

Optimizmas

Kad ir kaip banaliai ir primityviai tai skambėtų, optimizmas gali pagelbėti. Be to, juk jūs jau žinote, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą bei tai, jog autobusas atvažiuos jau visai greitai. Vietoje to, jog galvotumėte apie likusį laiką, geriau įsivaizduokite, kaip bus patogu priglusti nugara prie minkštos ir komfortiškos autobuso kėdės, kaip autobuse galėsite žiūrėti mėgstamiausią filmą ar skaityti knygą.

Laukiant autobuso svarbiausia negalvoti apie laiką. Siūlome užimti mintis kitais galvosūkiais, kurie paminėti aukščiau, ir daugiau niekada neteks nuobodžiauti! Svarbu paminėti ir tai, jog TOKS „Airport Express“ maršrutai nuo Vilniaus autobusų stoties iki Vilniaus oro uosto vyksta net 34 kartus per dieną, todėl laukimo laikas sutrumpėja iki minimalios ribos. Tikime, jog kartą pasinaudojus mūsų paslauga, daugiau nebekils klausimas, kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą.


← Atgal