Apie mus

Kaip įdomiai praleisti laiką ilgos kelionės metu?

Šiuolaikiniai autobusai pasižymi išskirtiniu komfortu, todėl puikiai tinka ir ilgesnėms kelionėms. Tai geras pasirinkimas visiems, norintiems aplankyti netolimas užsienio šalis. Be viso to, šios transporto priemonės labai tinka didesnėms keliautojų grupelėms. Jei tarptautiniai autobusų bilietai jau kišenėje, jums gali praversti keletas patarimų, kaip įdomiai praleisti laiką ilgos kelionės metu.

 

Žiūrėkite filmus ir serialus

Naujuose ir itin patogiuose autobusuose veikia bevielis internetas, todėl su savimi turėdami išmanųjį telefoną, planšetę ar nešiojamą kompiuterį galite žiūrėti mėgstamus filmus ir serialus. Dažniausiai tai darant laikas prabėga labai greitai, o šimtai kilometrų tampa ne tokie baisūs. Šiais laikais itin populiarūs ir įvairūs videotinklaraščiai – tai taip pat puikus būdas atsipalaiduoti.

Galbūt kelionės metu norite išmokti kažko naujo? Internete galite rasti daug naudingos informacijos, kuri leis praplėsti turimas žinias. Visuose autobusuose įrengti elektros lizdai, todėl tam, kad nereikėtų jaudintis dėl išsikrovusio telefono, planšetės ar kompiuterio, svarbiausia su savimi pasiimti kroviklį.

 

Skaitykite knygą

Tarptautiniai autobusų bilietai – tai, ko reikia kiekvienam, norinčiam bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės. Jei jau kurį laiką svajojate skirti laiko sau, keliaudami autobusu tiesiog skaitykite knygą. Nemažai žmonių įsisukę į rutiną tam tiesiog neranda laiko arba nuolat galvodami apie įvairius darbus nesugeba atsipalaiduoti. Važiuojant autobusu nereikia niekuo rūpintis, todėl galima ramiai skaityti knygą. Nesvarbu, ji popierinė ar skaitmeninė – kaip patogiau.

 

Žaiskite žaidimus

Ruošiatės keliauti kartu su draugais? Tuomet nepraleiskite progos su savimi pasiimti žaidimų. Geriausiai tinka tie, kurie neužima daug vietos, pavyzdžiui, kortos ir pan. Taip ne tik linksmai praleisite laiką, bet ir nepastebėsite, kaip pasieksite kelionės tikslą. Taip pat rekomenduojama su savimi pasiimti kryžiažodžių knygytę, kurią spęsdami pamankštinsite smegenis.

 

Klausykitės muzikos

Jei vis dar svarstote, ar tarptautiniai autobusų bilietai apsimoka, vertėtų tuo neabejoti. Pasirinkus tokį keliavimo būdą paprasta mėgautis daugybe privalumų. Be jau anksčiau minėto filmų ir serialų žiūrėjimo, knygų skaitymo ir žaidimų, galite atsipalaiduoti klausydamiesi savo mėgstamos muzikos. Neribotas bevielis internetas leidžia nesirūpinti išnaudotų duomenų kiekiu. Be to, tai itin geras būdas pailsėti atitrūkstant nuo kasdienių rūpesčių.

 

Norite nuveikti kažką įdomaus ir prasmingo? Tuomet kelionė į užsienį autobusu yra tai, ką rekomenduojame išbandyti. Nepraleiskite progos atsipalaiduoti kartu su draugais arba vieni! Daugiau apie galimas kryptis ir tokio pasirinkimo privalumus rasite mūsų svetainėje. Be to, per svetainėje pateiktą nuorodą gali būti įsigyti tarptautiniai autobusų bilietai. Primename, jog dėl papildomos informacijos galite su mumis susisiekti – tiesiog parašykite laišką arba paskambinkite. Kontaktinius duomenis rasite puslapio apačioje.


← Atgal