Apie mus

Kaip elgtis staiga sugedus Jūsų vilkikui ar autobusui?

Nelaimės kelyje dažnai pasitaiko pačiais netikėčiausiais momentais. Sugedus transporto priemonei pavojinga tęsti kelionę, todėl belaukiant, kol atvyks techninė pagalba rekomenduojama vadovautis ekspertų patarimais, kaip elgtis ir į ką atkreipti dėmesį.

 

Ką svarbu žinoti priverstinai nutraukus kelionę?

Kiekviena gedimo situacija yra unikali, tačiau bendri patarimai padės užtikrinti Jūsų ir kitų vairuotojų saugumą kelyje. Jei tenka kelionę laikinai nutraukti, nepanikuokite – svarbiausia žinoti šiuos esminius žingsnius:

  • Pastebėję gedimą, stenkitės sustoti kuo nuošaliau kelkraštyje ir įsitikinkite, jog visa transporto priemonė yra patraukta nuo važiuojamosios kelio dalies. Įsitikinkite, kad nekliudote eismui. Esant galimybei palikite šiek tiek daugiau vietos tarp vairuotojo pusės durelių ir važiuojamosios kelio dalies.
  • Būkite matomi. Patraukę vilkiką, sunkvežimį ar autobusą nuo kelio, įsitikinkite, kad kiti vairuotojai mato, jog sustojote priverstinai. Įjunkite avarinius bei stovėjimo žibintus. Avarinį ženklą statykite tik tuo atveju, jei tą galite padaryti saugiai. Atlikę šiuos veiksmus būsite geriau pastebimi ir atvykusi techninė pagalba ras jus lengviau.
  • Užtikrinę saugumą, kad ir kokia maža būtų gedimo priežastis, būtinai išsikvieskite sunkiosios technikos meistrus. Papasakokite, kas atsitiko ir kur esate, kad pagalba būtų išsiųsta į reikiamą vietą. Prieš skambindami įsitikinkite, kad turite visus reikiamus dokumentus, kurių gali paprašyti techninės pagalbos meistrai.
  • Kol laukiate pagalbos specialistų, galite pamėginti nustatyti gedimo priežastį, tačiau jokiais būdais nebandykite jos savarankiškai pašalinti, nes taip situacija gali tik pablogėti.
  • Iš transporto priemonės išlipkite itin atsargiai. Geriausia bus, jeigu tą padarysite pro keleivio pusės dureles: taip išvengsite įžengimo į važiuojamąją kelio dalį. Jeigu jaučiatės nesaugiai – nelipkite iš transporto priemonės ir likite prisisegę saugos diržą.

Laikydamiesi šių patarimų galite ne tik pasirūpinti saugumu, bet ir sutaupyti savo bei meistrų laiko. Svarbiausia – iš anksto turėti išsisaugojus patikimos komandos telefono numerį ar kitus kontaktinius duomenis.

 

Kieno paslaugas verta rinktis?

Šią informaciją svarbu žinoti visiems vairuotojams, o ypatingai tiems, kurie važiuoja į tolimuosius reisus. TOKS teikiama techninė pagalba – greita ir profesionali. Mūsų meistrai pasirengę Jums padėti bet kuriuo savaitės ir paros metu. Be to, galime atvažiuoti į nurodytą vietą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos valstybėse, taip pat – Rusijoje ir Baltarusijoje. TOKS taip pat užsiima:

  • Sunkvežimių iki 40 t bendrosios masės, priekabų ir autobusų nuvilkimu į Jūsų pageidaujamą vietą.
  • Transporto priemonių atstatymu ir ištempimu ant kelio po eismo įvykio.
  • Smulkiu remontu Jūsų buvimo vietoje.
  • Vilkikų ar autobusų, sunkvežimių saugojimu po avarijos ir remonto nuosavoje aikštelėje.

Pasinaudoję ekspertų patarimais užtikrinsite, jog sugedus transporto priemonei visas procesas praeitų kuo sklandžiau. Be to, taip pasirūpinsite savo maksimaliu saugumu. TOKS techninė pagalba – paslauga, kuri leis saugiai tęsti kelionę. Susisiekite drąsiai – visuomet mielai patarsime, kaip elgtis nutikus eismo įvykiui, sugedus transporto priemonei ir pasirūpinsime, kad patirtumėte kuo mažiau nepatogumų.


← Atgal