Apie mus

Ką verta žinoti prieš nuomojantis autobusą?

Kelionės autobusu gali būti puikus būdas pamatyti ir geriau pažinti tiek Lietuvą, tiek įvairias užsienio valstybes. Autobusų nuoma padės išspręsti klausimą, kokia transporto priemone vertėtų keliauti, o modernūs ir itin patogūs autobusai pavers jūsų atostogas dar malonesnėmis.

 

Keleivių skaičius

Kokio autobuso reikės, pirmiausiai priklausys nuo to, su kokio dydžio žmonių grupe planuojate keliauti. Nedidelei grupelei žmonių bus labiau tinkami nedidukai nuomojami autobusiukai. Juose sėdimų vietų skaičius siekia nuo 8 iki 21. Keliaujant su didesne grupe reikėtų rinktis erdvesnius autobusus, kuriuose gali būti net iki 76 sėdimų vietų.

 

Apsvarstykite biudžetą

Kitas svarbus kriterijus – biudžetas, kurį planuojate skirti savo kelionei. Nuomos kaina gali labai stipriai skirtis priklausomai nuo to, kokį autobusą nuomosite. Dėl to reikėtų rinktis atsakingai. Derėtų tvirtai nuspręsti, kokios transporto priemonės savybės jums kelionėje bus svarbiausios. Nemokamas bevielis interneto ryšys, modernios vėdinimo sistemos, multimedijos ekranai, mikrofonas – tai, ką galime pasiūlyti išskirtiniam komfortui.

 

Kiek truks kelionė?

Sprendžiant, kokių autobusų nuoma yra tinkama būtent jums, svarbu iš anksto apsvarstyti, kiek laiko truks jūsų kelionė. Jei keliausite į tolimesnius Europos kraštus, kas dieną įveikdami ilgus atstūmus, pasirūpinkite autobusu, turinčiu itin patogias atlenkiamas sėdynes bei pakankamai vietos sukrauti dideliam kiekiui bagažo.

Jei autobuso reikia tik vienos dienos kelionei, pavyzdžiui, nuvykti į ekskursiją kitame Lietuvos mieste, tikriausiai tiks ir paprastesnis, kompaktiškesnis autobusas. Taip pat nepamirškite, kad nuomota transporto priemonė neturėtų viršyti nustatyto per parą nuvažiuojamų kilometrų vidurkio.

 

Saugumas – itin svarbu

Renkantis tinkamiausią autobusą taip pat reikėtų atsižvelgti į saugumą. Jei planuojate keliauti kalnuotomis vietovėmis, galbūt jums bus labiau tinkamas nedidelis mikroautobusiukas ar keletas jų. Nedideliam autobusiukui bus lengviau manevruoti siaurais kalnų keliais ir sumažės galimų eismo įvykių tikimybė.

Jei žinote, kad kelionės metu reikės įveikti didelius atstūmus, taip pat nereikėtų jaudintis. TOKS rūpinasi ne tik autobusų nuoma – kelione visuomet rūpinasi patyręs vairuotojas. Jam galėsite patikėti visus vairavimo, maršruto planavimo rūpesčius ir kelionės metu jaustis saugiai.

 

Keliauti autobusu gali būti puikus pasirinkimas tiek didesnėms, tiek mažesnėms grupėms žmonių. Jei prieš rinkdamiesi paslaugas atsižvelgsite į mūsų pateiktus patarimus, lengviau ir greičiau padėsime atrasti tai, kas atitiks visus lūkesčius.


← Atgal