Testimonials

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 1. Laima
  Sunday October 14th, 2018

  Tiesiog norėjau pasidžiaugti, kad turite tokių vairuotojų, kaip vairuotoja, kuri vežė keleivius 2018-10-13 iš Vilniaus į Kauną (Iš Vilniaus pajudėjom apie 14:00). Buvo labai malonu važiuoti su šia paslaugia vairuotoja, kuri vos pajudėjus mikriukui suteikė informaciją, pagelbėjo didesnį bagažą turėjusiam keleiviui, be problemų susikalbėjo su anglakalbiu keleiviu. Žodžiu, auksčiausio lygio aptarnavimas!

  • TOKS Thursday October 25th, 2018

   Laima, ačiū už gerus žodžius, būtinai perduosime jūsų padėką vairuotojui.

 2. LINA
  Tuesday October 23rd, 2018

  Maršrutas ŠILALĖ-Tauragė -Kryžkalnis- Raseiniai – Kaunas-VILNIUS labai dažnai išvažiuoja iš stotelės ELEKTRĖNAI 10 min. anksčiau nei nurodyta maršrutų grafike. (19 val. 23 min). Žmonės sekančio autobuso į Vilniaus kryptį turi laukti 30 min. vasaros laikotarpiu sutinku, galima pasivaikščioti, tačiau kai šalta lyja pučia smarkus vėjas, tas 30 min išlaukti nepasigavus peršalimo yra iššūkis. Todėl būtų visai neblogai, kad autobusas palauktų savo išvykimo laiko ir tik tada išvažiuotų, juk autobuso vairuotojui laukti autobuse kelias minutes yra šilčiau ir patogiau, nei keleiviui lauke per bjaurų orą.

  • TOKS Thursday October 25th, 2018

   Lina, atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame už laišką. Dėl tikslios informacijos trūkumo šiuo metu negalime nustatyti konkrečios situacijos pažeidėjo. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą. Jei turėsite pastebėjimų rašykite, tik dėka tokių keleivių kaip jus galime tobulėti.

 3. Gintarė
  Sunday October 28th, 2018

  Norėčiau pranešti apie neatsargų jauną vairuotoją. Maršrutas Alytus(išvykimas 18:30, 2018m spalio 28d.)-Vilnius. Vairuotojas daugybę kartų pažeidė kelių eismo taisykles. Nesustojo prie STOP ženklo, keletą kartų kirto ištisinę juostą ir netgi dvigubą ištisinę juostą, taip pat viršija greitį. Kelionė nėra maloni, kadangi tenka jaudintis dėl savo ir kitų keleivių saugumo. Būtų labai malonu jei vairuotojas būtų perspėtas, kadangi tokio chuliganiško vairavimo pasekoje gali įvykti skaudus eismo įvykis.

  • TOKS Tuesday October 30th, 2018

   Labai atsiprašome Jūsų ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Gavę skundą iš karto pasikalbėjome su vairuotoju. Vairuotojas buvo supažindintas su pretenzija, jam paaiškinta, kad jis privalo savo darbe laikytis kelių eismo taisyklių. Pirmam kartui buvo apsiribota tik žodiniu įspėjimu. Panašiam pažeidimui pasikartojus bus sprendžiamas klausimas dėl griežtesnės nuobaudos skirimo minėtam darbuotojui.

 4. Vitalija
  Wednesday November 21st, 2018

  Lapkričio 20 dieną, Kryžkalnyje įsedau į autobusą Klaipėda -Vilnius, turėjusį vykti 17:50, autobusas vėlavo, keleivių buvo nedaug. Susėdus keleiviams, vairuotojui uždarant duris, kažkas pasakė, kad vienas keleivis dar liko kavinėje. Vairuotojas nuėjo jo pakviesti ir grįžo abu besivaidydami, o keleivis nešėsi kavos puodelį ir atsisėdo priekinėje sėdynėje. Pastebėjau, kad keleivis buvo aiškiai neblaivus. Vairuotojas piktai jam liepė eiti sėstis į savo vietą , o šitas piktai atrėžė kad jį ten supa, na jiedu pradėjo stumdytis. Vairuotojas sėdo važiuoti ,o tas neblaivus keleivis trukdė vairuotojui vairuoti autobusą, nes tai skambino kažkam, pasakodamas, kaip į čia muša, tai filmavo vairuotoją, o vairuotojas blaškėsi ir stumdė ta keleivį nuo savęs. Galite suprasti, kaip buvo vairuojamas autobusas ir kaip jautėmės sėdėdami tame autobuse, kuris negali važiuoti tiesiai greitkelyje.
  Prašymas būtų paruošti vairuotojus tokioms situacijoms, kad jie suprastų, jog jie yra atsakingi už visų keleivių saugumą, kad į autobusą nebūtų įleidžiami neblaivūs ar kitaip apsvaigę keleiviai.

  • TOKS Thursday November 22nd, 2018

   Laba diena, Vitalija,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 5. Daiva
  Thursday November 29th, 2018

  Sveiki. 2018 11 27 d. autobusas Vilnius – Šakiai, iš Vilniaus išvažiuojantis 10:45, nestojo Gariūnų stotelėje. Nors norinti įlipti keleivė aiškiai kėlė ranką stabdydama, ir autobusas važiavo beveik tuščias. Jis net nepersirikiavo į artimesnę eismo juostą, nes ir neketino stoti. Klausimas: ar Gariūnuose stoti jau neprivaloma? Bet stotelė ten yra ir kiti autobusai stoja, nereikia nei stabdyti. Beje, ir stabdyti ten sudėtinga, nes mašinos važiuoja viena po kitos ir per anksti pakeldamas ranką rizikuoji susistabdyti dar kelias važiavusias priešais, arba, jei pakeli per vėlai, geriausiu atveju sustos toliau nuo stotelės arba iš viso skėstels rankom ir nuvažiuos. Pastaruoju metu tokių atveju padažnėjo. Kodėl autobusai negali ten sustoti nestabdomi? Negi šalia Gariūnų gyvenantys žmonės turi trenktis į stotį, kad būtų užtikrinti, jog išvažiuos tada, kad jiems reikia?

  • TOKS Tuesday December 4th, 2018

   Laba diena Daiva,
   ačiū už paliktą atsiliepimą. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojai turi sustoti maršruto numatytose stotelėse. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą.

 6. ,,Gimtasis Rokiškis”
  Wednesday December 5th, 2018

  Keleivės laiškas :

  Šių metų lapkričio 24 d. 13.25 autobusas iš Rokiškio pajudėjo Vilniaus link, keleivių buvo nedaug. Autobusas nors ir senas, bet pakankamai tvarkingas. Su apsauginiais diržais sėdynėms pirmoje eilėje.
  Likus porai stotelių iki Utenos, įlipo aukšta simpatiška moteris su 4 metų mergaite (kaip ji pati sakė). Dokumento, įrodyti mergaitės amžiui, neturėjo, tačiau vairuotojas leido vežti mergaitę. Moteris su mažamete atsisėdo pirmoje eilėje,- žinoma, apsaugos diržų neužsisegė, dėl to nė žodžio neištarė ir vairuotojas, bet, atsisukdamas į ponią, pradėjo auklėjamąją kalbą, jog kitą kartą būtina turėti dokumentą, nurodantį mergaitės amžių. Toliau buvo „paskaita“ apie baisius kontrolierius, kontroliuojančius ne keleivius, o juos, vairuotojus. Iškoneveikė vieną, pagal jį labai bjaurią senmergę juodais plaukais, neturinčią vaikų, todėl nieko nenutuokiančią apie tai, kiek metų galėtų turėti tokia mergaitė. Papasakojo netgi visą istoriją kaip viena keleivė, turėjusi bilietą iki Utenos, užmigo ir atvažiavo net į Rokiškį. Taigi, bjauri kontrolierė apkaltinusi jį, vairuotoją, kam nepažadino keleivės.
  Pradžioje klausiausi tylėdama, buvo nesmagu, lauke snyguriavo, kelio danga šlapia, iš pat ryto radijas perspėjo vairuotojus būti atidiems, nelenkti kitų automobilių nesant būtinybės.
  Taip besiklausant pamokslo privažiavome Uteną, nebeiškentusi pasakiau vairuotojui, jog jis netinkamai elgiasi, kad jo pareiga žiūrėti į kelią, perspėti keleivius užsisegti saugos diržus, o ne šnekėti su keleive visą kelią, nors ji tylėjo ir neatsakinėjo.
  To užteko. Atėjo mano eilė. „Kada tu paskutinį sykį buvai Europoje,- šaukė jis,- nežinai kaip Europoje yra“. Atsakiau, jog dar šiais metais buvau Norvegijoje. „Norvegija, ne Europa“,-atkirto. Tada pasakiau, kad buvau ir Vokietijoje. „Ką tu žinai apie Vokietiją,- šaukė vairuotojas.- Nei anglų, nei vokiečių kalbos nemoki“. Paskiau kelis sakinius vokiškai, tikėjausi aprims, deja, nusiramino tik tada, kai pasiekė Utenos autobusų stotį. Ponia su mergaite išlipo, pasipildė dar keliais keleiviais, šie susėdo į autobuso galą. Arčiau sėdėti likau tik aš, todėl darėsi visai nemalonu, kuomet artėjant prie Vilniaus, vos radęs nedidelį tarpą, vairuotojas pradėjo lenkti automobilius, apsiramino tik tada, kuomet privažiavome nuo kelio nulėkusius ir įstrigusius tarp medžių du automobilius.
  Ar gali tokios nestabilios psichikos vairuotojas dirbti tokį atsakingą darbą?

  • TOKS Friday December 7th, 2018

   Apgailestaujame dėl nemalonumų ir nepatogumų patirtų jūsų kelionės metu. Toks vairuotojų elgesys mūsų įmonėje yra nepriimtinas ir netoleruojamas. Su minėtu vairuotoju jau yra perkalbėta ir jis yra įspėtas pagarbiau elgtis su keleiviais ir rūpintis vairavimo saugumu.
   Keleivei norime padėkoti, kad neliko abejinga ir informavo apie šį faktą.

 7. Remigijus
  Thursday December 6th, 2018

  Data 2018.12.06
  Maršrutas: Šakiai – Kaunas – Vievis – Vilnius
  Maršruto laikas: 16:30 – 19:35
  Labai nemandagus aprėkiantis autobuso vairuotojas, ne pagal taisykles išleidžia/paima keleivius (Lekėčių miestelyje sustojo ne stotelėje, o šalia jos) dėl to kyla keleivių saugumas. Kiti automobiliai priversti apvažiuoti autobusą per ištisinę kelio juostą.
  Prašau įspėti šio reiso vairuotoją.
  Ačiū

  • TOKS Friday December 7th, 2018

   Remigijau, apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys mūsų įmonėje nėra toleruojamas ir privalo rūpintis vairavimo saugumu. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos

 8. Goda
  Friday December 7th, 2018

  Esu labai nusivylusi apgarnaujančiu (bilietus parduodančiu) autobuso darbuotojo aptarnavimu. Gruodžio 7d., 8.15h, Fabijoniškėse įlipau į autobusą, važiuojančiu maršrutu Vilnius – Panevėžys – Šiauliai, darbuotojui paklausus, kur važiuosiu, atsakiau ir padaviau banknotą, tačiau darbuotojas, užuot paaiškinęs, kad šiuo metu grąžos iš 50€ neturi ir paprašęs palaukti kito sustojimo, kada galės man grąžą atiduoti, pradėjo mane ,,auklėti”, neva aš privalau žinoti autobuso bilieto kainą, pakeltu tonu nurodė ,,ieškoti smulkiau”. Atsakius, kad smulkiau neturiu, darbutojas pradėjo svaidytis frazėmis ,,ar jūs pirmą kartą ajtobusu važiuojate?” ir pan. Manau, kad žmogus, aptarnaujantis klientus, neturėtų leistis į asmeniškumus ir sugebėtų rasti išeitį bet kokioje panašioje situacijoje. Tikiuosi, kad ateityje tokie įvykiai nepasikartos ir bus užtikrintas kokybiškas klientų aptarnavimas.

  • TOKS Friday December 7th, 2018

   Goda,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 9. Eimantė
  Monday December 10th, 2018

  Sveiki,

  Rašau atsiliepimą apie 2018-12-10 (12:10) kelionę Klaipėda – Vilnius. Autobuso gale sedėjo trys rusakalbiai vyrai, akivaizdžiai išgėrę. Nuo jų sklido nemalonus kvapas visą kelionę. Taip pat, dar sugalvojo išsitraukti valgyti mėsos su marinuotais agurkais, ir vėl visas autobusas pilnas nemalonių kvapų.. Girdėjosi ir skardinių traškėjimas, turbūt alaus.. Pavalgius ir pralinskmėjus, garsiai juokėsi ir keikėsi, susikėlę kojas ant sėdynių linksmai sau važiavo. Nepaisė kitų ramių keleivių įspėjamų žvilgsnių.
  Man labai patinka jūsų kompanijos autobusai, greitos ir patogios kelionės jais, dažnai naudojuosi jūsų paslaugomis. Tačiau ši kelionė buvo labai nemaloni ir nekomfortabili. Galbūt reikėtų pabrėžti apie alkoholinių gėrimų vartojimo draudimą kelionės metu. Taip pat, apie etiketo normų laikymąsi autobuse (kojų susikėlimas ant sėdynių, valgymas autobuse). Bei žinoma pagarba kitiems keleiviams, jų komfortas ir ramybė kelionės metu. Siūlau sugriežtinti bilietų patikrinimą prieš įleidžiant į autobusą atsižvelgiant ir į keleivio būseną (blaivus ar ne).

  • TOKS Wednesday December 12th, 2018

   Laba diena, Eimante,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 10. Regina
  Tuesday December 11th, 2018

  Noriu padėkoti Jūsų įmonės vairuotojams, vežantiems keleivius maršrutu Alytus-Daugai-Vilnius (išvykimas 18:30). Jau 10-us metus darbo dienomis vykstu į Daugus (namo), ir džaugiuosi, kad mus pasitinka mandagūs ir rūpestingi Jūsų darbuotojai. Žinoma, per tiek metų buvo visko. Labai maloniai nustebino vairuotojas 2018 12 11d. , išleisdamas stotelėje, pasiteiravo ar turiu atšvaitus, nes išleidžia į ‘tamsą’.’ Tokiu klausimu mane ‘išleidžia’ ne vienas Jūsų įmonės vairuotojas (tamsiuoju laikotarpiu). Ačiū už Jų rūpestį ir atsakingumą! Tikuosi, kad laimingai pasieksiu namus ir sekančiais metais.

  • TOKS Thursday December 13th, 2018

   Regina,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame. Gražių artėjančių švenčių ir malonių kelionių Naujaisiais 2019 metais ! 🙂

 11. Nadezda
  Wednesday December 19th, 2018

  Благодарим ,водителя автобуса рейс Вильнюс-Клайпеда 16 декабря 2018 г. выезжали в 6,00
  утра
  Прекрасная поездка ,приятный уважительный тактичный водитель.Мы доехали быстро и легко,не заметили вемени в пути.
  Благодарим водителя!!!!!Побольше таких людей профессионалов !

  2018,12,19

  • TOKS Thursday December 20th, 2018

   Nadezda,
   Спасибо Вам, за отзыв. Мы очень ценим их всех. Прекрасных праздников и приятных путешествий в Новом 2019 году! 🙂

 12. Ada
  Tuesday January 8th, 2019

  Pastebėjimas Gimtajam Rokiskiui ir Godai :
  Teko vaziuoti ir matyti pan. vaizdų, ir nieko ypatingo , pirma autobuso vairuotojas turi saugiai važiuoti, o ne buti keleivio bankomati, kai vaziuoja vos keli žmonės , o traukia išsikeist šimtinę, tai kaip rast grąžą ?
  Teko matyt tuos aprašomus kontrolierius. Ir sveiku protu neaišku buvo kam iš tiesų tokia kontrolė reikalinga. Keleiviui nieko o prie vairuotojo panašiau ne į kontrolę o kažkoki priekabiavimą ? Beje ta kontrolė ne valst.institicija, o kaži kokiia saugos firma. Kas tai ir kodėl ? Ir kas turi paaiškinti ?

  • TOKS Wednesday January 9th, 2019

   Laba diena, Ada,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 13. Ramunas
  Friday January 11th, 2019

  Laba diena raso ramunas labai noriu padekoti jums us grazius autobusus toks neo jie minksti grazus silti nuozirdus vairuotojai

  • TOKS Tuesday January 15th, 2019

   Laba diena, Ramunai,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame.

 14. Iveta
  Monday February 4th, 2019

  Kiekvieną kartą, kai važiuoju į Kauną iš Elektrėnų, ateinu keliomis minutėmis anksčiau, bet autobusas vis tiek sugeba daug anksčiau išvažiuoti. Man paskaitos, o turiu laukti kito autobuso. Šiandien (2019-02-04, 09:47), kuomet autobusas turėjo mano jau minėtu laiku išvykti, jis išvyko 9:44, todėl į jį ir nespėjau. Yra vairuotojų, kurie laiku išvažiuoja, minutę į minutę, todėl norėčiau, kad kiekvienam vairuotojui tai būtų akcentuojama lygiai taip pat kaip keleivių saugumas. Žiemos metu nėra malonu laukti kito autobuso ir šalti. Tai nutiko ne vieną kartą, bet šįkart jau trūko kantrybė. Dėkoju už supratingumą.

  • TOKS Tuesday February 5th, 2019

   Laba diena, Iveta,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 15. Justas
  Monday February 4th, 2019

  Sveiki, džiaugiuosi Jūsų suteikiamomis transporto paslaugomis, komfortiškais autobusais ir tiesioginiais maršrutais. Tokioje inovatyvioje įmonėje turi dirbti motyvuoti ir malonūs vairuotojai, tačiau autobuso, kuris važiuoja Klaipėda-Kryžkalnis-Vilnius 2019-02-04 išvažiavusio 16:45 iš Kryžkalnio vairuotojas pasirodė šiurkštus ir nemalonus, įsėdus merginai su išnešamu kavos puodeliu vairuotojas jai buitiškai priekaištavo, bambėjo: “čia ne restoranas ir ne šiukšlių konteineris!”, akivaizdžiai rodė savo emocijas ir nepasitenkinimą. Nesu tikras ar keleivių taisyklėse yra parašyta ar galima į autobusą neštis kavos puodelį, tačiau jeigu mergina negalėjo įsinešti kavos, vairuotojas galėjo ramiai ir taktiškai paaiškinti, jog to negalima daryti. Visa ši situacija buvo labai nemaloni, tad manau, kad vairuotojas turėtų būti supažindintas kaip reikia bendrauti su keleiviais ir suteikti geriausią patirtį vykstant jūsų autobusais.

  • TOKS Tuesday February 5th, 2019

   Laba diena Justai,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 16. Justina
  Monday February 4th, 2019

  Labas vakaras norėčiau padėkoti už labai gerus šiltus ir minkštu toks neo autobusus labai gražus ir visi vairuotojai malonus ir kultūringi labai esu patenkinta.

  • TOKS Tuesday February 5th, 2019

   Laba diena Justina,
   esame dėkingi už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas geras atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 17. Alina
  Monday February 11th, 2019

  Norėčiau pasidžiaugti 2019-02-11 15:30 iš Vilniaus į Alytų vežusiu vairuotoju. Jau nepirmą kartą tenka keliauti su šiuo jaunuoliu ir visada pastebiu malonų aptarnavimą, pagalbą keleiviams pasidedant ir pasiimant bagažą ir t.t. Kelionė visada būna maloni. Džiaugiuosi jog turite tokių jaunų ir puikių vairuotojų!

  • TOKS Tuesday February 12th, 2019

   Laba diena, Alina,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 18. Germantas
  Friday February 15th, 2019

  Laba diena,

  Šiandien autobusas jūsų atvažiavo anksčiau nei pagal grafiką ir nelauké keleivių. Autobuso maršrutas Vilnius-Kryžkalnis-Klaipėda. Reiso pradžia 14:00. Įlipimo stotelė devintas fortas.
  Prašau gražinti sumokėtus pinigus už bilietą.

  • TOKS Monday February 18th, 2019

   Laba diena, Germantai,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 19. Aleksandras
  Tuesday February 19th, 2019

  Stovedomas Soteleje Raistelei 20190218 dena 15-56 h sio marsrutu Vilnius-Rudnikai 230 autobuso vairotojas nesiteike sustoti ir paimti keleivio netgi jam stabdant,labai prasau isiaskinti del sio ivikio

  • TOKS Tuesday February 19th, 2019

   Laba diena, Aleksandrai,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 20. Matas
  Sunday February 24th, 2019

  Nusiperki bilietą iš anksto , tačiau įlipęs į autobusą nerandi vietos kur atsisėst ir visą kelionę iš Kryžkalnio į Vilnių sėdi ant laiptu. Bravo už tvarką!!!

  • TOKS Monday February 25th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 21. Gabrielius
  Sunday February 24th, 2019

  Buvau nusipirkęs bilietą internetu į autobusą Kryžkalnis – Vilnius 2019.02.24 16.45h atvykus į stotį, autobuse vietų nebebuvo ir man bei draugui teko važiuot atsisėdus ant laiptų prie tualeto. Vairuotojas “paaiškino” ,kad per vėlai atvažiavom nors atvykome 16.40 ar net keletą minučių anksčiau.

  • TOKS Monday February 25th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 22. Aurelija
  Monday February 25th, 2019

  Viskas labai puiku, tik vienintelis minusas yra tai, kad autobusuose, pažymėtuose, jog galima už bilietą atsiskaityti mokėjimo kortele ir yra aparatas kortrlės nuskaitymo, vairuotojas atsisako priimti mokestį kortele. Jau ne pirmą kartą susidūriau su tuo. Vis galvoju gal neveikia aparatai arba gal nesujungti. Tačiau paskutinio bandymo įsigyti bilietą kortele metu, pro ausis neprasprūdo vairuotojo žodžiai “nemoku”. As suprantu, kad kai kurie vairuotojai pagyvene, nauja įranga sunku priprasti. Bet manyčiau jog įmonė privalo surengti mokymus ir įsitikinti, jog darbuotojas sugeba dirbti. Važiuoju iš Vilniaus į Kauną ir atgal bent du kartus per savaitę jūsų autobusais po darbo. Ne visada spėju į autobusą dėl kamščių ir ne visada būna bankomatai stotyje laisvi, kad spėčiau įsigyti bilietą.

  Apart šio menko, bet kartais daug laiko ir nervų kainuojančio trūkumo, visi autobusai labai tvarkingi, vairuotojai kompetetingi ir malonūs.

  Konkretus maršrutas Vilnius-Kaunas 17:15 2018.02.25

  • TOKS Wednesday February 27th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 23. Kotryna
  Monday February 25th, 2019

  Turiu vieną pastabą. (Bent jau) kelionės 02.25 metu Kaunas-Vilnius, vakare, buvo tikrai per smarkiai šildomas autobusas. Sėdint prie lango šildytuvas – visiškai šalia. Pūtė labai karštą orą iš apačios į kojas, į veidą, į šoną. Buvo sunku išsėdėti prie lango. Žmonės žiemos metu ir taip yra šiltai apsirengę, nebūtina jų kepinti. Suprantu, kad reikia prišildyti visą autobusą, bet jame ir taip jau galėjai sėdėti trumpomis rankovėmis. Būčiau dėkinga, jei taip nepersistengtumėt 🙂

  • TOKS Wednesday February 27th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 24. Денис
  Sunday March 3rd, 2019

  Сегодня 03.03.2019 еду автобусом вашей компании из Вильнюса в Минск 15-00. Вай вай фай на белорусской стороне не работает, и это напрягает. Вообще ваше качество услуг упало. Ранее выбирал Вас только из за сервиса, теперь подумаю.

  • TOKS Tuesday March 5th, 2019

   Добрый день, Денис,
   Спасибо за информацию. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

 25. Jūratė
  Thursday March 7th, 2019

  Keliavau iš Talino į Vilnių TOKS autobusu. Labai geras autobusas, malonus aptarnavimas, greitai atvažiavo. Tik pirkau VIP vietas ir pagal bilieto aprašymą turėjo būti mineralinio vandens buteliukas ir pagalvė – nebuvo.

  • it@toks.lt Friday March 8th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 26. Dovilė Friday March 8th, 2019

  2019-02-22, 11:30 iš Panevėžio į Vilnių važiavo pensinio amžiaus žmogus (su pažymėjimu) ir vežė du 4 ir 6 metų vaikučius, kuriems tėvai buvo įdėję kopijuotą gimino liudijimą. (Taip keliavome ne vieną kartą ir jūsų ir ne jūsų kompanijos autobusais, kartą Ukmergėje net buvome tikrinti įlipusios kontrolės. Niekada niekam tai neužkiuvo, tad, mūsų klaida, nesuabejojome tinkamumu kopijuoto vaikų dokumento.) Šį kartą vairuotojas ne tik nesuteikė teisės į nemokamą bilietą bent akivaizdžiai mažiausiam vaikui, o apmokęstino abu pilna kaina, nors Vilniuje laukiantys tėvai žadėjo atnešti į stotį ir originalus. Beje, autobuso vairuotojas moterį perspėjo, kad dokumentų kopijos netinka, ir teks mokėti. Kad pilną kainą – neinformavo, ir tai pasakė tik išmušęs kainą. Moteris su vaikais prašė galimybės atsisakyti važiuoti – vairuotojas nesutiko. Nuotaika slogi liko visiems- labai gaila kad čia neliko vietos žmogiškumui.

  • TOKS Tuesday March 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 27. Vaidas Monday March 11th, 2019

  2019 03 11, 13:40 val, Maršrutas: Panevėžys – Vilnius.
  Sveiki,
  Noriu palikti atsiliepimą apie visiškai nemandagų ir neprofesionalų vairotojo elgesį.
  Pirkau bilietą internetu, kuriame buvo nurodyta ir sėdėjimo vieta. Paklausus vairuotojo, kur yra priskirta 5 vieta jis atrėžė: “nežinau, sėsk kur nori”. Po kiek laiko atsisukęs nemandagiai rėžė: “užsisek diržą”, nors diržą jau buvau užsisegęs. Tokiu atveju, bent jau galėtų mandagiau paklaust, t.y. ar esate užsisegęs diržą? Kitai moteriai neturint smulkesnių pinigų, labai aiškiai rodė savo nepasitenkinimą, jog žmogus net gali pasijaust kaltas, mat jam, autobuso valdovui, reiks dabar šiek tiek daugiau paskaičiuot. Tokia patirtis daro labai blogą įspūdį apie jūsų kompaniją bei klientų aptarnavimo kokybės standartus. Važinėju ir su kitomis vežėjų įmonėmis ir kol kas tokios patirties neturėjau. Tikiuosi tai nėra Jūsų įmonės praktika, o tik pavienio darbuotojo nesupratimas, kaip reikia dirbti ir bendrauti su klientais.
  Beje, vairuotojas taip pat neturėtų kalbėti telefonu važiuodamas ir veždamas keleivius, jeigu nėra laisvų rankų įrangos, bei sustoti jeigu yra “stop” ženklas, o nepravažiuoti jį nesustojus, kaip kad padarė jūsų įmonės vairuotojas.

  • TOKS Tuesday March 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 28. inga
  Wednesday March 13th, 2019

  Vaziavau marsrutu vilnius-naujoji akmenė 2019 03 13 ryte,tai galiu pasakyti,kad vairuotojas,kuris vairavo iki siauliu,matosi,kad labai kankinasi savo darbe,nepaslaugus,grubus su keleiviais,priesingai nei vairuotojas,kuris vairavo tuo paciu marsrutu 2019 03 12,taip pat iki siauliu,nors dirba si darba apie 50metu,bet matosi,jog darbas jam patinka,turintis gera jumoro jausma.

  • TOKS Thursday March 14th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 29. Egis
  Wednesday March 13th, 2019

  Sveiki,

  2019.03.13 Vilnius autobusų stotis-orouostas.
  10:00 turėjo išvažiuoti,bet dar nuėjo parukyti ir pasimti kažkokių popierių.Kai važiuoju į orouosta svarbi kiekviena minutė.Ir dar vienas pastebėjimas sėdėjau priekį tai mačiau:jei keleivis nepasiima talonelio tai nereiškia kad nereikia kito talonelio mušti ir atiduoti kitam keleiviui ir pasimti užmokestį sau už vieną keleivį.Geros dienos

  • TOKS Thursday March 14th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 30. Lora
  Saturday March 16th, 2019

  Maršrutas Klaipeda Vinius 17’10 Wifi nera,tai už kà brangesni bilietai,vairuotojai irgi ne maloniausi.

  • TOKS Monday March 18th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 31. Laura
  Monday March 18th, 2019

  Aciu brangiam vairuotojui kad iskoliojo kai i tualeta bandziau nueit. Kovo 18ta 23:37. Pasirodo is vilniaus tik i kede sysiot galima.

  • TOKS Thursday March 21st, 2019

   Laba diena,
   Apgailestaujame dėl minėto įvykio, kurio liudininke Jūs tapote ir tuo pačiu norime Jums padėkoti, kad buvote neabejinga tokiam negarbingam mūsų vairuotojo elgesiui. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos.

 32. Mykolas
  Wednesday March 27th, 2019

  Laba diena. Jau antrą kartą teko keliauti Jūsų autobusu, kurį vairavo vairuotoja. Deja, nežinau jos vardo, bet buvo labai mandagi, maloniai bendraujanti ir paslaugi. Džiugu, kad Jūsų kolektyve būna tokių puikių žmonių. Manau, kad jos porininkas irgi ja džiaugiasi. 🙂 Reisas buvo rytinis iš Vilniaus į Šilutę, JSE579 autobusu.

  • TOKS Monday April 1st, 2019

   Laba diena,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 33. Laura
  Wednesday March 27th, 2019

  Vaziuoju Kaunas – Plungė. Nei wifi nei rozečių nėra, kaip teigta jūsų svetainėje … 🙁

  • TOKS Monday April 1st, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 34. Inga
  Monday April 1st, 2019

  Balandžio 1d. Vilnius-Joniškis. 8:25-12:55;

  Vairuotojo elgesys nepateisinamas!!!!

  Į šį autobusa buvo perduoda siunta iš siuntos skyriaus (siunta palikau vakar siuntu skyriuje).
  Kai šiandien tėtis nuėjo atsiimti siuntos iš vairuotojo, tai vairuotojas pareiškė:” Greičiau judink savo kumpius, nes per tave aš gaištu savo pietu pertrauka”. Buvo piktas, susierzinęs ir labai nemalonus.
  Suprantu, kad nutinka visko, bet labai liūdna, kad vairuotojas savo tokiu elgesiu parodo, tikrai ne geriausias kompetencijas.

  • TOKS Wednesday April 3rd, 2019

   Laba diena, Inga,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 35. Jurgita
  Tuesday April 2nd, 2019

  Autobuse maršrutas Vilnius-Biržai išvykstant 6.10 laiku dažnai tenka visą kelionę garsiai klausyti radijo. Vairuotojo buvo paprašyta pritildyti, bet jis nepaisė prašymo. Nelengva nuo ankstaus ryto garsiai klausyti nemėgstamos radijo stoties ir muzikos.

  • TOKS Wednesday April 3rd, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 36. Paulius
  Saturday April 6th, 2019

  2019-04-06 reisas 10:45 į Šakius, vairuotojas vėlavo, stotyje buvo po 10:55, išvažiavus už miesto paskambino dispečerė, kad vairuotojas turi grįžti į stotį paimti dar keleivių. Apsisukam, važiuojam paimti keleivių į stotį, iš stoties pajudam po 11:30. What? Absurdas. Paskutinį kartą naudojuosi šia “paslauga”.

 37. Ieva
  Monday April 8th, 2019

  Sveiki , esu visiškai pasipiktinusi TOKS autobusu , reisu Skuodas – Plungė ! 2019-04-08 autobusas turėjo pajudėti 13:40 , tačiau pajudėjome tik 13:55 , lauke šalta labai , stovėjome lauke , tiek senyvo amžiaus žmonės tiek ir aš , o vairuotojai (buvo dviese) šnekučiavosi , valgė kebabus ir dar sumastė parukyti ! Geraoi , susėdome visi į autobusą , pavažiavome gal mažiau negu čkm ir pasirodo degaai baigiasi , sustojome i VIADA degaline , kol prisipylėme degalu ir autobusas nebeužzivedė …. pajudėjome iš skuodo tik 14:20 … negana to visą kelia “vairuotojai” prasikalbėjo vienas su kitu ir aišku autobusą vairaves vaikinukas viršijo leistina greti , labai esu nusivylusi TOKS autobusų vairuotojais

 38. Greta
  Thursday May 16th, 2019

  2019.05.16 Vilnius-Kaunas. Autobusas turėjo išvykti lygiai 14:00, bet kažkodėl vis tiek įleidinėjo vėluojančius žmones ir išvažiavom 14:11.

  • TOKS Monday May 20th, 2019

   Laba diena, Greta,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 39. Kristina
  Thursday May 16th, 2019

  Autobusai Vilnius – Kaunas primena avarinės būklės transporto priemones. Važiuoti nepatogu, labai krato, be to ir šalta.

  • TOKS Monday May 20th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 40. Diana
  Friday May 17th, 2019

  Noriu pasidžiaugti, labai supratingu, atsakingu vairuotoju. Maršrutas Vilnius – Ukmergė – Panevėžys-Biržai 2019-05-17. Visada malonu važiuoti kai vairuotojas šypsosis! Ačiū už saugią kėlionę į gimtąjį miestą! 🙂

  • TOKS Monday May 20th, 2019

   Laba diena,Diana,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 41. Marius
  Sunday May 19th, 2019

  2019.05.19. Vilnius. Mes su žmona ir dukra sukome iš Ozoį Ukmergės gatvę, bėgėjomės greitėjimo juostoje,o TOKS autobusas atlėkė 80-90greičiu ir piktybiškai nepraleido. Mes jį praleidom, rykiavomės jau iš A juostos į pirmą(nes greitėjimo juosta pasibaigė) ir autobusas taip pat staigiai persirykiavo į 1 juostą. Užstabdė. Jau tada norėjau autobuso vairuotoją “apraminti”, bet su žmona ir vaiku tiesiog nekreipai dėmesio. Kadangi jis pristabdė,mes jį tiesiog aplenkėm, gyžom į pirmą juostą ir po raudobos vėl pradėjom važiuot. Autobusas buvo už nugaros, metėsi iš 1 į A juostą, pamatė, jog ten ji baigiasi,metėsi atgal,tada į 2 juistą ir pradėji mus lenkti. Mūsų greitis buvo 60-65, tai jis tikrai važiavo 90+, jam priekį pamaišė mašina ir vietoj to, kad prisabdytų, jis metėsi į 1 juostą ir mus tiesiog nustūmį nuo kelio. Vaikas rėkia,žmona panikoj, aš ant stabžių. Ir sustijo jis stotelėj Ukmergės gatvėj. Aš užėjau paskui įlipančius žnonės į vidų ir tiesiog paklausiau-kodėl tu taip važiuoji? Tu katik 2 kartus vos mūsų nesudaužei. Jis pradėjo rėkt. Aš parašiau jo pavardės-nepasakė. Tai išlipau , nufotkinau autobusą ir jį besivejantį mane, kad niekam nieko nesakyčiau. Čia jau antras atvejis su TOKS autovusai, kuriame per vairuotojų EGO mūsų nesudaužė tik dėl ti, kad mes suregavom. Apie praeitą kartą niekam nieko nepranešiau. Šį kartą pranešu čia. Sekantį kviesim policiją ir bus aiškinamasi pagal įstatymus.

  • TOKS Tuesday May 21st, 2019

   Sveiki, Mariau,
   Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Tokie vairuotojo veiksmai yra netoleruojami.

 42. Tadas
  Thursday May 23rd, 2019

  2019.05.23 0:35 važiavau jūsų kompanijos autobusu iš Klaipėdos tai išmokinkit vairuotojus kultūringo ir etiškai šnekėti su keliaiviais klientais. Bagažą aš turiu sudėti ar tai vairuotojo pareiga gal man ir pačiam vairuot tuoj reiks jūsų kompanijoj už bilietą nesuprantu jūsų logikos galvojat kad aš dar kada važiuosiu jūsų kompanija yra blogas pavyzdys.

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 43. Jurga
  Saturday May 25th, 2019

  Norėjau labai pagirti Jūsų kompanijos vairuotoją, kuris vežė keleivius vakar (gegužės 24 d. Iš Vilniaus iki Kauno (kryptis Vilnius-Skuodas, iš Vilniaus pajudėjome 15:10). Vairutojas buvo be galo draugiškas, visiems keleiviams palinkėjo geros kelionės, prieš išvykstant dar kartą su visais pasisveikino, priminė maršrutą ir kad visiems reikia užsisegti saugos diržus. Kaune vėl draugiškai su visais atsisveikino, palinkėjo gražaus savaitgalio. Atrodo tai maži gestai, tačiau ne vienam keleiviui pakėlė nuotaiką visam vakarui ir sukūrė jaukią atmosferą visos kelionės metu 🙂
  Labai džiugu matyti tokį klientų aptarnavimą, autobusais keliauju dažnai ir Lietuvoje, ir visoje Europoje, tad dar džiugiau, kad Lietuvoje turime tokių šaunių vairuotojų!

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Laba diena,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti. 🙂

 44. Visiškai nesvarbu
  Sunday May 26th, 2019

  Laba diena,
  TOKS buvo mano mėgstamiausia firma, nes puikiai jaučiausi keliaudama su tokiais privalumais kaip patogumas, WIFI, elektra. BET
  Pastebėjau, kad nepirmąkart sugenda/neužsiveda jūsų autobusai. Vairuotojai stengiasi išspręsti gedimus. Juos ištaiso arba išvis neišvažiuojam. Todėl tai švaisto ir mūsų, keleivių, laiką ir vairuotojai negali dirbti. Todėl iškyla klausimas, ar kažkas apžiūri šiuos autobusus, bent kartelį, kad neįvyktų tokie incidentai kaip dabar? Pirmenybę nuo šiol teikiu KAUTROS, paprastiems miestų autobusams, nes kelia didesnį pasitikėjimą, nei jūsų gendantys autobusai, o dėl įrengtų patogumų buvot pirmoje vietoje. Gaila tiek keleivių, tiek vairuotojų.

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 45. Simona
  Wednesday May 29th, 2019

  Sveiki,

  noriu pagirti vairuotoją 05.28 važiavusį 20.40 Vilnius – Kaunas už profesionalų darbą ir malonų bendravimą 🙂

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Laba diena,
   dėkojame už vairuotojo įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 46. Šarūnas
  Thursday May 30th, 2019

  Sveiki, bilietų kainos brangta, o kelionių kokybė negerėja. 2019-05-30 17 val. Vilnius – Biržai autobusas vos važiuoja, trukčioja ir automagistralėja važiuoja lėtai, tikriausiai, kad visiškai nesubirėtų.

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 47. Gediminas
  Wednesday June 5th, 2019

  Vaziuoju Toks autobusu iš Kauno į Vilniu, kvepuot nera kuo, karšta, kondicionieriaus nera ar vairuotojas nejungia… pats prie praviro lango sedi, skuduriukas pakabintas virš galvos plevesuoja kaip veliava. Net foto padariau. Baisu. (Reisas 2019-06-05 d 16:10 val.)

  • TOKS Friday June 7th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 48. Kristina
  Monday June 10th, 2019

  Sveiki, birželio 10 d. nusipirkau bilietą Vilnius – Kaunas, kurio vežėjas turėjo būti Kautra Plius. Autobusas turėjo išvažiuoti iš 36 aikštelės 17:30. Aš kasdien važiuoju šiuo autobusu, todėl puikiai žinau kaip jis atrodo!!! Prie aikštelės atvykau 20 min iki autobuso išvykimo. Bet vietoj aukščiau minėto vežėjo atvažiavo Eurolines business autobusas. Kadangi autobusai važiuoja labai dažnai – laukiau savo vežėjo ir į šį autobusą nelipau.
  Kautra Plius taip ir neatvažiavo. Aš praradau pinigus , bilieto niekas nepakeitė. Dar ir durna išvadino, nes pagal kasininkes negaliu atpažinti Kautros autobusų ( nors aš esu jauna ir toli gražu su regėjimu ar protu neturiu problemų). Minėta situacija yra labai nemaloni. Sugaišau laiką, patyriau nemažai streso( nes automatiškai pavėlavau į Kaune esantį transportą) ir vėl gi paminėsiu, praradau pinigus.
  Bilietą aš išsisaugojau.

  • TOKS Wednesday June 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją.Perdavėme jūsų atsiliepmą KAUTRAI. Atsakingas asmuo susisieks su jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 49. Domantas
  Monday June 10th, 2019

  Kaip TOKS autobusas, taip problemos, 06.10, Kaunas – Vilnius 21:30h maršrutas. Praeitą kartą kai važiavau neveikė kondicionieriai. Šį kartą autobusas važiuoja tikriausiai 70 km/h greičiu, matomai vietoje laiku nebūsime. Autobusas trūkčioja, gęsta, neįmanoma važiuoti. Prašau atsižvelgti į tai.

  • TOKS Wednesday June 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 50. Algimante
  Tuesday June 11th, 2019

  Noriu pasidžiaugti kad turit tokių profesionalių vairuotojų 2019-06-11
  11:30h Vilnius -panevežys
  Labai mandagus ,jaunas atsakingas ,paslaugus vairuotojas pakėlė nuotaiką visai dienai ,džiaugiuosi ,kad dar išliko tokių profesionalų kurie myli savo darba! 🙂

  • TOKS Wednesday June 12th, 2019

   Laba diena, Algimante,
   dėkojame už vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti. 🙂 Gražios dienos.

 51. Gabriele
  Thursday June 13th, 2019

  Sveiki,
  Siuo metu 20 asmenu grupe vaziuojame is Vilniaus i Kauna. Autobusas turejo atvaziuoti i stoti Vilniuje 9:30, deja velavo pusvalandziu. Galiausiai isedus i autobusa neveikia oro kondicionierius, todel dabar vaziuojame ikaitusiame autobuse. Prasau sutvarkykite kelioniu kokybe, ypac vasara kai yra karsta.

  • TOKS Tuesday June 18th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 52. Laurynas
  Friday June 14th, 2019

  Atėjau laiku, autobuse buvo vietų, bet kažkodėl manęs nevėžė, nes vairuotojai sugalvojo, kad daugiau žmonių neims, nors daiktai buvo įdėti į vidų ir galiausiai vos susišnekėjau, kad atiduotų mano daiktus. Labai prasta patirtis. Autobusas Vilnius- Nida 06-14 7.00

  • TOKS Tuesday June 18th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 53. M
  Tuesday June 18th, 2019

  autobusiuku vilnius-birzai 13:55 (06 18) buvo be proto karsta, bilietas beveik 15eu, bet kokybes nulis. P.s. vairuotojas buvo paslaugus, bet tiesiog vesinimo-vedinimo sistema tragiska. dziugu, kad niekas nealpo

  • TOKS Thursday June 20th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.