Testimonials

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 1. Laima
  Sunday October 14th, 2018

  Tiesiog norėjau pasidžiaugti, kad turite tokių vairuotojų, kaip vairuotoja, kuri vežė keleivius 2018-10-13 iš Vilniaus į Kauną (Iš Vilniaus pajudėjom apie 14:00). Buvo labai malonu važiuoti su šia paslaugia vairuotoja, kuri vos pajudėjus mikriukui suteikė informaciją, pagelbėjo didesnį bagažą turėjusiam keleiviui, be problemų susikalbėjo su anglakalbiu keleiviu. Žodžiu, auksčiausio lygio aptarnavimas!

  • TOKS Thursday October 25th, 2018

   Laima, ačiū už gerus žodžius, būtinai perduosime jūsų padėką vairuotojui.

 2. LINA
  Tuesday October 23rd, 2018

  Maršrutas ŠILALĖ-Tauragė -Kryžkalnis- Raseiniai – Kaunas-VILNIUS labai dažnai išvažiuoja iš stotelės ELEKTRĖNAI 10 min. anksčiau nei nurodyta maršrutų grafike. (19 val. 23 min). Žmonės sekančio autobuso į Vilniaus kryptį turi laukti 30 min. vasaros laikotarpiu sutinku, galima pasivaikščioti, tačiau kai šalta lyja pučia smarkus vėjas, tas 30 min išlaukti nepasigavus peršalimo yra iššūkis. Todėl būtų visai neblogai, kad autobusas palauktų savo išvykimo laiko ir tik tada išvažiuotų, juk autobuso vairuotojui laukti autobuse kelias minutes yra šilčiau ir patogiau, nei keleiviui lauke per bjaurų orą.

  • TOKS Thursday October 25th, 2018

   Lina, atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame už laišką. Dėl tikslios informacijos trūkumo šiuo metu negalime nustatyti konkrečios situacijos pažeidėjo. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą. Jei turėsite pastebėjimų rašykite, tik dėka tokių keleivių kaip jus galime tobulėti.

 3. Gintarė
  Sunday October 28th, 2018

  Norėčiau pranešti apie neatsargų jauną vairuotoją. Maršrutas Alytus(išvykimas 18:30, 2018m spalio 28d.)-Vilnius. Vairuotojas daugybę kartų pažeidė kelių eismo taisykles. Nesustojo prie STOP ženklo, keletą kartų kirto ištisinę juostą ir netgi dvigubą ištisinę juostą, taip pat viršija greitį. Kelionė nėra maloni, kadangi tenka jaudintis dėl savo ir kitų keleivių saugumo. Būtų labai malonu jei vairuotojas būtų perspėtas, kadangi tokio chuliganiško vairavimo pasekoje gali įvykti skaudus eismo įvykis.

  • TOKS Tuesday October 30th, 2018

   Labai atsiprašome Jūsų ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Gavę skundą iš karto pasikalbėjome su vairuotoju. Vairuotojas buvo supažindintas su pretenzija, jam paaiškinta, kad jis privalo savo darbe laikytis kelių eismo taisyklių. Pirmam kartui buvo apsiribota tik žodiniu įspėjimu. Panašiam pažeidimui pasikartojus bus sprendžiamas klausimas dėl griežtesnės nuobaudos skirimo minėtam darbuotojui.

 4. Vitalija
  Wednesday November 21st, 2018

  Lapkričio 20 dieną, Kryžkalnyje įsedau į autobusą Klaipėda -Vilnius, turėjusį vykti 17:50, autobusas vėlavo, keleivių buvo nedaug. Susėdus keleiviams, vairuotojui uždarant duris, kažkas pasakė, kad vienas keleivis dar liko kavinėje. Vairuotojas nuėjo jo pakviesti ir grįžo abu besivaidydami, o keleivis nešėsi kavos puodelį ir atsisėdo priekinėje sėdynėje. Pastebėjau, kad keleivis buvo aiškiai neblaivus. Vairuotojas piktai jam liepė eiti sėstis į savo vietą , o šitas piktai atrėžė kad jį ten supa, na jiedu pradėjo stumdytis. Vairuotojas sėdo važiuoti ,o tas neblaivus keleivis trukdė vairuotojui vairuoti autobusą, nes tai skambino kažkam, pasakodamas, kaip į čia muša, tai filmavo vairuotoją, o vairuotojas blaškėsi ir stumdė ta keleivį nuo savęs. Galite suprasti, kaip buvo vairuojamas autobusas ir kaip jautėmės sėdėdami tame autobuse, kuris negali važiuoti tiesiai greitkelyje.
  Prašymas būtų paruošti vairuotojus tokioms situacijoms, kad jie suprastų, jog jie yra atsakingi už visų keleivių saugumą, kad į autobusą nebūtų įleidžiami neblaivūs ar kitaip apsvaigę keleiviai.

  • TOKS Thursday November 22nd, 2018

   Laba diena, Vitalija,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 5. Daiva
  Thursday November 29th, 2018

  Sveiki. 2018 11 27 d. autobusas Vilnius – Šakiai, iš Vilniaus išvažiuojantis 10:45, nestojo Gariūnų stotelėje. Nors norinti įlipti keleivė aiškiai kėlė ranką stabdydama, ir autobusas važiavo beveik tuščias. Jis net nepersirikiavo į artimesnę eismo juostą, nes ir neketino stoti. Klausimas: ar Gariūnuose stoti jau neprivaloma? Bet stotelė ten yra ir kiti autobusai stoja, nereikia nei stabdyti. Beje, ir stabdyti ten sudėtinga, nes mašinos važiuoja viena po kitos ir per anksti pakeldamas ranką rizikuoji susistabdyti dar kelias važiavusias priešais, arba, jei pakeli per vėlai, geriausiu atveju sustos toliau nuo stotelės arba iš viso skėstels rankom ir nuvažiuos. Pastaruoju metu tokių atveju padažnėjo. Kodėl autobusai negali ten sustoti nestabdomi? Negi šalia Gariūnų gyvenantys žmonės turi trenktis į stotį, kad būtų užtikrinti, jog išvažiuos tada, kad jiems reikia?

  • TOKS Tuesday December 4th, 2018

   Laba diena Daiva,
   ačiū už paliktą atsiliepimą. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojai turi sustoti maršruto numatytose stotelėse. Artimiausiu metu visiems vairuotojams, aptarnaujantiems minėtą maršrutą, organizuosime atskirus mokymus ir akcentuosime sustojimų svarbą.

 6. ,,Gimtasis Rokiškis”
  Wednesday December 5th, 2018

  Keleivės laiškas :

  Šių metų lapkričio 24 d. 13.25 autobusas iš Rokiškio pajudėjo Vilniaus link, keleivių buvo nedaug. Autobusas nors ir senas, bet pakankamai tvarkingas. Su apsauginiais diržais sėdynėms pirmoje eilėje.
  Likus porai stotelių iki Utenos, įlipo aukšta simpatiška moteris su 4 metų mergaite (kaip ji pati sakė). Dokumento, įrodyti mergaitės amžiui, neturėjo, tačiau vairuotojas leido vežti mergaitę. Moteris su mažamete atsisėdo pirmoje eilėje,- žinoma, apsaugos diržų neužsisegė, dėl to nė žodžio neištarė ir vairuotojas, bet, atsisukdamas į ponią, pradėjo auklėjamąją kalbą, jog kitą kartą būtina turėti dokumentą, nurodantį mergaitės amžių. Toliau buvo „paskaita“ apie baisius kontrolierius, kontroliuojančius ne keleivius, o juos, vairuotojus. Iškoneveikė vieną, pagal jį labai bjaurią senmergę juodais plaukais, neturinčią vaikų, todėl nieko nenutuokiančią apie tai, kiek metų galėtų turėti tokia mergaitė. Papasakojo netgi visą istoriją kaip viena keleivė, turėjusi bilietą iki Utenos, užmigo ir atvažiavo net į Rokiškį. Taigi, bjauri kontrolierė apkaltinusi jį, vairuotoją, kam nepažadino keleivės.
  Pradžioje klausiausi tylėdama, buvo nesmagu, lauke snyguriavo, kelio danga šlapia, iš pat ryto radijas perspėjo vairuotojus būti atidiems, nelenkti kitų automobilių nesant būtinybės.
  Taip besiklausant pamokslo privažiavome Uteną, nebeiškentusi pasakiau vairuotojui, jog jis netinkamai elgiasi, kad jo pareiga žiūrėti į kelią, perspėti keleivius užsisegti saugos diržus, o ne šnekėti su keleive visą kelią, nors ji tylėjo ir neatsakinėjo.
  To užteko. Atėjo mano eilė. „Kada tu paskutinį sykį buvai Europoje,- šaukė jis,- nežinai kaip Europoje yra“. Atsakiau, jog dar šiais metais buvau Norvegijoje. „Norvegija, ne Europa“,-atkirto. Tada pasakiau, kad buvau ir Vokietijoje. „Ką tu žinai apie Vokietiją,- šaukė vairuotojas.- Nei anglų, nei vokiečių kalbos nemoki“. Paskiau kelis sakinius vokiškai, tikėjausi aprims, deja, nusiramino tik tada, kai pasiekė Utenos autobusų stotį. Ponia su mergaite išlipo, pasipildė dar keliais keleiviais, šie susėdo į autobuso galą. Arčiau sėdėti likau tik aš, todėl darėsi visai nemalonu, kuomet artėjant prie Vilniaus, vos radęs nedidelį tarpą, vairuotojas pradėjo lenkti automobilius, apsiramino tik tada, kuomet privažiavome nuo kelio nulėkusius ir įstrigusius tarp medžių du automobilius.
  Ar gali tokios nestabilios psichikos vairuotojas dirbti tokį atsakingą darbą?

  • TOKS Friday December 7th, 2018

   Apgailestaujame dėl nemalonumų ir nepatogumų patirtų jūsų kelionės metu. Toks vairuotojų elgesys mūsų įmonėje yra nepriimtinas ir netoleruojamas. Su minėtu vairuotoju jau yra perkalbėta ir jis yra įspėtas pagarbiau elgtis su keleiviais ir rūpintis vairavimo saugumu.
   Keleivei norime padėkoti, kad neliko abejinga ir informavo apie šį faktą.

 7. Remigijus
  Thursday December 6th, 2018

  Data 2018.12.06
  Maršrutas: Šakiai – Kaunas – Vievis – Vilnius
  Maršruto laikas: 16:30 – 19:35
  Labai nemandagus aprėkiantis autobuso vairuotojas, ne pagal taisykles išleidžia/paima keleivius (Lekėčių miestelyje sustojo ne stotelėje, o šalia jos) dėl to kyla keleivių saugumas. Kiti automobiliai priversti apvažiuoti autobusą per ištisinę kelio juostą.
  Prašau įspėti šio reiso vairuotoją.
  Ačiū

  • TOKS Friday December 7th, 2018

   Remigijau, apgailestaujame dėl minėto įvykio. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys mūsų įmonėje nėra toleruojamas ir privalo rūpintis vairavimo saugumu. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos

 8. Goda
  Friday December 7th, 2018

  Esu labai nusivylusi apgarnaujančiu (bilietus parduodančiu) autobuso darbuotojo aptarnavimu. Gruodžio 7d., 8.15h, Fabijoniškėse įlipau į autobusą, važiuojančiu maršrutu Vilnius – Panevėžys – Šiauliai, darbuotojui paklausus, kur važiuosiu, atsakiau ir padaviau banknotą, tačiau darbuotojas, užuot paaiškinęs, kad šiuo metu grąžos iš 50€ neturi ir paprašęs palaukti kito sustojimo, kada galės man grąžą atiduoti, pradėjo mane ,,auklėti”, neva aš privalau žinoti autobuso bilieto kainą, pakeltu tonu nurodė ,,ieškoti smulkiau”. Atsakius, kad smulkiau neturiu, darbutojas pradėjo svaidytis frazėmis ,,ar jūs pirmą kartą ajtobusu važiuojate?” ir pan. Manau, kad žmogus, aptarnaujantis klientus, neturėtų leistis į asmeniškumus ir sugebėtų rasti išeitį bet kokioje panašioje situacijoje. Tikiuosi, kad ateityje tokie įvykiai nepasikartos ir bus užtikrintas kokybiškas klientų aptarnavimas.

  • TOKS Friday December 7th, 2018

   Goda,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 9. Eimantė
  Monday December 10th, 2018

  Sveiki,

  Rašau atsiliepimą apie 2018-12-10 (12:10) kelionę Klaipėda – Vilnius. Autobuso gale sedėjo trys rusakalbiai vyrai, akivaizdžiai išgėrę. Nuo jų sklido nemalonus kvapas visą kelionę. Taip pat, dar sugalvojo išsitraukti valgyti mėsos su marinuotais agurkais, ir vėl visas autobusas pilnas nemalonių kvapų.. Girdėjosi ir skardinių traškėjimas, turbūt alaus.. Pavalgius ir pralinskmėjus, garsiai juokėsi ir keikėsi, susikėlę kojas ant sėdynių linksmai sau važiavo. Nepaisė kitų ramių keleivių įspėjamų žvilgsnių.
  Man labai patinka jūsų kompanijos autobusai, greitos ir patogios kelionės jais, dažnai naudojuosi jūsų paslaugomis. Tačiau ši kelionė buvo labai nemaloni ir nekomfortabili. Galbūt reikėtų pabrėžti apie alkoholinių gėrimų vartojimo draudimą kelionės metu. Taip pat, apie etiketo normų laikymąsi autobuse (kojų susikėlimas ant sėdynių, valgymas autobuse). Bei žinoma pagarba kitiems keleiviams, jų komfortas ir ramybė kelionės metu. Siūlau sugriežtinti bilietų patikrinimą prieš įleidžiant į autobusą atsižvelgiant ir į keleivio būseną (blaivus ar ne).

  • TOKS Wednesday December 12th, 2018

   Laba diena, Eimante,
   Ačiū, kad neesate abejinga susiklosčiusiom aplinkybėm ir informavote mus. Atsiprašome uz patirtus nepatogumus. Vairuotojams bus pirminta, kad draudžiama vežti neblaivius keleivius ir užtikrinti esamu keleivių saugumą, ramybę ir patogumą kelionės metu.

 10. Regina
  Tuesday December 11th, 2018

  Noriu padėkoti Jūsų įmonės vairuotojams, vežantiems keleivius maršrutu Alytus-Daugai-Vilnius (išvykimas 18:30). Jau 10-us metus darbo dienomis vykstu į Daugus (namo), ir džaugiuosi, kad mus pasitinka mandagūs ir rūpestingi Jūsų darbuotojai. Žinoma, per tiek metų buvo visko. Labai maloniai nustebino vairuotojas 2018 12 11d. , išleisdamas stotelėje, pasiteiravo ar turiu atšvaitus, nes išleidžia į ‘tamsą’.’ Tokiu klausimu mane ‘išleidžia’ ne vienas Jūsų įmonės vairuotojas (tamsiuoju laikotarpiu). Ačiū už Jų rūpestį ir atsakingumą! Tikuosi, kad laimingai pasieksiu namus ir sekančiais metais.

  • TOKS Thursday December 13th, 2018

   Regina,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame. Gražių artėjančių švenčių ir malonių kelionių Naujaisiais 2019 metais ! 🙂

 11. Nadezda
  Wednesday December 19th, 2018

  Благодарим ,водителя автобуса рейс Вильнюс-Клайпеда 16 декабря 2018 г. выезжали в 6,00
  утра
  Прекрасная поездка ,приятный уважительный тактичный водитель.Мы доехали быстро и легко,не заметили вемени в пути.
  Благодарим водителя!!!!!Побольше таких людей профессионалов !

  2018,12,19

  • TOKS Thursday December 20th, 2018

   Nadezda,
   Спасибо Вам, за отзыв. Мы очень ценим их всех. Прекрасных праздников и приятных путешествий в Новом 2019 году! 🙂

 12. Ada
  Tuesday January 8th, 2019

  Pastebėjimas Gimtajam Rokiskiui ir Godai :
  Teko vaziuoti ir matyti pan. vaizdų, ir nieko ypatingo , pirma autobuso vairuotojas turi saugiai važiuoti, o ne buti keleivio bankomati, kai vaziuoja vos keli žmonės , o traukia išsikeist šimtinę, tai kaip rast grąžą ?
  Teko matyt tuos aprašomus kontrolierius. Ir sveiku protu neaišku buvo kam iš tiesų tokia kontrolė reikalinga. Keleiviui nieko o prie vairuotojo panašiau ne į kontrolę o kažkoki priekabiavimą ? Beje ta kontrolė ne valst.institicija, o kaži kokiia saugos firma. Kas tai ir kodėl ? Ir kas turi paaiškinti ?

  • TOKS Wednesday January 9th, 2019

   Laba diena, Ada,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 13. Ramunas
  Friday January 11th, 2019

  Laba diena raso ramunas labai noriu padekoti jums us grazius autobusus toks neo jie minksti grazus silti nuozirdus vairuotojai

  • TOKS Tuesday January 15th, 2019

   Laba diena, Ramunai,
   dėkojame už vairuotojų kokybės įvertinimą, mes juos visus labai branginame.

 14. Iveta
  Monday February 4th, 2019

  Kiekvieną kartą, kai važiuoju į Kauną iš Elektrėnų, ateinu keliomis minutėmis anksčiau, bet autobusas vis tiek sugeba daug anksčiau išvažiuoti. Man paskaitos, o turiu laukti kito autobuso. Šiandien (2019-02-04, 09:47), kuomet autobusas turėjo mano jau minėtu laiku išvykti, jis išvyko 9:44, todėl į jį ir nespėjau. Yra vairuotojų, kurie laiku išvažiuoja, minutę į minutę, todėl norėčiau, kad kiekvienam vairuotojui tai būtų akcentuojama lygiai taip pat kaip keleivių saugumas. Žiemos metu nėra malonu laukti kito autobuso ir šalti. Tai nutiko ne vieną kartą, bet šįkart jau trūko kantrybė. Dėkoju už supratingumą.

  • TOKS Tuesday February 5th, 2019

   Laba diena, Iveta,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 15. Justas
  Monday February 4th, 2019

  Sveiki, džiaugiuosi Jūsų suteikiamomis transporto paslaugomis, komfortiškais autobusais ir tiesioginiais maršrutais. Tokioje inovatyvioje įmonėje turi dirbti motyvuoti ir malonūs vairuotojai, tačiau autobuso, kuris važiuoja Klaipėda-Kryžkalnis-Vilnius 2019-02-04 išvažiavusio 16:45 iš Kryžkalnio vairuotojas pasirodė šiurkštus ir nemalonus, įsėdus merginai su išnešamu kavos puodeliu vairuotojas jai buitiškai priekaištavo, bambėjo: “čia ne restoranas ir ne šiukšlių konteineris!”, akivaizdžiai rodė savo emocijas ir nepasitenkinimą. Nesu tikras ar keleivių taisyklėse yra parašyta ar galima į autobusą neštis kavos puodelį, tačiau jeigu mergina negalėjo įsinešti kavos, vairuotojas galėjo ramiai ir taktiškai paaiškinti, jog to negalima daryti. Visa ši situacija buvo labai nemaloni, tad manau, kad vairuotojas turėtų būti supažindintas kaip reikia bendrauti su keleiviais ir suteikti geriausią patirtį vykstant jūsų autobusais.

  • TOKS Tuesday February 5th, 2019

   Laba diena Justai,
   Atsiprašome už patirtus nemalonumus kelionės metu. Vairuotojas buvo perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas.

 16. Justina
  Monday February 4th, 2019

  Labas vakaras norėčiau padėkoti už labai gerus šiltus ir minkštu toks neo autobusus labai gražus ir visi vairuotojai malonus ir kultūringi labai esu patenkinta.

  • TOKS Tuesday February 5th, 2019

   Laba diena Justina,
   esame dėkingi už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas geras atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 17. Alina
  Monday February 11th, 2019

  Norėčiau pasidžiaugti 2019-02-11 15:30 iš Vilniaus į Alytų vežusiu vairuotoju. Jau nepirmą kartą tenka keliauti su šiuo jaunuoliu ir visada pastebiu malonų aptarnavimą, pagalbą keleiviams pasidedant ir pasiimant bagažą ir t.t. Kelionė visada būna maloni. Džiaugiuosi jog turite tokių jaunų ir puikių vairuotojų!

  • TOKS Tuesday February 12th, 2019

   Laba diena, Alina,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 18. Germantas
  Friday February 15th, 2019

  Laba diena,

  Šiandien autobusas jūsų atvažiavo anksčiau nei pagal grafiką ir nelauké keleivių. Autobuso maršrutas Vilnius-Kryžkalnis-Klaipėda. Reiso pradžia 14:00. Įlipimo stotelė devintas fortas.
  Prašau gražinti sumokėtus pinigus už bilietą.

  • TOKS Monday February 18th, 2019

   Laba diena, Germantai,
   ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 19. Aleksandras
  Tuesday February 19th, 2019

  Stovedomas Soteleje Raistelei 20190218 dena 15-56 h sio marsrutu Vilnius-Rudnikai 230 autobuso vairotojas nesiteike sustoti ir paimti keleivio netgi jam stabdant,labai prasau isiaskinti del sio ivikio

  • TOKS Tuesday February 19th, 2019

   Laba diena, Aleksandrai,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 20. Matas
  Sunday February 24th, 2019

  Nusiperki bilietą iš anksto , tačiau įlipęs į autobusą nerandi vietos kur atsisėst ir visą kelionę iš Kryžkalnio į Vilnių sėdi ant laiptu. Bravo už tvarką!!!

  • TOKS Monday February 25th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 21. Gabrielius
  Sunday February 24th, 2019

  Buvau nusipirkęs bilietą internetu į autobusą Kryžkalnis – Vilnius 2019.02.24 16.45h atvykus į stotį, autobuse vietų nebebuvo ir man bei draugui teko važiuot atsisėdus ant laiptų prie tualeto. Vairuotojas “paaiškino” ,kad per vėlai atvažiavom nors atvykome 16.40 ar net keletą minučių anksčiau.

  • TOKS Monday February 25th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 22. Aurelija
  Monday February 25th, 2019

  Viskas labai puiku, tik vienintelis minusas yra tai, kad autobusuose, pažymėtuose, jog galima už bilietą atsiskaityti mokėjimo kortele ir yra aparatas kortrlės nuskaitymo, vairuotojas atsisako priimti mokestį kortele. Jau ne pirmą kartą susidūriau su tuo. Vis galvoju gal neveikia aparatai arba gal nesujungti. Tačiau paskutinio bandymo įsigyti bilietą kortele metu, pro ausis neprasprūdo vairuotojo žodžiai “nemoku”. As suprantu, kad kai kurie vairuotojai pagyvene, nauja įranga sunku priprasti. Bet manyčiau jog įmonė privalo surengti mokymus ir įsitikinti, jog darbuotojas sugeba dirbti. Važiuoju iš Vilniaus į Kauną ir atgal bent du kartus per savaitę jūsų autobusais po darbo. Ne visada spėju į autobusą dėl kamščių ir ne visada būna bankomatai stotyje laisvi, kad spėčiau įsigyti bilietą.

  Apart šio menko, bet kartais daug laiko ir nervų kainuojančio trūkumo, visi autobusai labai tvarkingi, vairuotojai kompetetingi ir malonūs.

  Konkretus maršrutas Vilnius-Kaunas 17:15 2018.02.25

  • TOKS Wednesday February 27th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 23. Kotryna
  Monday February 25th, 2019

  Turiu vieną pastabą. (Bent jau) kelionės 02.25 metu Kaunas-Vilnius, vakare, buvo tikrai per smarkiai šildomas autobusas. Sėdint prie lango šildytuvas – visiškai šalia. Pūtė labai karštą orą iš apačios į kojas, į veidą, į šoną. Buvo sunku išsėdėti prie lango. Žmonės žiemos metu ir taip yra šiltai apsirengę, nebūtina jų kepinti. Suprantu, kad reikia prišildyti visą autobusą, bet jame ir taip jau galėjai sėdėti trumpomis rankovėmis. Būčiau dėkinga, jei taip nepersistengtumėt 🙂

  • TOKS Wednesday February 27th, 2019

   Sveiki,
   ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 24. Денис
  Sunday March 3rd, 2019

  Сегодня 03.03.2019 еду автобусом вашей компании из Вильнюса в Минск 15-00. Вай вай фай на белорусской стороне не работает, и это напрягает. Вообще ваше качество услуг упало. Ранее выбирал Вас только из за сервиса, теперь подумаю.

  • TOKS Tuesday March 5th, 2019

   Добрый день, Денис,
   Спасибо за информацию. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

 25. Jūratė
  Thursday March 7th, 2019

  Keliavau iš Talino į Vilnių TOKS autobusu. Labai geras autobusas, malonus aptarnavimas, greitai atvažiavo. Tik pirkau VIP vietas ir pagal bilieto aprašymą turėjo būti mineralinio vandens buteliukas ir pagalvė – nebuvo.

  • it@toks.lt Friday March 8th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 26. Dovilė Friday March 8th, 2019

  2019-02-22, 11:30 iš Panevėžio į Vilnių važiavo pensinio amžiaus žmogus (su pažymėjimu) ir vežė du 4 ir 6 metų vaikučius, kuriems tėvai buvo įdėję kopijuotą gimino liudijimą. (Taip keliavome ne vieną kartą ir jūsų ir ne jūsų kompanijos autobusais, kartą Ukmergėje net buvome tikrinti įlipusios kontrolės. Niekada niekam tai neužkiuvo, tad, mūsų klaida, nesuabejojome tinkamumu kopijuoto vaikų dokumento.) Šį kartą vairuotojas ne tik nesuteikė teisės į nemokamą bilietą bent akivaizdžiai mažiausiam vaikui, o apmokęstino abu pilna kaina, nors Vilniuje laukiantys tėvai žadėjo atnešti į stotį ir originalus. Beje, autobuso vairuotojas moterį perspėjo, kad dokumentų kopijos netinka, ir teks mokėti. Kad pilną kainą – neinformavo, ir tai pasakė tik išmušęs kainą. Moteris su vaikais prašė galimybės atsisakyti važiuoti – vairuotojas nesutiko. Nuotaika slogi liko visiems- labai gaila kad čia neliko vietos žmogiškumui.

  • TOKS Tuesday March 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 27. Vaidas Monday March 11th, 2019

  2019 03 11, 13:40 val, Maršrutas: Panevėžys – Vilnius.
  Sveiki,
  Noriu palikti atsiliepimą apie visiškai nemandagų ir neprofesionalų vairotojo elgesį.
  Pirkau bilietą internetu, kuriame buvo nurodyta ir sėdėjimo vieta. Paklausus vairuotojo, kur yra priskirta 5 vieta jis atrėžė: “nežinau, sėsk kur nori”. Po kiek laiko atsisukęs nemandagiai rėžė: “užsisek diržą”, nors diržą jau buvau užsisegęs. Tokiu atveju, bent jau galėtų mandagiau paklaust, t.y. ar esate užsisegęs diržą? Kitai moteriai neturint smulkesnių pinigų, labai aiškiai rodė savo nepasitenkinimą, jog žmogus net gali pasijaust kaltas, mat jam, autobuso valdovui, reiks dabar šiek tiek daugiau paskaičiuot. Tokia patirtis daro labai blogą įspūdį apie jūsų kompaniją bei klientų aptarnavimo kokybės standartus. Važinėju ir su kitomis vežėjų įmonėmis ir kol kas tokios patirties neturėjau. Tikiuosi tai nėra Jūsų įmonės praktika, o tik pavienio darbuotojo nesupratimas, kaip reikia dirbti ir bendrauti su klientais.
  Beje, vairuotojas taip pat neturėtų kalbėti telefonu važiuodamas ir veždamas keleivius, jeigu nėra laisvų rankų įrangos, bei sustoti jeigu yra “stop” ženklas, o nepravažiuoti jį nesustojus, kaip kad padarė jūsų įmonės vairuotojas.

  • TOKS Tuesday March 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 28. inga
  Wednesday March 13th, 2019

  Vaziavau marsrutu vilnius-naujoji akmenė 2019 03 13 ryte,tai galiu pasakyti,kad vairuotojas,kuris vairavo iki siauliu,matosi,kad labai kankinasi savo darbe,nepaslaugus,grubus su keleiviais,priesingai nei vairuotojas,kuris vairavo tuo paciu marsrutu 2019 03 12,taip pat iki siauliu,nors dirba si darba apie 50metu,bet matosi,jog darbas jam patinka,turintis gera jumoro jausma.

  • TOKS Thursday March 14th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 29. Egis
  Wednesday March 13th, 2019

  Sveiki,

  2019.03.13 Vilnius autobusų stotis-orouostas.
  10:00 turėjo išvažiuoti,bet dar nuėjo parukyti ir pasimti kažkokių popierių.Kai važiuoju į orouosta svarbi kiekviena minutė.Ir dar vienas pastebėjimas sėdėjau priekį tai mačiau:jei keleivis nepasiima talonelio tai nereiškia kad nereikia kito talonelio mušti ir atiduoti kitam keleiviui ir pasimti užmokestį sau už vieną keleivį.Geros dienos

  • TOKS Thursday March 14th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 30. Lora
  Saturday March 16th, 2019

  Maršrutas Klaipeda Vinius 17’10 Wifi nera,tai už kà brangesni bilietai,vairuotojai irgi ne maloniausi.

  • TOKS Monday March 18th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 31. Laura
  Monday March 18th, 2019

  Aciu brangiam vairuotojui kad iskoliojo kai i tualeta bandziau nueit. Kovo 18ta 23:37. Pasirodo is vilniaus tik i kede sysiot galima.

  • TOKS Thursday March 21st, 2019

   Laba diena,
   Apgailestaujame dėl minėto įvykio, kurio liudininke Jūs tapote ir tuo pačiu norime Jums padėkoti, kad buvote neabejinga tokiam negarbingam mūsų vairuotojo elgesiui. Mes išsiaiškinome, kas vairavo autobusą. Vairuotojas buvo griežtai perspėtas, kad toks elgesys su klientais mūsų įmonėje nėra toleruojamas. Vairuotojas gailisi ir nuoširdžiai atsiprašo.
   Dėkojame už Jūsų pilietiškumą. Juk tik dėka neabejingų keleivių mes galime suformuoti dėmesingų, kultūringų ir paslaugių vairuotojų kolektyvą. Gražios Jums dienos.

 32. Mykolas
  Wednesday March 27th, 2019

  Laba diena. Jau antrą kartą teko keliauti Jūsų autobusu, kurį vairavo vairuotoja. Deja, nežinau jos vardo, bet buvo labai mandagi, maloniai bendraujanti ir paslaugi. Džiugu, kad Jūsų kolektyve būna tokių puikių žmonių. Manau, kad jos porininkas irgi ja džiaugiasi. 🙂 Reisas buvo rytinis iš Vilniaus į Šilutę, JSE579 autobusu.

  • TOKS Monday April 1st, 2019

   Laba diena,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 33. Laura
  Wednesday March 27th, 2019

  Vaziuoju Kaunas – Plungė. Nei wifi nei rozečių nėra, kaip teigta jūsų svetainėje … 🙁

  • TOKS Monday April 1st, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 34. Inga
  Monday April 1st, 2019

  Balandžio 1d. Vilnius-Joniškis. 8:25-12:55;

  Vairuotojo elgesys nepateisinamas!!!!

  Į šį autobusa buvo perduoda siunta iš siuntos skyriaus (siunta palikau vakar siuntu skyriuje).
  Kai šiandien tėtis nuėjo atsiimti siuntos iš vairuotojo, tai vairuotojas pareiškė:” Greičiau judink savo kumpius, nes per tave aš gaištu savo pietu pertrauka”. Buvo piktas, susierzinęs ir labai nemalonus.
  Suprantu, kad nutinka visko, bet labai liūdna, kad vairuotojas savo tokiu elgesiu parodo, tikrai ne geriausias kompetencijas.

  • TOKS Wednesday April 3rd, 2019

   Laba diena, Inga,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome ir apgailestaujame dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 35. Jurgita
  Tuesday April 2nd, 2019

  Autobuse maršrutas Vilnius-Biržai išvykstant 6.10 laiku dažnai tenka visą kelionę garsiai klausyti radijo. Vairuotojo buvo paprašyta pritildyti, bet jis nepaisė prašymo. Nelengva nuo ankstaus ryto garsiai klausyti nemėgstamos radijo stoties ir muzikos.

  • TOKS Wednesday April 3rd, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 36. Paulius
  Saturday April 6th, 2019

  2019-04-06 reisas 10:45 į Šakius, vairuotojas vėlavo, stotyje buvo po 10:55, išvažiavus už miesto paskambino dispečerė, kad vairuotojas turi grįžti į stotį paimti dar keleivių. Apsisukam, važiuojam paimti keleivių į stotį, iš stoties pajudam po 11:30. What? Absurdas. Paskutinį kartą naudojuosi šia “paslauga”.

 37. Ieva
  Monday April 8th, 2019

  Sveiki , esu visiškai pasipiktinusi TOKS autobusu , reisu Skuodas – Plungė ! 2019-04-08 autobusas turėjo pajudėti 13:40 , tačiau pajudėjome tik 13:55 , lauke šalta labai , stovėjome lauke , tiek senyvo amžiaus žmonės tiek ir aš , o vairuotojai (buvo dviese) šnekučiavosi , valgė kebabus ir dar sumastė parukyti ! Geraoi , susėdome visi į autobusą , pavažiavome gal mažiau negu čkm ir pasirodo degaai baigiasi , sustojome i VIADA degaline , kol prisipylėme degalu ir autobusas nebeužzivedė …. pajudėjome iš skuodo tik 14:20 … negana to visą kelia “vairuotojai” prasikalbėjo vienas su kitu ir aišku autobusą vairaves vaikinukas viršijo leistina greti , labai esu nusivylusi TOKS autobusų vairuotojais

 38. Greta
  Thursday May 16th, 2019

  2019.05.16 Vilnius-Kaunas. Autobusas turėjo išvykti lygiai 14:00, bet kažkodėl vis tiek įleidinėjo vėluojančius žmones ir išvažiavom 14:11.

  • TOKS Monday May 20th, 2019

   Laba diena, Greta,
   Ačiū už informaciją. Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 39. Kristina
  Thursday May 16th, 2019

  Autobusai Vilnius – Kaunas primena avarinės būklės transporto priemones. Važiuoti nepatogu, labai krato, be to ir šalta.

  • TOKS Monday May 20th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 40. Diana
  Friday May 17th, 2019

  Noriu pasidžiaugti, labai supratingu, atsakingu vairuotoju. Maršrutas Vilnius – Ukmergė – Panevėžys-Biržai 2019-05-17. Visada malonu važiuoti kai vairuotojas šypsosis! Ačiū už saugią kėlionę į gimtąjį miestą! 🙂

  • TOKS Monday May 20th, 2019

   Laba diena,Diana,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 41. Marius
  Sunday May 19th, 2019

  2019.05.19. Vilnius. Mes su žmona ir dukra sukome iš Ozoį Ukmergės gatvę, bėgėjomės greitėjimo juostoje,o TOKS autobusas atlėkė 80-90greičiu ir piktybiškai nepraleido. Mes jį praleidom, rykiavomės jau iš A juostos į pirmą(nes greitėjimo juosta pasibaigė) ir autobusas taip pat staigiai persirykiavo į 1 juostą. Užstabdė. Jau tada norėjau autobuso vairuotoją “apraminti”, bet su žmona ir vaiku tiesiog nekreipai dėmesio. Kadangi jis pristabdė,mes jį tiesiog aplenkėm, gyžom į pirmą juostą ir po raudobos vėl pradėjom važiuot. Autobusas buvo už nugaros, metėsi iš 1 į A juostą, pamatė, jog ten ji baigiasi,metėsi atgal,tada į 2 juistą ir pradėji mus lenkti. Mūsų greitis buvo 60-65, tai jis tikrai važiavo 90+, jam priekį pamaišė mašina ir vietoj to, kad prisabdytų, jis metėsi į 1 juostą ir mus tiesiog nustūmį nuo kelio. Vaikas rėkia,žmona panikoj, aš ant stabžių. Ir sustijo jis stotelėj Ukmergės gatvėj. Aš užėjau paskui įlipančius žnonės į vidų ir tiesiog paklausiau-kodėl tu taip važiuoji? Tu katik 2 kartus vos mūsų nesudaužei. Jis pradėjo rėkt. Aš parašiau jo pavardės-nepasakė. Tai išlipau , nufotkinau autobusą ir jį besivejantį mane, kad niekam nieko nesakyčiau. Čia jau antras atvejis su TOKS autovusai, kuriame per vairuotojų EGO mūsų nesudaužė tik dėl ti, kad mes suregavom. Apie praeitą kartą niekam nieko nepranešiau. Šį kartą pranešu čia. Sekantį kviesim policiją ir bus aiškinamasi pagal įstatymus.

  • TOKS Tuesday May 21st, 2019

   Sveiki, Mariau,
   Labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Tokie vairuotojo veiksmai yra netoleruojami.

 42. Tadas
  Thursday May 23rd, 2019

  2019.05.23 0:35 važiavau jūsų kompanijos autobusu iš Klaipėdos tai išmokinkit vairuotojus kultūringo ir etiškai šnekėti su keliaiviais klientais. Bagažą aš turiu sudėti ar tai vairuotojo pareiga gal man ir pačiam vairuot tuoj reiks jūsų kompanijoj už bilietą nesuprantu jūsų logikos galvojat kad aš dar kada važiuosiu jūsų kompanija yra blogas pavyzdys.

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 43. Jurga
  Saturday May 25th, 2019

  Norėjau labai pagirti Jūsų kompanijos vairuotoją, kuris vežė keleivius vakar (gegužės 24 d. Iš Vilniaus iki Kauno (kryptis Vilnius-Skuodas, iš Vilniaus pajudėjome 15:10). Vairutojas buvo be galo draugiškas, visiems keleiviams palinkėjo geros kelionės, prieš išvykstant dar kartą su visais pasisveikino, priminė maršrutą ir kad visiems reikia užsisegti saugos diržus. Kaune vėl draugiškai su visais atsisveikino, palinkėjo gražaus savaitgalio. Atrodo tai maži gestai, tačiau ne vienam keleiviui pakėlė nuotaiką visam vakarui ir sukūrė jaukią atmosferą visos kelionės metu 🙂
  Labai džiugu matyti tokį klientų aptarnavimą, autobusais keliauju dažnai ir Lietuvoje, ir visoje Europoje, tad dar džiugiau, kad Lietuvoje turime tokių šaunių vairuotojų!

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Laba diena,
   dėkojame už kokybės ir vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti. 🙂

 44. Visiškai nesvarbu
  Sunday May 26th, 2019

  Laba diena,
  TOKS buvo mano mėgstamiausia firma, nes puikiai jaučiausi keliaudama su tokiais privalumais kaip patogumas, WIFI, elektra. BET
  Pastebėjau, kad nepirmąkart sugenda/neužsiveda jūsų autobusai. Vairuotojai stengiasi išspręsti gedimus. Juos ištaiso arba išvis neišvažiuojam. Todėl tai švaisto ir mūsų, keleivių, laiką ir vairuotojai negali dirbti. Todėl iškyla klausimas, ar kažkas apžiūri šiuos autobusus, bent kartelį, kad neįvyktų tokie incidentai kaip dabar? Pirmenybę nuo šiol teikiu KAUTROS, paprastiems miestų autobusams, nes kelia didesnį pasitikėjimą, nei jūsų gendantys autobusai, o dėl įrengtų patogumų buvot pirmoje vietoje. Gaila tiek keleivių, tiek vairuotojų.

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 45. Simona
  Wednesday May 29th, 2019

  Sveiki,

  noriu pagirti vairuotoją 05.28 važiavusį 20.40 Vilnius – Kaunas už profesionalų darbą ir malonų bendravimą 🙂

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Laba diena,
   dėkojame už vairuotojo įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti.

 46. Šarūnas
  Thursday May 30th, 2019

  Sveiki, bilietų kainos brangta, o kelionių kokybė negerėja. 2019-05-30 17 val. Vilnius – Biržai autobusas vos važiuoja, trukčioja ir automagistralėja važiuoja lėtai, tikriausiai, kad visiškai nesubirėtų.

  • TOKS Tuesday June 4th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 47. Gediminas
  Wednesday June 5th, 2019

  Vaziuoju Toks autobusu iš Kauno į Vilniu, kvepuot nera kuo, karšta, kondicionieriaus nera ar vairuotojas nejungia… pats prie praviro lango sedi, skuduriukas pakabintas virš galvos plevesuoja kaip veliava. Net foto padariau. Baisu. (Reisas 2019-06-05 d 16:10 val.)

  • TOKS Friday June 7th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 48. Kristina
  Monday June 10th, 2019

  Sveiki, birželio 10 d. nusipirkau bilietą Vilnius – Kaunas, kurio vežėjas turėjo būti Kautra Plius. Autobusas turėjo išvažiuoti iš 36 aikštelės 17:30. Aš kasdien važiuoju šiuo autobusu, todėl puikiai žinau kaip jis atrodo!!! Prie aikštelės atvykau 20 min iki autobuso išvykimo. Bet vietoj aukščiau minėto vežėjo atvažiavo Eurolines business autobusas. Kadangi autobusai važiuoja labai dažnai – laukiau savo vežėjo ir į šį autobusą nelipau.
  Kautra Plius taip ir neatvažiavo. Aš praradau pinigus , bilieto niekas nepakeitė. Dar ir durna išvadino, nes pagal kasininkes negaliu atpažinti Kautros autobusų ( nors aš esu jauna ir toli gražu su regėjimu ar protu neturiu problemų). Minėta situacija yra labai nemaloni. Sugaišau laiką, patyriau nemažai streso( nes automatiškai pavėlavau į Kaune esantį transportą) ir vėl gi paminėsiu, praradau pinigus.
  Bilietą aš išsisaugojau.

  • TOKS Wednesday June 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją.Perdavėme jūsų atsiliepmą KAUTRAI. Atsakingas asmuo susisieks su jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 49. Domantas
  Monday June 10th, 2019

  Kaip TOKS autobusas, taip problemos, 06.10, Kaunas – Vilnius 21:30h maršrutas. Praeitą kartą kai važiavau neveikė kondicionieriai. Šį kartą autobusas važiuoja tikriausiai 70 km/h greičiu, matomai vietoje laiku nebūsime. Autobusas trūkčioja, gęsta, neįmanoma važiuoti. Prašau atsižvelgti į tai.

  • TOKS Wednesday June 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 50. Algimante
  Tuesday June 11th, 2019

  Noriu pasidžiaugti kad turit tokių profesionalių vairuotojų 2019-06-11
  11:30h Vilnius -panevežys
  Labai mandagus ,jaunas atsakingas ,paslaugus vairuotojas pakėlė nuotaiką visai dienai ,džiaugiuosi ,kad dar išliko tokių profesionalų kurie myli savo darba! 🙂

  • TOKS Wednesday June 12th, 2019

   Laba diena, Algimante,
   dėkojame už vairuotojų įvertinimą, kiekvienas atsileipimas skatina dar labiau tobulėti. 🙂 Gražios dienos.

 51. Gabriele
  Thursday June 13th, 2019

  Sveiki,
  Siuo metu 20 asmenu grupe vaziuojame is Vilniaus i Kauna. Autobusas turejo atvaziuoti i stoti Vilniuje 9:30, deja velavo pusvalandziu. Galiausiai isedus i autobusa neveikia oro kondicionierius, todel dabar vaziuojame ikaitusiame autobuse. Prasau sutvarkykite kelioniu kokybe, ypac vasara kai yra karsta.

  • TOKS Tuesday June 18th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 52. Laurynas
  Friday June 14th, 2019

  Atėjau laiku, autobuse buvo vietų, bet kažkodėl manęs nevėžė, nes vairuotojai sugalvojo, kad daugiau žmonių neims, nors daiktai buvo įdėti į vidų ir galiausiai vos susišnekėjau, kad atiduotų mano daiktus. Labai prasta patirtis. Autobusas Vilnius- Nida 06-14 7.00

  • TOKS Tuesday June 18th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 53. M
  Tuesday June 18th, 2019

  autobusiuku vilnius-birzai 13:55 (06 18) buvo be proto karsta, bilietas beveik 15eu, bet kokybes nulis. P.s. vairuotojas buvo paslaugus, bet tiesiog vesinimo-vedinimo sistema tragiska. dziugu, kad niekas nealpo

  • TOKS Thursday June 20th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 54. Deivydas
  Thursday June 20th, 2019

  Sveiki, noriu pranešti apie itin nekorektiškà vairuotojà, kuris vairavo autobusà Palanga-Vilnius (2019-06-20). Vairuotojas buvo nemandagus ir įžūlus. Tik už tai, kad pasiteiravau ar yra galimybė pasidėti asmeninį bagažà į bagažo skyriú, buvau nemaloniai išplūstas. Beje, vairuotojo tonas ir su kitais keleiviais buvo tikrai neadekvatus. Suprantu, kad visi pavargstame, tačiau žmonės dirbantya aptarnaujančiame sektoriuje, turėtú bendrauti su klientais kaip su žmonėmis.

  • TOKS Wednesday June 26th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 55. Arnoldas
  Monday June 24th, 2019

  Netenko naudotis jūsų paslaugomis, bet pirmą kartą nusprendėme vaiką (13 m.) savarankiškai išsiųsti pas senelius į Palangą. Rinkomės, kad būtų geresnis autobusas, kondicionierius ir WiFi, kad vaikui kelionė neprailgtų. Reisas birželio 24 d. 8:50 Vilnius – Šventoji. Bilieto kaina 23,40 eurų. Užsakymo informacijoje ir biliete parašytą, kad bus Toks Neo. Dėja atvykus į stotį laukė didžiausias nusivylimas. Autobusas buvo sena SETRA, kuri vandenį mačiusi geriausiu atveju per lietų, visas gerokai palopytas. Vidus taip pat ne ką geresnis. Langai ant tiek užtrinti, kad žmonių iš išorės beveik nesimato. Vietos numeracijų daugumoje nerasta. Kelios vietos su vienodais numeriais, kai kur jie visai užtrinti. Paklausus pas vairuotojus, kur mūsų vietos, nes 41 numerio, pasakė kad sėskit bet kur, koks skirtumas… Apie WiFi vairuotojai net negirdėję. Paklausus, kodėl autobuso klasė neatitinka deklaruotos perkant bilietą ir nurodyto biliete, atsakė, kad kokį davė, tokiu ir vežą. Įspūdis apgailėtinas. Visiškas sovietinis požiūris į klientą ir aptarnavimą!!!

  • TOKS Wednesday June 26th, 2019

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 56. Sigita
  Tuesday June 25th, 2019

  Neseniai važiavau Jūsų autobusu į Palangą. Jei atvirai – nesitikėjau, kad TOKIE autobusai dar naudojami. Negana, kad NEBUVO mano ir dar kelių keleivių vietų (tiesiog nėra sėdynės Nr.5, ar kt, išplėštos ar nuimtos) ir turėjome žiūrėti, kur liko vietos atsisėsti. Gerai, kad autobusas buvo nepilnas, o jei pilnas, tai būtų reikėję stovėti 5 val? Triukšmas važiuojant salone baisus, kvapas iš tualeto dar baisesnis. Apie wi-fi ir filmų žiūrėjimą net nekalbu (nors buvo nurodyta perkant bilietus). Autobusai į kitus miestus buvo tokie, kaip jūsų reklaminėse nuotraukose. Tai kodėl šitokie griuvėsiai dar važinėja iš Vilniaus? Gėda.

  • TOKS Wednesday June 26th, 2019

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 57. Keleivė
  Friday June 28th, 2019

  Ganėtinai daug tenka važinėti maršrutu Rokiškis – Utena-Molėtai-Vilnius. Ypač vasaros metu. Labai pasikartojanti situacija-greičio apribojimų nepaisymas. Utena-Vilnius kelias yra labai prastas. Todėl važiuoti autobusu 105 km/h yra tikrai nesaugu ir nemalonu, nes viskas beproto daužosi, kratosi. O ką kalbėti apie apylanką, kurioje leistinas greitis 70 arba 50. Bet jis yra stipriai viršijamas. Autobusų vairuotojai dažniausiai to nepaiso. Darosi baisu važiuoti šiais autobusais. Pagal KET taisykles, autobusas betoniniu keliu gali važiuoti 80km/h.
  Taisykite situaciją! Sėkmės!

  • TOKS Monday July 1st, 2019

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 58. Lina
  Friday June 28th, 2019

  Važiavom šiandiena Vilnius – Mažeikiai ( 11:10) pirmas dalykas nepatiko, jog vairuotojas sake, sėskit kur norit, aš su trimis vaikais, patyriau nemalonumų ir žinoma, pasakiau, kad nesėsiu taip,šį nesusipratimą sutvarkė. O antras dalykas, jog leido įlipti į autobusą romų tautybės moteriai, kuri prašė išmaldos, čia jau tikras absurdas.

  • TOKS Monday July 1st, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 59. Urtė
  Sunday June 30th, 2019

  Iki šiandien naudodamasi Jūsų paslaugomis nebuvau susidūrusi su nemaloniu aptarnavimu. Rokiškis – Vilnius 14:23 – 16:30 važiavęs autobusas nepriimė su šuneliu. Viskas suprantama, tikriausiai tokios taisyklės, tačiau, aiškiai nebuvome su jomis susipažinę ir, vietoje tiesiog mandagaus paaiškinimo, kad šunų bet kokiu atveju nepriimama, vyko nemandagus ar pašaipus “purkštavimas” ir piktas išvarymas. Tikriausiai vairuotojui bloga diena, tačiau dirbant aptarnavimo srityje tai nėra priimtina. Nusivylėme etiketu.

  • TOKS Monday July 1st, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 60. Justas
  Sunday June 30th, 2019

  Sveiki,as daznai keliauju jusu kompanijos transportu,tai yra tarpmiestiniu jusu transportu. Marsrutu VILNIUS-PANEVEZYS-VILNIUS-PANEVEZYS Prasau man atsakyti,kodel jusu kompanija kategoriskai,savavaliskai pabranginote bilietus ? Ir ne viena karta,o per pusmeti 3 kartus,ar jus sazines turit ? Tikrai ne,jus neturit nei sazines,nei supratimo,nei padorumo ribu. Kodel kitos susisiekimo bendroves pabrangino bilietu kainas tik 1 vieninteli karta per pusmeti,o jus pabranginote 3 kartus,mano atzvilgiu manau kad tai nesazininga keleiviu atzvilgiu. Jeigu jus jusu kompanija TOKS toliau branginsite keliones bilietus,bus kreiptasi i Vartotoju teisiu kontrolieriu tarnyba,blogiausiu atveju i Teisma,as pries jus turiu visa reikalinga informacija,argumentus keleivio atzvilgiu. Aciu pagarb. Justas

  • TOKS Monday July 1st, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 61. Brigita
  Monday July 1st, 2019

  Pasirinkau važiuoti Šiauliai-Vilnius su TOKS Neo ekspresu ir atvyko kažkoks pagyvenęs autobusas, su nulūžusiais sėdynių ranktūriais ir labai nešvariomis sėdynėmis bei langais (liepos 1, 2019). Jūs juokaujate pavadinę šį maršrutą Toks Neo ekspresu?? Žmonės internetu susiplanuoja kuo ergonomiškesnę >3 valandų kelionę įskaitant ir didesnę kainą, bet gauna rajono keliams tinkamą servisą. Labai blogai. Nerekomenduoju.

  • TOKS Tuesday July 2nd, 2019

   Sveiki, labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 62. dhshha
  Tuesday July 2nd, 2019

  2019 07 02 turėjome išvažiuoti iš Kauno autobusu stoties 20:05 tačiau vairuotojas visai to nepaisė, užsiminėjo savo reikalais , todėl teko išvykti 20:20. Negana to vairuotojas tiesiog sustojo automagistralėje Kaunas-Vilnius ir pradėjo rūkyti. Visi keleviai tiesiog sėdėjome ir laukėme kol vairuotojas parūkys ir galėsime toliau važiuoti

  • TOKS Wednesday July 3rd, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 63. Keleive
  Sunday July 7th, 2019

  Norėčiau paklausti ar privaloma, važiuojant toks autobusu, turėti su savimi vaiko tapatybės dokumentą, jei jam dar nėra 2 metų amžiaus.

  • TOKS Monday July 8th, 2019

   Sveiki, susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 64. Violeta
  Monday July 8th, 2019

  Blogi pas Jus autobusai nes šiandien Mažeikiai Vilnius genda autobusas Vairuotojai prašo pagalbos iš jūsų puses bet… Ar Jus nefalvojate gal keleivių laukia tolimesnė kelione su lėktuvų
  Langai rasuoja nors valytuvai valo Ar Jus ką nors darote dėl žmonių saugumo????

  • TOKS Wednesday July 10th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai.

 65. Lina
  Tuesday July 9th, 2019

  Teko važiuoti į Šiaulius liepos 6d.autobusu Vilnius-Mažeikiai.Autobusas atvyko pavėlavęs,nors turėjo iš Ukmergės išvykti 12,10val.Konduktorius padavė bilietą,jį įsidėjau į piniginę,o paskui ilgai laukiau grąžos,nes lygiai,kiek reikia,neturėjau.Kadangi esu pensininkė,belaukdama užmiršau apie tą bilietą ir turbūt velnias mane patempė už liežuvio perklausti,kur jis.Va tada tai prasidėjo…Konduktorius pradėjo rėkt,kodėl aš jį žeminu,griebė tą nelaimingą bilietą ir vos man jo nesugrūdo į veidą.Vos spėjau atsilošti.Pasijutau,kaip didžiausia nusikaltėlė,pradėjau atsiprašinėti,keleiviai nuščiuvo irgi.Kelionės metu išklausiau,kaip jis su viena keleive aptarė mano galvos galimybes ir sužinojau,kad jei esu tokia begalvė,tai nėra ko ir važinėt.Aišku,aš kalta,užmiršau,bet apgailestavau ir atsiprašiau.O,dirbant su žmonėmis,visokių situacijų būna ir reikėtų mokytis jas išspręsti taikesniu būdu.Kelionė buvo sugadinta ilgam,o reikėjo tik pasakyti-bilietas piniginėj ir eik!

  • TOKS Wednesday July 10th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 66. Alma
  Wednesday July 10th, 2019

  laba diena,šiandien važiavau jūsų įmonės autobusu Vilnius-Klaipėda iš Raseinių ir paprašiau vairuotojo sustoti Blinstrubiškių stotelėje(pagal grafiką jam nepriklauso ten sustoti) bet bilietą pirkau iki Vduklės (1,30 eur.) ir padaviau vairuotojui konduktoriui 2eur. kuriuos jis paėmė ir gražos nedavė sakydamas,kad tai bus kavai už tai ,kad sustos man reikiamoje stotelėje.Bet tai juk apiplėšimas vidurį dienos,kaip gali dirbti tokie žmonės jūsų įmonėje su pinigais ir žmonėmis.Jei negali sustoti tai taip ir pasakyk žmogui,bet neapiplėšinėk,per dieną manau pasitaiko tikrai ne vienas keleivis kuris paprašo pavežti ir už tai susimoka numatytą kainą.Jei būčiau padavus 5 ar 10eur. gal irgi būtų pasilikęs gražą ,,kavai’.Todėl norėčiau,kad būtų išnagrinėtas šis atvėjas ir vairuotojas atitinkamai nubaustas.Mes visi savo darbus dirbam už tam numatytą atlyginimą ir nėra ko čia bandyti pasipelnyti iš šalies

  • TOKS Thursday July 11th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 67. Greta
  Tuesday July 16th, 2019

  Norėčiau labai pasidžiaugti ir dar kartą padėkoti 2019-07-15 kelione iš Klaipėdos į Vilnių. Vairuotojų greitas reagavimas ir empatija padėjo kritinėje situacijoje, o medikams suteikus pagalbą, vairutojai toliau pasirūpino visos likusios kelionės metu. Ačiū.

  • TOKS Wednesday July 17th, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojų darbo kokybės įvertinimą, vairuotojams Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 68. Neringa
  Wednesday July 17th, 2019

  Noriu atkreipti jūsų dėmesį. Maršrutu Šilutė – Pagėgiai – Jurbarkas – Kaunas – Vilnius važinėju nuo š.m. sausio mėnesio iki dabar, bei turiu neigiamos patirties ir pastebėjimų. Pradžioje jūsų autobusas buvo geros kokybės didelis, erdvus, veikiantys kondicionieriai (nesulaužyta, galima sukioti), patogios ir tvarkingos sėdynės. Dabar yra priešingai. Įlipu iš Jurbarko ir dabar moku 14 eurų už didelį, bet “pavargusi” autobusą, kuris pasirodė nuo vasaros pradžios (pavasario). Kainos pakilo ŽYMEI iš ~11 eurų į 14 eurų už tai, kad atvažiuotų netvarkingas, prastų sėdimų (sulūžusių arba nebefunkcionuojančių) vietų autobusas. Vienoje šio maršruto kelionėje (tai buvo birželio 25-28 dienos) sėdėjome su draugu autobuso gale ir kilimas kelionės metu skraidžiojo nuo nesandarumo aš likau visa šiukšlėmis apmėtyta nuo “skraidančio kilimo”. Nepateikiant to fakto, kad vairuotojai nepaiso keleivių su bilietais ir be bilietų įlaipinimo taisyklių (nei karto važiuojant šiuo maršrutu neteko matyti, kad į tai būtų atsižvelgta). Esu dažna keleivė ir naudojuosi jūsų paslaugomis kiekviena savaitę, todėl prašau atkreipkite dėmesį ir pakeiskite situaciją, vis dėl to kainos kilimo atžvilgiu turėtų būti balansas ir su kokybe…

  • TOKS Thursday July 18th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 69. Laima Penek
  Saturday July 20th, 2019

  Laba diena, vykstu autobusu Vilnius-Kaunas maršrutas nr. 391301. Autobusas baisus. Baisus tuo, kad nėra ventiliacijos, nėra nei vienos užuolaidos, sėdinės senos, nusidėvėjusios ir labai nepatogios. Važiuojant vasaros dieną, kiomet tikrai šilta ir neturėt nei vienos užuolaidos???!!!! Mokant pilna kainą už kalionę ir norėtusi komfortabilios kelionės.

  • TOKS Monday July 22nd, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 70. Monika
  Saturday July 20th, 2019

  2019-07-20 Vilnius – Šventoji, iš Klaipėdos 10.40.
  Visad buvau labai patenkinta jūsų teikiamomis paslaugomis, nuostabiais vairuotojais, wi-fi, autobusų kokybe. Tačiau šį kartą teko patirti svetimos gėdos jausmą, nes vairuotojas buvo itin nemandagus ir piktas. Grubiai elgėsi su senyvo amžiaus žmonėmis, kuriems paklausus apie sustojimo vietą, (tiesiog paklausus!), kur stoja Palangoje, vairuotojas grubiai atrėžinėjo, kad stoty, o kitur ne jo reikalas, jam nesvarbu, jis vilnietis ir pan. Labai buvo gaila ir užsienio svečių, kuriems paklausus ar stojama oro uoste, vairuotojas piktu tonu tik pasakė ,,nu taip, taip”, ko keleiviai nesuprato; nors kartu vykusi jo kolegė kalba angliškai, niekas neskubėjo padėti turistams, tad turistai po to ieškojo pagalbos iš keleivių. Tačiau nemandagumą parodo ir kitas vairuotojo elgesys, kuomet jau pradėjus važiuoti vairuotojas su kolege ir kita moterimi (kaip supratau, žmona) garsiai aptarinėjo ir juokėsi iš šių užduodamų klientų klausimų, ir tai puikiai girdėjo autobuse sėdintys keleiviai. Malonumo nepridėjo ir vairuotojo ,,pajuokavimai” ir rodymai kaip išvengė ežiuko kelyje, vairo pasukiojimai tam iliustruoti, kai kratosi visas autobusas. Linkiu kultūros ir atsakomybės kelyje!

  • TOKS Monday July 22nd, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 71. Edita
  Monday July 29th, 2019

  Liepos 29 dieną maršrutas Vilnius Raseiniai Klaipėda Palanga Šventoji. Išvažiavome iš Vilniaus 8:50. Bilietą pirkau autobuse ir niekas neperspejo kad visi bilietai išsipirkti, ir kad reikės stovėti, tačiau bilietas man vistiek buvo parduotas. Kelione praleidau stovėdama arba sėdėdama ant laiptų prie tualeto nes žmonės kurie nusipirko bilietus iš anksto jau turėjo sužymėtas vietas. Kas yra puikiausiai suprantama. Vis dėlto, vairuotojas turėjo žinoti kad vietų nebėra ir neparduoti bilieto, arba bent perspėti prieš parduodant. Važiuoti sėdint ant laiptų arba stovint rizikuojama saugumu ir jūsų kompanija neturėtų to leisti. Norėčiau kompensacijos už bilietą.

  • TOKS Tuesday July 30th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 72. Rūta
  Monday July 29th, 2019

  Labai nuvilianti firma, autobusai pastoviai išvyksta anksčiau laiko, palikdami žmonės. Kontaktų vadovybės neįmanoma rasti. Gal tai daroma specialiai, kad žmonės su nusiskundimais galvos nekvaršintų.

  • TOKS Tuesday July 30th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 73. Arnoldas
  Monday July 29th, 2019

  Maršrutas “Kaunas – Vilnius”, 391002, 2019.07.28 17.52 Elektrėnuose,Konduktorius -060946 ; 090294 LF BE 900598. Pirkau bilietą į Vievy nežinodanas, kad autobusas ten nestoja, vairuotojas netaip išgirdo,nepasitikslino, įmušė bilietą į Vilnių , paėmęs pinigus siūlė važiuoti į Vilnių arba lipti lauk, bandydamas aiškintis buvau grasintas susidoroti, siūlė “susitikti Vievyje, gėlių g.”, svaidėsi keiksmais, paklausius kodėl nepasitikslino, tyčiojosi iš tariamosios kalbos, kuomet pačio išprusimas yra žemiau žemo lygio. Keleviai piktinosi, norėjo greičiau važiuoti, kadangi autobusas ir taip vėlavo ,tačiau konduktorius toliau stengėsi sumenkinti ir pašiepti mane, siūlė kviesti policija, tačiau to nepadarė, matyt nenorėjo ,kad būtų imtasi veiksmų prieš jį už susidorojimą, nepaisant išnaudoto laiko , tuo metu patyriau didelį stresą , norėčiau ,kad su manim būtų susisiekta,kad galėčiau imtis tolimesnių įmanomų veiksmų, kad tai daugiau nepasikartotų su kitais keleiviais

  • TOKS Tuesday July 30th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 74. Marija
  Monday July 29th, 2019

  Autobusas Skuodas – Vilnius liepos 29d. neveikė kondicionierius. Labai prašome kitą kartą prieš laipinant keleivius juos perspėti apie tokius nepatogumus, nes per šitokius karščius tai labai pavojinga.

  • TOKS Tuesday July 30th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 75. as
  Monday July 29th, 2019

  Noriu padėkoti jūsų vairuotojams (vyras ir moteris), kurie vežė 2019-07-28 d., 15.15 val Nida-Vilnius už malonų aptarnavimą, dėmesį keleiviams ir jų bagažui, paslaugumą ( prie kelto buvo nemaža eilė, vairuotojai dėjo daug pastangų, kad kuo greičiau perkeltų autobusą, vis klausdami ar keleiviai jaučiasi gerai). Ačiū už vandens buteliuką, kurį gavome ir malonią, saugią kelionę. Šaunu, kad turite tokių vairuotojų, ačiū Jiems!

  • TOKS Tuesday July 30th, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojų darbo kokybės įvertinimą, vairuotojams Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 76. Emilija
  Tuesday July 30th, 2019

  Ačiū jums už gražiu ir komfortištus autobusus, smagu keliauti. Bet tik gaila, kad jie nelebai prižiūrimi, manau reikėtu juos dažniau išvalyti ypač WC. Kadangi esu nuolatinė jūsų klientė man rūpi bei norisi sedėti švariame autobuse.
  Ačiū 🙂

  • TOKS Thursday August 1st, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 77. Diana
  Friday August 2nd, 2019

  2019-07-26 maršrutas Kaunas Tauragė 7 val. 30 min. Įsigijau bilietą Kaubo autobusų stoties kasoje, ruošiaus važiuoti kartu su 2,2 metų dukra. Įlipus į autobusą vairuotojas liepė parodyti dukros gimimo liudijimą, pasakiau, kad mergaitė dvejų metų, važiavimas miesto ir tarpmiestinio autobusais vaikams iki 7 metų nemokamas. Vairuotojas buvo įžūlus, sako lipk lauk arba mokėk, atsakiau, kad nesu jo draugė, jog į mane kreipiasi kreipiniu tu. Chamiškai elgėsi, rėkė tokios taisyklės, gavau šoką, teko mokėti beveik 10 Eur už vaiko bilietą, kadangi kelionė buvo iš anksto suplanuota. Vakar skambinau jūsų internetinėje svetainėje nurodytu trumpuoju telefono numeriu atsiliepusi moteris pasakė, kad čia Vilniaus autobusų stotis ir į turiu kreiptis kitu telefonu. Norėčiau paklausti kodėl nurodytas neteisingas kokybės telefono numeris, kokiai įstagai esate pavaldūs? Čia toks pasipelnymo šaltinis imti iš mažamečių vaikų bilietus už kelionę?

  • TOKS Monday August 5th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 78. Ieva
  Saturday August 10th, 2019

  Laba diena, norėčiau suźinoti, ar teisėtai pasielgė vairuotojas, pardavęs studentiškā bilietā, tada pamatęs, kad netinka pažymėjimas (ne ICICas), ir pareikalavęs pirkti naujā bilietā, užuot sumokėjus trūkstamā pusę sumos?

  • TOKS Monday August 12th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 79. Linas
  Monday August 12th, 2019

  Ar miesto autobuso vairuotojas privalo stoti kiekvienoje stotelėje, nors tuo metu nėra ilipančiūjų ar išlipančių keleivių?

  • TOKS Tuesday August 13th, 2019

   Sveiki, į užduotą klausimą dėl miesto transporto, galėtų atsakyti tik miesto transporto atstovai. Gražios dienos.

 80. Agnė
  Monday August 12th, 2019

  2019-08-12 vykau maršrutu Palanga-Vilnius. Likau sužavėta vairuotojos Rasos darbu ir rūpesčiu keleiviais. Su kiekvienu pasisveikino,pasirūpino,kad būtų kur stsisėsti,kažkam pasidarė bloga,tai persodino į kitą vietą,maloniai bendravo. Daug metų važinėju autobusais,bet tokio lygio aptarnavimą sutinku pirmą kartą. Po kelionės žmonės priėjo ir dėkojo vairuotojai už tokį nuoširdų darbą. Ačiū Jai dar kartą.

  • TOKS Tuesday August 13th, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojos darbo kokybės įvertinimą, vairuotojai Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 81. Daiva
  Friday August 16th, 2019

  Pora vasarų vykome “pigiu” kitos įmonės autobusu į Palangą, kur bilietas Vilnius-Palanga-Vilnius, 4-iems asmenims kelionė kainuoja 76 Eur.
  Šiais metais nutarėmė pasinadoti TOKS bendrovės paslaugomis, ir nepagailėjome 105.30 Eur.

  Deja esame sukrėsti itin nemalonios patirties keliaujant TOKS kompanijos autobusais:
  1. Administracija ir vairuotojai patys gerai nežino bilietų nuolaidų sistemos.
  2. Ne visų keleivių prašoma pažymėjimo nuolaidoms.
  3. Kai kurie vairuotojai itin žemos kultūros ir leidžia sau įžeidinėti keleivius viešai.
  4. WiFi neveikia.

  Buvome priversti pirkti naujus bilietus ir konfliktuoti su vairuotojais, tiek kelionėje pimyn tiek atgal.
  Niekam nerekomenduotume naudotis šios bendrovės paslaugomis.

  • TOKS Monday August 19th, 2019

   Sveiki,
   Ačiū už informaciją. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 82. Roberta
  Monday August 19th, 2019

  Labai nusivyliau 14.05 val 2019-08-19 vairuotoju Vilnius -Klaipėda. Apart to, kad vėlavo atvykti, dar ir išpeikė jog autobuse nėra vietos, vietoj to, kad pasakytų paprastai.

  • TOKS Tuesday August 20th, 2019

   Sveiki,
   labai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.

 83. Jonas
  Wednesday August 21st, 2019

  Pirkau bilietus dviems vaikams (7 ir 12 m.). Jiems taikoma 50 proc. nuolaida. Bet, kad nuolaidą gauti buvo pareikalauta pateikti vaikų dokumentus.
  Į klausimą ar nėra akivaizdu, kad tai vaikai, atsakymas: taip, bet duokit dokumentą!
  Klausimas: ką su dokumentų darysite? Atsakymas: pasižiūrėsiu amžių.
  Klausimas (pakartotinai): o tai ar neakivaizdu,kad čia vaikai. Atsakymas: vis tiek duokit dokumentą.

  Alkoholį perkant iš akivaizdžiai suaugusio dokumentų neprašo, į renginius einant, kur vaikai nemokamai leidžiami ar pan. ne sykio nėra prašę. Robotą pasisodinkit, tai bent bus galima pateisinti būką instukcijų vykdymą.
  Tik nereikia teisintis, kad tokios taisyklės. Vaiką atskirti, kad tai vaikas galima ir be dokumento. Juolab, kas vaikų dokumentus nešiojasi? Elementaraus žmogiškumo ir platesnio mąstymo trūksta.

  • Kokybės adminisistratorius Thursday August 22nd, 2019

   Laba diena,
   Ačiū, kad kreipėtės.
   Norime Jus informuoti, kad pagal Lietuvos Respublikos kelių transporto kodeksą, transporto lengvatomis naudotis turi teisę asmenys, pateikę šią teisę liudijančius dokumentus.
   Lengvatų rūšis ir asmenų, kuriems jos teikiamos, kategorijas nustato Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymas. Šiuo įstatymu teisė įsigyti važiavimo tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su nuolaida suteikiama nustatytoms asmenų kategorijoms, tarp kurių – asmenys, sukakę tam tikrą amžių.
   Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vaikai ir kiti asmenys, Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme priskirti asmenų kategorijai pagal tam tikrą amžių, teise į transporto lengvatą gali pasinaudoti pateikę jų amžių patvirtinantį dokumento originalą. Įsigijus bilietą su nuolaida, tačiau bilietų kontrolę ir patikrinimą atliekančiam autobuso vairuotojui nepateikus galiojančio dokumento originalo, kuris įrodo teisės pasinaudoti lengvata buvimą, keleivis negali pasinaudoti bilietu su lengvata ir negali primokėti kainos skirtumo iki pilnos bilieto kainos.
   Daugiau informacijos apie bilietams taikomas valstybės kompensuojamas nuolaidas rasite: http://autobusustotis.lt/keleiviams/lengvatos-2/

   Gražios dienos.

 84. Emilė
  Friday August 23rd, 2019

  Karšta.Vasara.Pilnas autobusas.
  Kelias Kaunas-Vilnius. Kondicionierius neveikia ,pučia net sakyčiau karšta ora,dar už toki malonuma 7e.
  Sekmės jums.
  Prieš pora metu vos nemirėm jūsu imones autobuse dabar bandot uždusinti.
  Vaikai ispilti prakaitu,ka jau kalbėti apie senjorus?

  • TOKS Monday August 26th, 2019

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Dėsime maksimalias pastangas, kad tokios problemos nepasikartotų.
   Kiekvienas keleivio atsiliepimas mus skatina tobulėti ir gerinti paslaugų kokybę.

   Gražios dienos.

 85. Eglė
  Thursday August 29th, 2019

  Maršrutas Trakai – Vilnius 2019.08.29 20:45. Autobusas vėlavo. Galiausiai atvykus bandome įsigyti bilietus – du suaugę ir vaikas. Vaikui 9 metai. Dokumento pasiėmę nebuvome. Vairuotojas pareiškia, kad be dokumento negali leisti. Liepiau mušti bilietą, kaip suaugusiam. Įdomu – be dokumento aklas ar idiotas nematytų kad vaikas yra VAIKAS?!!! Tokio absurdo niekur pasaulyje neteko matyti.

  • TOKS Friday August 30th, 2019

   Laba diena,
   Ačiū už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 86. Dominykas
  Sunday September 1st, 2019

  Palikau važiuodamas bagažą. Ką turėčiau padaryt, kad atgaučiau?

  • TOKS Monday September 2nd, 2019

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 87. Kasparas
  Wednesday September 4th, 2019

  Perduokite, prašau, vartotojams (šiuo atveju konkrečiai GDZ873, 2019-09-04, apie 7h ryto, savanorių žiedas, Vilnius), kad įvažinėt į žiedą juosta, kur mažiau mašinų, ir poto užkišinejant žiedą lįsti į reikiamą juostą yra mažų mažiausiai chamiška ir negražu (prieš įvažiuojant į žiedą yra nurodyta kur iš kokia juostos važiuot)
  P. S. Vėlavimas nėra pasiteisinimas

  • TOKS Wednesday September 4th, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Išsiaiškinsime šią stuaciją ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.
   Gražios dienos.

 88. Evelina
  Sunday September 8th, 2019

  Blogiausia viešojo transporto įmonė. Dar niekada kitos taip nėra nuvylusios. Autobusas vėlavo ir atvažiavęs vairuotojas tiesiog rėkė nėra vietų… Labai nemalonus, grubus, neišauklėtas ir nežmogiškas elgesys. Gal išvis nestokite stotelėje jei nėra išlipančių keleivių, o ir įlipančių negalite vežti. Arba padarykite tiesiog ekspresą Vilnius-Kaunas…

  • TOKS Monday September 9th, 2019

   Laba diena,

   Nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio. Ačiū, kad informavote, susisieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 89. Saulius
  Monday September 9th, 2019

  Norėčiau pasidalinti nemalonia situacija (dėl TOKS vairuotojo), kurios dalimi teko pabūti pačiam užvakar, rugsėjo 7d.
  Laukiau reiso Kaunas – Vilnius, 21.30.
  Atėjo vairuotojas ir pradėjo įleidinėti žmones. Jau kilo iškart nesusipratimas, kai moteris su dviem vaikais padavė šeimos bilietą. Vairuotojas, panašu, apie tokį net nėra girdėjęs. Žiūrėjo į bilietą kelias minutes, visi kiti laukė, kol jis išsiaiškins kas čia per bilietas. Vairuotojo tonas taip pat neskambejo maloniai. Aš praėjau be sunkumų. Už manęs stovėjo mergina su vaikinu, kurie buvo su dviračiais. Mergina padavė vieną bilietą už abu žmones vairuotojui. Tas iškart vos ne rėkdamas klausė “kur bilietas dviračiams??” mergina visiškai ramiu tonu paaiškino, kad AS paprašė kasininkės bilietų dviems asmenims ir dviems dviračiams. Viso 14e. Kaip aš pats suprantu, TOKS yra draugiška dviratininkams ir neapmokestina dviračių. Vairuotojas dar labiau pyko. Žmonės aplinkui kas šypsojosi, kas stebėjo išsigandę. Vairuotojas išėjo “einu aiškintis kas čia per nesąmonė”. Merginos draugas buvo, kaip pats sakė, išgėręs vieną alaus. Įtampa vis kilo, grįžęs vairuotojas kažką pasakė, tada vaikinas atgal kažką atšovė, nu ir prasidėjo…. Pora iš pradžių buvo tikrai maloni, mandagi, kantri, bet visas konfliktas prasidėjo dėl vairuotojo neprofesionalumo. Baisu. Konfliktas prasidėjo tuo, kad vairuotojas neįleido poros į autobusą, atsisakė juos vežti, iškvietė apsaugą, iškvietė policiją. Autobuso duris uždarė, niekas neįeina, niekas neišeina. Visi sėdim pasibaisėję, stresinė busena sklando ore. Autobusas vėluoja išvažiuoti apie 20min. O tai juk paskutinis autobusas, kuris vyksta į Vilnių tiek mums, jau sėdintiems autobuse, tiek tiems jaunuoliams, kurių neįleidžia! Mergina iš autobuso neiškentė, ėjo pas vairuotoją prašyti, kad važiuotų. Vairuotojas laukia policijos… Mergina iš autobuso taip pat vairuotojui pasakė, kad jei ne jis, jokio konflikto nebūtų buvę.
  Pagaliau sėdom važiuot. Jaunuoliai su dviračiais taip ir nebuvo įleisti. Vairuotojas visas įsiutęs neturėtų vežti tiek daug žmonių. Per Kauną tiesiog spaudė staigiai pristabdydamas, pagazuodamas. Buvo baisu. Autobusas naujas, puikus, tačiau vairuotojo važiavimo stilius autobusui bėgėjantis “ant” sankabos visomis pavaromis tiesiog žudė, toks jausmas kaip su raktu rėžtum per automobilio šoną. Žodžiu baisu. Autobusu važiuoju itin retai, bet tikiuosi šio vairuotojo niekada gyvenime daugiau nesutikt.
  Ačiū už skirtą laiką.

  • TOKS Monday September 9th, 2019

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejingas ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojo elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 90. Eglė
  Tuesday September 10th, 2019

  Visuomet džiaugiausi jūsų kompanija, bet beprotiškai papiktino faktas, kad du vairuotojai per dieną atsisakė parduoti bilietą su studento nuolaida, nors parodžiau dokumentą, atitinkantį LSP. Esu nusivylusi.

  • TOKS Wednesday September 11th, 2019

   Laba diena,
   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 91. Greta
  Tuesday September 17th, 2019

  Jau antrą kartą turiu rašyti atsiliepimą. Tvarkaraštyje nurodyta, kad autobusas Toks Neo iš Elektrėnų išvyksta 17:45, 18:03 į Vilnių. Nei vienas nurodytais laikais neatvažiavo jau 2 antradienius iš eilės. Kodėl per Jus aš turiu vėluoti ir stresuoti? Jeigu nevažiuoja – išbraukite iš tvarkaraščio. Kodėl klaidinate žmones? Visi stovi susirinkę stotelėj ir laukia kaip kvailiai.

  • TOKS Wednesday September 18th, 2019

   Laba diena,
   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 92. Laima
  Tuesday September 24th, 2019

  Laba. Važinėjau i Rygą kas dešimt dienų 6 metus( dirbau LR Ambasadoje) Lux Express kompanijos autobusais . Šįkart važiavau TOKS pirmyn ir atgal 2019-09-23 10 val. ir 2019-09-24 18 val. Nuostabu. Jūsų kompanijos vairuotojas Leon Sapel nustebino. Nemačiau tokio paslaugumo jauno žmogaus seniai. Ir senas , ir jaunas, ir vietinis, ir… užsienietis liko sužavėti. Wonderful job!!!!!!!!!!! Vairuotojas moka bent tris užsienio kalbas. Visuomet paslaugus. Kaip koks” autobuso tėtis” visus apeina, pakalbina ir bet kokioj situacijoj padeda. Saugokit tokį jauną žmogų, nes konkurentai gali ”nuvilioti ‘ !!!!!!

  • TOKS Wednesday September 25th, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų vairuotojo darbo kokybės įvertinimą, vairuotojui Jūsų žodžius perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis.

   Gražios dienos.

 93. Jurijus
  Saturday September 28th, 2019

  Sveiki 09.28 9:31 Elektrėnai-Kaunas autobusas išvyko 9:27. 9:29 jau stovėjo stotelėje 6 žmonės ir lauke to autobuso, bet kaip gali laukti kai jau jo nebus.

  • TOKS Monday September 30th, 2019

   Laba diena,
   Dėkojame, kad informavote ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Susieksime su Jumis asmeniškai.
   Gražios dienos.

 94. Alina
  Friday October 4th, 2019

  Sveiki,
  Vaziuoju autobusu Mazeikiai-Vilnius 2019-10-04. Vairuotojas visai geras. Bet vairuotoja tai cia tragedija. Vairuoja tragiskai. Buvo uz vairo kokia valanda, vairuoja kaip pirma kart uz vairo. Masina pries ja islenda 100 m atstumu, o ji jau spaudzia stabdi ir signalina. Gerai kad vaziuoju prisisegusi. Smirda prakaitu iki asaru. Visa kelione aptarineja visokias nesamones. Atrodo kaip isgerusi. Zodziu, vaziavau 2019-09-20 11.10 is Vilniaus i Mazeikius buvo viskas super. O siandien tos t valandos man kancia. Seip rukau, bet net per 5 valandas nebuvau islipis parukyt vien tik kad neit pro ta vairuotoja.

  • TOKS Tuesday October 8th, 2019

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejinga ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojos elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 95. Aušra
  Sunday October 13th, 2019

  Labai noriu padėkoti dispečerei, administratorei ir dviems vairuotojams už informaciją, greitą reagavimą, pagalbą ir sąžiningumą!:):) 2019 10 13 Maršrutas Vilnius-Kaunas-Raseiniai-Kelmė-Skuodas. 8 val. iš Kauno važiavau į Šiluvą. Sėkmingai nuvažiavome, 9.40 val. jau vietoje. Apie 11 val. kuprinėje neradau savo piniginės su pinigais ir dokumentais! Supratau, kad tikriausiai iškrito autobuse ir nepamačiau. Prisiminiau ženklą TOKS ant autobuso, susiradau internete telefono numerį, šaunių darbuotojų dėka per 10 minučių, galėjau ramiai atsikvėpti!!! Vairuotojai rado autobuse, administratorė paskambino ir pranešė, kad grįžtant tuo pačiu maršrutu 17 val. Šiluvoje galėsiu atgauti savo piniginę:) Tai stebuklas ir žmonių gerumas!!! Su pagarba ir dėkingumu – Aušra

  • TOKS Tuesday October 15th, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame už gražius žodžius ir puikų mūsų darbuotojų darbo įvertinimą. Perduosime Jūsų padėką kiekvienam asmeniškai😊
   Tokie puikūs keleivių atsiliepimai mus skatina dar labiau tobulėti!

 96. Ieva
  Sunday October 20th, 2019

  Paprastai buna neblogi vairuorojai, bet sikart pasitaike labai nemalonus. Apsauke net kelis keleivius, del visisku smulkmenu (mus taip pat, o as vaziuoju su mazameciu vaiku). Su kautros vairuotojais jau nepamename kada taip buvo, tad stengsimes rinktis sios autobusus ateityje (vaziuoje marsrutu Vilnius – Kaunas, 14 val. , spalio 20d.).

  • TOKS Tuesday October 22nd, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 97. Kristupas
  Monday October 21st, 2019

  Nuostabi transporto kompanija: aukštas vairuotojų kompetentingumo lygis (tiek kalbų aspektu, tiek bendravimo visumoje) bei greitai atsakantis ir efektyvus klientų aptarnavimo sektorius. Džiugu, kad aukšto lygio kompanijų vis daugėja Lietuvoje.

  • TOKS Tuesday October 22nd, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 98. Rita
  Tuesday October 22nd, 2019

  Laba diena,
  2019-10-19 19 val. 45 min važiavau TOKS autobusu ekspresu maršrutu „Vilnius-Elektrėnai-Kaunas“. Iki šiol nepalieka malonūs prisiminimai. Autobuso vairuotojas – aukštos kultūros profesionalas! Mūsų kelionė prasidėjo puikiai! Pirmą kartą mano gyvenime, prieš išvažiuojant iš autobusų stoties, vairuotojas atsistojo ir pasisveikino su keleiviais, pasakė apie maršrutą ir jo sustojimus, pranešė, kad autobuse veikia biotualetas ir paprašė prisisegti saugos diržus. Apie tai buvo pasakyta mandagiai ir aiškiai. Buvo taip malonu. Visi šalia manęs buvę keleiviai prisisegė diržus. Ne dažnai važinėju su autobusais , tačiau tą dieną Jūsų vairuotojas profesionaliai atliko savo darbą, buvo aukštos klasės aptarnavimas. Gaila, kad nežinau to vairuotojo vardo ir pavardės, bet jis paliko labai malonų, tvarkingą įspūdį. Pamačiau geros praktikos pavyzdį. Ačiū už suteiktą paslaugą. Sėkmes darbe ir daugiau tokių malonių vairuotojų.
  Pagarbiai Rita, Elektrėnai

  • TOKS Wednesday October 23rd, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 99. Egidijus
  Wednesday October 23rd, 2019

  Sveiki,važiavau orouostas- autobusų stotis Vilnius.2019-10-23.laikas 10-45.gal laikas būtų į geresnį vairuotoją pakeist,nes jis apgaudinėja savo įmonę nespausdindamas bilietelio o duodamas senus.geda.o užsieniečiui išvis nedavė.

  • TOKS Thursday October 24th, 2019

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejingas ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojos elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 100. Erika
  Friday October 25th, 2019

  Iš Vilniaus į Uteną 8.25 , autobuse nežmoniškai šalta, kaip galima taip vežti keleivius. Labai apmaudu mokėti pinigus , kai vairuotojam visiškai vienoda. Manau jau pasibaigė tie laikai, kada autobusuose turėtų būti taip šalta! Plius sėdynės trupiniuotos , prieš vežnt keleivius prasivalykite.

  • TOKS Monday October 28th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 101. Egis
  Friday November 1st, 2019

  Sveiki,

  Noriu pagirti vairuotoją 10.31važiavusį 15.30 Stotis-oro uostas už profesionalų darbą ir malonų bendravimą .pagelbėjo su didesniu bagažu.Aciu

  • TOKS Monday November 4th, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 102. Jurgita
  Saturday November 2nd, 2019

  Nemandagūs vairuotojai (važiavau iš Vilniaus į Šiaulius). Įsivaizduoja esantys padėties šeimininkai. Daugiau iš principo nevažiuosiu ir kitiems nerekomenduosiu.

  • TOKS Monday November 4th, 2019

   Laba diena,
   Ačiū, kad nelikote abejinga ir mums parašėte, nuoširdžiai atsiprašome dėl minėto įvykio, susieksime su Jumis asmeniškai. Toks vairuotojų elgesys yra netoleruojamas.
   Gražios dienos.

 103. Pavel
  Thursday November 14th, 2019

  Laba diena. Norėčiau padėkoti vairuotojui už gera kelione kuris vairavo autobusą Scania 2019-11-13 36 vieta Vilnius – Kaunas – Marijampole 08:10 – 11:10. Jus turit labai gera vairuotoja labai malonus bendravime, kultūringas kiekvienam kas jam linkėjo gero darbo Jis linkėjo geros dienos. Tikrai malonu kai tokie darbuotojai pas jus dirba.

  • TOKS Friday November 15th, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 104. Lina
  Sunday November 17th, 2019

  Kada atsiras kultūra sėstis į savo vietas? Visada perku bilietą iš anksto, kad galėčiau sėdėti kartu su vyru, bet krūva žmonių sėdinčių po vieną ir gerb. vairutojai aiškina, kad “gi nesvarbu kur sėsti”. Po to reikia visą autobusą pereiti kol galiausiai atsiranda laisvos vietos ar žmogus be krūvos tašių ir suraukto veido ir leis prisėsti šalia ar atsisėsti į tavo nusipirktą vietą. Manau nėra sudėtinga reguliuoti tokius dalykus, nes kitame transporte (traukiny, lėktuve) tikrai nekiltų klausimų dėl to!

  • TOKS Monday November 18th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 105. Živilė
  Sunday November 24th, 2019

  Autobuse nesužymėtos visos vietos, todėl sunku rasti savo vietą ir kai daug keleivių vyksta blaškymasis. Tiesiog siūlyčiau sutvarkyti numeraciją, kad ant kiekvienos vietos būtų bent skaičių žymintis lipdukas (nes jie išlikę ne visose vietose ir tada reikia ptiems skaičiuoti kuri vieta yra tavo).

  • TOKS Monday November 25th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 106. Viltė
  Monday November 25th, 2019

  Laba diena,

  Norėčiau pranešti apie gan keistą vairuotojo elgesį maršrute Vilnius – Alytus (buvo 2019.11.21 d.). Važiavo nedidelis autobusiukas (ekspresas), iš Vilniaus autobusų stoties turėjęs pajudėti, rodos, 13:20 (pajudėjo apie 13:25). Atlėkusi į stotį, norėjau važiuoti į Kauną. Dažnai važiuoju, esu mačiusi lygiai tokių pat mikriukų važiuojančių būtent į Kauną. Pribėgusi prie vairuotojo pasakiau, kad ketinu važiuoti į Kauną ir parodžiau savo studento pažymėjimą. Vairuotojas pažiūrėjo pažymėjimą, pasakė, kad turiu mokėti 3.50 eurų (tokia kaina ir į Kauną). Padaviau vairuotojui keturis eurus, man grąžino 50 centų. Viskas lyg ir tvarkoj, bet bilietėlio nedavė. Tikriausiai suprantate, kad aš susimaišiau, ir atlėkusi bei skubėdama ant mikriuko pamačiau tik žodį “ekspresas”, tad dar labiau apsidžiaugiau, nes, maniau, Kauną pasieksiu greitai. Esmė ta, kad važiuojant pagaliau supratau, jog į jokį Kauną aš nevažiuoju. Vairuotojui nusukus nuo autostrados dar kiek padelsiau. Maniau, kad galbūt vairuotojas nori aplenkti kamščius ir t.t. Man vis pasirodydavo, kad vairuotojas pro priekinį veidrodėlį vis žvilgčiojo į mano pusę (sėdėjau labiau gale). Galiausiai nusprendžiau pasiteirauti vairuotojo, kodėl važiuojame gan keistu maršrutu. Priėjusi paklausiau, o vairuotojas atrodė, kad tik ir laukė, kol paklausiu! Jis man su ironiška šypsenėle atsakė, kad važiuojame į Alytų! Paklaisiau jo, kodėl man pardavė bilietuką į Kauną, jei jo maršrutas yra Alytus? Jis tik gurgštelėjo geriamo jogurto ir patraukė pečiais nieko neatsakydamas. Paklausus, ką man daryti, jis atsakė, kad nuvažiuosiu į Alytų ir ten tiesiog persėsiu į Kauną.
  Išties, buvau šokiruota. Važiavo labai mažai žmonių, liudininkų, ko gero, nėra. Bilietuko taip pat neturėjau, nes nereikalavau, o man jo ir nebuvo duota (būčiau pastebėjusi, kad važiuojama ne į Kauną). Visu šiuo pasakojimu norėčiau paraginti nors kiek žmogiškumo iš kai kurių vairuotojų pusės. Šiuo atveju likau kaip pajuokos objektas, vairuotojas galės nusipirkti kavos už tuos pinigus ir prisiminti, kaip smaginosi iš susimaišiusios panelės.
  Negražus elgesys. Negana to, vairuotojas važiavo labai neatsargiai.

  • TOKS Monday November 25th, 2019

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 107. Raimondas
  Tuesday November 26th, 2019

  2019-11-25 teko važiuoti maršrutu Vilnius-N.Akmenė kuris išvyksta 7.50.Buvau labai nustebintas aptarnavimo kultūra.Tiesiog trūksta žodžiu.Maloniai buvau nustebintas kad taip kultūringai. Ypač vairuotoja,kad vyrai taip vairuotu tai būtų mažiau eismo įvykių keliuose.Nežinau jų pavardžių Todėl artėjančių švenčių proga abiems linkių daug sveikatos ir kad išsipildytų visi jų norai.SĖKMĖS.

  • TOKS Tuesday November 26th, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 108. Eglė
  Wednesday December 4th, 2019

  Laba diena.

  Perkant bilietą internetu kelionei Jūsų autobusu yra tikimybė, kad vairuotojas tame sustojime (kur privalo) nestos, ir tu liksi “ant ledo”, tau teks laukti sekančio autobuso ir vėl pirkti bilietą. Kaip Jūs grąžinate pinigus ir per kiek laiko, ir kokia kompensacija už patirtą žalą??? Kaip Jumis pasitikėti ir rizikuoti įsigyti bilietus kitam važiavimui?
  P.S. tik nerašykit, kad taip nebūna.

  • TOKS Thursday December 5th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 109. Vytautas
  Wednesday December 4th, 2019

  Sveiki, vykstant po darbo norisi laiką išnaudoti turiningai, paskaityti turimą knygą, tačiau nepaisant to, jog traktuojama, kad autobusas lux klasės, vietų apšvietimas yra atjungtas ir to padaryti neįmanoma.
  2019.12.04 16.55val kelionė į Vilnių.

  • TOKS Thursday December 5th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 110. Sandra
  Saturday December 7th, 2019

  Norėčiau pagirti, 2019.12.07, 19:30, Panevėžys -Vilnius vežusią vairuotoją Rasą! Nuostabi, labai maloni ir rūpestinga moteris, daugiau tokių vairuotojų!

  • TOKS Monday December 9th, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojai perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 111. Domantas
  Saturday December 7th, 2019

  Laba diena, norečiau pagirti jūsu vairuotoja Rasa, pirma karta važiavau ,,Toks” autobusu Pasvalys-Vilnius ir buvau nustebintas vairuotoja labai maloni ir paslaugi.😊

  • TOKS Monday December 9th, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojai perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 112. Tomas
  Wednesday December 18th, 2019

  Laba diena,
  Autobuso maršrutas 2019..12.18, Vilnius- Daugai – Alytus – Simnas – Kalvarija – Marijampolė. Iš Vilniaus pajudėjome laiku, 7.50, mieste buvo diselės spūstys, todėl visa kelionė kiek uštruko. Valkininkuose sustojime įlipusi garbingo amžiaus moteris PAJUOKAVO, kad laukė autobusoir išsigando kad neatvažiuos. Tačiau vairuotojo reakcija buvo neadekvačiai priešiška. Pakeltu tonu pradėda aiškinti, kad jei nepatinka grafikai, gali rašyti skundus, tada paaiškino kad mieste spūstys bei slidu. Visa tai tiesa, tačiau ant senymo amžiaus moters šaukti už tą, kà niekas nėra neatsakingas, yra labai neadekvatus vairuotojo elgesys.
  Plius, vairuotojas visą kelionę turėjo valyti langus nuo rasojimo.

  • TOKS Friday December 20th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 113. Meilutė
  Friday December 20th, 2019

  Sveiki,

  TOKS komandos siekis – tai išskirtiniai tiek kasdienių, tiek darbo ar pramoginių kelionių įspūdžiai. Naudodamiesi UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ paslaugomis, galite mėgautis:
  • Patyrusių vairuotojų įgūdžiais, dėl kurių niekuomet nepavėluosite. Šveicariško tikslumo besilaikantys vairuotojai užtikrina išskirtinį punktualumą.

  Kokie gražūs žodžiai, bet deja, visu tuo pasimėgauti potencialūs keleiviai, norėja vykti iš Strošiūnų stotelės 2019 12 18 14:17 – 14:23 val. Elektrėnų kryptimi, negalėjo, nes autobuso (reisas M-948 Skuodas – Telšiai – Kryžkalnis – Raseiniai – Kaunas – Vilnius) vairuotojas net negalvojo sustoti Strošiūnų sustojime nors ir privalo tai padaryti pagal tvarkaraštį. Nors žmonės ir rankas kėlė ir mojavo, kad juos vairuotojas pamatytų ir nepravažiuotų, kaip jau ne kartą buvo, ir šį kartą (t.y. 2019 12 18 14:17) laukiantys keleiviai (daugiausia senjorai, kuriems iki šios stotelės nuo jų kaimo reikia eiti 5-7 kilometrus) ir vėl buvo palikti laukti (kitas autobusas čia stoja tik po maždaug šešių valandų!) gūsingo vėjo gairinami.

  Tikiu, kad Jūsų vairuotojai yra profesionalai, bet gaila, kad jie dirba ne krovinių pervežime, o autobusuose, vežančiuose žmones.
  Gerų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų 2020 metų Jums ir Jūsų keleiviams 🙂

  Radusios graudžiai verkiančią mamą, nes autobusas nesustojo ir nepaėmė, dukra.

  • TOKS Friday December 20th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 114. Dangė
  Tuesday December 24th, 2019

  Jau Dieve, Dieve, vairuotojai kaip generaliniai direktoriai 😄 ten sėstis negalima, reikia atsiklausti 😄o tiems, kurie nenusipirko bilietų kasoje, tai išvis, kaip šunims, bėgti ir slėptis 😄 pasirašykit ir užsiklijuokit prie įėjimo, kad pirma su bilietais, o ne tie vargšai be bilietų yra vejami lauk iš autobuso pro užblokuotas minios duris. “Toks” ar kitoks jau čia….

  • TOKS Monday December 30th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 115. Karolina
  Tuesday December 24th, 2019

  Noriu padėkoti autobuso vairuotojams (Jonui ir jo kolegai), kurie važiavo 2019-12-24 8:50val. maršrutu Vilnius-Raseiniai-Klaipėda-Palanga. Nuostabūs ir atsidavę vairuotojai! Nepaisant to, kad dirbo per šventę, sutiko su šypsena ir dideliu entuziazmu! Iš tiesų pirmą kartą sutinku tokius linksmus vairuotojus! Tokie malonūs žmonės labai praskaidrino rytą. Rašau atsiliepimą, nes noriu, kad jie žinotų, jog tai neliko nepastebėta! Neabejoju, jog visi keleiviai važiavę šiuo autobusu sutiktų su mano nuomone. Valdžia tikrai turėtų atsižvelgti į savo darbuotojų kompetenciją ir ne tik peikti už prastai suteiktas paalaugas, bet ir skatinti už nepriekaištingai atliktą darbą!! Visgi jie yra savo srities profesionalai ir dar sugeba nuostabiai aptarnauti žmones! 🙂

  • TOKS Monday December 30th, 2019

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 116. Ramūnas
  Saturday December 28th, 2019

  2019-12-28 Maršrutas Palanga – Vilnius (23:55)
  Autobuso galinės sėdynės buvo nepasiekiamos keleiviams, uzdengtos plėdu, o ant jų gulėjo pagalvė, spėju, jog tai vairuotojai įsirengė sau poilsio vietą, į mano klausimą, apie galimybę atsisėsti gale buvo atsakyta: “negalima, nematai, kad uždengta”.

  • TOKS Monday December 30th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 117. Eglė
  Saturday December 28th, 2019

  2019-12-28 23:00 iš Vilniaus į elektrėnus, vairuotojas nesugebėjo priimti ISIC kortelės per telefono oficialią programėlę, nes pagal jį “galioja tik tikros kortelės o ne kažkokiame telefone”. Ir kadangi man priklausė studento 50% nuolaida, teko mokėti visą pilną kainą. Atnaujinkite taisykles vairuotojam nes daugiau nebegaliu važinėtis jūsų autobusais.

  • TOKS Monday December 30th, 2019

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 118. Irma
  Tuesday January 7th, 2020

  Antrą kartą iš Kauno į Klaipėdą 00.40 ,vėluoja autobusas,du kartus vaziavom,ir abu vėlavo

  • TOKS Wednesday January 8th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 119. Pijus
  Thursday January 9th, 2020

  Sveiki, jau kelintą kartą jūsų autobusuose 220 rozetės neveikia. Mokant 7Eur už bilietą, norėtųsi, kad visos paslaugos veiktų
  Ačiū

  • TOKS Friday January 10th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 120. Ramunas
  Friday January 24th, 2020

  Nemandagus vairuotojas. Paprašius vairuotoją pasirūpinti bagažu jis atsakė,kad yra tik vairuotojas ir nesitampys su keleivių bagažais. Aš keliavau Kryžkalnis-Klaipeda. Iš Kryžkalnio išvykimas 16.20 sausio 24d.

  • TOKS Monday January 27th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 121. .
  Friday January 24th, 2020

  2020.01.24 Klaipeda—Vilnius (is Klaipedos 18:40) autobusas nebuvo sildomas, buvo labai salta.

  • TOKS Monday January 27th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 122. Tomas
  Wednesday January 29th, 2020

  Labai džiaugiuosi važiavęs autobusu Alytus – Vilnius. Paslaugus vairuotojas. Prieš kelionę priminę, kad reikia prisisegti saugos diržus.
  Ačiū, nes buvo maloni kelionė!

  • TOKS Thursday January 30th, 2020

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 123. Marius
  Tuesday February 4th, 2020

  Esu pasipiktinęs vieno vairuotojo elgesiu. Įlipęs į autobusą, pateikiau elektroninį bilietą, bet sulaukiau didžiulio vairuotojo nepasitenkinimo. Paklausiau, kodėl jis taip piktinasi, atsakė, jog jam papildomai reikės pildyti kasos knygą, užregistruoti bilietą ir dar papriekaištavo, kad perkant elektroniniu būdu bilietą, nebus pigiau. Stovėjau, o jis man skaitė pamokslą, neapsikentusi įsikišo ir kita keleivė. Mandagiai paklausiau, gal galėtų pasakyti savo pavardę, bet jis nematė reikalo pasakyti. Prašymas – na paruoškite tokį vairuotoją, kad gavęs elektroninį bilietą jis žinotų, ką toliau su juo daryti ir negadintų keleiviams nuotaikos. Važiavau 2020-02-04 5:30 val. Palanga – Klaipėda – Kryžkalnis – Kaunas – Vilnius

  • TOKS Wednesday February 5th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 124. Ausra
  Thursday February 13th, 2020

  Didelis aciu, lenkiu galva zemai Jusu komandai. Vairuotojai nerealus, smulkmenas parasiau Jums i emeila. Aukso medalius tokiem zmonems iteikti, nuosirdus, draugiski, supratingi, mandagus nuramino ir mane ir mano vaika. Aciu Jums. Dziaugiuosi kad yra tokiu nerealiai nuostabiu zmoniu. Ausra

  • TOKS Monday February 17th, 2020

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime asmeniškai.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 125. Milda
  Friday March 6th, 2020

  Norėjau pranešti apie du nemalonius vairuotojus, kurie grubiai elgiasi su keleiviais. Kovo 6 dieną Klaipėdoje įsėdau į autobusą, kuris važiuoja maršrutu Palanga-Klaipėda-Raseiniai-Vilnius ir iš Klaipėdos turėjo išvažiuoti 17:45. Prie autobuso atėjau 5 min. anksčiau, kad nusipirkčiau bilietą, tik prieš lipdama sustojau išsitraukti piniginės, kas netruko nei 1 min. Paklausus ar dar galiu įsigyti bilietą buvau jaunesnio vairuotojo apšaukta, kad turiu nestovėti prie autobuso ir nežiopsot. Po manęs kitas keleivis tik norėjo pasitikslinti ar šis autobusas tikrai nevažiuoja į Kryžkalnį ir buvo su keiksmais aprėktas, o juk galėjo mandagiai pasakyti, kad ne. Po to dar ilgai besikeikdami apkalbėjo, kokie neva kvaili yra keleiviai. Negana to, jaunesnis vairuotojas, kuris ir sėdėjo prie vairo, vairuodamas gėrė kavą, kas yra saugaus eismo taisyklių pažeidimas.

  • TOKS Monday March 9th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 126. Aurelija
  Wednesday March 11th, 2020

  Laba diena, įdomu būtų sužinoti,kokių priemonių ėmėtės, kad jūsų autobusuose keliaujantys žmonės būtų apsaugoti nuo corona viruso.
  Ačiū.

  • TOKS Thursday March 12th, 2020

   Informuojame, kad UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija laikosi visų Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų “Dėl COVID-19 prevencijos teikiant keleivių pavėžėjimo paslaugas”.

 127. Virusas. Meluojat, kad dezinfikuojamas autobusiukas
  Wednesday March 11th, 2020

  Autobusėlis maršrutu Vilniuje : oro – uostas stotis- NEDEZINFIKUOJAMAS.
  Ir tai ekstremali situacija? Keliaujam dažnai
  Autobusėliai puikūs. Vairuotojai puikūs. Norėtumėme saugumo.

  • TOKS Thursday March 12th, 2020

   Informuojame, kad UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija laikosi visų Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų “Dėl COVID-19 prevencijos teikiant keleivių pavėžėjimo paslaugas”.

 128. Miglė
  Wednesday June 3rd, 2020

  Klaipėdoje 2020 gegužės 19d 13.19h, nestojo 8as autobusas važiuojant nuo Rimi taikos 64 link stoties.

  • TOKS Monday June 8th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu, susieksime su Jumis asmeniškai.

 129. Inga
  Monday June 22nd, 2020

  Nuo kokio amžiaus vaikas gali vienas vykti tarpmiestiniu autobusu, ar nėra to nustatyta Jūsų taisyklėse?

  • TOKS Tuesday June 23rd, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 130. Mantas
  Tuesday June 23rd, 2020

  Neturėjau nusiskundimų, viskas vykdavo sklandžiai. Deja, karantino metu buvo atšaukti reisai vykstantys iš Plungės į Kauną ryto metu, bei iš Kauno į Plungę vakaro metu. Šis maršrutas vis dar nėra atidarytas. Esu studentas, todėl TOKS autobusai buvo greičiausias ir pigiausias būdas vykti tarp šių miestų. Šie reisai nebuvo labai populiarūs, tačiau tikiuosi, kad artimiausiu metu šie maršrutai bus atnaujinti.

  • TOKS Thursday June 25th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 131. stanislava
  Wednesday July 8th, 2020

  Noriu paklausti: esame gretimo Širvintų rajono gyventojai, gyvenantys ir dirbantys Vilniuje. Pasibaigus karantinui, Širvintų autobusų parko vadovai iki karantino buvusių autobusų maršrutų neatstato. Pačiame rajone dėl keleivių pervežimo kovoja rajono merė ir vargais negalais po vieną maršrutą (per dvi savaites) išleidžia “kelionėn”, tačiau gyvenantys Vilniuje negalime savaitgaliais parvažiuoti pas tėvus, gimines, artimuosius. Norint išvysti kaip tėviškėj žaliuoja medžiai ir noksta javai, esame priversti imti porą dienų nemokamų atostogų ir penktadienį parvažiuoti, o pirmadienį grįžti į didmiestį… Nesinori kalbėti apie Širvintų AP žmogiškumą, kurio tiesiog nebėra. Taigi, klausimas toks: dabar renkame norinčiųjų keliauti parašus, o ar galėtume tartis su TOKS vadovais dėl autobuso Vilnius-Čiobiškis_Gelvonai-Širvintos-Vilnius paleidimo? Jeigu sutiktų mus aptarnauti (vienintelė viltis!), kokios būtų derybų sąlygos?

  • TOKS Tuesday July 14th, 2020

   Sveiki, ačiū, kad parašėte, aiškinamės galimybes perimti šį maršrutą su Širvintų savivaldybe. Jei savivaldybė pritars, paleisim. Garžios dienos.

 132. Renata
  Friday July 17th, 2020

  Šiandien ketinome vykti į oro uostą. Autobusas neatvyko nei 15.45, nei 16 val. kaip buvo nurodyta tvarkaraštyje. Nepatikima vežėjų kompanija.

  • TOKS Monday July 20th, 2020

   Laba diena, Rasa,
   atsiprašome už patirtus nepatogumus, TOkS vykdomas maršrutas į/iš oro uosto, karantino metų sustabdytas ir dar neatnaujintas.
   Visus TOKS atnaujintus maršrutus galite rasti čia → https://toks.lt/atnaujinti-reisai/

 133. Patricija
  Sunday July 19th, 2020

  Laba diena, norėčiau pagirsti Jūsų vairuotoją. 2020.07.19 18.30 val. vykau autobusu Alytus-Vilnius, autobusas Wolksvagen. Vairuotojas malonus, likus iki kelionės 10 min. paklausė keleivių ar jiems nekaršta, įjungė kondicionierių, vėliau priminė visiems užsisegti saugos diržus, ką visi ir padarė. Tarpmiestiniais autobusais keliauju dažnai, todėl tikrai retai sutinku tokį malonų vairuotoją. Norėčiau, kad jį pamotyvuotumėte Jums tinkama forma.

  • TOKS Monday July 20th, 2020

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 134. Vilma
  Monday July 20th, 2020

  Laba diena,

  2020.07-19, 19:40 autobusas Rokiškis-Molėtai-Vilnius sustojo paimti keleivių Molėtų autobuso stotyje. Prie autobuso nusidriekė eilė keleivių, pati asmeniškai mandagiai tiesiog stojausi į eilę, turėjau įsigijusi elektroninį bilietą. ir jaučiausi rami, turinti garantuotą vietą autobuse. Vairuotojas įlipantiems keleiviams pardavinėjo bilietus ir prieš pat įlipant man buvo pranešta, kad autobuse beliko dvi vietos. Pateikus elektroninį bilietą, kuriame nurodyta ir konkreti sėdėjimo vieta, buvo pasakyta, kad teks ieškotis laisvos vietos kažkur gale, o merginai už manęs (taip pat su el. bilietu), kad ją iš bėdos pasodins prie vairuotojo šalia, nes vietų nebėra. Paklausus kodėl taip daroma, juk esame nusipirkę bilietus iš anksto, buvo pasakyta, kad pagal taisykles turėjome brautis į eilės pradžią ir lipti į autobusą pirmos. Kaip tai turėtų atrodyti? stovint prie autobuso rėkauti, kad prašome praleisti, nes turime pirmenybę? klausinėti visos eilės ar jei turi bilietus ar ne? ir jei būtume stovėjusios šiek tiek toliau, būtume net netilpusios į paskutinį autobusą. Atkreipiu dėmesį, kad turėtumėte informuoti vairuotojus, kad prieš įlaipindami keleivius bent jau garsiai pasakytų laukiantiems, kad pirmiausia bus sodinami keleiviai jau turintys bilietus ir tik po to išparduodamos laisvos vietos arba vairuotojas turėtų gauti informaciją apie išparduotas vietas, nes jau pirmoje stotelėje (šiuo atveju Rokiškyje) galėjo sulaipinti pilną autobusą. Kokia prasmė planuoti kelionę ir pirkti bilietą iš anksto?
  Pakeliui į Vilnių buvo sustota tarpinėje stotelėje, o žmogui išprašius pavežėti jis buvo pasodintas prie įšėjimo ant laiptų. Buvo visi keleiviai nustebę, nes tai tikrai prieštarauja taisyklėm.

  Tikiuosi, kad atkreipsite dėmesį į šias pastabas.

  Ačiū

  • TOKS Sunday July 26th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 135. Diana
  Thursday July 23rd, 2020

  Prenenzija. 2020.07.23d. Autobusas Vilnius-Kaunas 19.20, neatvyko į Rumšiškių stotelė 20.26.

  • TOKS Tuesday July 28th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 136. Paulina
  Monday August 3rd, 2020

  Važiavome Vilnius-Palanga(7:50-12:20) Vairuotojo vardo nežinau, tačiau norėčiau, kad visi vairuotojai taip dirbtų savo darbą. Labai mandagus ir paslaugus. Sustojus į Križkalnį visus perskaičiavo, kad nieko nepalikti. Kitiems dažniausiai būna nesvarbu ir jie nepasidomi, ar visi autobuse. Kelionė visada smagesnė su maloniu vairuotoju. Ačiū 🙂

  • TOKS Friday August 7th, 2020

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 137. Agnė
  Sunday August 9th, 2020

  2020.08.09 autobusas Lazdijai – Alytus – Vilnius (17.15 val iš Alytaus) labai prastos kokybės: suplyse, purvinos sėdynės, savo funkcijos ne atliekantis kondicionierius (į pagalbą atidaryti liukai) vienoje vietoje, virš keleivio galvos isluptas kondicionierių, lempučių skydelis-ertmė virš galvos.

  • TOKS Monday August 17th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 138. Gytis
  Monday August 10th, 2020

  Važiuojame Iš Palangos 17.05. Perkant bilietus nepasakė, kad autobusa senas vieno aukšto. Mokėjome 23.40. Tiesiog nemalonu skambinome,dėl pinigų grąžinimo,bet niekas nekalba.

  • TOKS Monday August 17th, 2020

   Dėkojame, kad kreipėtės, susieksime su Jumis asmeniškai.

 139. Ingrida
  Tuesday August 11th, 2020

  Noriu padėkoti vairuotojams, vežusiems maršrutu Vilnius – Nida 2020 08 01 d. 7-12.50 val. ir maršrutu Nida-Vilnius 2020-08-10 d. 15.15-20.50 val. už dėmesingumą ir supratingumą. Ačiū jums ir sėkmingo darbo.

  • TOKS Monday August 17th, 2020

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojams perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 140. Neringa
  Monday August 17th, 2020

  Laba diena,

  norėčiau perduoti linkėjimus Vairuotojui, kuris vairavo autobusą šiandien, 2020-08-17 iš Utenos į Vilnių. Iš Utenos išvažiavo 16.05val. Tokio pikto ir nelaimingo Vairuotojo dar savo gyvenime (man 46m. amž.) nesu mačiusi. Linkiu Jam LAIMĖS, nes laimingi žmonės tokie pikti nebūna.

  • TOKS Thursday August 20th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 141. Irena
  Tuesday August 18th, 2020

  Laba diena, neretai tenka pasinaudoti jūsų paslaugomis, ypač autobusais, kursuojančiais Vilnius-N.Akmenė-Vilnius per Gruzdžius, Šakyną. Visada kelionėje lydi labai malonūs ir paslaugūs vairuotojai, todėl vertinimą palieku puikų. Tačiau noriu ne tiek skųstis, bet paklausti, ar teisus buvo vairuotojas (minėtu maršrutu š.m. liepos 30 d.), kai man Vilniuje, pasitikus savo garbaus amžiaus mamą (82m.) pareiškė, kad keleivius virš 80 metų privalo lydėti lydintis asmuo, kad kitą kartą gali nepriimti važiuoti. Mano mama neturi neįgalumo, nežiūrint garbaus amžiaus yra nuovoki, pilnai besiorientuojanti aplinkoje, tik atsargumo dėlei, kad nepargriūtų, pasiramsčiuoja lazdele. Tiesioginiu maršrutu palydėta, o atvykus sutikta, tikrai gali sėkmingai savarankiškai viena atvažiuoti ir grįžti namo. Greitu laiku mamai vėl reikės atvykti į Vilnių medicininėms procedūroms ir ji jau bijo, kad viena nebus priimta į autobusą. Aš atsakingai įvertinu savo mamos galimybes, todėl maloniai prašau atsakyti, kokiu teisės aktu yra reglamentuota, kad virš 80 metų keleivis negali vykti vienas. Iš anksto dėkinga

  • TOKS Thursday August 20th, 2020

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Dėl detalesnės informacijos susisieksime su Jumis elektroniu paštu.

 142. Anonimas
  Monday August 24th, 2020

  Važiuojant iš Vilniaus į Nidą visą laiką įjungtas ventiliatorius. Viduje gerokai šalčiau nei lauke. Visą laiką vėjas pučia į galvą, šalta ne su megztiniu ir striuke.

  • TOKS Tuesday August 25th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 143. Birute
  Tuesday August 25th, 2020

  Laba diena noriu padėkoti Jusu vairuotojui vežusiu 2020 08 24 maršrutu Joniškis-Vilnius 15.55-20.25 už paslauguma ,mandaguma ,pagarbu elgesį su kiekvienu keleiviu .Autobusas tvarkingas,varuotojas malonus tiesiog puiki kelionė.Būtinai Jam padėkokite

  • TOKS Tuesday August 25th, 2020

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 144. Violeta Gevorgianienė
  Wednesday September 2nd, 2020

  Laba diena,

  maršrute Nida-Vilnius vairuotojai (2020-08-29) visai nekreipė dėmesio į tai, ar keleiviai su kaukėmis (didelė dalis buvo be jų). Maža to, teko nenorom išklausyti per radiją mitingą, vykusį tą dieną Kudirkos aikštėje PRIEŠ kaukes… (įdomu, kad radijas buvo pagarsintas būtent tos transliacijos metu, kitu metu tylėjo). Ar viešasis transportas – ne uždara patalpa ir kodėl saugantys save ir kitus turi būti atsainiųjų įkaitais?
  pagarbiai

  • TOKS Thursday September 3rd, 2020

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 145. Genovaitė
  Tuesday September 8th, 2020

  Sveiki, nors nurodyta, kad autobuse veikia wi-fi, deja, vykstant rugsėjo 8 d. maršrutu Vilbius-Mažeikiai ( iš Vilniaus 6:30 val.) visą kelią iki Panevėžio nebuvo galimybės pasinaudoti minėta paslauga. Telefone vis rodė “Gaunamas IP adresas”. O gerb. Vairuotojai apie tai tegalėjo pasakyti, kad tame autobuse niekada nebūna wi-fi interneto ryšio. Tai gal ir bilieto kainą reikėtų pakoreguoti, jei paslauga netaikoma? Ačiū už supratimą, Genovaitė, tel.864529627,

  • TOKS Monday September 14th, 2020

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 146. Gintarė
  Sunday September 13th, 2020

  2020 rugsėjo 13d. Maršrutas Alytus – Vilnius 17:15val. Autobuso vairuotojas važiuoja nusiėmęs apsauginę veido kaukę žemiau lūpų. Taip pat leidžia keleiviui važiuoti stovint bei be apsauginės veido kaukės. Tai kelia keleivių nepasitenkinimą, verčia jaustis nesaugiai naudojantis jūsų įmonės paslaugomis pandemijos metu. Turbūt keleiviams reikėtų pažeidimus fiksuoti bei kreiptis į atitinkamas institucijas.

  • TOKS Monday September 14th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų

 147. ,
  Thursday September 17th, 2020

  Sveiki, 09-17 vairuotojas iš Panevėžio 15.05 atsisakė vežti, nes bilietą pirkti norėjau iki Pumpėnų, o išlipti sustojimu anksčiau. Prieš tai visus keliaivius apšaukė už tai kad nepirko bilietų kasoje. Ilgą laiką turėjom autobusą kuriuo galėjom grįžti iš darbo. Dabar dalis vairuotojų sutinka išleisti, bet keliatui yra svarbu “raidė” įrašyta tvarkaraštyje. Ačiū vairuotojams kurie turi žmogaus širdį.

  • TOKS Friday September 18th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų

 148. Mindaugas
  Thursday September 17th, 2020

  Laba diena,

  2020.09.17 apie 9 val. 10 min. maršrute Vilnius-Marijampolė, konduktoriaus nr. 061129, autobuso valst. nr. GTH742 ,Alytaus raj. Daugų sen. Vėžionių km. autobusų stotelėje, laukėme autobuso. Autobusas atvažiavo, tačiau nesustojo stotelėje, o sustojo už 100 metrų pravažiavęs stotelę. Atėjus prie autobuso ir įlipus vairuotojui pasakėme, kad jis turi sustoti stotelėje, o ne už jos. Jis atsakė, kad nėra skortumo kir sustojau. Pasakius kur važiuojame, autobuso vairuotojas atspausdino bilietėlį, tačiau kaina buvo per didelė, nes buvo nurodyta ne ta stotelė. Informavus vairuotoją apie padarytą klaidą, jis nemandagiai atsakė, kad jeigu nesusimokėsime “ištrenks” mus iš autobuso. Klaidos jis neištaisė ir bielietas buvo atspausdintas klaidingai. Visą kelionę autobuse buvo dar keli asmenys, o vairuotojas nedėvėjo apsauginės kaukės kaip yra reikalaujama ir už tai numatyta adminiatracinė atsakomybė.

  Prašome atlikti patikrinimą šio vairuotojo atžvilgiu, nes sekantį kartą įvykus tokiam incidentui bus imtasi teisinių veiksmų.

  • TOKS Friday September 18th, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius kelionės metu.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto įvykio aplinkybes bei netoletuotiną vairuotojo elgesį ir imsimės visų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 149. Jurgita
  Sunday September 20th, 2020

  Laba diena, Jūsų puslapyje teigiama, jog autobusuose Toks Neo galima atsiskaityti banko kortele. Autobuse Toks Neo maršrutas (20-09-2020) 0Joniškis – Vilnius tokios galimybės nebuvo. Neklaidinkite žmonių arba nurodykite, jog ši paslauga yra teikiama dalinai. Kadangi šis niuansas sukėlė nemalonią situaciją man ir vairuotojui kadangi grynų pinigų aš neturėjau, nusivyliau.

  • TOKS Monday September 21st, 2020

   Laba diena,

   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 150. Greta
  Sunday October 4th, 2020

  Kelionė buvo itin nepatogi, nes nesveikė kondicionierius ir buvo nemalonus dulkių kvapas.

  • TOKS Tuesday October 6th, 2020

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 151. Mindaugas
  Monday October 5th, 2020

  Jau antrą kartą per kelis mėnesius sugesta TOKS kompanijos siunčiami autobusai maršrutu Šiauliai > Vilnius. Tai įvyko ir šį sekmadienį (10-04).

  Vairuotojai net nesivargindami užtikrinti kelionės iki galo, atidavę pinigus pasiunčia keleivius į visas keturias puses.

  Autobusu važiavusi su negalia sesuo patyrė daug streso, buvau priverstas važiuoti jos pasiimti pergabenti Vilnių.
  Ar neturėtų vežėjas prisiimti didesnės atsakomybės ir bent kaip atlyginti patirtus nepatogumus?

  • TOKS Tuesday October 6th, 2020

   Laba diena,
   Dėkojame, kad kreipėtės ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Susisieksime su Jumis asmeniškai.

 152. Rasa
  Tuesday October 27th, 2020

  2020-10-27 6.20 maršrutu Vilnius ‘- Skuodas važiabau į Kauną. Vairuotojas – konduktorius sužinojęs, kad bilieto nenusipirkau bilietų kasose, vietoj “Labas rytas” iš jo gavau piktų žodžių, kad nesinaudojų bilietų kasos paslaugomis. Tad nusprendžiau eiti į kasos ir nusipirkti, tačiau mane sustabdė kitas šio autobuso vairuotojas ir pasakė, kad bilierų kasise jau nebeoarduos, nes likę mažai laiko iki išvykimo. Tad bilietą vis tiek teko pirkti autobuse ir dar kartą iš to pačio vairuotojo – konduktoriaus “išgirsti moralą”. Labai nesmagiai muteikė keliionei Autobusų paslaugomis tenka naudotis tetai, tačiau su tokia situacija susidūriau pirmą kartą.

  • TOKS Wednesday October 28th, 2020

   Laba diena,
   Dėkojame, kad mums parašėte ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto incidento aplinkybes ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.

 153. Diana
  Tuesday November 24th, 2020

  Lapkričio 24 d. (antradienį) važiavau maršrutu Rokiškis – Vilnius per Dusetas (iš Rokiškio 13,25). Malonų įspūdį paliko vairuotojas. Paslaugiai pagelbėjo keleiviams, vežusiems papildomą krovinį. Kantriai atsakinėjo į klausimus. Vienai vyresnio amžiaus keleivei, įlipusiai Dusetose, patarė į saugią vietą pasidėti bilietą. Vilniuje, Žemaitės g. iškilus avarinei situacijai dėl privataus automobilio vairuotojo kaltės, ramiai suvaldė situaciją, nedemonstruodamas neigiamų emocijų. Kelionė per sostinę vyko transporto piko valandomis. Galbūt, dėl to autobusas kiek pavėlavo atvykt į stotį, tačiau keleiviai buvo patenkinti.

  • TOKS Monday November 30th, 2020

   Dėkojame už gražius žodžius, kurie mus skatina dar labiau tobutėti ir teikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, padėką vairuotojui perduosime.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų kompanijos paslaugomis!

 154. BIRUTĖ
  Monday December 28th, 2020

  Sveiki,

  Labai malonu važiuoti TOKS autobusais ir ačiū, kad vežate į Nidą!

  Norėčiau paparašyti jei butu imanoma nežymiai pakoreguoti tvarkaraštį. Žinau, kad tai sudėtinga, dėl kelto ir pan, bet mums iš Šilutės krašto, atvykstame traukiniu į Klaipėdą 11.02, o TOKS autobusas Vilnius-Nida iš Klaipėdos išvažiuoja 10.55, kai tai vienintelis autobusas ir vienintelis traukinys, tikrai labai apmaudu!

  Dėkoju iš anksto!

  • TOKS Tuesday December 29th, 2020

   Sveiki, ačiū, kad paršėte. Jūsų paršymą perdavėme eismo skyriui, susisieks asmeniškai.

 155. Vaida
  Friday January 8th, 2021

  2021 01 06 važiavau autobusu Vilnius- Palanga, iš Vilniaus išvykstančiu 14:50 val. Nemaloniai nuteikia familiarus vairuotojo bendravimas su keleiviais, kvaili juokeliai. Kauno 9 forte autobusas stabtelėjo ir keleiviai tiesiog palaukė, kol vairuotojas parūkys. Akivaizdu, kad komfortiškas autobusas dar nereiškia komfortiškos kelionės.

  • TOKS Friday January 8th, 2021

   Laba diena,
   Dėkojame, kad mums parašėte ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.
   Išsiaiškinsime visas Jūsų aprašyto incidento aplinkybes ir imsimės priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų.