Apie mus

D. U. K. apie „Airport Express“

Kelionė lėktuvu dažnai reikalauja atsakingo planavimo. Reikia itin gerai apgalvoti išvykimo laiką, norimą bagažą ir daug kitų detalių. Vienas iš didžiausią galvos skausmą keliančių klausimų – kaip patogiausiai ir greičiausiai pasiekti išvykimo vietą? Tokiu atveju tinkamas pasirinkimas gali būti „Airport Express“ autobusai į Vilniaus oro uostą. Pateikiame 5 dažniausiai užduodamus ir labiausiai rūpimus klausimus, susijusius su šia paslauga.

 

1.   Kur turiu atvykti?

Autobusai vežantys iki oro uosto išvyksta iš Vilniaus autobusų stoties. Tai itin patogu, net jei atvykstate iš kito miesto. Taip gali padėti išvengti važiavimo taksi ir papildomų išlaidų. Jei gyvenate Vilniuje – tai taip pat strategiškai patogi vieta, kurią galima pasiekti iš visų miesto vietų. Prieš išvykstant, rekomenduojame peržiūrėti jums reikalingų išvykstančių autobusu tvarkaraščius internete. Tai itin patogus kelionės planavimo būdas.

 

2.   Kaip dažnai išvyksta autobusai?

Kelionės vykdomos į priekį ir atgal net 34 kartus per dieną. Tai suteikia galimybę išsirinkti sau tinkamiausią laiką. Pirmieji autobusai į Vilniaus oro uostą išvyksta anksti ryte, aštuntą valandą. Net jei jūsų skrydis vėlyvas – galite pasinaudoti šia paslauga. Reisai vykdomi maždaug kas pusvalandį ar net dažniau, todėl net ir pavėlavus į vieną, poreikiui esant galima pasinaudoti kitu.

 

3.   Ar tai brangi paslauga?

Tikriausiai tai vienas iš pigiausių būdų pasiekti oro uostą. Visas kainas galite rasti internete, o taip pat ir įsigyti bilietą. Tai itin patogu, nes atvykus į stotį nebereikia rūpintis jo paieškomis. Vis dėl to, jei neturite galimybės to padaryti, bilietus galima nusipirkti autobusų stoties kasose arba tiesiogiai – iš vairuotojo.  

 

4.   Ar patogu keliauti su dideliais lagaminais?

Komfortas ir erdvumas – tai, kuo pasižymi šie autobusai. Į Vilniaus oro uostą nuvykti pasinaudojant „Airport Express“ itin patogu. Visų pirma juose įrengtas bevielis internetas, kuriuo gali naudotis keliaujantys. Taip pat įrengti elektros lizdai, todėl kelionės metu galima pakrauti ir savo išmaniuosius įrenginius. Kalbant apie lagaminus, atskiras erdvus bagažo skyrius užtikrina, kad visi jūsų daiktai saugiai pasiektų kelionės tikslą.

 

5.   Kiek laiko užtrunka kelionė?

Jaudinatės, ar sugebėsite laiku atvykti į oro uostą? Pasinaudojant „Airport Express“, kelionė užtrunka apie 10 min. Tai beveik tas pats, kaip ir važiuojant automobiliu. Privalumas – jūs esate keleivis ir galite ramiai mėgautis komfortiška kelione.

 

TOKS autobusai į Vilniaus oro uostą gali itin palengvinti jūsų kelionę į ar iš oro uosto. Jei apsisprendėte pasinaudoti šia paslauga, tiesiog išsirinkite sau tinkamiausią datą ir laiką. Norite labiau tuo pasidomėti, o galbūt sužinoti apie kitas teikiamas paslaugas? Toks.lt internetinėje svetainėje galite ją rasti.


← Atgal