Kodėl transporto nuoma atveria platesnes galimybes keliauti?

Kodėl transporto nuoma atveria platesnes galimybes keliauti?

Pastaraisiais metais vis dažniau atsisakoma ilgų kelionių nuosavais automobiliais. Kaip geresnė alternatyva pasirenkama mikroautobusų ar autobusų nuoma. Toks pasirinkimas toli gražu nėra atsitiktinumas – tai ilgo nuomos privalumų sąrašo rezultatas. Pasirinkus transporto nuomą kelionės planavimas taps kur kas paprastesniu, o Jūs galėsite atsipalaiduoti ir deramai mėgautis kelionių teikiamais džiaugsmais.

 

Transporto nuomos privalumai

Jūsų kas dieną eksploatuojamas automobilis nėra geriausias pasirinkimas tolimoms kelionėms, ypatingai, jeigu keliaujama su didele grupe, kuri negali tilpti į vieną automobilį. Tokiu atveju pasirinkę išsinuomoti didesnę transporto priemonę savo sprendimu džiaugsitės visą kelionės laikotarpį. Išsamiau pateikiame esminius privalumus.

  • Galėsite nesirūpinti dėl įprastai į bagažinę sunkiai telpančių lagaminų, nes nuomojamų autobusų ir mikroautobusų bagažo skyrius – ypatingai erdvus. Krepšių svorio ar matmenų neteks riboti nė vienam grupės nariui.
  • Autobusų nuoma yra geriausias pasirinkimas norint keliauti su didele kompanija, nes vienoje transporto priemonėje, priklausomai nuo jos dydžio, gali tilpti net iki 70-ties keleivių. Didelis TOKS transporto priemonių pasirinkimas garantuoja galimybę visuomet rasti sau tinkamą variantą.
  • TOKS teikia ne tik pačią transporto nuomos paslaugą. Kiekvienu atveju paskiriamas profesionalus vairuotojas, tad nereikia rūpintis dėl vairuoti galinčių ir norinčių keliautojų. Patyręs, paslaugus vairuotojas visuomet prisitaikys prie Jūsų poreikių ir besikeičiančių aplinkybių.
  • Logistikos ekspertų komanda mielai padės suplanuoti maršrutą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Priklausomai nuo poreikių galite keliauti ir greičiausiu, ir vaizdingiausiu maršrutu.
  • Finansų planavimas – viena iš daugiausiai nerimo prieš kelionę keliančių problemų. Ji reikalauja ypač daug laiko ir pastangų. Autobusų nuoma užsiimanti TOKS komanda padės šią problemą išspręsti – dar prieš išvykstant į kelionę bus pristatytos iš anksto numatytos su transportavimu susijusios išlaidos.

Pasirinkus transporto priemonės nuomą susiplanuoti kelionę galima ir greičiau, ir paprasčiau. Techniniai modernių autobusų privalumai, keleivių draudimas – tai, kas pavers visą procesą dar sklandesniu.

 

Kaip išsirinkti autobusą?

Išsiruošus vykti į tolimą kelionę labai svarbu pasirinkti tam geriausiai tinkančią transporto priemonę. Tuo mielai pasirūpins TOKS komanda – Jums tereikia žinoti apie kelionę svarbiausią informaciją.

  • Įvertinkite keleivių skaičių. Nuo to priklausys, ar reikės vieno, ar kelių autobusų. Jei žmonių grupė nedidelė, užtekti gali ir šiuolaikiško mikroautobuso.
  • Žinokite bent preliminarią kelionės datą ir trukmę. Nuo to priklausys komforto poreikiai. Trumpoje kelionėje užtenka ir šiuolaikiškos, bet gana paprastos transporto priemonės. Tačiau kai autobusų nuoma naudojamasi ilgesnėms kelionėms, svarbu įvertinti tokių patogumų kaip tualetas, šaldytuvas, virtuvės zona, elektros lizdai ar bevielis internetas poreikį.

 

Tinkamai pasirinkę transporto nuomos paslaugų tiekėją ir gerai įvertinę savo poreikius galite suorganizuoti kelionę be papildomų rūpesčių. Tad nedvejokite – užpildykite užklausos formą ir patikėkite reikšmingiausias užduotis patyrusiems specialistams.