“Po penketo metų užsienyje grįžti į Lietuvą buvo didelis pokytis. Per tiek laiko daug kas pasikeitė ir manyje, ir šalyje, į kurią grįžau.

Su TOKS esu tris mėnesius. Trys mėnesiai – tikrai nedaug, dar pati kelio pradžia, bet juk gera pradžia – pusė darbo! Na, šiuo atveju – pusė kelio. O pradžia tikrai gera.

Dar pirštų būtų užtekę suskaičiuoti nuvažiuotiems reisams, kai jau buvo aišku, kad galiu daugiau. Vadovai nė nemirktelėjo – leidausi į Rygos reisus. Keturios kalbos, kurias moku, čia tikrai praverčia – turistai klausia, atsakau, pasikalbam. Įdomūs, skirtingi žmonės. Darbo diena toli gražu neprailgsta.

Pakeliui į Rygą malonu vairuoti. Keleiviai irgi tai jaučia – ir plepa linksmiau, regis, ir pačiam smagiau. Savotiškai atsipūti – kai mėgsti būti kelyje, tokie maršrutai patys geriausi!

Darbas užima nemažą dienos dalį, todėl svarbu jame jaustis gerai. Svarbu žinoti, kad į tave žiūri supratingai. Suteikia sąlygas dirbti ir yra lankstūs, kai tau reikia laiko su šeima” – Aleksejus, TOKS autobusų vairuotojas

Keičiantis Lietuvai ir Europai, keičiamės ir mes: naujasis mūsų prekės ženklas – tai judėjimo simbolis. Remdamiesi ilgamete TOKS istorija ir patirtimi, su džiaugsmu pasitinkame pokyčius, technologijas bei naujas tendencijas.

Bumerangas simbolizuoja tvarumą. Mes tikime, kad tik tvarus verslas, paremtas rimtai prisiimama atsakomybe prieš visuomenę bei darbuotojus, gali būti sėkmingas. Kuriame TOKS kartu su darbuotojais, partneriais bei keleiviais: juk visuomet gauni tai, ką duodi.

Na, o žalia spalva – tai mūsų siekis išsaugoti gamtą ir žemę švarią bei sveiką, todėl mūsų autobusai atitinka aukščiausius ekologijos standartus. Ir, žinoma, įmonės veikloje naudojame technologijas, siekdami prisidėti prie mažesnio popieriaus sunaudojimo ir medžių išsaugojimo!

Kasdienis tikslas – pranokti lūkesčius

Mūsų darbas – tai išskirtiniai jūsų kelionių įspūdžiai. Naudodamiesi UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS)  paslaugomis, mėgaukitės išskirtiniais privalumais:

 • Patikimumu. Tolimoms Jūsų kelionėms parenkame tik naujausius ir patogiausius TOKS autobusus, atitinkančius griežčiausius europinius saugumo, komforto ir ekologijos standartus. Keliaukite saugiai!
 • Punktualumu ir operatyvumu. Su TOKS niekuomet nepavėluosite – mūsų autobusų vairuotojai grafiko laikosi šveicarišku tikslumu.
 • Patrauklia kaina. TOKS keleivių vežimo kainos konkurencingai mažos. Skirtingoms keleivių grupėms taikome įvairias lengvatas bei nuolaidas: pigiau vežame studentus, vaikus, pensininkus ir neįgaliuosius.

2018 m.  TOKS pristatė „Šeimos bilietą“ – keliauti visai šeimai tapo iki 40 proc. pigiau.

Atsižvelgiame ir į internetu bilietus dažniausiai perkančių klientų poreikius: kelionės autobusu jiems bus pigesnės, negu perkant bilietą tiesiai iš vairuotojo. Dažnai rengiame ir kitas specialias akcijas – sekite mus Facebook‘e!

 • Saugumu. Kiekvienas keleivis, važiuojantis TOKS autobusais, yra apdraustas.
 • Komfortu. Jūsų komfortu visos kelionės metu rūpinasi patyrę, paslaugūs, specialiai apmokyti vairuotojai. Siekiame pranokti lūkesčius, todėl nuolat tobuliname įgūdžius ir plečiame bei atnaujiname autobusų parką ir paslaugų spektrą. Keliaukite patogiai!

Šiuo metu UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“:

 • Didžiuojasi daugiau nei 200 darbuotojų.
 • Turi 80 – nuosavų, pagal grafiką vykdomoms kelionėms ir nuomai skirtų autobusų.
 • Veža daugiau nei 2 mln. keleivių per metus.

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ užsiima ne tik keleivių pervežimu, bet ir kita veikla:

 • mikroautobusų, autobusų nuoma;
 • autobusų pardavimu;
 • technine pagalba kelyje;
 • remonto dirbtuvių paslaugomis;
 • transporto parkavimo paslaugomis;
 • reklama ant autobusų ir Vilniaus autobusų stotyje.

Kompanija yra Europos keleivių vežėjų linijų tinklo „Eurolines“, Lietuvos keleivių vežimo asociacija „LKVA“ ir Europos autobusų stočių asociacijos narė.