Apie mus

5 mitai, susiję su technine pagalba kelyje

Įvykus nelaimingam atsitikimui kelyje ar atsiradus nenumatytai problemai tenka ieškoti greitos išeities. Tokiais atvejais techninė pagalba kelyje dažnai tampa vieninteliu patikimu sprendimu. Visgi kilus problemai nemažai žmonių vengia kreiptis į techninę pagalbą dėl tam tikrų priežasčių, kurios nėra visiškai pagrįstos. Pateikiame 5 mitus, susijusius su šia paslauga, kurie neretai priverčia susilaikyti nuo kreipimosi į techninės pagalbos specialistus.

 

1. Techninė pagalba teikiama tik įvykus avarijai

Tikėtina, kad didžioji dalis žmonių kreipiasi į techninės pagalbos įmones tik tuomet, kai po nelaimingo įvykio reikia transporto priemonę nugabenti į norimą vietą. Vis dar gaji nuomonė, kad tai tėra vienintelė paslauga, su kuria susijusi techninė pagalba kelyje. Esant poreikiui, be transporto priemonės pervežimo galima pasinaudoti ir serviso paslaugomis: ratų keitimu, smulkiu variklio ar važiuoklės remontu. Žinoma, transporto priemonės atvertimas ar ištempimas nuo kelio po eismo incidento taip pat dažnai reikalingi.

 

2. Techninės pagalbos paslauga kainuos itin daug

Nereikėtų atsisakyti techninės pagalbos kelyje manant, kad tai gali pareikalauti labai didelių išlaidų. Pasirinkus patikimą specialistų komandą, profesionaliai atlikta techninės pagalbos paslauga kokybe puikiai atitiks kainą, tad rezultatais būsite tikrai patenkinti.

 

3.Techninės pagalbos specialistai transporto priemonę nuveš į servisą, kuriame siūlomos itin brangios paslaugos

Šis mitas yra nepagrįstas, nes vietą, į kurią bus nugabenta transporto priemonė, nurodo asmuo, iškvietęs pagalbą. Sugedusi ar į avariją patekusi transporto priemonė gali būti nugabenta į pageidaujamą servisą ar stovėjimo aikštelę, o esant poreikiui techninė pagalba kelyje gali būti atliekama apimant kitokias paslaugas, pavyzdžiui, remontą vietoje.

 

4. Techninė pagalba nėra patikima

Šis mitas atsirado dėl keleto nesąžiningų šios paslaugos teikėjų veiksmų ir yra glaudžiai susijęs su keliais aukščiau paminėtais stereotipais. Įvairiuose miestuose gausu techninę pagalbą siūlančių specialistų ir įmonių, kurios pasižymi patikimumu ir kokybišku aptarnavimu, o labiausiai vertėtų pasikliauti ilgametę patirtį turinčiomis įmonėmis. TOKS teikiama techninė pagalba puikiai vertinama jau daugelį metų.

 

5. Techninės pagalbos negalima sulaukti mažose ar atokiose gyvenvietėse

Dažnai manoma, kad techninė pagalba gali būti suteikta tik tada, kai padėti reikia miesto ribose esančioms transporto priemonėms. Tačiau kreiptis į techninę pagalbą galima esant įvairiose vietovėse ir net už Lietuvos sienų. TOKS techninė pagalba kelyje skambučius bei prašymus padėti priims bet kuriuo paros metu, atvyks į daugelį Europos valstybių ir pasieks Jus net atokiausiame Lietuvos kampelyje.  

 

Šie 5 mitai gali būti ta priežastis, dėl kurios žmonės, susidūrę su problemomis kelyje, vengia kreiptis į techninės pagalbos komandą. Vis dėlto reikėtų suprasti, kad tokia paslauga gali būti itin naudinga – ji padeda sutaupyti daug laiko, išvengti papildomų rūpesčių. Tad sugedus transporto priemonei ar įvykus avarijai šiais mitais vadovautis nederėtų.


← Atgal