Apie mus

4 patarimai renkantis techninę pagalbą kelyje

Techninė pagalba kelyje – paslauga, itin praverčianti sunkiojo transporto priemonių vairuotojams. Tai – operatyvus ir efektyvus būdas išspręsti iškilusias problemas. Artėjant žiemai transporto priemonių gedimų dažniausiai tik padaugėja, todėl didėja ir šios paslaugos paklausa. Ką, norint nenusivilti, vertėtų žinoti renkantis pagalbą teikiančią įmonę?

 

Paslaugų spektras

Prieš kreipiantis į tam tikrą įmonę pirmiausia rekomenduojama įvertinti jos teikiamų paslaugų spektrą. Eismo įvykis, netikėtai sprogusi padanga, variklio ar kitos dalies gedimas – tai bene dažniausiai kelyje pasitaikantys atvejai. Priklausomai nuo iškilusios problemos, skiriasi ir reikalinga pagalba: autobuso, sunkvežimio atvertimas ar ištempimas, pervilkimas į pageidaujamą vietą, detalės pakeitimas ir t. t. Taigi, patogu, kai pasirinkta įmonė gali suteikti kuo daugiau paslaugų.

 

Patirtis konkrečioje srityje

Tam, kad suteikta techninė pagalba kelyje atitiktų visus jūsų lūkesčius, verta atkreipti dėmesį ir į jos teikėjo patirtį konkrečioje srityje. Šiuo atveju tai – sunkioji technika: autobusai, sunkvežimiai ir panašiai. Šių transporto priemonių eksploatavimas ir priežiūra dažniausiai yra sudėtingesnė nei automobilių. Todėl norint suteikti efektyvią ir greitą pagalbą, svarbu turėti atitinkamų žinių ir patirties.

 

Galimybė kreiptis bet kuriuo paros metu

Dar vienas reikšmingas aspektas – galimybė pasinaudoti pagalba bet kuriuo paros metu, ir ne tik Lietuvos teritorijoje. Tai gali patvirtinti daugelis autobusų ir sunkvežimių vairuotojų, o ypač – važiuojančių tarptautiniais maršrutais. Pastarieji trunka pakankamai ilgai – parą, dvi ar dar daugiau. Transporto priemonės gedimai daugeliu atvejų užklumpa netikėtai. Jaustis saugiau padeda žinojimas, kad reikalingas paslaugas galima gauti net ir viduryje nakties visoje ES. Vairuotojų patogumui TOKS techninė pagalba kelyje taip pat suteikiama ir Rusijoje bei Baltarusijoje.

 

Patikimumas ir aukštos klasifikacijos specialistai

Renkantis konkrečią įmonę, patartina nepamiršti įvertinti ir jos patikimumo. Tvarkinga el. svetainė, aiškiai pateikta kontaktinė informacija – iš pažiūros nedidelės, tačiau reikšmingos detalės, kuriančios bendrą įvaizdį. Nemažą įtaką sprendimui turi ir kitų žmonių rekomendacijos. Taigi, visuomet galite pasikonsultuoti su savo kolegomis, kurie galbūt jau naudojasi tokiomis paslaugomis. Pasirinkę kvalifikuotus savo srities specialistus, bet kuriuo atveju neprašausite pro šalį.

Pasirūpinti saugesnėmis ir ramesnėmis kelionėmis galite nors ir dabar. Platus TOKS paslaugų spektras apima tiek smulkų remontą, tiek autobuso ar sunkvežimio atstatymą po autoįvykio. Be to, techninė pagalba kelyje teikiama bet kuriuo paros metu visoje ES ir ne tik. Norite sužinoti apie tai daugiau? Kreipkitės ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.


← Atgal