Apie mus

3 priežastys, kodėl keliauti su grupe geriau

Ar kada nors buvote pasiklydę svarstymuose: keliauti vieniems ar prisijungti prie keliautojų grupės? O gal apskritai ruošiatės pirmajai kelionei? Be to, jog keliauti vieniems šiek tiek liūdna, nes nėra su kuo pasidalinti kelionės įspūdžiais, grupinė kelionė turi ir daugiau privalumų. Pasvarstykite patys. Jeigu staiga techninė pagalba kelyje Vilnius – Kaunas taps neišvengiama, TOKS autobuso vairuotojas viskuo pasirūpins už jus ir įmonė operatyviai išspręs iškilusią problemą. Ypač tai tampa svarbu, kai tokia problema užklumpa nepažįstamoje šalyje. Vis dar dvejojate? Kviečiame susipažinti su daugiau privalumų.

 

Sutaupote pinigų

Labai primityviai įvardijant, grupinė kelionė yra pigesnė. Visų pirma, mažesnė yra apgyvendinimo kaina. Be to, mažiau kainuoja transportavimas lankomoje šalyje arba turistinis autobusas, kuriuo išvykstate savo kelionės tikslo link. Jeigu esate keliavę su grupe ir atskirai, ko gero, pastebėjote, kad grupės gauna nemažas nuolaidas įėjimo į lankytinus objektus bilietams.

Galiausiai, įsivaizduokite transporto priemonę sugedus. Patikiname, jog techninė pagalba kelyje, Vilnius ar Čekijos sostinė Praha tai bebūtų, jums kainuos papildomai, o kelionėje su grupe TOKS autobusu tai taps nebe jūsų, o įmonės, su kuria keliaujate, problema. TOKS su tokia situacija pajėgi susidoroti greitai ir efektyviai.

 

Dalinatės kelionės įspūdžiais

Daugeliui kelionės asocijuojasi su bendrais prisiminimais, juoku, istorijomis ir nuotykiais. Keliavimas vienam reiškia, jog parsivešite tik asmenukių (nebent prašysite nufotografuoti praeivio, kurį matote pirmą kartą), o jūsų pokalbių kompanionu taps nepažįstamas asmuo. Be to, jeigu pasiklysite ir neberasite kelio atgal, neturėsite patikimo palydovo šalia. Nemokėdami svečios šalies kalbos, neturėsite, kas galėtų padėti išversti keletą žodžių.

 

Esate saugesni

Nesvarbu, į kokią nuostabią šalį ar miestą keliaujate: kiekvienas iš jų turi savų problemų ir taisyklių. Ir visos jos gali vienodai sugadinti keliautojo nuotaiką. Pavyzdžiui, galite nukentėti nuo kišenvagių ar nesaugiai vairuojančių vietinių gyventojų. Keliaudami su grupe, visuomet turėsite patikimus žmones, kurie galės pasaugoti jūsų kuprinę.

Be to, išsinuomavę TOKS autobusą grupinei kelionei, galėsite jaustis ramūs, kadangi įmonės paslaugų pakete yra ir techninė pagalba kelyje. Vilnius, kiti šalies miestai bei užsienio šalys – visi lengvai pasiekiami TOKS techninės pagalbos specialistų. Jauskitės saugūs dėl savo kelionės sklandumo.

Taigi, TOKS kviečia keliauti grupėmis. Vykdami į kitą miestą ar šalį autobusu su grupe žmonių, turėsite su kuo pasidalinti kelionės nuotykiais bei įspūdžiais, sutaupysite pinigų ir apsisaugosite nuo vagysčių. Juk sakoma, kad kuo daugiau, tuo smagiau!


← Atgal