APIE MUS

TOKS PRAMOGOS

Čia gyvena pramogos

 FESTIVALIAI LIETUVOJE

   

Roger Waters ''Us + Them''

Kaunas

Rugpjūčio 26 d.

Pink Floyd“ legenda Roger Waters surengs didžiausią uždarų erdvių koncertą Lietuvoje

Oficialiai patvirtinta, vienas geriausių roko muzikos istorijoje kompozitorių ir atlikėjų, grupės „Pink Floyd“ legenda, Roger Waters pirmą kartą surengs koncertą mūsų šalyje. Legendinio roko muzikanto pasaulinių gastrolių „Us + Them“ koncertas įvyks rugpjūčio 26 d. Kaune. „Žalgirio“ arenoje vyksiantis pasirodymas pretenduoja tapti visų laikų didžiausiu uždarų erdvių koncertu Lietuvoje.

„Džiaugiamės galėdami oficialiai patvirtinti, kad Roger Waters pirmą kartą koncertuos Lietuvoje. Neabejojame, kad įspūdingais pasirodymais garsėjantis legendinis roko muzikantas nustebins ne tik ištikimiausius „Pink Floyd“ gerbėjus, bet ir visus melomanus. Tai bus vienas didžiausių uždarų erdvių renginių mūsų šalies istorijoje“, – sakė koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ vadovas Deividas Afarjanc.

Keliaukite greitai ir patogiai naujais "TOKS" autobusais! 

 Bilietus galite įsigyti čia:  www.autobusubilietai.lt

   

 

KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH 2018

 Klaipėdos r., Karklės kaimas

 Rugpjūčio 17-19 d.

 Karklės festivalyje – išskirtinis superžvaigždės Craigo Davido pasirodymas

 Britų muzikos žvaigždė Craigas Davidas atvyks į Lietuvą. Vienintelį savo pasirodymą Baltijos šalyse atlikėjas surengs muzikos festivalio „Karklė Live Music Beach 2018” metu. Tai bus pirmas šios garsenybės koncertas mūsų šalyje. Su išskirtine muzikine programa TS5 atvyksiantis C. Davidas šiemet yra vienas geidžiamiausių atlikėjų Europos festivalių scenose.

 Daugiau informacijos www.karkle.com

Keliaukite greitai ir patogiai naujais "TOKS" autobusais! 

Bilietus galite įsigyti čia:→  www.autobusubilietai.lt

 

   

Granatos Live

Rumšiškės, Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės

Rugpjūčio 3–5 d

2018 m. rugpjūčio 3–5 d. šeštą kartą Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse vyksiančiame festivalyje pasirodys britų muzikos žvaigždės Rita Ora, George Ezra, „Rudimental DJ“, Duke Dumont ir Betsy. Įspūdingus pasirodymus surengs Andrius Mamontovas, Jazzu, Ba., Beatrich, Monique, GJan, „Lilas ir Innomine“, Saulius Prūsaitis ir Justinas Jarutis bei daug kitų atlikėjų ir grupių.

 

Bilietus galite įsigyti čia:→  www.autobusubilietai.lt

   

 

JŪROS ŠVENTĖ 2018

Klaipėda

Liepos 27–29 d.

Ji sugrįžta! Liepos 27–29 dienomis, Klaipėdą jau 59-ąjį kartą užlies populiariausias vasaros renginys – Jūros šventė. Įspūdingą trijų dienų susitikimą dovanojanti Jūros šventė, kiekvienam iš mūsų pažers gražiausių dovanų – daugybę mielų atradimų ir nepakartojamų emocijų. Nes ji tokia: kaskart atplaukia su gerosios energijos banga, „pagauna“ ir nepaleidžia. Ir dienų, ir naktų tada, regis, per maža…

Jauki ir svetinga Jūros šventė nustebins kino gerbėjus, kuriuos jau trečius metus suburs KINO SKVERAS. Naujais skoniais nustebins SKONIŲ AIKŠTĖ, o galvą apsuks spalvinga ir turtinga Jūros šventės MUGĖ. Šį kartą trys Jūros šventės dienos dovanos išskirtinius teatrinius pasirodymus, tarp kurių ir pasaulinės premjeros. Savo magija ir subtilumu įkvėps TEATRO AIKŠTĖ, o ritminguose muzikos garsuose skandins KRUIZINIŲ LAIVŲ TERMINALAS. Jus pakviesime ir į DIZAINO JŪRĄ, TURIZMO SKVERĄ. Jūros šventės akimirkas subtiliai papuoš didingi BALTIC SAIL burlaiviai, kurie Jūros šventės metu svetingai atvers savo denius ir neleis pamiršti, jog Jūros šventės esmė ir pradžių pradžia – mūsų vienintelė JŪRA.

Daugiau informacijos https://jurossvente.lt/

Bilietus galite įsigyti čia:→  www.autobusubilietai.lt

   

XXIII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Kauno pilis

Birželio 29 d.

Lydimas šventiškų Lietuvos valstybingumo šimtmečio nuotaikų, kaip ir kiekvieną vasarą į koncertines erdves atkeliauja jau XXIII Pažaislio muzikos festivalis. Centrine festivalio ašimi šiemet taps dramos spektaklio inscenizacija vakaro prietemos gaubiamose Kauno pilies prieigose. Birželio 29 d. 22 val. festivalis klausytojams pateiks dar neregėtą kūrinį muzikinę-dokumentinę dramą „Lietuva Valstybė“, sukurtą pagal latvių dramaturgo Mārtiņšo Zīvertso tragediją „Mindaugo valdžia“.

Pirmą kartą vieno kūrinio metu, šiuolaikinių technologijų pagalba, žiūrovų akyse prabėgs bene visa Lietuvos istorija, kur vienu metu, tarsi fantastiniame filme susidurs XII-to, XIII- to, XIX-to, XX-to ir XXI-mo amžių istoriniai veikėjai, kūrę ir lėmę Lietuvos valstybės atsiradimą, jos klestėjimą ir nuopolius.

Daugiau informacijos www.pazaislis.lt

Bilietus galite įsigyti čia:→  www.autobusubilietai.lt

 

   

NERINGOS VASAROS SEZONO ATIDARYMO ŠVENTĖ 

Nida

Birželio 8-10 d.

Pradėk vasaros sezoną taip, kaip norėtum praleisti ir visą likusią vasarą – aktyviai, sportiškai, gryname ore ir įkvepiančioje Neringos gamtoje!

Birželio 8-10 dienomis Neringa jau antrus metus iš eilės taps sveiko ir aktyvaus gyvenimo sostine, kadangi vasaros sezono pradžią čia paskelbs sugrįžtantis festivalis „Sveika, Neringa!”. Festivalis kviečia visus, kurie renkasi laisvalaikį leisti aktyviai, mėgsta kokybiškas pramogas bei muziką. „Sveika, Neringa!“ – tai vienintelis Lietuvoje rengiamas sporto festivalis, kuriame per tris dienas dalyviai gali išmėginti savo jėgas daugybėje skirtingų sausumos ir vandens sporto šakų, ar net pelnyti medalius varžybose.

Daugiau informacijos apie festivalį:

http://sveikaneringa.lt/apie-festivali/ 

Atvykite į festivalį su šeima ar draugais "TOKS" autobusais  ir sudalyvaukite aktyviose ir sportiškose veiklose. Keliaukite greitai ir patogiai naujais "TOKS" autobusais į Nidą ir atgal.  

Bilietus galite įsigyti čia:→  www.autobusubilietai.lt

 

 

 Purpurinis vakaras

 

 

PURPURINIS VAKARAS

Anykščiai, Dainavos slėnis

rugpjūčio 17-19 d.


Nacionalinis bardų festivalis „Purpurinis vakaras“ yra rengiamas Anykščiuose nuo 2008 m. Sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo ir pelnęs nemažai simpatijų festivalis natūraliai įsiliejo į Anykščių rajono kultūrinių renginių mozaiką. Šis festivalis reprezentuoja iškiliausius Lietuvos dainuojamosios poezijos atlikėjus, suteikia galimybę pasirodyti jauniems bardams.

http://purpurinisvakaras.lt/

 

 Saulėtos naktys  

 

SAULĖTOSIOS NAKTYS

Joniškio r., Gataučiai

rugpjūčio 17-20 d.

Tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Daugybė Lietuvos bei užsienio muzikinių grupių pasirodymų, paskaitų įvairiomis temomis, taip pat gausybė ekologinių idėjų, sporto rungčių, unikalių kūrybos projektų, instaliacijų, šokių, „workshopų“, filmų.

http://sauletosiosnaktys.lt/

 

Karklės festivalis  

Karklė Live Music Beach

Karklė

rugpjūčio 18-20 d.

"Karklė Live Music Beach" – tai vienintelis festivalis Lietuvoje, vykstantis ant jūros kranto ir vienas laukiamiausių vasaros muzikos įvykių Baltijos šalyse.

Šiais metais Karklėje trys dienos ir dvi naktys kruopščiai atrinktos užsienio bei Lietuvos atlikėjų muzikos, išskirtinės pramogos ne tik pajūryje, bet ir šalia kiekvieno iš jūsų, plati pasaulio virtuvių gama, menai ir daug daug geros emocijos čia pat, po atviru dangum!

http://www.karkle.com/lt/apie-festivali

 

 Mėnuo juodaragis  

 

MĖNUO JUODARAGIS

Zarasų r., Dūburio sala

rugpjūčio 24-27 d.

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis MĖNUO JUODARAGIS šiemet švenčia 20 metų sukaktį! Keturias dienas ir tris naktis XX festivalio vyksmas žada ne tik rinktinių užsienio ir Lietuvos atlikėjų gausą keturiose muzikos scenose, bet ir itin turiningą kultūrinę programą – senuosius amatus, apeigas, tradicijas, akademines paskaitas, kino peržiūras, teatro vaidinimus, gamtiško meno reiškinius, sporto turnyrus bei dar kelias dešimtis smagių netikėtų vyksmų. Tai pačios geriausios dienelės ir dideliam, ir mažam!

http://www.mjr.lt/lt/

 

 

Išsirinkite kryptį – mes Jus nuvešime!

https://www.autobusubilietai.lt