APIE MUS

TOKS PRAMOGOS

Čia gyvena pramogos

 FESTIVALIAI LIETUVOJE

   

XXIII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Kauno pilis

Birželio 29 d.

Lydimas šventiškų Lietuvos valstybingumo šimtmečio nuotaikų, kaip ir kiekvieną vasarą į koncertines erdves atkeliauja jau XXIII Pažaislio muzikos festivalis. Centrine festivalio ašimi šiemet taps dramos spektaklio inscenizacija vakaro prietemos gaubiamose Kauno pilies prieigose. Birželio 29 d. 22 val. festivalis klausytojams pateiks dar neregėtą kūrinį muzikinę-dokumentinę dramą „Lietuva Valstybė“, sukurtą pagal latvių dramaturgo Mārtiņšo Zīvertso tragediją „Mindaugo valdžia“.

Pirmą kartą vieno kūrinio metu, šiuolaikinių technologijų pagalba, žiūrovų akyse prabėgs bene visa Lietuvos istorija, kur vienu metu, tarsi fantastiniame filme susidurs XII-to, XIII- to, XIX-to, XX-to ir XXI-mo amžių istoriniai veikėjai, kūrę ir lėmę Lietuvos valstybės atsiradimą, jos klestėjimą ir nuopolius.

Daugiau informacijos www.pazaislis.lt

Bilietus galite įsigyti čia:→  www.autobusubilietai.lt

 

   

NERINGOS VASAROS SEZONO ATIDARYMO ŠVENTĖ 

Nida

Birželio 8-10 d.

Pradėk vasaros sezoną taip, kaip norėtum praleisti ir visą likusią vasarą – aktyviai, sportiškai, gryname ore ir įkvepiančioje Neringos gamtoje!

Birželio 8-10 dienomis Neringa jau antrus metus iš eilės taps sveiko ir aktyvaus gyvenimo sostine, kadangi vasaros sezono pradžią čia paskelbs sugrįžtantis festivalis „Sveika, Neringa!”. Festivalis kviečia visus, kurie renkasi laisvalaikį leisti aktyviai, mėgsta kokybiškas pramogas bei muziką. „Sveika, Neringa!“ – tai vienintelis Lietuvoje rengiamas sporto festivalis, kuriame per tris dienas dalyviai gali išmėginti savo jėgas daugybėje skirtingų sausumos ir vandens sporto šakų, ar net pelnyti medalius varžybose.

Daugiau informacijos apie festivalį:

http://sveikaneringa.lt/apie-festivali/ 

Atvykite į festivalį su šeima ar draugais "TOKS" autobusais  ir sudalyvaukite aktyviose ir sportiškose veiklose. Keliaukite greitai ir patogiai naujais "TOKS" autobusais į Nidą ir atgal.  

Bilietus galite įsigyti čia:→  www.autobusubilietai.lt

 

 

 Purpurinis vakaras

 

 

PURPURINIS VAKARAS

Anykščiai, Dainavos slėnis

rugpjūčio 17-19 d.


Nacionalinis bardų festivalis „Purpurinis vakaras“ yra rengiamas Anykščiuose nuo 2008 m. Sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo ir pelnęs nemažai simpatijų festivalis natūraliai įsiliejo į Anykščių rajono kultūrinių renginių mozaiką. Šis festivalis reprezentuoja iškiliausius Lietuvos dainuojamosios poezijos atlikėjus, suteikia galimybę pasirodyti jauniems bardams.

http://purpurinisvakaras.lt/

 

 Saulėtos naktys  

 

SAULĖTOSIOS NAKTYS

Joniškio r., Gataučiai

rugpjūčio 17-20 d.

Tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Daugybė Lietuvos bei užsienio muzikinių grupių pasirodymų, paskaitų įvairiomis temomis, taip pat gausybė ekologinių idėjų, sporto rungčių, unikalių kūrybos projektų, instaliacijų, šokių, „workshopų“, filmų.

http://sauletosiosnaktys.lt/

 

Karklės festivalis  

Karklė Live Music Beach

Karklė

rugpjūčio 18-20 d.

"Karklė Live Music Beach" – tai vienintelis festivalis Lietuvoje, vykstantis ant jūros kranto ir vienas laukiamiausių vasaros muzikos įvykių Baltijos šalyse.

Šiais metais Karklėje trys dienos ir dvi naktys kruopščiai atrinktos užsienio bei Lietuvos atlikėjų muzikos, išskirtinės pramogos ne tik pajūryje, bet ir šalia kiekvieno iš jūsų, plati pasaulio virtuvių gama, menai ir daug daug geros emocijos čia pat, po atviru dangum!

http://www.karkle.com/lt/apie-festivali

 

 Mėnuo juodaragis  

 

MĖNUO JUODARAGIS

Zarasų r., Dūburio sala

rugpjūčio 24-27 d.

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis MĖNUO JUODARAGIS šiemet švenčia 20 metų sukaktį! Keturias dienas ir tris naktis XX festivalio vyksmas žada ne tik rinktinių užsienio ir Lietuvos atlikėjų gausą keturiose muzikos scenose, bet ir itin turiningą kultūrinę programą – senuosius amatus, apeigas, tradicijas, akademines paskaitas, kino peržiūras, teatro vaidinimus, gamtiško meno reiškinius, sporto turnyrus bei dar kelias dešimtis smagių netikėtų vyksmų. Tai pačios geriausios dienelės ir dideliam, ir mažam!

http://www.mjr.lt/lt/

 

 

Išsirinkite kryptį – mes Jus nuvešime!

https://www.autobusubilietai.lt