APIE MUS

Įmonė įgyvendina projektą „Viešojo transporto pritaikymas neįgaliesiems ir dviračių pervežimui“

Įmonė įgyvendina projektą „Viešojo transporto pritaikymas neįgaliesiems ir dviračių pervežimui“

2017 m. spalio 30 d. UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ kartu su Transporto investicijų direkcija pasirašė projekto Nr. 04.5.1-TID-K-519-01-0002 „Viešojo transporto pritaikymas neįgaliesiems ir dviračių pervežimui“ sutartį, kuri įgyvendinama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 04.5.1-TID-K-519 „Viešojo transporto paslaugų prieinamumo didinimas“.

Projekto tikslas - teikti kokybiškas ir prieinamas susisiekimo paslaugas specialiuosius poreikius turintiems žmonėms  bei teikti dviračių pervežimo paslaugą.

Įgyvendinus projektą ir įrengus dvi keleivių informavimo sistemas, specialiuosius poreikius turintys žmonės turės panašias galimybes naudotis paslaugomis kaip ir kiti keleiviai ir nebus diskriminuojami. Taip pat bus sumontuota 20 vnt. įrangos dviračiams pervežti. Sudarę galimybę vežtis dviračius, padidinsime viešojo transporto patrauklumą gyventojams, kurie šiuo metu naudojasi asmeniniu automobiliu. Bus pasiūlytas didesnis komforto lygis vykstant į kitus miestus ir vežantis savo dviratį.

Projekto įgyvendinimo pradžia - 2017 m. spalio 30 d, pabaiga - 2019 spalio 31 d.

Projekto tinkamos finansuoti išlaidos - iki 25 658,40 Eur.

Projektui skirtas finansavimas - iki 21 809,64 Eur.