AUTOBUSŲ NUOMA

AUTOBUSŲ NUOMA NUO 70 IKI 74 SĖDIMŲ VIETŲ

SETRA S431 DT, 2016 metų

Vietų skaičius: 74+1
Privalumai:
Kondicionierius, WC, DVD vaizdo aparatūra, elektros lizdas (220 V), mikrofonas, šaldytuvas, nemokamas internetas, ABS, ASR, kalnų stabdis, navigacinė sistema.
Bako talpa: 380 l

SETRA S328 DT

Vietų skaičius: 70+1
Privalumai:
Kondicionierius, WC, DVD vaizdo aparatūra, elektros lizdas (220 V), mikrofonas, šaldytuvas, nemokamas internetas, ABS, ASR, kalnų stabdis.
Bako talpa: 470 l


Viena iš kompanijos „TOKS“ teikiamų paslaugų – autobusų nuoma. Pasirūpinkite savo kelionės komfortu ir keliaukite patogiai. Organizuojate kelionę, į kurią vyks apie 70 žmonių? Mūsų siūlomas dviaukštis autobusas tam puikiai tiks. Jų turime kelis: SETRA S431 DT (74 asmenims ir vairuotojui) ir SETRA S328 DT (70 asmenų ir vairuotojui).

Kodėl verta nuomotis autobusą?

Organizuojant kelionę, nesvarbu, ar ji būtų turistinė, ar verslo tikslais, vienas iš esminių klausimų yra transporto pasirinkimas. Jei žmonių skaičius nedidelis, galima vykti atskirais automobiliais, tačiau keleivių skaičiui viršijus 10 asmenų, tai suderinti jau gali būti sunkiau. Skaičiui perkopus 50, paprastai lieka viena išeitis – nuomotis autobusą. Galimybė visai grupei kelionę tęsti autobusu naudinga dėl keleto priežasčių:

  • visi ekspedicijos dalyviai lieka kartu, sėdėdami gali bendrauti tarpusavyje;
  • galima užtikrinti, kad kelionės dalyviai visi kartu pasieks galutinį maršruto tašką, taigi kelionės laiko kontroliavimas irgi bus paprastesnis;
  • keleiviai gali grožėtis pro langą matomu kraštovaizdžiu, nes už vairavimą yra atsakingas vairuotojas;
  • keliauti gali ypač didelis skaičius žmonių (dviaukštis autobusas talpina kur kas daugiau negu tradiciniai autobusai);
  • keleiviai gali saugiai palikti savo bagažą autobuse;
  • autobusuose užtikrinama optimali temperatūra, tad tiek karštuoju, tiek šaltuoju metų laiku keliauti yra malonu;
  • lengviau rasti stovėjimą vienam autobusui nei 14 – ai automobilių.

Kelionės autobusu yra ypač naudingos didelėms žmonių grupėms. Jeigu ir Jūs planuojate išvyką, kuriam reikalingas keliasdešimt žmonių talpinantis transportas, kviečiame susisiekti su mumis.

Pritaikykite autobusą prie savo poreikių

Nusprendę nuomotis autobusą, svarbu surasti tokį, kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Įvertinkite:

  • keliautojų skaičių. Autobusai skirstomi pagal asmenų skaičių. Daugiausiai žmonių iš „TOKS“ veža SETRA S431 DT autobusas – jis talpina iki 74 asmenų. Šis dviaukštis autobusas užtikrina visų 74 asmenų patogumą ir saugumą. Kiek mažesnei grupei (iki 70 asmenų) rekomenduojame rinktis SETRA S328 DT modelį.

Pasirinkite UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanijos nuomojamus autobusus patogiai kelionei. Susisiekti dėl mūsų teikiamų paslaugų kviečiame nurodytais kontaktais.

Daugiau informacijos galite rasti www.autobusai.lt