AUTOBUSŲ NUOMA

AUTOBUSŲ NUOMA NUO 48 IKI 52 SĖDIMŲ VIETŲ

SETRA S517 GT HD, 2015 METŲ

Vietų skaičius: 52+1
Privalumai:
Kondicionierius, WC, DVD vaizdo aparatūra, elektros lizdas (220 V), mikrofonas, šaldytuvas, nemokamas internetas, ABS, ASR, kalnų stabdis, navigacinė sistema.
Bako talpa: 460 l

SETRA S516 HD, 2015 METŲ

Vietų skaičius: 48+1
Privalumai:
Kondicionierius, WC, DVD vaizdo aparatūra, elektros lizdas (220 V), mikrofonas, šaldytuvas, nemokamas internetas, ABS, ASR, kalnų stabdis, navigacinė sistema.
Bako talpa: 460 l

SETRA S415 GT HD

Vietų skaičius: 49+1
Privalumai:
Kondicionierius, WC, DVD vaizdo aparatūra, elektros lizdas (220 V), mikrofonas, šaldytuvas, nemokamas internetas, ABS, ASR, kalnų stabdis.
Bako talpa: 640 l

Ketinate organizuoti kelionę bendradarbiams, o galbūt laukiate iš užsienio atvykstančios užsieniečių verslo partnerių delegacijos? UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija siūlo rinktis autobusų nuomą su vairuotoju. Pasinaudoję tokiomis paslaugomis galėsite lengvai keliauti, nesirūpindami, kaip sutalpinti daug automobilių aikštelėje ar kuriam žmogui iš grupės reikės vairuoti transporto priemonę.

Autobusu keliauti patogu

Transportas yra vienas iš svarbiausių klausimų stengiantis suorganizuoti kelionę ar išvyką su bendradarbiais ar draugais. Kelionė vienu bendru transportu yra itin pravarti tiems, kurie nori visą dėmesį sutelkti į pačią kelionę, o ne automobilių vairavimo rūpesčius. Su TOKS:

  • užtikrinsite, kad visi delegatai kartu pasieks kelionės tikslą nevėluodami;
  • pasirūpinsite, kad visiems važiuoti būtų patogu, visi keleiviai turėtų pakankamai vietos;
  • žinosite, kad keleiviai gali skirti laiko žiūrėjimui pro langą, bendravimui su kitais keleiviais;
  • galėsite pravesti kelis susipažinimo žaidimus naudodamiesi mikrofonu: tai padaryti bus paprasta, nes pasirinkus autobusų nuomą su vairuotoju, Jums nereikės viso dėmesio sutelkti į kelią;
  • važiuodami vienu transportu galėsite sutaupyti kuro.

„TOKS“ autobusus itin pravartu pasirinkti, jei organizuojate kelionę asmenims, kurie negali ar nemoka vairuoti, pavyzdžiui, moksleiviams. Pasirinkus šį sprendimą, galėsite keliauti daug patogiau: Jums teliks pasirūpinti, kad keleiviai nenuobodžiautų.

Autobuso pasirinkimas

Šiuo metu kompanija „TOKS“ siūlo kelis variantus, norintiems keliauti su 48 – 52 asmenimis. Ieškant, kuris autobusas geriausiai atitiktų Jūsų poreikius, atkreipkite dėmesį į šiuos veiksnius:

  • važiuojančių asmenų skaičių. Tinkamų autobusų nuoma priklauso nuo to, kiek asmenų važiuoja. Jei pasirenkate autobusą, kuriame lieka daugiau laisvos vietos, neišnaudojate viso transporto, jei pasirenkate per mažą, tuomet kažkam nelieka vietos. Todėl ieškokite autobuso, kuris geriausiai atitiktų Jūsų keleivių skaičių;
  • būsimą kilometražą. Jei ketinate važiuoti gana didelį atstumą, pravartu pasirinkti tą autobusą, kurio kuro bake gali tilpti daugiau litrų degalų. Pasirinkus tokį autobusą, nereikės taip dažnai stoti degalinėse;
  • autobuso patogumus. Kompanijos „TOKS“ siūlomi autobusai nuomai turi visus kelionei reikiamus privalumus: viduje rasite ne tik elektros lizdus, bet ir mikrofoną, šaldytuvą, nemokamą internetą, kondicionierių. Mes rūpinamės, kad keliauti Jums būtų patogu.

Rinkitės autobusų nuomą su vairuotoju, jei norite keliauti patogiai. Su mūsų turimais autobusais ir profesionaliais jų vairuotojais galėsite nesirūpinti, kokiu maršrutu geriausiai nuvažiuoti iki vietos, kurie asmenys turės vairuoti. Susikoncentruokite į malonumus ir nuotykius, o keleivių saugumu pasirūpinsime mes!

Daugiau informacijos galite rasti www.autobusai.lt