AUTOBUSŲ NUOMA

AUTOBUSŲ NUOMA NUO 30 IKI 35 SĖDIMŲ VIETŲ

TEMSA MD9, 2016 metų

Vietų skaičius: 35+1
Privalumai:
Kondicionierius, elektros lizdas (220 V), mikrofonas, šaldytuvas, nemokamas internetas, ABS, ASR.
Bako talpa: 280 l

OTOKAR NAVIGO

Vietų skaičius: 31+1
Privalumai:

Kondicionierius, mikrofonas, garso aparatūra, nemokamas internetas, ABS, ASR.

Bako talpa: 160 l

Ruošiatės kelionei su draugais, bendraminčiais ar iš užsienio atvykusiais svečiais? O gal ketinate vykti į darbo komandiruotę komandoms? Jei grupėje susidaro daugiau nei 30 asmenų, mūsų kompanija „TOKS“ siūlo pasinaudoti autobusų nuoma su vairuotoju – paverskite savo kelionę dar lengvesne ir netrukdomai mėgaukitės išvyka.

Kelionės autobusu privalumai

Organizuojant kelionę ar komandiruotę, kyla klausimų dėl transporto: vykti atskirais automobiliais ar autobusu. Pasirinkus pastarąjį variantą:

  • bus lengviau kontroliuoti kelionės tikslo pasiekimo laiką;
  • paprasčiau numatysite ir koreguosite kelionės maršrutą;
  • sutaupysite kuro;
  • turėsite galimybę smagiai praleisti laiką su visa grupe dar važiuojant;
  • nereikės rūpintis vairavimu, nes už tai bus atsakingas patyręs vairuotojas.

Autobusų nuoma su vairuotoju itin naudinga kelionėms, kai niekas iš grupės negali ar nemoka vairuoti. Vairavimą patikėjus profesionalui galima grožėtis pro langą matomu kraštovaizdžiu, miesto vaizdais, kalbėtis su šalia sėdinčiais asmenimis, nereikia dėmesio sukoncentruoti į kelią, eismo dalyvius ar ženklus.

Autobuso pasirinkimas

Norėdami išsirinkti tinkamą autobuso modelį, kuris visiškai pateisintų Jūsų lūkesčius, turėtumėte atsižvelgti į kelis veiksnius:

  • keleivių skaičių. Pagal tai, kiek bus keleivių, galima spręsti, kokio dydžio autobuso Jums reikės. Geriausia važiuoti taip, kad visos vietos būtų užpildytos. Mūsų kompanija TOKS 30-35 asmenų grupėms gali pasiūlyti kelis autobusų variantus: TEMSA MD9 autobusas 35 asmenims (neįskaitant vairuotojo) ir OTOKAR NAVIGO – 31 asmeniui (neįskaitant vairuotojo). Nelyginis skaičius paskirtas tam, kad priekyje galėtų sėdėti gidas ar kelionę vedantis asmuo.
  • planuojamą maršrutą. Kas tam tikrą laiką autobusui reikės pripildyti degalų baką, tad jei ketinate važiuoti didelį nuotolį, rinkitės autobusą, turintį didesnę bako talpą.
  • patogumus. TOKS autobusai turi kondicionierius, mikrofoną, nemokamą internetą ir šaldytuvą.

Jei Jums reikalinga autobusų nuoma, nedvejokite: susisiekite su mūsų įmonės atstovais žemiau nurodytais kontaktais.

Daugiau informacijos galite rasti www.autobusai.lt